Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 157   Do dołu

Autor Wątek: Odchudzanie  (Przeczytany 362063 razy)

0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Tiggy

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #120 : 2005-03-25, 21:34 »
Aujeszka- to ja mam 177 i waze 52 kg... i tak samo jak Ty, niczego sobie nie odmawiam ;) I tak samo slysze, ze czemu sie odchudzam, itp.. :roll: a sklep, w ktorym moge dostac spodnie, jest chyba jeden jedyny w okolicy- terranova (ale kupuje tam wlasciwie tylko spodnie, z przymusu...) Ja to w ogole tak mam, ze jak widze jakiekolwiek dobre na mnie spodnie, to kupuje :P tym sposobem w chwili obecnej mam 4 pary, najwiecej w moim zyciu :lol: i tu nie chodzi o SZEROKOSC, ale o dlugosc+szerokosc... ;)

Hehe, bo to jest tak, ze jak sa PL modelki, to te chudsze agencja wysyla do Mediolanu, Tokio, itp, a te grubsze (noo, wiecie o co chodzi :P ) zostaja u nas  :wink: Bo w Polsce jednak swiat mody nie jest tak bardzo rozwinitety, i takie modelki sie podobaja... ;)
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odchudzanie
« Odpowiedź #121 : 2005-03-25, 21:55 »
Cytuj

Aujeszka- to ja mam 177 i waze 52 kg...

tiggy  na modelke  :P
Ja ze spodniami raczej nie mam problemu gorzej z bluzkami. Ja po prpsu dostaje białej gorączki jesli widze ze cos na mnie wisi :roll:   białej bluzki na bal gimnazjalny za nic nie mogłam zanleźć, albo szerokośc dobra a dlugość nie ta ...albo odwrotnie, dlugość dobra a szarokośc zła  :( . I tak źle i tak niedobrze.  Myślałam ze sie popłacze w tych przymierzalnaich  :(
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odchudzanie
« Odpowiedź #122 : 2005-03-25, 22:00 »
A ja znalazłam mężczyznę anorektyka...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odchudzanie
« Odpowiedz #122 : 2005-03-25, 22:00 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odchudzanie
« Odpowiedź #123 : 2005-03-26, 17:37 »
Cytuj

Ja ze spodniami raczej nie mam problemu gorzej z bluzkami.


Mnie wkurza to, że nie moge znaleźć dobrego stanika... bo mi coś zawsze wylaza albo ucieka w bok... Tak samo bluzki... :? najgorsze takie z przedziałkami pod biust... które kończą się w połowie biustu... wredny przyrost naturalny... :?  :grr:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odchudzanie
« Odpowiedź #124 : 2005-03-26, 20:08 »
kupując bluzki to rozmiar 36/S i dlatego zazwyczaj mam rękaw 3/4 ;)
w przypadku bluzek to sie broni, gorzej ze spodniami... tym bardziej, że jestem szczupła w talii i nawet jak znajde spodnie dobre w biodrach i na długość to w pasie zazwyczaj tragicznie luźne... i między innymi dlatego wolę projektować ubrania ale moja przyjaciółka (krawcowa) mam mnie chwilami dość ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

AgaŚ

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #125 : 2005-03-26, 20:28 »
Cytuj

 to ja mam 177 i waze 52 kg

AgaŚ - deprecha  :?  :lol:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odchudzanie
« Odpowiedź #126 : 2005-03-26, 20:35 »
ja mam 172 i nie wiem czy udało mi sie dobić do 50 kg... przed ciążą było 55 i było jak nalezy ale gabi wszystko ze mnie wyssała...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Tiggy

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #127 : 2005-03-26, 21:06 »
Agaaaś ale ja przeciez mam kosci jak ptaszek, puste w srodku, taki wytwor ewolucji (kiedys na biologii uslyszalam od takiego klasowego paleontologa ze jestem wytworem ewolucji)  :lol: Mi sie wydaje ze wygladam jednak na wiecej niz 52 kg  :lol:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #128 : 2005-03-26, 21:15 »
Nastepny dol Agatki - pao :P Czemu ja nie moge byc takim wytworem?  :?  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odchudzanie
« Odpowiedz #128 : 2005-03-26, 21:15 »

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odchudzanie
« Odpowiedź #129 : 2005-03-26, 21:52 »
Wy to macie problemy :P
Ja tu się martwie jak przytyć, a nie schundnąć :P Ale niestety nie moge chodź dużo jem :)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Emilka

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #130 : 2005-03-26, 22:08 »
a moim jedynym problemem jest brak czasu powiazany odrobine z lenistwem do uprawiania sportu. sadze ze moja waga jest prawidlowa jednak przydaloby sie troche poswiczyc nad miesniami, to chyba glowny blad nastolatek a one zamiast zdac sobie z tego sprawe wymyslaja jakies diety...
Zapisane

Raven

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #131 : 2005-03-26, 22:08 »
Cytat: xara

Ja podobnie. Może nie są grube, ale za to ciężkie. I wyglądam na mniej niż ważę w rzeczywistości.

To tak jak ja... :(
Może "wizualnie" nie jestem gruba, ale taka się czuję "psychicznie"... :( Zwłaszcza jak jestem na koniach... Mam wrażenie, że koń wierzchowy zamienia się w jucznego... :cry: Kiedyś muszę coś z tym zrobić...
Zapisane

Beguelle

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #132 : 2005-03-27, 00:45 »
Yhhh...to ja tu ''najgrubsza'' :P

Cytuj
Ja tu się martwie jak przytyć, a nie schundnąć  Ale niestety nie moge chodź dużo jem

Trzy lata temu (18lat) tez tak mialam...przy moich 173cm wazylam 43kg... :roll:
Ale wkoncu sie udalo... ;)
Chudzioszkiem juz nie jestem :P i nie placze z tego powodu...wtedy to rozmiar 36 wisial na mnie...a teraz to tylko bluzki 36, a spodnie 38... :)

Wazne, zeby sie dobrze czuc...akceptowac siebie :wink:
Zapisane

myszka

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #133 : 2005-03-27, 09:28 »
Spodnie 38 i nie jesteś chudzioszkiem? :lol:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odchudzanie
« Odpowiedź #134 : 2005-03-27, 11:10 »
Myszka... spodnie 38 to ja koleżankom oddaje... dla chudzielca to naprawdę duzy rozmiar... a skoro ważyła 43 kg to rozmiar 38 pewnie wydaje jej się niewyobrażalnie duży...
a przecież są ludzie noszący 44 i więcej...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Odchudzanie
« Odpowiedz #134 : 2005-03-27, 11:10 »

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odchudzanie
« Odpowiedź #135 : 2005-03-27, 13:15 »
Ja mam 171 cm i waże 48 kg  :roll:  38 zwisa na mnie i powiewa  :roll:
Zazdroszcze tym którzy są troszkę grubsi, przynajmniej normalnie wyglądają, dziewczyny uważajcie z tym odchudzaniem bo zbyt niska waga to też problem  ;)
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #136 : 2005-03-27, 14:37 »
ja też bym chciała ciut przytyć, no ale cóż, widocznie się nie da ;)
Zapisane

~~Katarzynka~~

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #137 : 2005-03-27, 15:26 »
ja sie musze odchudzic... na brzuchu.....
 mam 51kg i 165cm
pozdro dla wszystkich!
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #138 : 2005-03-27, 17:46 »
boshee albo ktoś za gruby albo za chudy nie wyrabiam eh oddam 10 kg albo i wiecej
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odchudzanie
« Odpowiedź #139 : 2005-03-27, 20:35 »
Cytuj

zbyt niska waga to też problem


Ale jakos łatwiej akceptowalny przez społeczeństwo...

Po co ja się męczę, skoro ty święta... ja tu sie cieszę, że wyzbyłam się tego znienawidzonego kilograma... a po świętach będzie dupa... :grr:
Zapisane

myszka

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #140 : 2005-03-27, 20:38 »
Cytat: pao
Myszka... spodnie 38 to ja koleżankom oddaje... dla chudzielca to naprawdę duzy rozmiar... a skoro ważyła 43 kg to rozmiar 38 pewnie wydaje jej się niewyobrażalnie duży...
a przecież są ludzie noszący 44 i więcej...


No właśnie, ja np. noszę więcej :P I żyję :P Niewyobrażalne dla większości tutaj :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odchudzanie
« Odpowiedz #140 : 2005-03-27, 20:38 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odchudzanie
« Odpowiedź #141 : 2005-03-27, 20:42 »
Cytuj

Cytat:

zbyt niska waga to też problem



Ale jakos łatwiej akceptowalny przez społeczeństwo...

nie do końca, bo jak ktoś jest szczupły to notorycznie sugeruje mu sie anorekscje i zle odżywianie... to też jest męczące szczególnie jak na chudzielca uwezmą sie ciocie i babcie i reszta szarańczy ;)

Myszka, ale chyba nie ponad 44 ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

myszka

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #142 : 2005-03-27, 20:57 »
A jednak - mój tyłek wymaga spodni 46 i koniec, nie chce być mniej :P A jednak, żyję, podobam się nawet, shocking :lol: i tylko czasem mnie trafia, jak nie mogę porcięt znaleźć na siebie. Wtedy kupuję półtora metra dżinsu i udaję się do krawca, więc nie jest jeszcze źle :lol:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odchudzanie
« Odpowiedź #143 : 2005-03-27, 20:58 »
Cytuj

nie do końca, bo jak ktoś jest szczupły to notorycznie sugeruje mu sie anorekscje i zle odżywianie... to też jest męczące szczególnie jak na chudzielca uwezmą sie ciocie i babcie i reszta szarańczy  


To akurat moda na anoreksję, która zaczęła się kilka lat temu, acześniej się o tym nie mówiło... Poza tym faktycznie zaóważają to tylko ciocie/babcie, które przeciętna statystyczna ja widze kilka razy do roku...
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odchudzanie
« Odpowiedź #144 : 2005-03-27, 22:59 »
Cytuj

 A jednak, żyję, podobam się nawet, shocking  i tylko czasem mnie trafia, jak nie mogę porcięt znaleźć na siebie

grunt to świadomośc własnej wartości :)
a co do spodni to rozumiem ale z przeciwej strony ;)

Cytuj

To akurat moda na anoreksję, która zaczęła się kilka lat temu, acześniej się o tym nie mówiło...

o anorekcji nie mówiono, ale sugerowano, że CIę głodzą... jak ktoś jest pulchny to mówi sie że dobrze wygląda... stereotyp, ze jak masz sadło to jesteś bogaty i nie głodujesz nadal niestety jest zywy. i potem widać 5latki z fast foodami i nadwagą, a obok babcie i mamusie cieszące się z "dobrze" wyglądającego dziecka....
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Ellen

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #145 : 2005-03-27, 23:45 »
Ja mam 160cm i 43kg :( Juz ostatnio wiecej wazylam, ale pochorowalam sie i znowu spadek :roll: Masakra
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #146 : 2005-03-28, 00:19 »
a ja przeżywam masakre latem nosze 38 a zimą nawet 42   :shock:  to jest beznadziejne, no ale dobrze że nie jest na odwrót już straciłam 2kg przez 2 tyg nie wiem z czego  :?  znaczy sie ciesze ale takie wahania są masakryczne
Zapisane

xara

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #147 : 2005-03-28, 01:27 »
wahania wagi mogą brać się m.in. ze stresu, choroby, ze złej przemiany materii, magazynowania wody przez organizm (nawodnienia) czy działania hormonów w naszych organizmach, np. przed miesiączką można ważyć nawet
2 kg więcej niż zazwyczaj

Raven, powinnyśmy cieszyć się, że mamy tak mocne, zdrowe i grube kości. Jeżdżąc konno o upadek nie trudno,
a ja sobie jeszcze nic nie połamałam... tfu tfu :P
I nie warto przejmować się tym co pokazuje waga, najważniejsze by dobrze czuć się we własnej skórze :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odchudzanie
« Odpowiedz #147 : 2005-03-28, 01:27 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odchudzanie
« Odpowiedź #148 : 2005-03-28, 08:35 »
Cytuj

o anorekcji nie mówiono, ale sugerowano, że CIę głodzą... jak ktoś jest pulchny to mówi sie że dobrze wygląda... stereotyp, ze jak masz sadło to jesteś bogaty i nie głodujesz nadal niestety jest zywy. i potem widać 5latki z fast foodami i nadwagą, a obok babcie i mamusie cieszące się z "dobrze" wyglądającego dziecka....


No to już mała paranoia... iki, fast food... <może to się łącznie pisze?> Dla mnie akurat, ten sereotyp... nie wiem, jakoś tego nie odnoszę do mojej osoby... Jak koleżanki się mnie czepiają, że lepiej mi sie powodzi od której, to jakoś nie apropo dobrego wyglądu... Tylko raczej masz komp, internet... Albo jeżdzą po mnie że mam lepsze oceny albo coś (to już sprawa na oddzielny topic, że nie mogę się nawet ucieszyć dobrej oceny, bo zaraz po mnie jeżdzą... :( ) Ale może i tak jest... <skrob, skrob> :)

Cytuj

grunt to świadomośc własnej wartości  


pao, zwsze byłas taka szczuplutka? :) Jak dla mnie świadowość własnej wartości, nie wystarczy w każdej sytuacji... :(

Cytuj

ze złej przemiany materii


Chyba przemiana materii, jest w wadze najważniejsza... przecietny człowiek, z przecietną ilością ruchu może mieć mniej kilo, jak osoba prowadząca taki sam tryb życia i będąca pulchną. Mam koleżanki, które mogą jeść i jeść i jeść i mają talię osy... (Jakos dziwnie wszystkie miały na imię Paulina :lol: )
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Odchudzanie
« Odpowiedź #149 : 2005-03-28, 09:09 »
Wiecie.... i ,,grubi"  i ci szczuplejsi maja w sobie ,,cos" i nie jest tak ze jak ktos jest za gruby/za chudy to sie nikomu nie spodoba... bzdury ;) Dlatego grunt by zaakceptowac samego siebie i spojrzec w lustro i znalezc w sobie te dobre strony, a nie zle :)
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 157   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.146 sekund z 27 zapytaniami.