Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: 3krajowa wystawa myszy rasowych + wystawa kotów&świnek rasowych  (Przeczytany 5397 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kate8828

  • Gość
Serdzecznie zapraszam na III Krajową Wystawe Myszy Rasowych, która odbędzie się dnia 24-25 marca w Warszawie - Blue City w godzinach od 08:00do 19:00.
Imprezy towarzyszące - Wystawa Rasowych Świnek Morskich oraz Miedzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych.

Program Wystawy: mysiej :D

24 marzec
07:00- 08:00 przyjmowanie myszy
08:00 otwarcie wystawy
08:30 - 18:00 ocena myszy
19.00 zakończenie wystawy

25 marzec
07:00 - 08:00 przyjmowanie myszy
08:00 otwarcie wystawy
08:30 - 12:00 ocena myszy
13:00 - 14:00 konkursy dodatkowe, nom BIS
15:00 - BIS
19:00 zakończenie wystawy
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
ja będę prawdopodobnie:D jakieś spotkanie?:D
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

kate8828

  • Gość
Zapraszam zapraszam mnie szukać na stoisku myszy rasowych bede ze swoją 6stką, bede też stewardowac wiec duzo czasu nie bede miała : hod. Kaprys klatki beda podpisane...ale dla fz-towców zawsze znajde chwilkę
Serdecznie zapraszam
Zapisane

Forum Zwierzaki

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Moze ja tez sie wbije? Ale to raczej w sobote, pod koniec wystawy. Bede po fakultetach z historii i lekcji skrzypiec, wiec relaks sie przyda. :lol: Przy okazji dawno nie bylam na takich imprezach, bo nie mam czasu, wiec milo by bylo sie przejechac. Tylko kurcze.. Blue City jest daleko. :| Ale zobaczymy, moze sie uda.

Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
hmmm... moze sie wybiore... zobaczymy :] tylko gdzie do kurki wodnej jest blue city :P (jakies wskazowki moze jak tam dojechac z centrum?)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
A ja musiałam sobie sama radzić! Szukać, kombinować! :P
Tak naprawdę opłaca się jechać z Pól Mokotowskich 130 do C. H. Reduta (to to samo, tzn. po przeciwnej stronie ulicy, przechodzi się przejściem podziemnym).
http://www.ztm.waw.pl/wyszuk.php
http://85.128.61.21/rozklad.ztm?p=400102&l=130&w=A
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
I jak, byl ktos? Jak bylo?

Mi sie nie udalo, skrzypce skonczyly mi sie po 16, a dzis caly dzien musialam zakuwac. :|
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
bylam, ale siedzialam glownie przy swiniach morskich - chciaz jakies ze dwa zdjecia myszy sie chyba znajda... o ile wyszly...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

kate8828

  • Gość
Iras jak mogłas mnie nie zaczepić...Ty niedobra.... :P
Kat była była czekan na relacje i czy jakaś fotka mojej Absolutnie doskonałej wyszła :D
Ja byłam i moje 6na 6wystawianych myszek uzyskało certyfikaty na championa
Subtelna zakończyła dosrosły championat
Xander, Ogródek, Monarcha, Aimi,  mł.ch
I moja chluba
Kaprys ABSOLUTNIE DOSKONAŁA shs agouti BIS10, Bog-3 Mł.ch
Zapisane

Forum Zwierzaki

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Cytuj
Iras jak mogłas mnie nie zaczepić...Ty niedobra.... Razz

u myszy bylam dosc krotko, poza tym zaczepilabym cie gdybym wiedziala ze tam jestes :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
kate wygląda na to że tak. I chyba też maluchów też. :D Nie dałam jeszcze na kompa... bo dziś cały dzień latałam po mieście.
Śliniłam się na superowy ogonek Ogórka/Ogródka. :P

Iras, kate chyba miała tabliczkę... :) więc następnym razem możesz się wywiedzieć i po klatkach piersiowych ludziom patrzeć. :P
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.171 sekund z 30 zapytaniami.