Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Rzeźnia psów i kotów  (Przeczytany 8117 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

kasia8989

  • Gość
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #60 : 2005-03-30, 21:04 »
brak mi słów mówisz rasistką nie jesteś??(właśnie udowodniłaś że jesteś rasistką) a wy jesteście wegetarianinami/weganinami??Bo jeśli nie to wy też zjadacie te biedne świnki i krówki które tylko czekają kiedy dostaną paralizatorem , poderżną im gardło i powolutku powolutku i z rozkoszą zaczną im krew spuszczać. Bo jeśli nie jesteście wegetarianami to równie dobrze mogłabym napisać że jeszcze gorsze żeczy bym zwami zrobiła ale ja niestety mam troche szacunku nawet do tych co to wżerają mózgi tych biednych małpek. To im zabroń przyjeżdżać do tego ktaju zróbmy tak że każdy kraj będzie ogrodzony 30 m murem betonowym lepiej Ci będzie bo mi raczej nie. Faktycznie ci azjaci są tacy okrutni a wy okrutni może nie jesteście no ale przecież brudna robota należy do rzeźnika a wam to rybka.
szkoda myśli i palców.............. :wink:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #61 : 2005-03-30, 21:11 »
Hexe, nie tak ostro...
złym nie jest to że jedzą ale że zabijają czyjeś zwierzęta (to według prawa i zapłakanych właścicieli...) w naszej kulturze nie ma zwyczaju jadania psiny ale w azji jest to normą... tak jak tutaj normą jest bigos czy golonka... niestety. więc jeśli masz sie oburzac to raczej na tego człowieka, który dokonywał nielegalnej zbrodni (bo rzeźnicy to zbrodnia (w moim mniemaniu) legalna) a nie na wietnamczykach... to rzeczywiście trąci rasizmem, ale zakładam, ze nie było to celowe...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

thrilly

  • Gość
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #62 : 2005-03-30, 21:15 »
"Osiągnięcie łatwych korzyści finansowych doprowadziło do tego, że w niektórych miejscowościach psy i koty stały się przedmiotem kradzieży"


Boże... :( :( :(   Dobrze, że nie wiem co się stało z moimi dwoma zaginionymi kotami :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedz #62 : 2005-03-30, 21:15 »

kasia8989

  • Gość
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #63 : 2005-03-30, 21:24 »
no widzisz nawet w tym tekście zwierzęta stały się przedmiotem  :roll:  :roll:
Zapisane

Madagaskar

  • Gość
Odp: Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #64 : 2005-07-12, 17:26 »
Ech,nawet nic nie mówię tylko pokażę

   To oni                             A to ja i kumpele
 :| :| :| :|                          :sniper: :killer: :sniper: :killer:
Zapisane

Nacia

  • Gość
Odp: Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #65 : 2005-07-14, 20:15 »
niedługo ludzie zaczna sie na wzajem zjadać:/ i mam nadzieje, ze ci kotrzy to robili, pójda na pierwszy ogień:/ wolałabym umrzeć z głodu, niż jeść psinine! co za pier*olone *u*e!!!  :bigcry:


Data wysłania: 2005-07-14, 19:54
a temu wietnamyczkowi, to zasadziłabym takie kopa, zeby doleciał do sowjego kraju w ciągu minuty  :grr: ja osobiscie ograniczam jedzenie mięsa do minimum, za kazdym razem kiedy widze jakiegos kotleta lub sznke, robi mi sie niedobrze, bo przed oczami widze, jak ,,ludzie'' je zabijają :bigcry: :cry:
a teraz ide zrobic sobie kanapke z... serem i ogórkiem :essen:  :mrgreen:
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 24 zapytaniami.