Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: RaCjA:) fotki!!!fotki!!!  (Przeczytany 1994 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zakla

  • Gość
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« : 2005-04-09, 14:20 »
Chce Wam, drodzy koniarze, przedstawic Racje. Racja jest gniadulcem, urodzonym w listopadzie 2004:) Jej tatusiem jest lusitano Flamenco, a mamusia Rachela malopolak:) Mala jest bardzo "wrednym" i charakternym stowrzeniem. Jest ciekawska, ale lubi dziabnac, czasem nawet kopnac :P Mysle, ze minie duzo czasu zanim sie ja ujezdzi, i nie bedzie latwym konikiem do jezdzenia;) Charakterek po tatusku:P

A oto i ona:





Zapisane

Raven

  • Gość
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #1 : 2005-04-09, 14:29 »
A to Twój własny koń?  :) Czekamy na zdjęcia ;)
Zapisane

zakla

  • Gość
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #2 : 2005-04-09, 14:33 »
Nie do konca moj, ale ze tak powiem mam "umowe" z wlascicielem(jestem z nimi na Ty, wiec problemu nie bylo:P), ze zrebak po Flamencu i Rachelki bedzie "moj" dla mnie;) I tak jeszcze kilka lat poczekam, az na nia wsiade:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedz #2 : 2005-04-09, 14:33 »

maniut

  • Gość
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #3 : 2005-04-09, 22:29 »
edit: widze foty SLICZNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
Zapisane

zakla

  • Gość
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #4 : 2005-04-09, 22:33 »
A ja widze...?? Pocz, zara Ci na gg linki wysle;)
Zapisane

Raven

  • Gość
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #5 : 2005-04-10, 10:01 »
Przepiękna, przesłodka, prześliczna!!!!  :D  :kocham:  :kocham:  :kocham:  :D Mam nadzieję, że wyrośnie na zdrowego, dzielnego wierzchowca :wink:
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #6 : 2005-04-10, 11:52 »
Śliczna! mam nadzieję, że będzie to wspaniały wierzchowiec ;) Na zdjęciach widać, że wesołym koniem jest :)
Zapisane

zakla

  • Gość
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #7 : 2005-04-10, 14:52 »
Dzienx:) Tez mam nadzieje, ze bedzie troche mniej "zujaca: jak podrosnie i bedzie dobrym konisiem pod siodlo;)
Zapisane

xara

  • Gość
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #8 : 2005-04-10, 16:43 »
fajna koniczka i na pewno będzie śliczna po lusitańcu :kocham:
a źrebolki to zazwyczaj takie małe, charakterne zadziory, w końcu to dzieciaki  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedz #8 : 2005-04-10, 16:43 »

Kelpie

  • Gość
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #9 : 2005-04-10, 16:55 »
Śliczna klaczka! :wink:  Oby wyrosła na dzielnego, szybkiego wierzchowca!
Zapisane

Zuzika

  • Gość
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #10 : 2005-04-10, 17:55 »
fajniutka :] jak ja lubie takie małe łobuzy, a szczególnie droczyć sie z łobuzami :lol: życze powodzenia i samych szczęśliwych chwil z nią spędzonych :)
Zapisane

Hulk

  • Gość
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #11 : 2005-04-10, 19:33 »
Super koniulka :) Widać że zadziorna;) ale bardzo sympatyczna :) Aż ci zazdroszcze ... :(
Zapisane

zakla

  • Gość
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #12 : 2005-04-10, 19:49 »
Zadziorna straszliwie, ale i tak kochana z niej dzikuska:P

Hulk- ale on  nie jest moja, nie masz mi czego zazdroscic:)
Zapisane

Hulk

  • Gość
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #13 : 2005-04-10, 19:52 »
mam mam zakla!! Ty masz kontakt z konmi pewnie nawet codziennie je widzisz... A ja nie... I to jest dla mnie taką udręką... Chciałabym chociaż raz na tydzien móc konia wyczyścic.... a nie ma jak :(:( :cry:  :cry:  :cry:
A o jeżdżeniu to jush nie wspomne... Jeżdżę tylko wtedy gdy mam kase a to żadko się zdarza :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

zakla

  • Gość
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #14 : 2005-04-10, 19:56 »
Aaa... no to przykro:( Ja tez tylko raz w tygodniu jestem w stajni, czasem zdarzy sie dwa. Oczywiscie w wakacje czesciej;) No i jezdze za darmo, bo gdyby nie to, to juz dawno bym sie pozegnala z konikami...
Zapisane

Forum Zwierzaki

RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedz #14 : 2005-04-10, 19:56 »

Hulk

  • Gość
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #15 : 2005-04-10, 19:58 »
No niektórzy to mają szczęście ja to chyba jestem jush skazana.... :cry:

A zresztą nie będę się tu użalała nad sobą bo wy pewnie i tak nie chcecie tego słuchać :(
Zapisane

maniut

  • Gość
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #16 : 2005-04-10, 20:23 »
Hulk zawsze mozna se umowic ze bedziesz jezdzic za prace, 4 czyste boksy -> jazda :P
Zapisane

Hulk

  • Gość
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #17 : 2005-04-10, 20:25 »
No ba!! Ja wiem ale z kim i gdzie??!! Chętnie bym się tego podjęła
Zapisane

maniut

  • Gość
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #18 : 2005-04-10, 20:37 »
poszukaj popratrz, zogadaj do kgos kto jezdzi i jestz Twojegomiasta gdybys byla z wawy to bym ci pomogla :P
Zapisane

Hulk

  • Gość
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #19 : 2005-04-11, 00:03 »
JUSH SIĘ PRZEPROWADZAM... :lol:  ;)
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #20 : 2005-04-12, 14:36 »
Hulk jestem z Tobą..ja sie wczoraj dowiedziałam że nie mamy kasy na jazdy przynajmniej teraz...fajnie...ale to teraz juz sie troche długo utrzymuje.... :? ...podczas gdy moje koleżanki maja swoje konie jeżdżą jakiś tam mały sport,ja nawet nie jeżdże w zadnym podrzędnym klubiku...fajnie....zrozumiałam ze nigdy kiedy nie bede sama na siebie zarabiac nie będe mogła spróbować czegoś wiecej niz tylko rekreacji...smutne... :?
dobra ale nie załamuje sie wiadomo że każdy by chciał sobie jeździć 3 razy w tygodniu w idealnym ośrodku z idealnym treneram i na idealmnym koniu.....tylko że jednych na to stać a drugich nie....może bede miała jutro czas to troche poszukam czegoś...

P.S.zakla masz moze oficerki gumowe??jak sie spisują czy są takie beznadzijne jak wszyscy mówią?
Zapisane

Forum Zwierzaki

RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedz #20 : 2005-04-12, 14:36 »

zakla

  • Gość
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #21 : 2005-04-12, 15:20 »
Oficerki fajne...:) Sprawdzaja sie zwlaszcza u nasd, gdzie zeby dojsc do konia musisz przejsc przez blotnisty padok:P
A do jezdzenia tesh fajne;)
Zapisane

kasia8989

  • Gość
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #22 : 2005-04-12, 15:23 »
eee w blocie sie skóra niszczy:P:P jak co to do blota gumiaki mi ogicerek skórzanych szkoda by było. Aga wy o gumiakach piszecie co ja gadam:P:P Ja też sobie kupie takie żeby mieć na okres jesieni i zimy gdy jest chlapa bo w lato za gorąco a w zime to daje mrozem po nozkach :D
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #23 : 2005-04-12, 15:26 »
a ja ma przypływ kasy na urodzinki(9 kwietnia były że sie tak przyznam :P)i moze sobie cos sprawie.najpierw sztyblety + czapsy a później moze jakies niedrogie gumiaki
Zapisane

Karolas

  • Gość
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #24 : 2005-04-12, 16:33 »
pj nie, nie, gumiakom mowimy glosne i zdecydowane nie :) W zimie zimno, w lato noga sie poci. Nie polecam. Chyba ze do pracy w stajni - jak jest bloto itp. Ale jesli przychodizsz do stajni na jazde i nie spedasz w niej 3/4 dnia to nie polecam  ;)
Zapisane

zakla

  • Gość
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #25 : 2005-04-12, 18:32 »
Eee tam... Ja nie jezdze na tyle "profesjonalnie", zeby inwestowac w skorzane:P A te mi wystarczaja;)
Zapisane

Hulk

  • Gość
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #26 : 2005-04-12, 19:05 »
Cytat: Newada
Hulk jestem z Tobą..ja sie wczoraj dowiedziałam że nie mamy kasy na jazdy przynajmniej teraz...fajnie...ale to teraz juz sie troche długo utrzymuje.... :? ...podczas gdy moje koleżanki maja swoje konie jeżdżą jakiś tam mały sport,ja nawet nie jeżdże w zadnym podrzędnym klubiku...fajnie....zrozumiałam ze nigdy kiedy nie bede sama na siebie zarabiac nie będe mogła spróbować czegoś wiecej niz tylko rekreacji...smutne... :?
dobra ale nie załamuje sie wiadomo że każdy by chciał sobie jeździć 3 razy w tygodniu w idealnym ośrodku z idealnym treneram i na idealmnym koniu.....tylko że jednych na to stać a drugich nie....może bede miała jutro czas to troche poszukam czegoś...


No właśnie niektórym się uda mają szczęście i sobie jeżdżą. :( Też bym chciała jeździć w jakimś klubie nie tylko dla rekreacji. Chciałabym na jakies zawody pojechać.... a tak to wątpie czy kiedykolwiek mi się uda.. :(
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #27 : 2005-04-13, 08:08 »
gumiaki nie są dobre na lato czy zimę ale idealne na deszczowe dni, chyba że tak jak mówią jest się w stajni tylko na jazdy i od święta kiedy deszczu nie ma ani błota to wtedy bezsens....a do jazdy jak najbardziej się nadają

Forum Zwierzaki

RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedz #27 : 2005-04-13, 08:08 »

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #28 : 2005-04-13, 14:58 »
Hulk,no właśnie...ale też są ludzie którzy tego nei doceniają i nie wiedzą jak inni chcieliby być w takiej sytuacji..ostatnio sobie kalkulowałam że wydzierżąwienie konia(zakładając dzierżawa 300) nie kosztowałoby mnie wiele więcej niż jakbym jeździła 2-3 razy w tygodniu na normalne jazdy...a reszte mogłabym zaoszcżedzić na róznych rzeczach...wszytko piknie ładnie...ale nawet nie mam jakiego konai wydzierzawic bo nigdzie nie jezdze :P a pozatym jakbym zaczeła przekonywać rodziców do mojego biznes planu to i tak jest jedno podstawowoe ale które przekreśla wszytko:jak nie ma w danym momencie pieniędzy to poprostu nie idziesz na jazdy,a z a konia trzeba płacić zawsze bez względu czy jest kasa czy nie...


a z tymiu oficerkami i tak poczekam bo nie ma co wyrzucach pieniedzy w błoto jesli i tak mi sie na razie nie przydadzą..w poprzednmiej stajni to miałoby sens bo już nie raz łaziłam po pastwiskach na któreych jest pasqdne błoto i miałam buty i bryczesy całe w błocie...ale teraz..nawet neiw iem czy bede jeździć a jeśli juz to pewnie ze przychodze,jeżdzę wychodze.. :?
Zapisane

Hulk

  • Gość
RaCjA:) fotki!!!fotki!!!
« Odpowiedź #29 : 2005-04-13, 15:31 »
Nom tak. Z tą dzierżawą to masz zupełną rację z jazd możesz zrezygnować a z opłat y za konia nie. No cóż narazie musze poszukać kogoś  w okolicy kto pozwolilby zaopiekowac sie koniem wzamian za jazdy  narazie nic nie znalazłam :roll:
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 28 zapytaniami.