Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: muszę się pochwalić :o)  (Przeczytany 3373 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

awia

  • Gość
muszę się pochwalić :o)
« Odpowiedź #30 : 2003-08-03, 18:00 »
marika-jak juz wychwalasz "moja"stajnie to dodajmy jeszcze ze z naszej mlodziezy,jedna kobylka ukonczyla juz trzy latka i w wieku 3,5 wsiadl na nia jezdziec.i wsiada na nia czasem,by przyzwyczaila siedo ciezaru jezdzca,w te wakacje chyba troszeczke juz bedzie jezdzona.
a nasz dumny ogr urodzil sie w czerwcu wiec ma jeszcze pol roku zanim sie ktos zacznie nad nim "znecac" ;) bo obecnie jest na sprzedaz.
a oba koniki sa puszczane luzem w korytarzu na przeszkodki w wysokosci 60-80,nie czesciej niz raz na tydzien,dwa.
milady w korytarz puszczac sie nie da bo jest tylko hop przeszkodka,hop ogrodzenie i lecimy lapac kobylke :D
zreszta marika zapewne sama ta akcje widziala.
ja juz pomine fakt dot tematu ze trzy letni kon,i to z maja jest juz ujezdzony.
ps.mariko-slyszalam od szefowej ze bylas w kamienicy nie dawno.bedziesz jeszcze?
Zapisane

Ciapka

  • Gość
muszę się pochwalić :o)
« Odpowiedź #31 : 2003-08-03, 18:06 »
no i dobze ze zostalo podnieoesione..ciekawe cyz wyatrczjaco.. ostnio kto smi opwdlam ze jaki mląyd kon wyskcyzl przez 150 cm ogrodzenie..heh..i zpowada sie na dobrgeo konia:))
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
muszę się pochwalić :o)
« Odpowiedź #32 : 2003-08-03, 22:59 »
Cytat: Ciapka

a konei an czpuionaty poiwnny byc gotowe czyli 4 lataj 110  5 120.....czyliw  wieku 3 i pol powinen jusz pryznajmniej  zapryzjaznic sie ze skokami..a takiego kona wląsnei tsbza dobze przgotowac..bo jest mlady i nie moze duzo skskac..a jedak tzraba go takr zygotowac zaby 110 chodizl an 0..i to je stzuka.. nie przmeczyc nauczyc..i wygrac...o..


A to jest Ciapka nasze żałosne, polskie jeździectwo - skoro jest to dobre to gdzie są te konie 14 - 15 letnie ??? Powinny być w sile wieku .... a niestety karierę kończą w wieku 6 - 7 lat, czasem 10 (i tylko czasem wyskakując ponad L czy P)
Zapisane

Forum Zwierzaki

muszę się pochwalić :o)
« Odpowiedz #32 : 2003-08-03, 22:59 »

Ciapka

  • Gość
muszę się pochwalić :o)
« Odpowiedź #33 : 2003-08-04, 07:58 »
hehe no na mistrzsywtach poslki snierów to chodza te 15  letnie..i chodz czsem 19 latnie..a owszm mało jest ich heh moj stray ezdiz teras na 15 lataku i ma zmaiar na nim znowu startowac..fakt z ekon po  kontzuzjach ale mial przerwe i etras  mamy nadzieje znowu go do startow..i jesz jescz jeden 15 latek co sie bardzo dobze trzyma rok nie strttowal bo kryl ale chyba znowu bedzie..
a wymogi na cheminaty sa jakie sa..nie wiem jakie sa na swiecie..ale konia wypadło by zparaznotowac na czepiontach to potem pomaga..
Zapisane

Kamelia

  • Gość
muszę się pochwalić :o)
« Odpowiedź #34 : 2003-08-04, 09:48 »
u nas jest 12 latka która uwielbia skakać jest rewelacyjnie ujeżdżona i wcale nie narzeka na złe zdrowie
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
muszę się pochwalić :o)
« Odpowiedź #35 : 2003-08-04, 10:50 »
No właśnie tych konisiów w sile wieku jest baaaardzo mała garstka w porównaniu do 3,4,5 latków. A szkoda !!!

Czempionaty - dobra rzecz, tylko zmieniłabym granicę wieku. Konie ras używanych do skoków, bądź ujeżdżenia są późnodojrzewające, ale mało kto bierze to pod uwagę. Zresztą w większości przypadków wyznawana jest zasada - "nie ten to inny". Zepsuć jest łatwo, trudniej coś naprawić.

Kamelia z taką przyjaciółką instruktorką to uważaj. Pewnie jej płacicie(to jest tylko mój domysł i rzecz normalna) a za kasę to wiele osób będzie waszymi przyjaciółmi. Też znam takich "przyjacielskich" instruktorów zajeździli w swoim życiu nie jednego konia (z tym że kilka prawie na śmierć). A wydawali by się zupełnie fajni, tym nabierają ludzi.
Zapisane

Kamelia

  • Gość
muszę się pochwalić :o)
« Odpowiedź #36 : 2003-08-04, 15:10 »
nie to na pewno nie jest tak co do mojej instruktorki mam 100% pewność :) ale dzięki za ostrzeżenia bo moja "koleżanka" dała konia na hotel (wtedy skakał bez wysłku ponad metr) po 2 miesiącach dowiedziałam się że koń ledwo podnosi nogi nad 40 cm :) fajne naciąganie ludzi nie ??
Zapisane

Kamelia

  • Gość
muszę się pochwalić :o)
« Odpowiedź #37 : 2003-08-04, 15:11 »
nie to na pewno nie jest tak co do mojej instruktorki mam 100% pewność :) ale dzięki za ostrzeżenia bo moja "koleżanka" dała konia na hotel (wtedy skakał bez wysłku ponad metr) po 2 miesiącach dowiedziałam się że koń ledwo podnosi nogi nad 40 cm :) fajne naciąganie ludzi nie ??
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
muszę się pochwalić :o)
« Odpowiedź #38 : 2003-08-04, 16:51 »
Dala na hotel? Co to znaczy? Ze wstawila do pensjonatu czy ze dala go komus tam do treningu??
Zapisane

Forum Zwierzaki

muszę się pochwalić :o)
« Odpowiedz #38 : 2003-08-04, 16:51 »

Kamelia

  • Gość
muszę się pochwalić :o)
« Odpowiedź #39 : 2003-08-04, 16:59 »
postawiła go tam na hotel (nigdzie indziej jej nie chcieli) a przy okazji na treningi
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
muszę się pochwalić :o)
« Odpowiedź #40 : 2003-08-04, 17:53 »
ryzy czmychnal mi z pastwiska przez brame 140...ale to zdarzylo sie raz kiedy w ten sposob nawiali z chanem na wioske boszalec troche ;) wiecej sie nie powtorzylo i nie sadze zeby sie powtorzyc mialo,ty,m bardziej w sposob w jaki tego dokonali :P
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.104 sekund z 24 zapytaniami.