Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do dołu

Autor Wątek: ogiery  (Przeczytany 11870 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tiaraa

  • Gość
ogiery
« Odpowiedź #30 : 2003-06-21, 22:24 »
a wracajac do tego pekińczyka to nie byla wina dziadkow, dziadek byl treserem, nasz dog potrafil wnosic wegiel na 4 pietro kamienicy, a pekinczyk byl falszywy z natury niby nic a za chwile zaatakowal, zaznaczam ze dziadek nigdy nie bil psow, w ogole kochal bardzo zwierzeta opiekowal sie konmi ulanow w czasie wojny, potem na robotach w niemczech tez pracowal przy koniach mieli takiego morderce, ogiera jak dawal mu jesc to wchodzil z widlami, i po miesiacu przez przypadek odezwal sie do niego po polsku zeby sie nastapil, a konia jakby piorun strzelil, stanol w samym kącie jak trusia i juz nie mial z nim problemu, nawet sie zaprzyjaznili ale kradl dla niego owies i jak sie skapneli to wywiezli go jeszcze tego samego dnia (konia) no i wiecej go nie zobaczyl ale do koni gadal juz tylko po polsku
Zapisane

Elwirka

  • Gość
ogiery
« Odpowiedź #31 : 2003-06-21, 22:46 »
Ale my gadamy a wszyscy i tak robią swoje
Zapisane

tiaraa

  • Gość
ogiery
« Odpowiedź #32 : 2003-06-21, 23:23 »
wiem, wiem ale to chyba znak ze od niemcow wiecej wycierpial niz od nas tak przynajmniej wywnioskowalam z opowiesci chociaz nie jastem pewna
Zapisane

Forum Zwierzaki

ogiery
« Odpowiedz #32 : 2003-06-21, 23:23 »

Tafta

  • Gość
ogiery
« Odpowiedź #33 : 2003-06-22, 01:33 »
Mój dziadek też pracował przy koniach w Niemczech.
Opowiadał, że Niemcy traktowali polskie konie gorzej niż niemieckie, dostawały gorsze żarcie i ciężej pracowały :(

Chyba po dziadku odziedziczyłam miłość do konisi :wink:
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
ogiery
« Odpowiedź #34 : 2003-06-22, 10:09 »
Tafta heh miłosc masz we krwi ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

OkTaWiA

  • Gość
ogiery
« Odpowiedź #35 : 2003-06-22, 13:23 »
no ja mam pieska :)) rottweilera.zauważyłam że u ludzi to już jest zakodowana: duży pies,o boże rottweiler....przejdziemy na drugą stronę bo się rzuci na nas.i nieraz się właśnie zdarzało jak z nim szłam że ludzie przechodzili na drugą stronę,albo jak szli koło Borysa(bo tak ma na imię) i on powąchał tą osobę co koło niego szła to zaraz wielkie bunty mieli że psa trzeba trzymać bo się rzuci.a on chciał tylko powąchać,ale tego ludzie nie rozumieją.widza w takim psie mordercę...jakby to jamnik ich powąchał to jezcze by pogłaskali,ale oczywiście duże to złe.A niejedna osoba która poznała mojego pieska zakochała się w nim po kilku minutach.to jest taka wielka przytulanka,chce żeby ją głaskać i przytulać.jakby mogła to prędzej  zalizałaby na śmierć niż zagryzła :P takie kochane wielkie psisko :))

kiedyś pamiętam był jakiś wypadek z dwoma rottkami.dzieci szły przez pole i dwa psy wyszły z kojca i się rzuciły.psy uśpiono bo podobno były agresywne,a jak się później okazało psy przez jakiś okres czasu nie jadły,bo właściciel chciał żeby dobrze broniły domostwa.i to jest właśnie głupota ludzka...uśpili psy tylko dlatego że właściciel okazał się normalnym debilem bo inaczej tego nie można nawazwać.duuże psy nie są dla każdego....trzeba umieć je wychować i mimo wszystko trzymać twardą rękę nad nimi...nieraz mi się zdarzyło że mój nie chciał się mnie słuchać i jak na niego krzyknęłam to warczał.niestety musiałam go czasami uderzyć bo warczał na mnie,a to jest powód.za takie zachowanie trzeba oczywiście ukarać psa,musi wiedzieć kto rządzi bo jakbym mu popuściła to większa by była możliwość że rzuciłby się na mnie.ale powtarzam że czasami dostanie ale to tylko jak sobie zasłuży.

a co do koni to u mnie jest jeden ogierek w stajni.jak go przywieźli z partynic to każdy wielce się bał do niego wejść do boksu i przez to koń "dziczał".omarek kulał więc nie mógł chodzic pod siodłem.po pewnym czasie przestał kuleć i trzebabyło na niego wsiadać.wszyscy strasznie się bali,ale przyszedł p.Tomek,wyczyścił go(no były małe problemy z nogami,ale jakoś przeżył) i wsiadł na niego.okazało się że ogierek chodzi lepiej niż niejedna klacz z naszej stajni....a stał ponad 6 miesięcy.inny koń pewnie odrazu chciałby galopować,wyżyć się itd,a on nie...cierpliwie czekał na galop.... :)) naprawde kochane konisko się okazało.teraz już nikt się go nie boi :))
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
ogiery
« Odpowiedź #36 : 2003-06-22, 20:48 »
Jak ja chodzilam z dwoma rottweilerami na smyczy to ludzie nie przechodzili na druga strone ulicy tylko PRZEBIEGALI :P
A moje psy naprawde sa (jeden - byl :( ) BARDZO dobrze ulozone. Suka byla po PT - pies towarzysz (zloty medal na egzaminie), pies skonczyl wszystkie trzy chyba PO - pies obronca, wystepowal na pokazach i w ogole. Moglabym sobie z nim pojsc do centrum miasta bez obrozy nawet, szedlby grzecznie przy nodze. Ja tam nie wierze w ten mit o psach mordercach.
Zapisane

OkTaWiA

  • Gość
ogiery
« Odpowiedź #37 : 2003-06-22, 22:12 »
ja właśnie też nie wierzę...jakby tak ludzie poznali takiego spokojnego rottka to napewno zmieniliby zdanie.tylko nie,lepiej uciekać na drugą stronę i później gadać takie głupoty :/ aż mnie coś takiego denerwuje...  :grr: ja znam mojego psa i wiem że nigdy na nikogo by nie skoczył...ale ludzie tego nie rozumieją :[ a czemu twój piesek zdechł??chory był czy ze starości??współczuję...jakby mój zdechł to chyba bym się załamała :(( bo to cudowne psiska.
Zapisane

Elwirka

  • Gość
ogiery
« Odpowiedź #38 : 2003-06-22, 22:17 »
Aj tam ja mam kaukaza i jakie zamieszanie ale ten to nic luidzie boją się Chimery jeszcze jak ja wyskoczę na czarno to już w ogóle :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

ogiery
« Odpowiedz #38 : 2003-06-22, 22:17 »

Tafta

  • Gość
ogiery
« Odpowiedź #39 : 2003-06-22, 22:36 »
A ja mam labradorka i też się ludzie boją, bo jest w miarę duży,
ale to kurde te małe, wredne psiory stanowią większe zagrożenie dla ludzi.
Takie np. jamniki są strasznie wredne, już nie raz mi taka paskuda poszarpała spodnie,
ale ludzie nie zakładają kagańców, bo to takie małe i śmiesznie by wyglądało w kagańcu więc po co :grr:
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
ogiery
« Odpowiedź #40 : 2003-06-22, 23:34 »
Moj pies byl ciezko chory, nie dozyl operacji.

Kiedys widzialam takiego slodkiego jamniczka w kolejce gdzies tam na wakacjach, schylilam sie, chcialam poglaskac, o malo mi polowy twarzy nie odgryzl :P
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
ogiery
« Odpowiedź #41 : 2003-06-23, 09:07 »
No zwykle duze psy od razu sie kojarze,że sa złe i wogole. Ja mam małego psa co do dużych to uważam,ze wszystko zależy od wychowania. ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Tafta

  • Gość
ogiery
« Odpowiedź #42 : 2003-06-23, 12:00 »
Tylko nie mów, że masz jamnika...  ;)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
ogiery
« Odpowiedź #43 : 2003-06-23, 19:03 »
od wychowania i chetrteru,..
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
ogiery
« Odpowiedź #44 : 2003-06-23, 21:24 »
Nie sznaucera :wink:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

ogiery
« Odpowiedz #44 : 2003-06-23, 21:24 »

Tafta

  • Gość
ogiery
« Odpowiedź #45 : 2003-06-23, 21:37 »
no to masz szczęście ;)
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
ogiery
« Odpowiedź #46 : 2003-06-23, 21:51 »
Hehe niom :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Elwirka

  • Gość
ogiery
« Odpowiedź #47 : 2003-06-23, 23:13 »
najgorsze do wychowania są dzieci a nie jamniki bo jajniczka :lol: da się w domku zamknąć albo do poręczy przywiązać a dziecka nie bo nie humanitarnie :lol:
Zapisane

Tafta

  • Gość
ogiery
« Odpowiedź #48 : 2003-06-23, 23:23 »
eee tam Elwirka, wszystko się da :chytry:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
ogiery
« Odpowiedź #49 : 2003-06-24, 08:03 »
heh u mni ejstw lanieta soaisdkka co dizcka nie wypuszcz oz domu..ale ona jets nienrmalna...
Zapisane

Elwirka

  • Gość
ogiery
« Odpowiedź #50 : 2003-06-24, 20:52 »
a może chce ustrzec go przed niebezpieczeństwami życia doczesnego :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

ogiery
« Odpowiedz #50 : 2003-06-24, 20:52 »

Ciapka

  • Gość
ogiery
« Odpowiedź #51 : 2003-06-24, 21:06 »
ona ma schozfrenie..wez ty mi wogole nie mo co ona chece..wszytskich sado do sadu podala i wogole.....
Zapisane

Elwirka

  • Gość
ogiery
« Odpowiedź #52 : 2003-06-24, 21:37 »
jak schizofrenia to do mnie :wink:
Zapisane

OkTaWiA

  • Gość
ogiery
« Odpowiedź #53 : 2003-06-24, 23:19 »
http://pamietniki.bravo.pl/full.html/PM,10,,,,130481,,,,188555/        no to poczytajcie sobie to!!!!ci ludzie to mają kompletnie nasrane!! znaczy ci rodzice
Zapisane

Ciapka

  • Gość
ogiery
« Odpowiedź #54 : 2003-06-25, 08:16 »
eee/czytalam cos o chalopaku./.biedna dzwczyna..hyh...
elwrka..wlasnie z ta baba musimy cos zrobic..bo jusz atakwoala gazem  jakim jedna saisdke driga walenła cyzmw  glowe...wogole my wsayc mamy porodkukcje chemiczn w bloku i wrzyscy ja sledza clży czas.,



heh fajna ta stron!!!!!!!!!
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
ogiery
« Odpowiedź #55 : 2003-06-25, 09:07 »
A ja ostatnio czytałam w jakiejs gazecie,ze dziewczyna skarżyła sie na rodzicow,ze sa za bardzo ereligijni i ona muis codziennie chodzic do kosciola, nosic szerokie rzeczy i ciemne, a gazety czyta w szkole :/ To dopiero zrypane zycie :/
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Elwirka

  • Gość
ogiery
« Odpowiedź #56 : 2003-06-25, 19:53 »
fajna strasznie :wink: uśmiałam się ja się dziwię skąd z Ci ludzie takie rzeczy biorą a dzieciaki czytają i przejmują się tym :wink:  szczególnie zaciekawila mnie sąda czy jesteś dziewicą /prawiczkiem i w ogóle miałam taką polewkę  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
ogiery
« Odpowiedź #57 : 2003-06-25, 23:00 »
Mi sie podoba w komentarzach do tego to haslo, ze nie moze nosic stringow :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

ogiery
« Odpowiedz #57 : 2003-06-25, 23:00 »

Ciapka

  • Gość
ogiery
« Odpowiedź #58 : 2003-06-26, 08:00 »
heh nie no fajna stron:P
 i jakie wgole powazne  te te:Phu hu.
Zapisane

kareena

  • Gość
ogiery
« Odpowiedź #59 : 2003-06-26, 08:25 »
heh, kolega pokazał mi jakiś przypadek stamtąd.. W sumie czasem myślę że to jakiś żart, bo nie wierzę że można tak wpaść. jak chcecie se obejrzeć --> http://oiuye.w.interia.pl/hehe.jpg :roll: ;)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 27 zapytaniami.