Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: policjanci zastrzelili psa !  (Przeczytany 2367 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
policjanci zastrzelili psa !
« : 2004-12-01, 19:02 »
http://serwisy.gazeta.pl/metro/1,50145,2419541.html

Zabili psa na oczach dzieci


Anna Gorczyca 30-11-2004, ostatnia aktualizacja 30-11-2004 00:56

Zamaskowani antyterroryści na oczach dzieci zastrzelili psa. Jedna z dziewcząt przez kilkadziesiąt minut leżała skuta obok martwego zwierzęcia


Tak właśnie policjanci zatrzymywali mężczyznę podejrzanego o kradzież drewna wartego 215 zł. Bożena ma zaledwie 160 cm wzrostu. Wraz z siedmiorgiem rodzeństwa i rodzicami mieszka w miejscowości Lecka na Podkarpaciu. W zeszłą niedzielę pod ich domem zaroiło się od policjantów w kominiarkach. - Powiedziałam, że nie mogę ich wpuścić, bo mamy nie ma w domu, ale nie słuchali. Kilku wbiegło na ganek, inni stali na schodach. Jeden złapał mnie za szyję i wepchnął do łazienki - opowiada dziewczyna. W łazience leżał Cygan, duży czarny pies. - Usłyszał rumor i wstał. Wtedy jeden z policjantów strzelił do niego dwa razy. Potem skuli mnie i rzucili na beton, koło Cygana. Widziałam jego krew, kawałki mózgu na podłodze. Słyszałam, jak policjanci śmiali się, że zastrzelili psa - dodaje.
Funkcjonariusze skuli kolejnych domowników. Wszystko działo się na oczach młodszych dzieci. - Powiedziały, że jeden z policjantów postawił nogę na głowie męża, że go bili i kopali - opowiada Maria Ślęczka, żona aresztowanego.

W czasie akcji wracała z kościoła. Policjanci zabrali z domu piłę motorową i siekierę. Kobieta przyznaje, że dzień wcześniej strażnicy leśni zauważyli jej męża w lesie. - Potem dwóch policjantów przyszło do nas, chcieli go zabrać, ale nie poszedł z nimi - opowiada.

Policjantom nie wybaczy tego, jak rozprawili się z ukochanym psem jej dzieci. - Nie mógłby się na nikogo rzucić, to było wyjątkowo łagodne zwierzę - mówi Maria Ślęczka. - Dzieci na nim leżały, ciągnęły go za ogon. Był ich maskotką i dlatego strasznie to przeżyły.

Złożyła skargę na policjantów do komendanta i prokuratora. Mężowi, Mieczysławowi Ślęczce, postawiono zarzut czynnej napaści na funkcjonariuszy oraz kradzież drewna. Przez pięć dni w tygodniu musi meldować się na komisariacie.
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
policjanci zastrzelili psa !
« Odpowiedź #1 : 2004-12-01, 19:14 »
:evill:  :evill: Kurna czy oni już nie mają co robić????? A potem dziwią się skrótą: HWDP. Potwory :evill:  :grr: .... Praktycznie jeden z wielu wyczynów polskiej policji :evill: . Śmiać się czy płakać?? Za kradzież?? Ludzi mordują, a oni terroryzują zwykłych obywateli!!!
DOPISANE:
Całkowicie się zgadzam:
Autor: Gość: tppiotr IP: 212.182.102.*    
Data: 30.11.2004 05:07  skasujcie  

+ odpowiedz  

--------------------------------------------------------------------------------

Bohaterzy,bo z bronią.Niech jądą do Iraku !!!.



Autor: Gość: kokinaki IP: *.chello.pl    
Data: 30.11.2004 17:10  skasujcie  

+ odpowiedz  

--------------------------------------------------------------------------------

Panie Sowa pańscy antyteroryści co najwyżej mogą zbić bezbronnego psa.Gdyby
spotkali prawdziwych przestępców to chyba by strzelali bronią
gładkolufową z tylnej części ciała
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
policjanci zastrzelili psa !
« Odpowiedź #2 : 2004-12-01, 20:18 »
:grr:  :grr:  :grr:

czy to normalne :grr:  :grr:
boze co za kraj :grr:  :grr:
l;epiej byt plicjanata zastrzelic :grr:  :grr:

Forum Zwierzaki

policjanci zastrzelili psa !
« Odpowiedz #2 : 2004-12-01, 20:18 »

halina

  • Gość
policjanci zastrzelili psa !
« Odpowiedź #3 : 2004-12-02, 14:49 »
jeju! dlaczego ludzie są tak bezmyślni?? No dlaczego powiedzcie mi bo ja tego nie rozumiem! Jak mozna zabic niewinne zwierze i się z tego śmiac!!! Nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie są tacy okrutni.... :grr:
Zapisane

Raven

  • Gość
policjanci zastrzelili psa !
« Odpowiedź #4 : 2004-12-02, 19:19 »
Oh my god! Co to za palanty?
Skręca mnie ze złości jak czytam takie rzeczy... :grr:
To nienormalne!!! To jacyś chorzy psychicznie popaprańcy!!!
I my takim ludziom mamy ufać?? Oni mają nas niby bronić??  :grr:   :evill:
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
policjanci zastrzelili psa !
« Odpowiedź #5 : 2004-12-17, 21:55 »
O kurde .... Brak mi słów.....  Takich to od razu   :evill:  :evill:  :evill:  :grr:  :grr:  :grr:  !!! Ja nie mogę ...... :grr:  :grr:  :grr:
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
policjanci zastrzelili psa !
« Odpowiedź #6 : 2004-12-29, 21:55 »
:grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:
No i pewnie jeszcze mieli radochę z tego, że pies zginął. I wcześniej nawet o tym przypadku nie słyszałam, bo dla nich to bez znaczenia i nie chcą robić rozgłosu.  A zresztą co będę dużo gadać, to jest bestialstwo i nie da sie tego porządnie skomentować :bije:  :twisted:
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
policjanci zastrzelili psa !
« Odpowiedź #7 : 2004-12-29, 22:09 »
:cry: Boze, jak mozna zabic psa!!??  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
policjanci zastrzelili psa !
« Odpowiedź #8 : 2004-12-30, 14:46 »
Wiecie z policją bywa różnie, mi się wydaje że nie raz odbija im mania władzy bo myślą że jak mają mundur to od razu wszystko mogą.

Mi się wydaje że powinni ponieść taką samą kare jak normlany człowiek który by zabił pieska.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Forum Zwierzaki

policjanci zastrzelili psa !
« Odpowiedz #8 : 2004-12-30, 14:46 »

Odissa

  • Gość
policjanci zastrzelili psa !
« Odpowiedź #9 : 2004-12-30, 15:40 »
w tym problem ze za to nie ma odpowiedniej kary...wypuszczają ze względu na małą szkodliwość społeczną  :grr:
Żałosne
Zapisane

dracULA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1296
  • TaNiE wInO jEsT dObRe Bo JeSt DoBrE i TaNiE
    • WWW
policjanci zastrzelili psa !
« Odpowiedź #10 : 2005-01-01, 02:42 »
Cytat: Shadow_evelyn
:evill:  :evill: Kurna czy oni już nie mają co robić????? A potem dziwią się skrótą: HWDP.


nic mnie tak nie wzrusza, jak śmierć zwierzaka i chce powiedzieć tym co to zrobili, że traktujecie zwierzaki, jak nic nie potrzebną chołote, jak... jak jakieś śmiecie, a kto je potem wykorzystuje, żeby złapać jakiegośtam bandyte, co??? kto uratuje człowieka jak napadnie ktoś na niego, albo jak wpadnie do wody, he? poto istnieją na tym świecie zwierzaki, bo widocznie są do czegoś przydatne, a wy kurde się tak odwdzięczacie. i jesteście przez to cholernie pierdolonymi debilami i sadystami (przepraszam, ale musiałam to powiedzieć)! - dziękuje.

a co do skrótu H.W.D.P. to powinno się pisać C.W.D.P. bo słyszałam, że to pierwsze słowo piszę się przez "ch".
Zapisane
T.U.S.K - Towarzystwo Ubespieczeniowe Szpitalnych Kaczek
TOKIO CIOTEL & HONGKONG MOTEL z theBillem na wokalu ;)

kasia8989

  • Gość
policjanci zastrzelili psa !
« Odpowiedź #11 : 2005-01-01, 13:22 »
dziwny jest ten świat...co za udupy ciekawe czy by się tak cieszyli jakby im ktoś jaja odstrzelił :roll:  :roll:
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
policjanci zastrzelili psa !
« Odpowiedź #12 : 2005-01-01, 21:04 »
:grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:
Mam nadzieję że ten pies będzie ich straszył po nocach.
Chyba są jakies paragrafy za taki czyn  :evill:
Zapisane
BC + koci podrostek

kasia8989

  • Gość
policjanci zastrzelili psa !
« Odpowiedź #13 : 2005-01-02, 13:58 »
wiecie są sudzie i parapety.HHHHHHHHHHHHHWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DPPPPPPPPPPPPPPP
Zapisane

Jamniczka

  • Gość
policjanci zastrzelili psa !
« Odpowiedź #14 : 2005-02-07, 19:07 »
Jezu tylko takich ludzi powybijac jednego za drugim!!!! :evill:  :evill:  :evill:  :evill:  :evill:  :grr:  :grr:  :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

policjanci zastrzelili psa !
« Odpowiedz #14 : 2005-02-07, 19:07 »

Kira

  • Gość
policjanci zastrzelili psa !
« Odpowiedź #15 : 2005-02-13, 14:47 »
ja tak mozna dziecko  lezałoobok  i nic nie mogło zrobic ... ekh policja :twisted:
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: policjanci zastrzelili psa !
« Odpowiedź #16 : 2005-08-03, 11:11 »
widziałam to w telewizji, ale potem przeprosili i kupili im nowego psa...
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: policjanci zastrzelili psa !
« Odpowiedź #17 : 2005-08-03, 12:40 »
i co dało przeproszenie i kupienie nowego? dzieci zapomniały potem o starym i co się z nim stało? Zapomniały jak to został zamordowany? Wątpię... Przeproszenie? qurde, to i tak psu życia nie wróci.... potraktowali tego psa jak zabawke, a że ją popsuli to kupili nową...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: policjanci zastrzelili psa !
« Odpowiedź #18 : 2005-08-06, 07:37 »
i dziwić sie tu,że lwia częsc polskiego narodu nie darzy szanownych panów policjantów sympatią... :?
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Miss Lukusia

  • Gość
Odp: policjanci zastrzelili psa !
« Odpowiedź #19 : 2005-08-08, 00:33 »
O lol... Mleko "kto dogoni psa" :?
Boże... Najbardziej od czego płaczę to śmierć zwierzęcia.
Bezmyślne matołki...
Zapisane

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Odp: policjanci zastrzelili psa !
« Odpowiedź #20 : 2005-08-08, 12:03 »
Ta historia wogule jest skandaliczna po co jacyś komandosi do rodziny która zalegała z opłatą za drewno z 200zł.
Po co zastrzelili psa który nikomu by nic nie zrobił bo był malutki.

I jak by tego było mało to po co dziewczyne skromną którta nic nie zawiniła która miła z 18lat położyli na ziemie wykręcili jej ręce to tyłu i z całej siły skuli jej ręce kajdankami i musiała tak leżeć nie wiadomo ile czasu co ona musiała przeżyć po co ją traktowali jak jakiegoś bandyte.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Forum Zwierzaki

Odp: policjanci zastrzelili psa !
« Odpowiedz #20 : 2005-08-08, 12:03 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 26 zapytaniami.