Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Kamień na zębach??  (Przeczytany 6754 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Kamień na zębach??
« Odpowiedź #30 : 2004-12-05, 19:59 »
Ja mieszkam w Wawie i w kazdym zoologicznym jest Purina i Nutra na wagę i w torebkach 1/4 kg i 1/2 kg i firmowych opakowaniach.
Zapisane
BC + koci podrostek

Sal

  • Gość
Kamień na zębach??
« Odpowiedź #31 : 2004-12-06, 09:15 »
Cytat: Ax
Animonda


Czy gdzieś w Rzeszowie kupujesz Animondę? Ja nie spotkałam.
Z gotowego mokrego pokarmu kupuję Shebę i Gourmeta (ale rzadko, bo jakoś mnie te karmy nie przekonują) i saszetki Walthama.
Zapisane

halina

  • Gość
Kamień na zębach??
« Odpowiedź #32 : 2004-12-06, 17:08 »
nie. nie myszka ja nie mówię ze nie ma tylko ja po prostu w mojej okolicy nie moge znalezc dlatego pytam gdzie mozna kupic...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kamień na zębach??
« Odpowiedz #32 : 2004-12-06, 17:08 »

Mariejo

  • Gość
Kamień na zębach??
« Odpowiedź #33 : 2004-12-08, 15:36 »
Sorry ale nie mam zaufania do karm rozwazanych, otwarta paczka szybciej ulega utlenieniu dlatego nie kupuje ani rozwazanych w sklepie ani wiekszych niz 2 kg. Niestety na RC tez kolezanka rozwalila watrobe swojej persiczce bo akurat jakas aprtia nie byla badana. Iansa moje nie jedza Eukanuba i Hill's jest w codziennym menu. A co do zebow to moje maja tylko nalot, ktory czasem im usuwam. dostaja co wieczor chrupanki i mysle ze tak jest OK>
Zapisane

Ax

  • Gość
Kamień na zębach??
« Odpowiedź #34 : 2004-12-08, 16:31 »
Cytat: Sal
Cytat: Ax
Animonda


Czy gdzieś w Rzeszowie kupujesz Animondę? Ja nie spotkałam.
Z gotowego mokrego pokarmu kupuję Shebę i Gourmeta (ale rzadko, bo jakoś mnie te karmy nie przekonują) i saszetki Walthama.


Nie, w rzeszowie nie ma Animondy. Ale kupowałam ją kilka razy we Wrocławiu, z teorii tez wiem, ze jest karma dobra. Może trzebaby poruszyc ten temat w Ratośniówkach? :) Chociaż tydzień temu prosiłam ich o sprowadzenie puszek Hill'sa-mają suche to co za problem miec mokre? nie, do tej pory nie sprowadzili :roll: ostatnio zaczynajaa miec u mnie gorsza opinie niz kiedys mieli szczerze mowiac...bylam w sobotę kupic jakis smakolyk do gryzienia na zęby.. no i co? nie mieli...moze oprócz pasy [Axel pas nie znosi] i jakiś spray Beaphara dla psów za 33 zł... potem ta pani z blond włosami wyszukała jakieś ostatnie opakowanie jakichs smakolykow w lecznicy... no sorry, ale zeby w takim sklepie nie było niczego na zeby dla kota?  :roll: A saszetki Walthama z tego co wiem, to są dla kotów chorych ;)
Zapisane

Sal

  • Gość
Kamień na zębach??
« Odpowiedź #35 : 2004-12-09, 08:20 »
Hillsa mokrego już mają (wczoraj widziałam). Waltham jest dla kotów z problemami zdrowotnymi, ale raz na jakiś czas można podac i zdrowemu - nie zaszkodzi jako smakołyk. Poza tym rozwijają ofertę, bo przybywa i karm, i żwirków.
Tak pani blondynka w kucyku to technik weterynaryjny.  ;) Ja zawsze rozmawiam z panią doktor.
Wczoraj za 36 zł kupiłam Strongholda w dawce dla 3 kotów, zamiast 3 dawki każda po 35 zł.  :P
Ja nie narzekam.  ;)
Zapisane

Ax

  • Gość
Kamień na zębach??
« Odpowiedź #36 : 2004-12-09, 15:03 »
To w takim razie przy najbliższej okazji idę kupić Axiowi Hill'sa 8)
Zapisane

Mariejo

  • Gość
Kamień na zębach??
« Odpowiedź #37 : 2004-12-09, 16:09 »
Niestey wiekszosc puszek to pasztety a moje chlopaki lubia sosik, hills kiedys mial tylko pasztety. U nas pasztet laduje w koszu.
Zapisane

Ax

  • Gość
Kamień na zębach??
« Odpowiedź #38 : 2004-12-09, 18:19 »
No to animonda :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kamień na zębach??
« Odpowiedz #38 : 2004-12-09, 18:19 »

Tika

  • Gość
Kamień na zębach??
« Odpowiedź #39 : 2004-12-10, 09:34 »
Cytat: Mariejo
Niestey wiekszosc puszek to pasztety a moje chlopaki lubia sosik, hills kiedys mial tylko pasztety. U nas pasztet laduje w koszu.


Moja Soyka też nie lubi pasztetów. Z kawałkami są: Animonda, niektóre Gourmenta i Sheeba.

Ostetnio kupiłam Soyi gęś z ziołami Sheeby i bardzo jej smakowała.
Zapisane

Ax

  • Gość
Kamień na zębach??
« Odpowiedź #40 : 2004-12-10, 15:58 »
Szkoda, że to karmy tylko z troszekę wyższej półki niż W i KK, też zawierają 4% mięsa.. [Gourmet i Sheba]
Zapisane

Mariejo

  • Gość
Kamień na zębach??
« Odpowiedź #41 : 2004-12-11, 10:02 »
Rozmawialam ze stomatologiem, ktory rowniez czasem zajmuje sie zwierzakami powiedzial mi ze zly aparat ultradzwiekowy moze zrobic wiecej zlego niz umiejetne zdejmowanie mechaniczne, najwazniejsze niedopuscic do gromadzenia kamienia. Dodatkowo narkoza nie jest wskazana wrazliwesze koty moga nie wytrzymac. Dlatego najwazniejsza jest profilaktyka. A propos karmy to moje dostaja rano sheba creation w sosie takie zielone barketki z gesia w ziolach tez najbardziej lubia indyka w bialym sosie.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.116 sekund z 26 zapytaniami.