Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: kaganiec w upał  (Przeczytany 1625 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
kaganiec w upał
« : 2007-08-05, 21:23 »
chciałabym was ostrzec przed zakładaniem psu kagańca materiałowego w upał. pies poprzez ziajanie chłodzi się a w wyżej wymienionym kagańcu nie ma takiej możliwości, więc może dojść do przegrzania się organizmu biednego pieska. są takie duże kagańce http://photos04.allegro.pl/photos/400x300/218/94/13/218941323 w których pies może szczekać i dyszeć. więc jeśli macie się zdecydować na kupno kagańca lepiej kupić taki w którym pies może dyszeć, szczekać oraz co jest ważne pić wodę
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: kaganiec w upał
« Odpowiedź #1 : 2007-08-14, 17:56 »
odświerze by było widoczne :P

są nawet apele w tej sprawie
tutaj
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

kaska9141868

  • Gość
Odp: kaganiec w upał
« Odpowiedź #2 : 2007-08-14, 19:11 »
Hej ale te kagance niesą wygodne i lekkie jak te matalowe normalne w nich tez moze pies dyszec.A szczekac przeciesz nimusi i pic wody na dworze, na spacerze tez niemusi.
No chyba ze musi to kaganiec mozna zdjąc :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: kaganiec w upał
« Odpowiedz #2 : 2007-08-14, 19:11 »

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: kaganiec w upał
« Odpowiedź #3 : 2007-08-14, 19:31 »
pic wody na dworze, na spacerze tez niemusi.

Oho. Żebyś się nie zdziwiła. Jeśli nie wezmę butelki wody na mój typowy spacer <godzina - półtorej godziny> w temperaturze 35 stopni, to i ja, i mój pies <tzn. tak sądzę, bo on mniej więcej tak samo odczuwa skutki upału> mamy mroczki przed oczami.

A ad. kagańców - Alik ma skórzany, czyli niewiele się różni od materiałowego. Rzadko używamy, ale jeśli już zachodzi taka potrzeba, pies może i dyszeć, i pić wodę <chodzi o wodę z butelki, bo takową pije na spacerze>.
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: kaganiec w upał
« Odpowiedź #4 : 2007-08-14, 20:52 »
A szczekac przeciesz nimusi i pic wody na dworze, na spacerze tez niemusi.
tu głównie chodzi o dyszenie a nie o szczekanie ;) a wode niekiedy tez muszą pić
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Retriva

  • Gość
Odp: kaganiec w upał
« Odpowiedź #5 : 2007-08-14, 20:55 »
Moze Kaska potrafi w upal wytrzymac bez wody :roll:

ja lub Uzo nie potrafimy :P (ja wody nie pije, ale inne napoje ;) )
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: kaganiec w upał
« Odpowiedź #6 : 2007-08-14, 22:04 »
ja dużó nie pije ale jednak. moja mama przed spaniem wypija ok. 3-4 szklanki wogy źródlanej(mamy źródełko :D ) i nie na siłe tylko jej się chce pić, jak wypije jedna to wciąga :lol:

pis przez pewien czas duzó pił, teraz sieto uspokoiło, ale jak bylam z nią na spacerze i założyłam jej kaganiec na chwile to jak zdjełam to miała dduużżyy język, jeszcze tak nie ziapała :P
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 24 zapytaniami.