Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: PYTANIA  (Przeczytany 4791 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
PYTANIA
« Odpowiedź #30 : 2003-04-18, 08:29 »
uuuuu! nieciekawie masz, ja nie musze myć okien, po co? i tak mi je po świętach wymieną :P  morskie będą po łacińskich a po morskich inne stwory ślimaki, krewetki itp.
Zapisane

Asmi

  • Gość
PYTANIA
« Odpowiedź #31 : 2003-04-18, 19:57 »
Przejzalem Wasza prace tj. ancyklopedie i musze powiedziec, ze wykonalyscie kawal roboty. Spisalem sobie na kartce wszystkie wypisane przez Was ryby i znalazlem opisane dwa razy:

brzanka rekinia, bocja wspaniala, bojownik wspanialy, cierniooczek (piskorek), danio - pregowany, malabarski, lamparci, teczowy,
dlugonos ciernisty.

A co do nazw ryb po lacinie, nie majace polskich odpowiednikow, spisalem rowniez na kartce i zauwazylem, ze jest ich cala masa. Zeby nie sklamac mysle, ze jest ich chyba nie mniej niz te, ktore zescie wypisaly. No moze troche przesadzilem, ale jest ich ponad setka.
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
PYTANIA
« Odpowiedź #32 : 2003-04-18, 20:01 »
asmi wielkie dzięki za przypomnienie ale niewiem czy moge zacząć rybki łacińskie (aż mnie palce swędzą) nie chce zrobić w jajo zyraffki, przecież też musi troche popisać, ale niema czasu pewnie, więc zabieram sie do roboty, niech sie dzieje co sie ma dzieć, nie czekam dalej.            
te napisane dwa razy już zostaną wyrzucałam wszystkie powtórki ale zawsze jakiś chochlik sie znajdzie ;)  

tych łacińskich jest masa ale to dobrze, lubie pisać :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

PYTANIA
« Odpowiedz #32 : 2003-04-18, 20:01 »

Asmi

  • Gość
PYTANIA
« Odpowiedź #33 : 2003-04-18, 20:33 »
Moze zebym sie nie rospisywal nad nazwami lacinskimi proponuje min. strone dla Was, tworczynie encyklopedii:

http://www.akwafoto.pl/

sa tam krotkie opisy i zdjecia fiszow.
Zapisane

zyraffka

  • Gość
PYTANIA
« Odpowiedź #34 : 2003-04-18, 20:35 »
Oj prawda, czasu mam zero... Łacińskich harpia nie mam, chciarz jakbym dobrze poszukała....  Bo ja zanim wpisze na forum, zapisuje w zeszycie, i tym sposobm mam własną podręczną encyklopedię :) Więc mam jakby podwójną robotę :) Ale to tylko same korzyści :) Kurde i teraz nie wiem kiedy bede miała czas wolny... ale jak tylko troche bedzie to szybko coś napisze....
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
PYTANIA
« Odpowiedź #35 : 2003-04-18, 20:51 »
ok. zyraffko, ja sobie będe tak pomalutku pisać, bo też niemam czasu na dużo.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.146 sekund z 24 zapytaniami.