Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Nastoletni bandyci!  (Przeczytany 4064 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pola

  • Gość
Nastoletni bandyci!
« Odpowiedź #30 : 2004-12-05, 21:10 »
Cytuj

Nie, nie we wszystkich  w mojej poprzedniej podstawówce nie było
a jednak. ja też myślałam że w mojej podstawówce nic nie było... a potem wujek sie mnie pyta (policjantem jest :P) czy kojarzę kogoś ze szkoły kto brał :roll: a ja że nie... no bo tak było... nigdy bym nie pomyślała.. okazało się że trzech gostków z mojej sql (jednego z 5 klasy i dwóch z 6 klas) zgarnęli za rozprowadzanie narkotyków...
heh... :roll:

a to co opisała Ess to niestety u mnie w szkole normalka :? przeklinanie do nauczycielek to normalna sprawa a bijatyki (również z tragicznymi skutkami) zdarzają sie... często... za często :roll: wychodzą ze szkoły i zapalają w drzwiach szluga.. nauczyciele wychodzą i omijają grupki dużymi łukami :?
wiem że pewnie nie ja jedyna chodzę do takiej szkoły ;P no ale cóż ;)
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Nastoletni bandyci!
« Odpowiedź #31 : 2004-12-05, 21:26 »
u mnie jakoś w piątek siedzieliśym całą klasą po lekcjach jeszcze w szkole bo coś tam przygotwywujemy ;) i na ławce siedziało 2 policjantów (u nas w szkole często bywają - pilnują czy coś tam robią) i podchodzi do nich jakiś chłopaczek z 4 chyba klasy i coś tam do nich gada że za szkołą palą gimnazjaliści (ja mam gim z sp razem w jednym budynku) najpierw ten policjan nie zwracał na niego uwagi aż w końcu za 3 razem ten chłopaczek prawie że wrzasną i już nie tak bardzo kulturalnie jak na początku ( :P ) no to poszedł z nim policjant i po chwili wrócił z 3 gostkami z gimnazjum..  :roll:  których dziwnie często widuje się 'na tylach' szkoły  :roll:
ale szczerze to podziwima tego chłopaka z 4 klasy bo jakby się tamci postanowili odegrać.. to ja dziękuje bardzo :?
Zapisane

Willie

  • Gość
Nastoletni bandyci!
« Odpowiedź #32 : 2004-12-06, 16:42 »
No właśnie... Aż strach coś powiedzieć, bo dostać można! Właśnie od takich ze starszych klas, bo co im za palenie zrobią? A ciebie za kablowanie mogą ...skrzywdzić  :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nastoletni bandyci!
« Odpowiedz #32 : 2004-12-06, 16:42 »

Essey

  • Gość
Nastoletni bandyci!
« Odpowiedź #33 : 2004-12-07, 19:44 »
Chcą zeby x wrócił do naszej klasy. Chcą mu dać "szansę", ja nie chcę i ciężko jest mi to zrozumieć... x ma jutro sprawę...rozstrzygnie się czy wróci do szkoły czy do poprawczaka :/ mam mieszane uczucia, to za dużo jak na jednego człowieka
Zapisane

Willie

  • Gość
Nastoletni bandyci!
« Odpowiedź #34 : 2004-12-07, 21:41 »
Może napiszecie klasą podanie do dyrekcji, że nikt go nie chce :lol: ?
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
Nastoletni bandyci!
« Odpowiedź #35 : 2004-12-08, 09:15 »
Heh co raz bardziej jestem za dawną edukacją.... nauczyciele tez powinni mieć wpływ na wychoanie młodzieży.... a nie robią co im się żywnie podoba....
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Nastoletni bandyci!
« Odpowiedź #36 : 2004-12-08, 15:35 »
Cytat: gunia
No to fajnie mieć bandytę w klasie...


Tak????. Mattko!!  U mnie no nie ma ,,bandytów" ale są taci ,,rozbójnicy".
Dzisiaj mieliśmy mieć taki konkurs z wierszami i jak chciałam na przerwie sobie przypomnieć to : Najpierw Kuba mnie potroncił, potem Darek, Rafał.. dłułgo by wymieniać. i.....  Nie pamiętałam  i nie powiedziałam dobrze!   ale czasami..... ;)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Jaśka

  • Gość
Nastoletni bandyci!
« Odpowiedź #37 : 2004-12-08, 15:49 »
U nas był jeden taki  :? Ale nie zdał i już problem z nim z glowy :)  Chociaż troche mi go szkoda bylo, bo nie mial przykladu w domu (patologiczna rodzina-tata pijak i z inna babka tez pijaczka mieszkal),a od tego jaki przyklad w domu tez duzo zalezy w wychowaniu
Zapisane

Willie

  • Gość
Nastoletni bandyci!
« Odpowiedź #38 : 2004-12-08, 15:59 »
Właściwie nie dużo a prawie wszystko...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nastoletni bandyci!
« Odpowiedz #38 : 2004-12-08, 15:59 »

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Nastoletni bandyci!
« Odpowiedź #39 : 2004-12-08, 17:34 »
Willie może nie ma dla Ciebie bo sie nimi nie interesujesz, ale narkotyki są w każdej szkole. Kto będzie chciał to znajdzie!

Ja miałam chłopaka w klasie w gimnazjum który nosił ze sobą broń :O noże oczywiście też. Niewiem gdzie teraz jest, ale został wywalony ze szkoły. W liceum jest w sumie spokój oprócz pewnych psycholi z równowległej klasy którzy lubią dręczyć sabszych :|
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Essey

  • Gość
Nastoletni bandyci!
« Odpowiedź #40 : 2004-12-08, 17:38 »
Będziemy mieć w klasie spotkanie z rodzicami, nami, wychowawczynią, dyrektorem, pedagogiem i Bóg wie kim jeszcze :? wszyscy będą się wypowiadać... Nikt nie chce żeby x do nas wrócił, nikt!!!!! Pani się pytała kto chce żeby go przenieśli do innej klasy, wszyscy podnieśli ręce Nasza pani też ma go już serdecznie dość.

Dziś nam mówili że y żyje ale wdało mu się zakażenie bo ten nóż był brudny, gdzieś znaleziony. Y cudem przeżył :?  :?
Zapisane

Willie

  • Gość
Nastoletni bandyci!
« Odpowiedź #41 : 2004-12-08, 20:19 »
Ostatnio widziałam, jak chłopacy z 1 gimnazjum brali, zaciągali 5 klasistów do kibla  :roll: Nie wiem co się z nimi działo, ale te dzieci wyglądały na wystraszone  :(
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Nastoletni bandyci!
« Odpowiedź #42 : 2004-12-09, 09:37 »
Cytat: agnes211

Ja miałam chłopaka w klasie w gimnazjum który nosił ze sobą broń :O

Jeju :shock:  :shock:  JA bym sie bala chodzic do szkoły, bo nigdy nie wiadomo co takiemu odbije :shock:  A co na to wychowawczyni?? wiedziala??
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Nastoletni bandyci!
« Odpowiedź #43 : 2004-12-09, 17:29 »
Dobrze, że u was coś takiego oragnizują Essey... U nas jest dwóch takich. Bracia, doszli do nas chyba w 5 klasie. I od tamtej pory jestesmy chyba jedną zgorszych klas  w szkole. A wcześniej uwielbianą przez nauczycieli.... Non stop przeszkadzają na lekcji, przeklinają...ale co im zrobisz. Wszyscy ich przepychają z roku na rok chociaz maja prawie same pały. Na koniec roku pytają z łatwych rzeczy stawiają 2 z odpowiedzi i na koniec roku 2- :roll: powiesz do nich "przestań" to od razu leci "zamknij ryj szmato" w najlepszym wypadku. Tylko się cos powie od razu z przeklaństwami wychodzą. Kiedyś po szkole skopali chłopaka mładszego....Wszystkie palce miał połamane u rąk...A oni tylko jekis naganu i nic wiecej. Ile razy juz miali wyleciec z klasy. Gdzyby mieli dostawać za kazdy wybryk uwagi to musieliby miec cały zeszyt na nie osobny... A nasza cała (prawie, opróc jeszcze paru prawie takich typków) chce zeby oni wylecieli albo nie zdali chociaż....Jak ich znowu przepchną to nie wiem co zrobię....
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Nastoletni bandyci!
« Odpowiedź #44 : 2004-12-09, 19:01 »
Jaśka wycha nie wiedziała. Ale wszyscy wiedzieli jaki on jest łącznie z nauczycielami. Kiedyś w rozmowie z nauczycielką powiedział jej że on nie musi się uczyc bo on będzie w mafii :P hhahhaha Do szkoły sie nie bałam chodzić bo miałam z tym człowiekiem dobre stosunki. Aż za dobre :| na szczęście w pore sie ocknęłam :O bo nie chciałabym żeby z tego wyszło coś więcej niż tylko spacerki i rozmowy (tak i wbrew pozoro z nim można było cuuuudnie gadać no i randki były fajne :) ogólnie) Dziewczyna która z nim była potem bardzo tego żałowała. Dzwonił do niej po nocach, matke wyzywał od szmat itd...

Ostatnio go widziałam. Wyglądał normalnie, palił fajke jak zawsze i był z jakąś laską. Mam nadzieje że się "wyprostował" :0
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Forum Zwierzaki

Nastoletni bandyci!
« Odpowiedz #44 : 2004-12-09, 19:01 »

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Nastoletni bandyci!
« Odpowiedź #45 : 2004-12-25, 20:53 »
jak aj nie lubie takich ludzi :?  :grr:
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Nastoletni bandyci!
« Odpowiedź #46 : 2004-12-27, 18:27 »
Więcej fimów, wiecej gierek i glupich teledysków jakis zahajsowanych hiphopowców - no i wiecej nadgodzin dla rodziców ... tak bedzie i bedzie jeszczegozej..
  Jesli tv wychowuje na badyte dając tylko bandyckie programy to sie nie dziwcie.
Czemu ja musze siedziec po nocach i czekac na programyw stylu Dobra ksiązka, czy Pegaz, czy wieczory z filozofią.. ? bo tv woli dac program iki serialiki o narkomanach i mordercach... jakbym dzis mial dziecko - to bym szybciej mu pozwolił ogladac tv po 20 niz po 16 :?

   Gry to uz inny temat.. Czy wiecie ze mozg dziecka porafi tak sobie wybrazic pewne rzeczy ze rzeczywistosc moze pomieszac sie z gra..
   SWAT kiedys robilo badania na potrzeby pentagonu. NA wojnie w pierwszych miesiacach tylko 10% zoniezy celuje do przeciwników- reszta udaje - bo nie potrafią zabic.
Po 4 latach około 95% juz normalnie strzela do przeciwnika bez problemu..
Pomyslcie co robi dziecko ktore od 5 roku zycia po szkole gra w gry w stylu manhunt, doom, czy ut ... takie dziecko nie gra 4-5 lat.. ono gra 10 i wiecej.. od najmlodszych lat ... co ma wyrosnąc z takiego dziecka?
 
  Tatus czy mamusia zamiast ruszyc tymi pustymi łbami to jeszcze kupują tw wszystkie medal of honor i inne gierki na bazarze.. no bo chca wyngrodzic to ze dzicko cały czas samo w domu.. i dziecko leczy samotnosc przemocą.. wiecie jak sie nazwya taka rodzina w poradnikach do psychologii - rodzina dysfunkcyjna !!
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 25 zapytaniami.