Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Szanujmy zwierzęta  (Przeczytany 1254 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Szanujmy zwierzęta
« : 2007-09-15, 20:28 »
Brak szacunku dla zwierząt bardzo mnie boli i martwi. Gatunek Homo sapiens uważa zwierzęta za coś dużo gorszego od siebie. Tymczasem każdy gatunek zwierzęcia reprezentuje sobą coś niezwykłego, niepowtarzalnego. Jest po prostu cudem przyrody. Tak więc szanujmy wszystkie z nich, niezależnie od tego czy są wilkiem, pająkiem, dżdżownicą czy mrówką.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Szanujmy zwierzęta
« Odpowiedź #1 : 2007-09-15, 21:46 »
Podpisuję się pod tym i dodam od siebie:
szanujmy zwierzęta,nieważne czy jest to gatunek rzadki,będący pod ochroną - czy,tez gatunek pospolity.
Szczególnie,w tym drugim przypadku szacunek jest mały,bo: - " tego jest dużo,więc nic nic mu nie grozi i możemy z tym robic,co chcemy ".....

Estel

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1610
  • "...Nie zatrzymuj wilków, bo jest ich coraz mniej"
Odp: Szanujmy zwierzęta
« Odpowiedź #2 : 2007-09-15, 22:49 »
zgadzam sie z wami,krotko mówiąc-  wszyscy powinni szanować zwierzęta  nie zważając na to jakie one są
Zapisane
"Wilk nie jest zwierzęciem ziejącym nienawiścią, ani też nie jest maskotką do przytulania, nie jest ani niebezpieczny, ani sympatyczny. Jest po prostu jednym z  wielu interesujących gatunków prześladowanych przez człowieka od stuleci, który potrzebuje miejsca  do życia."
http://stobnica.wolf.wild.art.pl/       "Jest pewna przyjemność w lasach bez ścieżek; Jest upojenie na samotnym wybrzeżu;Jest społeczność gdzie nie ma intruzów,
http://www.wolfpunk.most.org.pl/ulve/       Przy głębokim morzu i muzyce jego szumu;Nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"- Lord Byron

Forum Zwierzaki

Odp: Szanujmy zwierzęta
« Odpowiedz #2 : 2007-09-15, 22:49 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Szanujmy zwierzęta
« Odpowiedź #3 : 2007-09-16, 12:29 »
i nie uważać że zwierzeta są dla ludzi tak jak moje koleżaneczki :/

dopisałabym też rośliny bo wiele osób je niszczy, zrywa, lub depta. one mogą być pożywieniem dla zwierząt
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 24 zapytaniami.