Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 114 115 [116] 117 118 119   Do dołu

Autor Wątek: Okres :///  (Przeczytany 289452 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3450 : 2007-10-17, 14:49 »
Lolusia=* kochanie, nie płakusiaj... U mnie też wczoraj się zaczęło... I to już pewnie z 20 raz...;/ Powiedz mamie, że one nie są dla ciebie dobre, u mnie moja mama się pluła, że nie umiem używać normalnych (muszę mieć ze skrzydelkami) i żadne wytłumaczenia nie pomogły. Dopiero kiedy mamie pokazalam, to mi kupuje ze skrzydelkami.
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3451 : 2007-10-17, 15:11 »
u mnie od zawsze byłe ze skrzydełkami, nie wyobrażam sobie innych. skończył się nareszcze, jakoś przezyje zawody
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3452 : 2007-10-18, 12:53 »
A ja przez okres nie pojechalam na wycieczke ;/ i tak by sie nie udala, bo dzis brzuch mnie boli (dzis pierwszy dzien wycieczki) i i tak pada... xD a oni maja 25km lazenia w deszczu i kaluzach z parasolami ;] nie zazdroszcze im.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #3452 : 2007-10-18, 12:53 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3453 : 2007-10-18, 20:53 »
No i doświadczyłaś,że choć okres jest jaki jest to potrafi czasem skórę rzed deszczem człowiekowi uratować :P

Nie było symptomów, było zaskoczenie. Interes na chwilę zamknęłam i rączo pomykałam do sąsiedniego supermarketu po podpaski... :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3454 : 2007-10-18, 21:53 »
Dokładnie Fattyś xD Chociaż dziś tak mnie wszystko bolało, że nie mogłam się ruszyć nawet po telefon, żeby zobaczyć, która godzina...
Ostatnio moja mama miała taki okres, że 20 min w autobusie ciekło się z niej jak z kranu, całe spodnie w łaty czerwone i musiała kupić spodnie - bo jakże w sklepie będzie w czerwono-beżowych stać? ;]
Zapisane

Justynka_

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3455 : 2007-10-20, 17:07 »
Oj to jej nie zazdroszcze... :/ mi tez sie zaczal tak jakos nienaturalnie... w czwartek... bez bolu, bez depresji :lol: tylko szkoda ze tez bez uprzedzenia... w pracy :lol:
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3456 : 2007-10-22, 18:33 »
Ja mam od dzisiaj. :( Rano obudził mnie straszny ból. Zwlekłam się z łóżka po tabletki i znowu do łóżka. do pracy spóźniłam sie ponad godzine. A w pracy tylko myślałam, żeby jak najszybciej skończyć i urwać się wcześniej do domu. Na szczęście koło południa mi przeszło i teraz dobrze się czuje.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3457 : 2007-10-22, 22:46 »
ja jak mam okres to zazwyczaj wstaje ide do wc (jak codzień) i wtedy się zaczyna, niezadowolona ide do łazienki po podpaski, wtedy się przebieram i potem normalne czynności, zazwyczaj wychodze spóźniona do szkoły
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3458 : 2007-10-22, 22:48 »
ja jak mam okres to zazwyczaj wstaje ide do wc (jak codzień) i wtedy się zaczyna, niezadowolona ide do łazienki po podpaski, wtedy się przebieram i potem normalne czynności, zazwyczaj wychodze spóźniona do szkoły
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #3458 : 2007-10-22, 22:48 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3459 : 2007-12-04, 08:09 »
Tadam!
Ostatnio na psychologii dowiedziałam się,że kobieta w czasie okresu bywa na pograniczu choroby psychicznej, dlatego jeżeli jest świadkiem to jej zeznania traktuje się podejrzliwie.. :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3460 : 2007-12-05, 11:51 »
Przyszła rano.. Przeciekam. A tak boli, że chodzę zgięta wpół  :/ Już widzę ten spacer z psem.
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3461 : 2007-12-06, 00:40 »
hehe, a czy może być to również jako okoliczność łagodząca przy popełnieniu przestępstwa? XP

Nie cierpię tej paskudy. W sumie nie mam problemów z bólem. Owszem, czuje ucisk, ale zazwyczaj nie zwracam ogóle na to uwagi. Szczerze mówiąc, mam to na tyle łagodne, że czasem zapomni mi się w porę wymienić tampona, czego efektem, są zapaskudzone od środka spodnie. (bogu  dzięki że tylko troszkę zabrudzone, a nie przecieknięte. Spaliłabym się ze wstydu. Ale i tak w "te dni" noszę tylko czarne gacie XD ) No ale ja zawsze mam krótko a mocno.

Podpasek nie noszę, są ochydne... bleeee... to wszystko się kisi, lepi, fuuuj! Tylko i wyłącznie w nocy je toleruję. Jak mi się nie daj Boże tampony skończą i jestem zmuszona nosić to paskudztwo, latam co pół godziny do kibla po nową =___=''
Nie lubię wilgoci ^^"
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3462 : 2007-12-06, 13:54 »
Dory ja sie jeszcze na tampon nie przełamałam, nie iwme kiedy i czy bede go używać

niby coś leci, dawno nie miałam. ciekawe co tym trazem bedzie. może krótki bedzie
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Mała Czarna

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 798
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3463 : 2007-12-06, 13:57 »
Podpasek nie noszę, są ochydne... bleeee... to wszystko się kisi, lepi, fuuuj! Tylko i wyłącznie w nocy je toleruję. Jak mi się nie daj Boże tampony skończą i jestem zmuszona nosić to paskudztwo, latam co pół godziny do kibla po nową =___=''
Nie lubię wilgoci ^^"
o, tu się zgadzam w 100% :P
Zapisane
Zamknę oczy aby schować się.

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3464 : 2007-12-12, 13:46 »
Auć  :( Od wczoraj mnie męczy. Zegło mnie na pół. Czuje sie jak skopany kran :/ Tabletki nie pomagają. Powinnam być w poradni, nie poszłam. Nie wiem jak dojde na akupunkture.
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #3464 : 2007-12-12, 13:46 »

bejbej

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3465 : 2007-12-27, 20:01 »
o, tu się zgadzam w 100% :P

Ja tez się zgodzę. Tylko lekarze swoje a mu swoje. Ponoć sa szkodliwe, powodują nadżerkę itp. Ale ja i tak ich nie słucham. Jak się dba o higienę w czasie @ to nie powinno sie miec kłopotów :)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3466 : 2007-12-27, 22:35 »
Jak baba z 8 letnim stażem w tej sprawie, właśnie zasiadła z kalendarzem i liczyła ile trwały poszczególne cykle[ raz 31. innym razem 28 a ostatnio 16] to ma się bać(o zdrowie, nie o ewentualne przyjście małego fattyciątka :lol: )? :mysli:
A stres może mieć na to wpływ? o widzę pewną prawidłowość- krótsze cykle pokrywają mi się z tzw 'zapieprzem' w pracy.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3467 : 2008-06-11, 10:13 »
Babki kochane, wiecie co wyczytałam? Że okresu da się pozbyć, albo przynajmniej zniwelować go do skąpego krwawienia jednodniowego. Wszystko od diety zależy.
Okazało się ,że u kobiet odżywiajacych się głównie surowymi owocami i warzywami okresł zanikł, a mimo to kobity te dzieci rodziły :)
Ponoć aby uniknąć bólu też dietę należy zmodyfikować - usunąć z niej produkty z białej mąki, wszelkie konserwy i produkty mocno przetwarzane, co zamierzam wcielić w życie od dziś, bo aktualnie zwijajac się czekam aż tabletki zaczną działać.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3468 : 2008-06-11, 15:51 »
Dawnio nikt tu ciotki nie miał :lol:
Fatty i tylko warzywai owoce? I co można jeszcze jeść? ;p
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Lolusia666

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 290
  • Śmierć...
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3469 : 2008-06-11, 16:31 »
Dawnio nikt tu ciotki nie miał :lol:
Fatty i tylko warzywai owoce? I co można jeszcze jeść? ;p

No akurat jak chciałam odświeżyć temat, to mi odświeżyli, no co za denerwujące babki xDDDDDDDDDD. A tak serio, to już mi się łuhuhu, ponad tydzień spóźnia. Kurczę pieczone, żebym ja tylko nie miała na biwaku od piątku do niedzieli *załamka*.
Zapisane
Żyć... umierać... być nieśmiertelnym...

"...Zawsze są powody do zabicia człowieka. Nie sposób za to udowodnić, że powinien żyć..."

Jedyna winna. Skazana na śmierć. Fajnie, niee? x3

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3470 : 2008-06-11, 16:33 »
Fatty i tylko warzywai owoce? I co można jeszcze jeść? ;p

najlepiej nic  :P

4 dzień, pewnym krokiem zmierza ku końcowi  :)
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #3470 : 2008-06-11, 16:33 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3471 : 2008-06-11, 17:34 »
Fatty i tylko warzywai owoce? I co można jeszcze jeść? ;p
Opisane to było na przykładzie witarianek stad takie menu.

Będę robić za swojego prywatnego króliczka doświadczalnego ;d - postaram się odstawić białe pieczywo, i zrezygnować z wszelkiego termicznie obrabianego jedzenia aż do następnego razu i zobaczę, czy dalej będę tłukła łepetyną w ścianę, czy może faktycznie lżej te dni odczuję.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3472 : 2008-06-12, 14:31 »
Fatty warzywa i owoce chyba raczej nie zaszkodzą? ;)
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Lolusia666

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 290
  • Śmierć...
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3473 : 2008-06-18, 20:22 »
Dzis po poludniu sie zaczelo... niespodzianka po 2 tygodniach spoznienia. Nie ma co.

P.S - nie dzialaja mi polskie znaki, sorry.
Zapisane
Żyć... umierać... być nieśmiertelnym...

"...Zawsze są powody do zabicia człowieka. Nie sposób za to udowodnić, że powinien żyć..."

Jedyna winna. Skazana na śmierć. Fajnie, niee? x3

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3474 : 2008-06-18, 21:38 »
hmm, ja mam nieregularne, nawet bardzo, wiec Lolusia666 tobie sie spóźniał a ja nie wiem kiedy bede miec :roll:

co do tego co Fatty napisała, od ok wrzesnia nie jem miesa, no wiadomo z enie ejstem na swoim to nie jestem do konca wegetarianka, ale miejsza z tym, nie jem miesa przez co jem wiecej warzyw i w porównaniu z poprzednimi to jest o wiele łagodniej, az sie dziwie ale jak dla mnie ok ;) Fatty powodzenia w stosowaniu diety xD :)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3475 : 2008-06-26, 19:18 »
Nie wiem, czy to ma jakiś związek, acz dziwny zbieg okoliczności - od kiedy jestem wegetarianką, mam całkowicie bezbolesne, mniej obfite i zdecydowanie bardziej regularne okresy... (wcześniej umieralam z bólu, a miesiączki mogłam się spodziewać zawsze i wszędzie, tak miałam rozregulowany cykl). Może warto nad tym pomyśleć? ;)
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3476 : 2008-06-26, 20:58 »
A ja dostałam wcześniej (teraz) ;p i dobrze xD
Bo 4 jade ;p ( a właśnie tak około wtedy powinnam dostać ;p ).
Zapisane
Podpis bez przekazu.

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3477 : 2008-06-26, 22:03 »
Karletka własnie o tym pisałam :) mniej obwite i bezbolesne, tylko sa na maxa nieregularne... eh a jade na 16 dni na obóz, mam nadzieje ze mi sie jakos uda i mnie ominie wtedy :roll:
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #3477 : 2008-06-26, 22:03 »

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3478 : 2008-06-26, 22:06 »
A co do boleści, to mnie rzadko boli brzuch przed okresem, najczęściej nic nie czuje ;p
Jem mięso, ale tylko na obiad, bo wędlin nie lubie ;p
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #3479 : 2008-06-26, 22:30 »
To ponoć nie ma związku z jedzeniem mięsa, tylko ze spożywaniem mocno przetworzonego jedzenia, białego pieczywa itp.
Jam wege od 1,5 roku i z okresem jest jak było- z bólu mam się ochotę wykastrować... ;) .

Mój plan żywienia się przede wszystkim surowizną, zawsze szwankuje ilekroć mam zapieprz- wtedy zaczynam odczuwać głód węglowodanowy na wszystko co z białej mąki, owoce i warzywa tracą na atrakcyjności.
Coś czuję, że przy kolejnej okresowej okazji znowu będzie wesoło ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.
Strony: 1 ... 114 115 [116] 117 118 119   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.112 sekund z 28 zapytaniami.