Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do dołu

Autor Wątek: Klub Samotnych Serc:PPPP  (Przeczytany 11063 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dalmafreciak

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #30 : 2004-07-20, 22:08 »
Chwila momento, tylko żeby nikt mnie źle nie zrozumiał, ja nie deklaruje się jako zagorzała feministka, tylko mówię, że jestem wolna, ale mam nadzieję, że to się za jakiś czas zmieni. ;)
Oczywiście będę się zachowywać jak kobieta... niezależna :lol: nie będę prać skarpetek etc.
Ewentualnie mogłabym się z moim facetem podzielić obiwiązkami w domu. :lol:

p.s. Ina, co mamy tu robić? Do czego ma 'służyć' owy Klub Samotnych Serc? :wink:

Dalma
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #31 : 2004-07-20, 22:50 »
Heeej :mrblue: Też się zapisuję :mrgreen: :krzywy:
Zapisane
-

ina

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #32 : 2004-07-21, 08:41 »
nie no chodziło mi tylko o to, żeby zobazcyć ile ludzi jest tu wolnych.... :) no i tu nie chodzi o żadne feministyczne podejście broń boze :) tylko po prostu nie pomyślałam, o dalszej częśći, czyli co będziemy roobić. więc możemy zastanowić sie razem :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedz #32 : 2004-07-21, 08:41 »

*_=Aniutek=_*

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #33 : 2004-07-21, 10:02 »
ja mam pomysl : CZY KTORAS Z WAS ALBO KTORYS Z WAS ZAKOCHAŁ SIE NIESZCĘSLIWIE ????

wypowiedz sie a dostaniesz porade !!!  :P :P
Zapisane

ina

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #34 : 2004-07-21, 10:32 »
ja sie zawsze nieszczęśliwie zakochhuje. nawet teraz wydaje mi sie, że sie zabujalam :)

a tak w ogóle to ja nigdy nie zaznałam miłości od faceta. zawsze tylko widze, jak "on" bierze za rękę swoją dziewczynę, szepce jej coś do ucha, przytula. nic przyjemnego :( ale da sie pzeżyć jak widać. akutualny facet,kt,orego mam na oku tez ma dziewczyne i predko z nią nie zerwie.

i tak w ogóle, to najgorzej jak ci sie zacznie podobać ktoś, kogo nie znasz... ja poznałam takiego kolesia... jak miał 1 dziewczyne krzycałam... jak miał 2 zaczęlam płakać :)
Zapisane

*_=Aniutek=_*

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #35 : 2004-07-21, 10:43 »
chej nie przejmuj sie kim kogo nie znasz on i tak na ciebie uwagi nie zwruci(chyba ze w pszyszlosci) znajdziesz kogos kogo bedziesz kochac dopiero za jakies 2 lata pierwsze miloscie zawsze sa w wieku o 12 do 14 lat pózniej mozesz sie przejmowac ze nik sie tobą nie interesuje ja za chlopakami nie oglądalam sie i nie szukałam lecz to no mnie znalazl wic nie martw sie bedzie :wink:
Zapisane

ina

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #36 : 2004-07-21, 10:47 »
nie no ja sie z tego śmieje, bo oni zawsze wiedzą, że mi sie podobają... co najgorsze :) ale teraz może sie wszystko zmienić.. ja to czuje :P hehe...
Zapisane

*_=Aniutek=_*

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #37 : 2004-07-21, 10:52 »
co czujesz ze ty tez mu sie podobasz.....moze kiedys zagadaj do niego chba ze siem wstydzisz mozesz nawet spytac go o godzine czy cos takiego kpw.?
Zapisane

ina

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #38 : 2004-07-21, 11:54 »
my sie znamy i w ogóle miło jest, ale znamy sie nie aż na tyle, żeby kontunuowac znajomośc, bo on właśnie idzie do liceum :) ale mnie juz to wali... teraz to będzie mile wspomnienie... i mam do niego wielki sentyment.. takze, zawsze imie maciek, będzie dla mnie czymś miłym... :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedz #38 : 2004-07-21, 11:54 »

*_=Aniutek=_*

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #39 : 2004-07-21, 12:44 »
ina tak jak i dla mnie Moj chloptas ma na imie maciek!!!! :P
Zapisane

ina

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #40 : 2004-07-21, 12:51 »
uwielbiam to imie i wydaje mi sie że maćki są strasznie fajne :) [i ładne:D]
Zapisane

ina

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #41 : 2004-07-21, 17:32 »
och, to jest to podejście Basieq, które lubie najbarzdiej. zdrowe i bez przesady
Zapisane

*_=Aniutek=_*

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #42 : 2004-07-22, 10:40 »
Tak ina maciek ummmmmu to moje ulubione imie ktore samo do mnie przyszlo !!
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #43 : 2004-07-24, 16:48 »
Cytat: ina

wydaje mi sie że maćki są strasznie fajne  [i ładne:D]

Cicho, bo zastrzelę! :evill:  :evill:  :evill: Musisz mi kogoś przypominać?! :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

P.s. Też się zapisuję :wink:
Zapisane

ina

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #44 : 2004-07-24, 17:47 »
ojoj Guniu sorki. A cóż to za zmiana ?

ja z moim Maciejem prawdopodobnie do szkoły będę chodziła w przyszłym roku. Kurde, to juz koniec, a ja sie od niego uwolnić nie moge!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedz #44 : 2004-07-24, 17:47 »

Essey

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #45 : 2004-07-25, 12:30 »
Sorki że tak w środku tematu, ale też się zapisuję (jeśli jeszcze można :oops: ). W ciągu najbliższych paru lat nic nie planuję :wink:  Zresztą ktoby mnie chciał taką lekko ześwirowaną dziewczynę :lol:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #46 : 2004-07-25, 14:31 »
Cóż to za zmiana? Nie rozumiem :?  :roll: :P Nie no, po prostu przypomniałaś mi kogoś, a nie chcę pamietać. Eh, i tak nie zapominam, więc ogólnie to możecie sobie pisać. A teraz się zdołuję: Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek, Maciek...

E, mnie to już chyba jednak nie dołuje, przeszlo mi :] :P
Zapisane

pola

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #47 : 2004-07-31, 13:02 »
maj gasz :lol: kiedyś z kumpelami założyłyśmy taki klub :woda: :lol: :lol22: :hahaha:
o kurcze... to byly czasy :woda:

zapisuję sie dopóki sobie czegoś nie znajdę :> :P oczywiście nie licząc niewinnych flirtów :mrgreen:
ja mogę być doradcą w sprawach marketingu ... tfu ! ... w sprawach randek albo flirtów :mrblue:
Zapisane

*~Dominisia~*

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #48 : 2004-07-31, 15:45 »
Tak :) Trzeba przypomniec : ja tez jestem Samotne Serce :mrblue:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #49 : 2004-08-01, 11:48 »
Dobra, to już mamy trochę osób... I co teraz będzimy robić, co? :P
Zapisane

pola

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #50 : 2004-08-01, 20:16 »
no właśnie nie wiem jakoś :mysli: ...
może by tak...
pograć w karty ? :mrgreen:
poker na pieniądze :lol: :;d:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedz #50 : 2004-08-01, 20:16 »

ina

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #51 : 2004-08-01, 21:39 »
no cóz, ja jutro wyjeżdzam i nie bedzie mnie przez 2 ty.g więc macie dużo czasu, żeby coś wymyślic.. ja proponuję wolną rozmowe
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #52 : 2004-08-01, 21:45 »
Biuro matrymonialne :P Ja siedzę w recepcji... 8) Kto szuka swojej drugiej połówki? Będę kojarzyć osoby w pary :)

Miłej zabawy Ina :) Czekamy na Ciebie :)
Zapisane

pola

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #53 : 2004-08-01, 21:52 »
ooo to ja sie mianuję doradcą do spraw randek albo flirtu ... Guniu co wybrać ? :P
Zapisane

golden

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #54 : 2004-08-03, 23:35 »
"uwielbiam to imie i wydaje mi sie że maćki są strasznie fajne  [i ładne:D] "  - ja jako Maciej sie może nie wypowiadam :roll:

"CZY KTORAS Z WAS ALBO KTORYS Z WAS ZAKOCHAŁ SIE NIESZCĘSLIWIE ???? " - dwa lata temu myslalem, ze to bylo nieszczesliwie :P eh, chyba sie mylilem
Zapisane

myszka

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #55 : 2004-08-04, 00:46 »
Mogę się zapisać jako przedstawiciel serc posiadających nadmiar?  :lol:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #56 : 2004-08-04, 11:22 »
Myszko, możesz pozować ze swoim lubym do zdjęcia na postery reklamujące nasze biuro, ktore będziemy rozwieszać po mieście. Musisz udawać, że ze swoim ukochanym poznaliście się dzięki Biurze Samotnych Serc Forum Zwierzaków :D :wink:

Dobra, to ja i Pola łączymy ludzi w pary. Ale już więcej osob nie przyjmujemy, bo będzie za dużo i nie bedzie kogo łączyć :P Dobra, kto się zgłasza na kandydata do szukania pary? 8) :wink:
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #57 : 2004-08-05, 10:10 »
to ja siem zgłaszam  :wink:
nie mam czasu na chłopaka   :diabel:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedz #57 : 2004-08-05, 10:10 »

pola

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #58 : 2004-08-05, 10:57 »
horse_of_course - my już ci znajdziemy czas :diabelek: :lol:

hej może by tak listę zapisanych zrobić ,co Guniu ?? i doradców ? :D
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #59 : 2004-08-05, 11:53 »
no niestety a moze stety ja sie so was nie zapisze :P
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 27 zapytaniami.