Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Co za siara, co za wstyd...  (Przeczytany 12485 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Co za siara, co za wstyd...
« : 2007-01-14, 20:56 »
Zastanawiałam się czy ten temat dodać w dziale "humor" czy tu, ale zdecydowąłam, że lepiej pasuje tu, ponieważ... Chodzi tu głównie o narobienie sobie siary przy osobie, która akurat Ci się podoba :) Ja właśnie miałam taką sytuację przed chwilą...
Poszłam z moją koleżanką pod sklep. Zauwazyłam, że w sklepie jest chłopak, który mi się podoba ze swoim bratem. Ja miałam akurat w kieszeni 50 groszy, więc pomyślałam "A co mi tam" :) i zadowolona weszłam do sklepu. Wtedy jakos mnie tak troszkę przytkało i zaczełam się troszke trząść. Pomyślałam że kupie 2 gumy orbit... Sytuacja wyglądała tak:
JA: Dobry wieczór. Potrzebujemy 2 gumy.
<wszyscy się chyba uśmiechają>
Sternikowa: Jakie, miętowe?
JA: <odwracam się> Milena, jakie? Miętowe?
<Milena leje, Piotrek na nią, Krzysiek sie uśmiecha, Sternikowa też><dała mi 2 mietowe>
JA: <do Piotrusia debila> Cześć
Piotruś debil: Cześć
JA: Dobranoc

(Piotrus debil - ten mi sie podoba)
Jak dla mnie siara na 102 :)... Nie wiem czy teraz mu się pokaże na oczy :) Teraz wy :D
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #1 : 2007-01-14, 21:19 »
To brzmi jak list pisany do bravo. :P

Ja nie mialam zadnej stresujacej sytuacji przy osobach ktore mi sie podobaja, bo nie przejmuje sie tak wszystkim. Jak cos głupiego zrobie, to odrazu przekształcam to w zart i tyle. :)
Ja sie ogolnie lubie z siebie smiac, wiec no problem. ;)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Princessa

  • Gość
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #2 : 2007-01-14, 21:37 »
ja sie tez lubie smiac z siebie. temat idealny jak dla mnie. ja robie ciagle siare (ale taka dla jaj np na ulicy)
przy ukochanym staram sie pohamowywac. ale jak cos bedzie to napisze :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedz #2 : 2007-01-14, 21:37 »

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #3 : 2007-01-14, 21:45 »
Oj były rózne sytuacje,pamiętam kiedyś(kiedy to było :roll:)podobali mi się koledzy mojego brata :P(młoda byłam i głupia) i byłam z piesem na trawniczku koło mojego bloku na siku,pieskowi zachciało się coś więcej i tak jakby puścił głośnego bąka...a ci koledzy akurat szczęśliwie przechodzili nieopodal :| i wszyscy na mnie,suma sumarum wyszło że to ja się spierdz... :oops:,nie chce już wspominac jakiego buraka miałam na twarzy. :oops: Przepraszam że troche obrzydliwie. :P
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

Mój koffany dog

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 738
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #4 : 2007-01-14, 21:57 »
Oj były rózne sytuacje,pamiętam kiedyś(kiedy to było :roll:)podobali mi się koledzy mojego brata :P(młoda byłam i głupia) i byłam z piesem na trawniczku koło mojego bloku na siku,pieskowi zachciało się coś więcej i tak jakby puścił głośnego bąka...a ci koledzy akurat szczęśliwie przechodzili nieopodal :| i wszyscy na mnie,suma sumarum wyszło że to ja się spierdz... :oops:,nie chce już wspominac jakiego buraka miałam na twarzy. :oops: Przepraszam że troche obrzydliwie. :P
:lol: :lol: :lol:
Zapisane
"Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią" - Anonim

***

Człowiek to psie wyobrażenie boga ..

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #5 : 2007-01-15, 08:50 »
Brrr, avy się pomyliły :lol: xD
Mi się aż taka siara chyba jeszcze nie zdażyła...
« Ostatnia zmiana: 2007-01-15, 18:34 autor Blackie »
Zapisane
Why so serious?

Jaśka

  • Gość
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #6 : 2007-01-15, 11:49 »
Jaśka :lol: Leżę xDD
:mysli: :hmmm: ?


do tematu to
a swoich bekowych sytuacji nie pamietam , jak sovbie cos przypomne to napisze xD
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #7 : 2007-01-15, 13:31 »
:lol: :lol: Jaśka?? moze dlatego ze ma kolorystycznie podobny avatar do kamola.... :lol:
Zapisane

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #8 : 2007-01-15, 17:50 »
najwieksza siara?
tydzien temu moze troszku wiecej:
wyszlam z psiarkiem na spacerek, a niedaleko mnie mieszka nauczyciel.
moj piesek kochany-niewychowany narobil mu na schody. Ja do niej podeszlam zeby ja ochrzanic i wziąc a belfr otwiera drzwi i wdepnął w kupke :lol:
spojrzal na mnie jak na robaka i bez slowa wytarl buta w trawke. A ja z burakiem na twarzy i z psiną na rekach zwialam do domu :lol:
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Forum Zwierzaki

Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedz #8 : 2007-01-15, 17:50 »

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #9 : 2007-01-15, 17:56 »
KK, czy źle zrozumiałam, czy sie w nauczycielu zakochalaś? :lol: ;)
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #10 : 2007-01-15, 17:58 »
A dlaczego? :lol:

jak mozna sie zakochac w 50-cio letnim facecie? :lol:
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #11 : 2007-01-15, 17:59 »
Oj, Kamyczek :lol:

A Ty, She-Wa, czym się przejmujesz? Ja bym się roześmiała i tyle. Fajnie wyszło :lol: :lol:
Zapisane
IBDG Wrocław

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #12 : 2007-01-15, 18:00 »
Cytuj
Chodzi tu głównie o narobienie sobie siary przy osobie, która akurat Ci się podoba  :)
KK, a Ty akurat napisałaś o nauczycielu  :lol: :P
Cytuj
To brzmi jak list pisany do bravo.
:lol: :lol:

A ja nigdy nie zrobilam sobie siary przy kimś kto mi sie podoba. Bo na nikim tak naprawde mi nie zależało  :P
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #13 : 2007-01-15, 18:01 »
Upsss
nie przeczutalam dokladnie wątku :lol:
leze pod krzeslem i sie zwijam ze smiecvhu :lol:
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #14 : 2007-01-15, 18:04 »
IBDG, nie przejmuje się i też uważam, że wyszło spoko ;) I nie myślcie sobie, że to co opisałam to moja najwieksza siara, bo to wlasnie jedna z tych drobniejszych, ale jednak... jakis niesmak dziwny pozostal :)
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Forum Zwierzaki

Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedz #14 : 2007-01-15, 18:04 »

Princessa

  • Gość
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #15 : 2007-01-15, 18:05 »
noa  to jest temat o siarze przy swoich ukochanych :lol: a tu jeb...50 letni... :lol:
Zapisane

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #16 : 2007-01-15, 18:06 »
heheheheh bo nie wyrobie :lol:
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #17 : 2007-01-15, 18:35 »
Pomyliły mi się avatary xDD
Zapisane
Why so serious?

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #18 : 2007-01-16, 12:11 »
Blackie widzisz, i teraz obie mamy siare na forum :lol:
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #19 : 2007-01-16, 12:58 »
Czy na FZ jest ktoś, kto się Wam podoba, KK? XD
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #20 : 2007-01-16, 13:07 »
:lol: :lol: Nie! xDD
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedz #20 : 2007-01-16, 13:07 »

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #21 : 2007-01-16, 18:40 »
"Ja nie mialam zadnej stresujacej sytuacji przy osobach ktore mi sie podobaja, bo nie przejmuje sie tak wszystkim. "
Jato samo, dla mnie to już praktycznie normalka. Ale nie akurat przy facetach którzy mi sie podobają, ale w życiu codziennym- chyba nie ma dnia kiedy bym czegoś nie palneła durnowatego. Także nawet nie czerwienię się jak coś głupiego zrobię... :lol:

Zapisane

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #22 : 2007-01-16, 19:45 »
A ja chyba też nie miałam... a nawet jakbym miała to i tak ja się ze wszystkiego normalnie śmieje...
Tak jak ostatnio stoimy jak zawsze z dziwuszkami moimi kochanymi na łączniku i przyszła Wercia i zaczęłyśmy tańczyć sobie walca a potem grać w stopki i nagle Wercia stanęła mi na nogę a ja się na nią wywaliłam i tak leżymy koło siebie i się brecheczemy ja patrze a tu taki ładniutki chłopak z mojej sis klasy a ja tak "Siemka (i w śmiech)" o popatrzył na mnie jak na głupią i poszedł:PP (ale on mi sie nie podoba hehe) Wogóle my z Wercią się śmiejemy ze wszystkiego...:PP Codzinnie i az nam zachowanie obnizyli...hehe
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #23 : 2007-01-16, 20:28 »
Jato samo, dla mnie to już praktycznie normalka. Ale nie akurat przy facetach którzy mi sie podobają, ale w życiu codziennym- chyba nie ma dnia kiedy bym czegoś nie palneła durnowatego. Także nawet nie czerwienię się jak coś głupiego zrobię... :lol:
dokladnie :)
Co ja sie tam bede przejmowac wpadkami(bardzo czestymi zreszta) szkoda zycia na to. :P
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Princessa

  • Gość
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #24 : 2007-01-16, 22:19 »
Ola, hes ja tak samo :)
Zapisane

niunia_

  • Gość
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #25 : 2007-01-25, 22:26 »
haaa

ja w zeszla zime z moja kolezanka i jej 2 mlodszymi siostrami poszlysmy pilowac ich....na sanki.....
ze wszystkiego sie smialysmy...
i wkoncu ona do mnie: one nie umieja jezdzic na sankach,caly czas sie wywracaja.... :lol:
choc pokazemy im jak sie jezdzi na sankach....ja tam bk no dobra....
my wsiadamy na te sanki a ida chlopacy ktorzy nam sie podobali.... :lol:
a nagle jej siostry nas zepchnely z tej gorki....my jedziemy i nagle zrobilysmy fikola do przodu bo przed nami byl klamien.... :oops:

a oni zaczeli sie smiac.....nie dosc ze w tym wieku to jeszcze zaliczylysmy glebke....:lol: :oops: :oops: :lol:

wstyd na maxa :/
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #26 : 2007-01-26, 07:28 »
haaa

ja w zeszla zime z moja kolezanka i jej 2 mlodszymi siostrami poszlysmy pilowac ich....na sanki.....
ze wszystkiego sie smialysmy...
i wkoncu ona do mnie: one nie umieja jezdzic na sankach,caly czas sie wywracaja.... :lol:
choc pokazemy im jak sie jezdzi na sankach....ja tam bk no dobra....
my wsiadamy na te sanki a ida chlopacy ktorzy nam sie podobali.... :lol:
a nagle jej siostry nas zepchnely z tej gorki....my jedziemy i nagle zrobilysmy fikola do przodu bo przed nami byl klamien.... :oops:

a oni zaczeli sie smiac.....nie dosc ze w tym wieku to jeszcze zaliczylysmy glebke....:lol: :oops: :oops: :lol:

wstyd na maxa :/

Ile masz lat?
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #27 : 2007-01-26, 12:22 »
ona 14 i niewydaje mi się, że jeśli taka "nastolatka" jeździ na sankach to wstyd - ile razy widzę dorosłych ślizgających siję z górki, lub turlających się w śniegu
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedz #27 : 2007-01-26, 12:22 »

thrilly

  • Gość
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #28 : 2007-01-26, 12:59 »
o Boże ja przedwczoraj z 5 znajomymi sami się wybraliśmy na sanki i mieliśmy taką radochę jak nigdy  ! ludzie przecież wszyscy jesteśmy dziećmi dlaczego mamy się tak ograniczać w tak młodym wieku ? wyzwalajmy pozytywne emocje i nie wkręcajmy sobie że jesteśmy na coś za starzy
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #29 : 2007-01-26, 15:06 »
Dokładnie.
Dziwnymi kategoriami patrzysz.
Ja tam sanki lubie :D :P
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 28 zapytaniami.