Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: KOTKI I PIESKI Z 'KOCIEGO ŚWIATA' BŁAGAJĄ O POMOC!!!  (Przeczytany 1096 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Leon

  • Gość
Hm... Może ktoś stworzył już ten temat ale że bardzo chcę pomóc tym kotkom, i tak go stworzę. Nawet nie chce mi się szukać czy w ogóle taki istniał. No więc sklep internetowy www.krakvet.pl co miesiąc przeznacza wytypowanej fundacji (lub schronisku) karmę dla zwierząt. W dogo i miau większość głosuje na Koci Świat. Ale że niestety przegrywamy, a tam naprawdę brakuje wszystkiego, dlatego do Was piszę. Jeśli chcecie pomóc tym 200 kotkom i 30 pieskom, zarejestrujcie się tam na forum i zagłosujcie. To naprawdę nie trwa długo. Jeśli chcecie pomóc, musicie wysyłać od razu gdyż konkurs kończy się 31.10 (JUTRO!!!!!)

UWAGA: Aby nie było nieporozumień,TO NIE JA PISAŁAM TĘ INSTRUKCJĘ
tu jest link do oryginału:http://www.[....]ania.pl/forum/showthread.php?t=87456

INSTRUKCJA DLA TYCH, CO JUŻ KIEDYŚ GŁOSOWALI I SĄ ZALOGOWANI:
Wchodzisz na stronę www.krakvet.pl, dalej na Forum, klikasz link "zaloguj się, by sprawdzić wiadomości" - wpisujesz nazwę użytkownika i hasło.
Dalej klikasz na "Forum www.krakvet.pl Strona Główna". Dalej wybierasz najwyższej położony www.krakvet.pl i temat "głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - październik 2007". Wtedy "wyskoczy" ankieta z nazwami schronisk, fundacji. Zaznaczasz Fundacja Azyl Koci Świat Kasi Strzeleckiej i klikasz pod ankietą wyślij.

INSTRUKCJA DLA NOWYCH:
1. wchodzisz na stronę www.krakvet.pl
2. wciskasz link Forum
3. wciskasz link Rejestracja
4. wyskakuje opis, a Ty wciskasz „zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat”
5. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka i wciskasz „wyślij”;
6. dostajesz na maila, którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link;
7. znowu wchodzisz na Forum Krakvetu i wciskasz „Zaloguj się by sprawdzić wiadomości”
8. logujesz się wpisując nazwę użytkownika i hasło;
9. przeniesie Cię do Twoich prywatnych wiadomości
10. wciskasz „Forum www.krakvet.pl Strona Główna”
11. na forum wybierasz Forum www. Krakvet.pl (to najwyżej);
12. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc-październik 2007”
13. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz Fundacja Azyl Koci Świat Kasi Strzeleckiej i klikasz pod ankietą „wyślij”.

PAMIĘTAJ – musisz koniecznie odhaczyć fundację w ankiecie – nie wystarczy głos na forum

Bardzo wasz proszę^^ To tylko jeden głos a może zdziałać tak wiele
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: KOTKI I PIESKI Z 'KOCIEGO ŚWIATA' BŁAGAJĄ O POMOC!!!
« Odpowiedź #1 : 2007-10-30, 22:27 »
bylo juz o konkursie krakvetu

I do kurki wodnej przestan spamowac!
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.152 sekund z 23 zapytaniami.