Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 6 7 [8]   Do dołu

Autor Wątek: mój źrebak był w terenie!!!  (Przeczytany 15868 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
mój źrebak był w terenie!!!
« Odpowiedź #210 : 2003-06-22, 21:12 »
Cytat: Ciapka
sa czyste zdrowe zadbsane maja zapewnony ruch..brkaja .



ja sie wcale nie dziwie ze brykaja jak ciagle stoja w boxach bo im ani w tereny ani na padoki nie wolno....

a co do braq lak...to co to za klub?raczej zakladajac stadnine szuka sie miejsca gdzie sa odpowiednie warunki do trzymania koni a nie ze nawet lak nie ma....bez przesady...

Elwirka

  • Gość
mój źrebak był w terenie!!!
« Odpowiedź #211 : 2003-06-22, 22:08 »
ZWIERZĘ A NIE ZAWODY PRZEDE WSZYSTKIM
Zapisane

Ciapka

  • Gość
mój źrebak był w terenie!!!
« Odpowiedź #212 : 2003-06-23, 06:31 »
K_CIAN to nie jest stadnina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to nie kest stajnia!!!!!!!!!!!!!!!!! to nie jest stado`!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to jest klub!!!!!!!!!!!!!!!!!!
klub miejski!!!!!!!!!!!!!!!! w miesice!!!!!!!!wlasclem jest miesto!!!!!!!!!

klub spoprtowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i nie ma lak nie ma  bo miasto nie kupilo.
Zapisane

Forum Zwierzaki

mój źrebak był w terenie!!!
« Odpowiedz #212 : 2003-06-23, 06:31 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
mój źrebak był w terenie!!!
« Odpowiedź #213 : 2003-06-23, 09:12 »
Ale chyba w tereny mogłby by chodzic?
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Natchniuza

  • Gość
mój źrebak był w terenie!!!
« Odpowiedź #214 : 2003-06-23, 09:24 »
Hehe, i znowu od poczatku :P
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
mój źrebak był w terenie!!!
« Odpowiedź #215 : 2003-06-23, 13:29 »
Cytat: Ciapka
K_CIAN to nie jest stadnina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to nie kest stajnia!!!!!!!!!!!!!!!!! to nie jest stado`!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to jest klub!!!!!!!!!!!!!!!!!!
klub miejski!!!!!!!!!!!!!!!! w miesice!!!!!!!!wlasclem jest miesto!!!!!!!!!

klub spoprtowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i nie ma lak nie ma  bo miasto nie kupilo.


ciapka nie klucmy sie o to jak to nazwac bo co za roznica,sa konie?sa,niema pastwiska zeby konie pobiegaly?nie ma,konie stoja caly czas w boxach?stoja,nie chodza w tereny ani razem na padoki?nie chodza...no to sa biedne i mi ich szkoda i na moj gust to to powinni zlikwidowac i nic wiecej nie mam do powiedzenia


Data wysłania: 2003-06-23, 09:51
i przestan tlumaczyc ze twoj kon nie moze chodzic na wybiegi bo to taaaakie niebezpieczne i jest bez tego szczesliwy a juz tym bardziej z innymi konmi bo to ogier i bla bla bla ani  w tereny bo sobie wycigajac klusa krzywde zrobi a tylko i wylacznie skakac bo to taki bezpieczny dla niego sport a to najwspanialszy poniak na swiecie,ba najwspaniajszy najbardziej utalentowany i najcenniejszy kon na calym swiecie,uh,sama sobie pomysl co ty wlasciwie wygadujesz...

tiaraa

  • Gość
mój źrebak był w terenie!!!
« Odpowiedź #216 : 2003-06-23, 17:45 »
dajcie spokój to naprawdę nie ma sensu, każdy ma swoje zdanie i nie da sie przekonac tu i teraz
Zapisane

Ciapka

  • Gość
mój źrebak był w terenie!!!
« Odpowiedź #217 : 2003-06-23, 19:02 »
a jak ma nie  wystrtowac za rok na mistzrsch europy bo kon mi stal w boksie przz pol rojku to dziekuje..
a włąsnie..
NIE POMYSLEISCE ZE STANIE w boksie i wychdoznie tylko na trening na specery w reku na hale pomiegac sa lepsz niz stanie z zerwnaym siagnem przez pol roku i zakaz jakiegklowiek ruchu???????????????
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
mój źrebak był w terenie!!!
« Odpowiedź #218 : 2003-06-25, 22:47 »
Ciapka, ale kon tego nie rozumie. Nie rozumie, co jest dla niego dobre a co nie. A jezeli on jest taki podatny na kontuzje, to uwazam, ze w ogole powinniscie go wycofac ze sportu dla jego dobra. A skoro tego nie robicie (i nie zrobicie), to nie liczy sie tak naprawde jego dobro, tylko sport. A na pierwszym miejscu powinien byc zawsze kon, a nie konkurs.
Zapisane

Forum Zwierzaki

mój źrebak był w terenie!!!
« Odpowiedz #218 : 2003-06-25, 22:47 »

Ciapka

  • Gość
mój źrebak był w terenie!!!
« Odpowiedź #219 : 2003-06-26, 08:02 »
ale jesli koniowi nic nie bedzie od skokow to czmu mamy go wycofywac?..
ma nogi codiznie sarwdzna wet pwdizal ze ma skskac..
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
mój źrebak był w terenie!!!
« Odpowiedź #220 : 2003-06-26, 11:36 »
Ale dla niego lepiej by bylo, gdyby mogl byc na pastwisku i nie skakac, niz jesli moze skakac, ale nic poza tym.
Zapisane

OkTaWiA

  • Gość
mój źrebak był w terenie!!!
« Odpowiedź #221 : 2003-06-26, 12:55 »
ciapa skoro widzisz że wszyscy uważają odwrotnie niż ty to chyba coś w tym musi być.przyjęło się że większość ma rację.wet wetem,nikt nie powiedział że to człowiek wszystko wiedzący.są weterynarze którzy owszem są dobrzy w swoim fachu jeśli chodzi o leczenie,ale nie znają sie na psychice...znam kilka takich przypadków.a pomyśl....jak żyją konie na wolności??to zwierzęta stadne,biegają po nierównym i są do tego przyzwyczajone.jak na wolności koń sobie ścięgno zerwie to co??całe stado sobie pójdzie a on zostanie...nie!!idzie za resztą koni i po jakimś czasie zdrowieje.myśl w inny sposób i przyjmij inne możliwości bo uparłaś się na jedną która według ciebie jest super doskonała a większość osób z forum myśli przeciwnie.to tak jakby ciebie ktoś odizolował od reszty,zamknął w boksie i siedź sobie.znajomych sobie pooglądasz tylko przez kratki.czasami wyjdziesz żeby zrobić więcej kroków niż robisz w boksie i to jest wszystko.żadna przyjemność z tego nie płynie chyba,nie??wątpię że ty byś tak chciała.raczej nie powiedziałabym że koń jest szczęśliwy siedząc ciągle w boksie.ja miałam do wyboru po tym jak coś właśnie miałam ze ścięgnem.albo nie trenować i tylko spacerować,troszkę biegać z innymi  i po jakimś okresie czasu wrócić do treningów.albo siedzieć w domu, ale chodzić na treningi.oczywiście zrezygnowałam na jakiś czas z treningów,po jakimś tam czasie wszystko było oki i wróciłam dalej do tego co robiłam.dlatego mówię ci,że pewnie koń bardziej byłby zadowolony jakbyś go puściła na padok z innymi i by sobie biegały razem a dopiero po jakimś tam czasie znowu wróciła do treningów takich skokowych niż ma siedzieć w boksie....napewno takie coś bardziej by mu odpowiadało.
Zapisane

Ciapka

  • Gość
mój źrebak był w terenie!!!
« Odpowiedź #222 : 2003-06-26, 19:38 »
Because the night belongs to lovers Because the night belongs to us
Zapisane

Elwirka

  • Gość
mój źrebak był w terenie!!!
« Odpowiedź #223 : 2003-06-26, 21:37 »
słyszalam tą piosnkę ale chyba rok temu bo ja wiem wszystko :P
Zapisane

Ciapka

  • Gość
mój źrebak był w terenie!!!
« Odpowiedź #224 : 2003-06-27, 06:39 »
heh a ja se wlasnie jej slucham:P mam taki nastryuj wląsnuie jak wpisecne i mi ajno:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

mój źrebak był w terenie!!!
« Odpowiedz #224 : 2003-06-27, 06:39 »

Elwirka

  • Gość
mój źrebak był w terenie!!!
« Odpowiedź #225 : 2003-06-27, 23:44 »
dobre Ciapka dobre :wink: Ale ja znam orginał i bardziej mi się podoba może dlatego że nie gustuję w takiej muzyce :D
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
mój źrebak był w terenie!!!
« Odpowiedź #226 : 2003-06-28, 17:33 »
nom popieram :) a wracajac do zawodow to co ciapka kon byl na 3 zawodach na skrzyz zadnych wysokich lotow i raptem na mistrzostwa europy jedzie?fajnie....a w tym momencie moja opinia o tobie jako o jezdzcu,milosniq koni,o kims kto powinien umiec sie nimi zajac i wiedziec co jest dla konia dobre powaznie ucierpiala...no ale coz  to nawet juz nie wazne...mowisz ze skoki nie robia mu nic zlego...a wiesz ze im wyzsze przeszkody tym wieksze urazy kregoslupa maja konie?kazdy skok baaardzo zle wplywa nie tylko na nogi ale i na kregoslup,nie bez przyczyny nie pozwala sie skakac mlodym koniom

Ciapka

  • Gość
mój źrebak był w terenie!!!
« Odpowiedź #227 : 2003-06-30, 09:30 »
on na misztrsa eurpy jedize za rok..a ja bede milą ostni rok jak bede mogla kon bediz gotw i ja tez i pojdziemy..
a on ma zdorwy kregosuł..
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 26 zapytaniami.