Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: do ślązaków  (Przeczytany 2230 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elwirka

  • Gość
do ślązaków
« : 2003-06-29, 19:10 »
Czy może byliście na ostatnich zawodach w Trialu w Chorzowie??
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
do ślązaków
« Odpowiedź #1 : 2003-06-29, 19:25 »
Bylam :D Niestety w charakterze widza, bo moj trener wyjechal znowu :(
Zapisane

Elwirka

  • Gość
do ślązaków
« Odpowiedź #2 : 2003-06-29, 20:00 »
a więc mam pytanko słyszalam że niejaki Rusłan no nie ważny jeśli ktoś wie kto kto to wie o co chodzi :wink: niesłusznie był lepszy od niejakiej Oli Kośnik Słyszałam że ludzie się dziwili że tak chamsko potraktowali ją i dostało 1 punkt za przekroczenie czasu choć ścinała narożnika no i w ogóle a Rusman jechał powoli i on niby był lepszy Dlaczego kluby tak się nie lubią Ja nie znam dobrze olki ale od wielu osób słyszalam że była lepsza dlatego się pytam co innin o tym sądzą
Zapisane

Forum Zwierzaki

do ślązaków
« Odpowiedz #2 : 2003-06-29, 20:00 »

Asinka 22

  • Gość
do ślązaków
« Odpowiedź #3 : 2003-07-01, 11:50 »
Na tych zawodach nie byłam, ale bardzo często spotykałam się z poniżaniem i obrażaniem Rusłana, zły chłopak z niego nie jest (do Olki też nic nie mam) - powiem tak, jak Olka nie wygra to nic się nie stanie, a jak Rusłanowi nie pójdzie, to ma dużo większy problem. Chodzi mi o dyrekcję z Udorza.
A tak poza tym  to sama wiesz Elwirko, że to nie pierwszy i niestety nie ostatni raz na zawodach. jak wszystko w naszym kraju - jeździectwo też mamy zkorumpowane.
Zapisane

Elwirka

  • Gość
do ślązaków
« Odpowiedź #4 : 2003-07-01, 19:03 »
to już nawet nie chodzi o nich bo z tego co wiem to oni się dobrze znają ja ostatnio właśnie też pozanłam Olkę ale chodzi mi o to że jak można tak ludzi oszukiwać kiedyś opisywałam na volcie zawody w kadynach i oszukiwali jeszcze gorzej A na mistrzostwa europy pojechali ci co mają kasę a nie ci którzy dobrze umieją jeździć a poptem ludzie się dziwią że nie mamy żadnych osiągnięć jak robią takie numery
A tak na marginesie to dziwię się Ruslanowi że się tak daje
A słyszalam Asinka że też znasz Olkę  :wink: ja poznałam ją lepiej jak podwalała się do mojego chłopaka tylko na początku jej nie poznałam bo teraz jest ryża :lol:
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
do ślązaków
« Odpowiedź #5 : 2003-07-02, 16:11 »
Widać ona tak lubi - mój facet też był w wielkim zagrożeniu, na imprezie andrzejkowej, jej koleżanka klubowa musiała ją powstrzymywać, a mój męszczyzna nie wiedział gdzie się przed nią ukryć.

Co do Rusłana - to chyba on nie ma wiele do gadania !

Większość naszych jeźdżców to ludzie z kasą lub dobrymi wtykami (nie chcę nikomu ubliżać, bo są też tacy z umiejętnościami).

To jest taki sport, w którym można mieć nikłe umiejętności i wiele osiągnąć - jak ktoś ma kasę - ma trenera, konia który go przewiezie. Wystarczy złapać się grzywy, nie przeszkadzać i robić dobre wrażenie.
Zapisane

Elwirka

  • Gość
do ślązaków
« Odpowiedź #6 : 2003-07-02, 18:46 »
Asinka to mamy to samo przeżycie co do chłopaka mój też uciekał  :lol: I powiem że chyba była trzeźwa  :D
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
do ślązaków
« Odpowiedź #7 : 2003-07-03, 09:08 »
No to chyba baaaardzo jej trzeba chłopa - bo za moim biegała w stanie nietrzeźwości.
Zapisane

Elwirka

  • Gość
do ślązaków
« Odpowiedź #8 : 2003-07-03, 19:14 »
Za moim nie wiem tak szczerze ja jak jestem pijana to nie jestem w stanie biegać :lol: No możliwe to już chyba ten wiek :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

do ślązaków
« Odpowiedz #8 : 2003-07-03, 19:14 »

tiaraa

  • Gość
do ślązaków
« Odpowiedź #9 : 2003-07-03, 20:25 »
możecie napisać kto to jest? nie bardzo orientuję sie w jak sądzę katowickim rejonie. Niezłe ziólko z tej klientki a tak po za tym to świat naprawde jest mały akurat wy dwie sie spotkałyście z podobnymi przezyciami no chyba że ona tak do wszystkich
Zapisane

awia

  • Gość
do ślązaków
« Odpowiedź #10 : 2003-07-03, 21:18 »
a propo.wybieracie sie moze na regionalke do truskolasow 27.07??
co prawda klasy tyko LL-C
ale zawsze :)
ja bede na pewno..
dla niezorientowanych to jest niedaleko czewy,raczej od strony slaska nieco za..hm
moze jednak ktos bedzie :)
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
do ślązaków
« Odpowiedź #11 : 2003-07-04, 09:49 »
Ja na pewno nie pojadę - ze względu na stan zdrowia objerzdżam tylko pobliskie imprezy - do Zbrosów jadę bo mam niedaleko nocleg. A tak to narazie jeżdżę tylko do KKJK i Swoszowic. Ja jestem okręg małopolski, ale Zbrosy są mi bliskie.
Czy ktoś wybiera się na zawody 16 -17.08 do Bolęcina - skoki lub we wrześniu mistrzostwa małopolski - ujeżdżenie ??? Na tych będę !

Tiaraa mówimy o Oli Kośnik z "Deresz" Śiemianowice Śl. - żeczywiście niezły zbieg okoliczności - z tego wynika, że ona tak lubi.

Ciekawe czy będzie imp. w Zbrosach, Olka powinna być - zobaczymy co ciekawego się wydaży
Zapisane

Elwirka

  • Gość
do ślązaków
« Odpowiedź #12 : 2003-07-06, 23:08 »
Ludzie co się działo w Zbrosach Ale numery ale nie chce mi się pisać bo właśnie wróciłam :wink:
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
do ślązaków
« Odpowiedź #13 : 2003-07-07, 13:25 »
a o co Ci chodzi ???

Jak podobał Ci się latający Rusłan ?
Zapisane

Elwirka

  • Gość
do ślązaków
« Odpowiedź #14 : 2003-07-07, 18:56 »
Rusałan  :lol: Nie no on był spokojny  :wink: A tak w skrócie wszyscy pili no to można domyśleć się o co chodziło  :lol: no ale jak zwykle :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

do ślązaków
« Odpowiedz #14 : 2003-07-07, 18:56 »

Asinka 22

  • Gość
do ślązaków
« Odpowiedź #15 : 2003-07-11, 16:15 »
a to chyba normalne !!!

Taaa Leśniak przestawił namiot !!!
Zapisane

Elwirka

  • Gość
do ślązaków
« Odpowiedź #16 : 2003-07-11, 23:07 »
o Krzyśku to Ty nawet nie mów  :wink:  Widziałaś z czym on przyszedł z 2 flaszkami i mi do piwa dolewał  :wink: Wszyscy się śmiali że na drugi dzień nie będzie musiał się przebierać :lol:
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
do ślązaków
« Odpowiedź #17 : 2003-07-12, 14:08 »
No właśnie nie widziałam bo przyjechałam dopiero o 23 jak już Leszek ledwo stał na nogach. Ale wszyscy byli tak naprani, że nawet nie zauważyli, że jednego Bolsa nie otwartego zostawili pod stolikiem. Mieliśmy go wziąść - ale nie mieliśmy do czego, a potem nam go zwinął Szczepański.

Szkoda, że Leszek w kasku nie siedział, a obok nie przywiązał Ormusa - to już wogóle nie musiał by nic robić !!!
Zapisane

Elwirka

  • Gość
do ślązaków
« Odpowiedź #18 : 2003-07-12, 20:51 »
a byłaś jak jeszcze dużo osób przy tym stoliku upchanych było ??? A Lechu to w ogóle jest udany  i jak fajnie skakł na kacu :wink:
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
do ślązaków
« Odpowiedź #19 : 2003-07-13, 11:15 »
Nie tylko Leszek, Rusinek, Wituchowski (chwilowo), i jakieś laski (jedna ze Swoszowic to wiem na pewno, reszty nie znam), a i jeszcze jakiś chłopaczek ale to był chyba jakiś luzak - też mi obcy.

Na kacu nawet lepiej niż na trzeźwo !
Zapisane

Elwirka

  • Gość
do ślązaków
« Odpowiedź #20 : 2003-07-13, 20:21 »
moża ja tam byłam  :wink: nie wiem
Siedziała Olka Kośnik jej luzaczka luzaczka Lecha Piotrek Chrzanowski z Rybnika Artek poszedł chyba razem z nami ale nie pamiętam :wink: Dużo osób było napakowanych przy stoliku :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

do ślązaków
« Odpowiedz #20 : 2003-07-13, 20:21 »

Asinka 22

  • Gość
do ślązaków
« Odpowiedź #21 : 2003-07-13, 21:20 »
nie nie to jak ja byłam to była tylko jakaś dzieciarnia 3 dziewczynki (z tego 1 z Krakusa, a druga jeździ na koniu Rusinka), ta trzecia to przywlokła się z Wituchowskim ale była tam chwilkę.

Tych co wymieniłaś to znam i na pewno ich tam nie było.

A czy ta dziewczyna, co myślałaś że to ja miała krótkie włosy i czy była sama ? Coś mi się wydaje że pomyliłaś mnie z moją koleżanką.
Zapisane

Elwirka

  • Gość
do ślązaków
« Odpowiedź #22 : 2003-07-13, 21:34 »
a ja nie pamiętam :D
Zapisane

awia

  • Gość
do ślązaków
« Odpowiedź #23 : 2003-07-26, 18:56 »
hiehie ja temu ruslanowi zwinelam dzisiaj flotke:P
bo byl na zawodach w truskolasach,wygral klase P i N(konie Harley i Hera)
i mu flotka spadla to ja sobie wzielam:)
i co ciekawe-slyszalam kawalek jego rozmowy z sedzina Suchan.
mianowicie-mowil ze dyrekcja stadniny zabronila mu startow na zawodach na koniach prywatnych...i ze w ogole ma przeboje bo jest tak ograniczany ze niewiele moze.
to tak na marginesie Ruslana.
ale w sumie nawet podobalo mi sie jak jezdzil.
mial tez tam miejsce pewien incydent......

Ogladalam wraz z rodzicami-laikami konkurs klasy L na styl.
Dwa przejazdy pod rzad mial chlopczyk,na moje oko jakis 11 letni.startowal na niewielkich rozmiarow kobylce.
Bardzo sie podobal zwlaszcza moim rodzicom bo male dziecko jeszcze a radzil sobie calkiem dobrze.
nie ustrzegl sie kilku bledow ale bylo to do przewidzenia.
Niestety,opuszczajac parkur juz zaczal wyzywac sie na koniu.
zaczal od dzgania ostrogami i szarpania z pysk.
Po chwili uslyszalam cichy jek mojej mamy:o boze,on bije konia!!!
gdy odwrocilam glowe zobaczylam jak chlopczyk oklada po glowie i szyji piesciami wspinajacegp sie konia,
potem zaczal bic tego konia batem po glowie(!!!!!!!!!)
caly czas zasadzajac kopy z ostrog.
potem okladal konia batem po zadzie wraz z wbijaniem ostrog w boki.
bylam wstrzasnieta.poza moim wlasnym krzykiem tresci:sam siebie uderz tym batem!publicznosc nie zareagowala.
wszyscy ogladali juz nastepny przejazd.
Dla mnie byl to jednak straszny widok.a najgorsze bylo wlasnie to ze nikt nie zareagowal..jakby nic sie nie dzialo...
a gdzie byli rodzice tego chlopca?gdzie trener?
zawsze mi sie wydawalo ze na rozprezalni tez jest jakis sedzia,ktory pilnuje wlasnie tego by takie sytuacje sie nie zdarzaly.
a jednoczesnie bylo mi wstyd,gdyz swiadkami tego zajscia byli nie tylko moi rodzice ale tez osoby postronne,ktorych watpie ze taki widok zacheci do zainteresowania tym pieknym(?) sportem...
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
do ślązaków
« Odpowiedź #24 : 2003-07-26, 21:34 »
cóż sa ludzie i parapety... chłopczykowi się chyba sporty pomyliły...
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
do ślązaków
« Odpowiedź #25 : 2003-07-29, 12:32 »
A gdzie był sędzia rosprężalni ??????? Trzeba był zgłosić do budki sędziowskiej - oni mają prawo go ukarać choćby to było parę godzin po starcie !!!!!!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 24 zapytaniami.