Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 13   Do dołu

Autor Wątek: co stosujecie na syfy?  (Przeczytany 118067 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ina

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #30 : 2004-08-16, 13:11 »
na to chyba nie ma metody...
Zapisane

Agatra

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #31 : 2004-08-16, 13:26 »
A ja słyszałam że można isć do kosmetyczki na czyszczenie twarzy właśnie z wągrów, a następnie jest tonic (tylko nie pamietam jakiej firmy) który jest na wągry...
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #32 : 2004-08-16, 14:26 »
Do kosmetyczki na czyszczenie warto chodzic (trzeba to robic regularnie, zeby mialo sens). Ale nie w kazdym przypadku to wystarczy.
Zapisane

Forum Zwierzaki

co stosujecie na syfy?
« Odpowiedz #32 : 2004-08-16, 14:26 »

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #33 : 2004-08-16, 15:34 »
ja mam taki tonik - clerasil - takie opakowanie niebiesko-fioletowe, ale gówno nic nie pomagało - wręcz przeciwnie niszczyło mi cerę  :?  a teraz myję twarz mydłem siarkowym i nieźle jest  :wink:
Zapisane

Agata:)

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #34 : 2004-08-16, 15:56 »
A ja mam Nivea Young i pomaga  :wink:
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #35 : 2004-08-16, 23:53 »
U... y.. no.. - tonik, i chusteczki czyszczące - ale to tak moja siostra robi, nie ja ;)
Zapisane

cucciola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 500
  • Labrador Retriever forever!
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #36 : 2005-05-04, 09:58 »
hmm...a ja zamiast trądzik na twarzy to na dekolcie..trochgę mnie to wkurza bo lato się zbliża i jak ja wyskoczę w kostiumie..macie jakiś sposób? Stosuję peeling ogólkowy Ziaja ale jakoś nie zbyt poprawia się..
Zapisane
Moj aniolku.biegasz teraz za teczowym mostem po soczystej trawie..juz od 6 marca 2006

http://cuciola.blog.interia.pl/Cuciola/
blog o Yoghim

Agysz

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #37 : 2005-05-04, 11:08 »
Ja używam kosmetyków z nivea young i korektorów z avonu... I czasem jak są takie trudne do usunięcia  to używam zwykłej pasty do zębów :mrblue: Mi pomga nie wiem jak Wam.
Zapisane

doopelish

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #38 : 2005-05-04, 14:29 »
Sal,ja tez mam sudocrem..ma cynk ale wysusza mi strrrasznie skore.Ja polecam firme eveline :P jakis żel czyszczacy tez z cynkiem i pare myć i po pryszczu :hehe: jednak   pryszcze mam nadal :/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedz #38 : 2005-05-04, 14:29 »

thrilly

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #39 : 2005-05-04, 14:34 »
ja kupuje sobie cale serie- ostatnio nivea visage young i garnier czytsa skóra, ale muszę odpocząć od kosmetyków bo zaczynają mi się od nich robić obrzęki które się kruszą więc nie radzę przesadzać ale cera cerze nierówna .. ;( a clerasil też wg mnie jest beznadziejny [ wystarczy powąchać ten żel na noc - jak kwas !] wyżera syfy, ale razem z nimi wszystko co wokół
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #40 : 2005-05-04, 14:40 »
Syfy :P wiec,clerasil żel do mycia twarzy ;)
Zapisane

KaŚkerS

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #41 : 2005-05-04, 14:42 »
Najlepsza na syfy (wg mnie oczywiscie :P) jest maść LIPOBASE :)
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #42 : 2005-05-04, 14:44 »
A co to ? Maść :P?
Zapisane

KaŚkerS

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #43 : 2005-05-04, 14:45 »
Nooo :P:P
Zapisane

Ax

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #44 : 2005-05-07, 23:27 »
Ja uzywam Loreala tych 3 krokow pure zone, do tego maseczka  z drozdzy Eris dwudziestka: , zel Vichy Normaderm z peelingiem (?) i masc Brevoxyl, rzecz jasna nie wszystko na raz, raz to, raz to, zalezy, co aktualnie mam ;) ale syfy czasem mam okropne ;//
No i mama ma jakies probki Vichy Normaderm dla nastolatkow- czasem uzywam takiego maskujacego jakby... pudru? w kazdym razie to jest brozowe i maskuje syfy, leczac je, i sa tez takie okragle plasterki, ktore przykleja isę np na noc- tez sa skuteczne ;]
« Ostatnia zmiana: 2005-05-07, 23:29 autor Ax »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedz #44 : 2005-05-07, 23:27 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #45 : 2005-05-08, 10:52 »
Wiecie co? Znalazłam nowe zastosowanie pomadki. :) Mam chyba trochę dziwny rodzaj cery, ale słuchajcie... Kupiłam sobie w Tesco pomadke, za jakieś 2 czy 3 złote. Uroda Melisam firmy PZ Cussons... czy jakoś tak (tak napisali na pomadce :P ). Taka zielona. Pewnego dnia musiałam zrobić sobie porządek z czymś, co wyskoczyło mi przy ustach, a, wiadomo, akurat takie COŚ rzuca się w oczy, bo jest w widocznym miejscu, nie wygląda to raczej kusząco... Gdy rozdrapałam to, przycisnęłam (robię tak, bo nienawidze mieć czegoś dużego bolacego na twarzy :? :| ) to posmarowałam to tą pomadką. Akurat tą miałam pod ręka. Była nowa, no i posmarowałam usta, bo to COŚ było przy nich. Budzę się rano... a to COŚ praktycznie zniknęło. I teraz jak posmaruję tym buzię na noc, to budzę się z ładną cerą bez zaczerwień. Nie wiem jak to działa, ale polecam kosmetyk :]

A tak ogólnie to stosuję też Brevoxyl, ale to wtedy, gdy trzeba wysuszyć buzię. Czyli np stouję przez pare dni, potem przestaję. Już nauczyłam się dostosowywać kosmetyk do skóry w zależności od jej chwilowych potrzeb :P
« Ostatnia zmiana: 2005-05-08, 10:54 autor gunia »
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #46 : 2005-05-08, 10:53 »
ee co do trądziku to ja jestem dosyć doświadczona :grr:
po
1.udać się do dermatologa,ale pamiętać oi tym że większośc dermów szczególnie tych panstwowych nawet nie pofatyguje się żeby wstac z fotela i Cie obejrzec tylko testuje na Tobie kolejna leki...w razie czego zaprzestac takich wizyt.

2.stosowanie dużej ilości kosmetyków naprawde wyjdzie wam tylko na niekorzyść,bo może o tym nie wiecie ale prawie kazdy kosmetyk zawiera pare składników źle wypływających na skóre lub nawet mocno szkodliwych.

3.mocno wysuszające preparaty lub antybakteryjne często powodują że skóra się brani przed nadmiernym wysuszeniem i mocno się przetłuszcza co może spowodowac trudny do usunięcia łojotok.(wbrew pozorom skóry tłustej nei wolno przesuszyć)

4.jeśli ktoś ma poważniejsze pryszcze radze ostawić przede wszystki cleralsil bo raczej potwierdzon jest że na trądzik on tylko szkodzi.
 5.nie chodz do kosmetyczki an czyszczenie jeśli masz baardzo wrażliwą skóre lub/i bardzo jasna karnacje z której bardzo trudno usunąć przebarwienia.

6. pij codziennie bratka,ewent. tabletki drożdżowe,(po bratku i drożdżach an początku stanm cery moze suię gwałtownie pogorszyć ale później bedzoie ju ztylko lepiej.to dlatego że organizm się oczyszcza i najpierw musi wywalić wszystko na wierzch)
jedz dużo owoców i ważyw,unikaj potraw smażonych i konserwowanych,pij do 3 l wody mineralnej dziennie

7. sklepowe maseczki bardzo dobrze jest zastąpić maseczkami domowymi.polecam raz na tydzien maseczke z glinki zielonej do kupienia w aptece(5 zł) oraz zamiast niej maseczke z płatków owsianych ub ubitego na piane białka(rewelka).Ewentualnie jeśli ktoś ma cere mocno podrażnioną kosmetykami polecam robienie co 2 dni maseczki z rozgotowanego siiemienia lnianego.

8.na przebarwienia po starych pryszczach używaj Toinetexu lub cepanu.

9.raz na tydzien rób parówki z rumianku(możesz dodać pare kropli olejku lawendowego) żeby odblokować pory,następnie delikatny peeling i maseczke.
10.na pojedynsze syfy nakładaj glinke,acnofan lub sparzoną we wrzątku cebule.


no to tyle.mam nadzieje ze troche pomoge.
generalnie:najgorsze co możecie zrobić t
o przesadzić z kosmetykami i silnie działającymi lekami.
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #47 : 2005-05-08, 10:55 »
Peelingi na trądzik? Toż to one tylko rozsiewają bakterie po całej twarzy... Ja tego nie stosuję... Nie wierzę w cuda peelingu przy trądziku.
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #48 : 2005-05-08, 12:04 »
A czy ktoś z was ma lub miał żel antybakteryjny Tin Tin firmy Ziaja? Mnie on nawet pomaga :) Przedtem nie mogłam już wytrzymać z moją twarzą. Ale parę dni regularnego stosowania i pryszcze przestały się pojawiać :) Polecam :) (i nie testowany na zwierzętach :wink: )
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Ellen

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #49 : 2005-05-08, 12:42 »
Peelingi na tr±dzik? Toż to one tylko rozsiewaj± bakterie po całej twarzy... Ja tego nie stosuję... Nie wierzę w cuda peelingu przy tr±dziku.

Pilingu nie mozna przy ropnych pryszczach, ale na kazdy inny rodzaj jest wskazany. W ogole przy tradziku bardzo wazne jest zluszczenie naskorka, niekoniecznie pilingiem mechanicznym, moze byc kwasowy (dermatolodzy przepisuja na tradzik kremy z kwasem retinowym, ktory bardzo mocno zluszcza naskorek). Ja kiedys mialam tradzic, aleod kiedy stosuje pilingi nie mam w ogole. Ale nie uzywam gotowcow, sama sobie robie w domu - z soli lub cukru i maseczke cynamonowa (swietna, ale pali jak diabli)
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #50 : 2005-05-08, 14:05 »
wiesz o gunia to zależy.najbezpieczniejszy jest rzeczywiscie peeling enzymatyczny.ale mechaniczny można stosować przy niektórych rodzajach skóry.jeśli masz cere ogólnie zdrową tylko od czasu do czasu jakiś syf to jest to raczej bezpieczne chociaz wtedy raczej nie ma potrzeby robienia peelingu i podrażniania cery. ale jeśli masz rozszerzone pory wągry itp to peeling raczej troche pomoze.
a roznieśc pryszcze można wszystkim.nawet samym dotykaniem twarzy,albo jeśli smarujesz krem i zaczynasz od skupisk pryszczy a później w kierunku zdrowych miejsc-tak samo się mogą roznieść.o wiele bardziej groźne jest jeśli dotyka się syfów brudnymi łapami,albo zdrapuje się ropne czubki lub nieumiejętnie wyciska. wiadomo że peelingiem nie usuniesz trądziku.poprostu ważna jest odpowiednia higiena skóry.
p.s. ja mam z ziaji peelig,fajny bo nie jest zbyt agresywny.no i tani :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedz #50 : 2005-05-08, 14:05 »

Agysz

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #51 : 2005-05-08, 23:14 »
aa stosowałyście moze "Afrodyte" ??
Zapisane

k_lap

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #52 : 2005-05-09, 14:39 »
Ja już przeszłam ten najgorszy okres, ale czasami jeszcze coś się pojawi sporadycznie.
Na co dzień stosuję kosmytyki z Avonu z serii Avon Solutions. Seria kosmetyków regulująco-matująca jest najlepsza.
Pamiętać należy by nie używać kosmetyków wyłącznie do tłustej skóry, które ją nadmiernie wysuszają i pomagają tylko na krótką metę lub wcale. Najlepsze są kosmetyki do cery mieszanej.
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #53 : 2005-05-09, 14:57 »
aa stosowały¶cie moze "Afrodyte" ??

Taki tonik z apteki? :P Ja tak... i mi nic nie pomógł... :|

A tak na codzien to jak narazie myje rano i wieczorem twarz żelem z SORAI (czy jakos tak :P) a wieczorem jeszcze tonik z tej firmy... A jak mam 'przesuszona' skore to uzywam kremu z garniera antybakteryjnego ;]
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #54 : 2005-05-09, 17:27 »
Taki tonik z apteki? :P Ja tak... i mi nic nie pomógł... :|

Tak z apteki :;d: .. mi pomógł i to bardzo :)
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #55 : 2005-05-09, 17:30 »
ja stosuje afrodyte czasami,ale zazwyczaj żeby zdezynfekowac syfa/y ,nie jest zła ale są juz lepsze leki.strasznie wali alkoholem.
ale ja już nie moge z tymi syfami...ostatnio mnie straaaaaaaasznie wysypało,mnóstwo zaskórników i straaaaasznie tłusta skóra :(
ale wysypało mnie tak pewnie dlatego że jetem na kuracji oczyszcającej i to jest normalnia reakcja,a oprócz tego chpodze do lekarza od naturoterapi na zastrzyki na trądzik które oczyszczają krew.mam nadzieje że za  ok miesiąc zobacze ierwsze oznaki poprawy....
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #56 : 2005-05-09, 21:03 »
Nivea Visage Young :;d:
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #57 : 2005-05-10, 17:15 »
Basieq ,mydło wysusza i nie powinno sie go stosować do skory :>
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedz #57 : 2005-05-10, 17:15 »

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #58 : 2005-05-10, 18:09 »
chyba ze siarkowe na trądzik
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #59 : 2005-05-10, 18:11 »
Nie wiem,ale zwykłego nie polecam ;)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 13   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.115 sekund z 28 zapytaniami.