Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 6 7 [8] 9   Do dołu

Autor Wątek: Klub!  (Przeczytany 17801 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Raven

  • Gość
Klub!
« Odpowiedź #210 : 2005-03-19, 21:21 »
Ale Essey, ważne, że w głębi duszy jesteś wegetarianką... Nie chcesz, ale musisz jeść mięso, a to nie wyklucza Cię z naszego grona... Ja tak przynajmniej myślę...
Cytuj

chciałabym poznać te argumenty, mnie żadne nie przekonały (łączniez ni zajdziesz w ciążę, a kiedy zaszłamto: poronisz, a kidy nie poroniłam to: dziecko będzie chude i chorowite)

Dokładnie takie... :|
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Klub!
« Odpowiedź #211 : 2005-03-19, 21:24 »
Cytuj

Dokładnie takie...

no to według mnie to żadne argumenty...

Essey, wegeklub tez tworza mięsożercy ;) w ,niejszości ale jednak są. skoro chcesz to zaprasamy do współpracy :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Essey

  • Gość
Klub!
« Odpowiedź #212 : 2005-03-19, 21:26 »
Byłabym bardzo szczęśliwa ;) . Jak tylko będę mogła to przestanę jeść to okropne mięso, na które nie moge nawet patrzeć :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Klub!
« Odpowiedz #212 : 2005-03-19, 21:26 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Klub!
« Odpowiedź #213 : 2005-03-19, 21:29 »
Essey, podaj mi swój gg to ustalimy jakies tematy :)
i czy będziesz w środe na czacie?
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Klub!
« Odpowiedź #214 : 2005-03-19, 21:37 »
A która to Malwina?

Essey, najważniejszy jest Twój stosunek do wege i poglądy na świat - ideologia  :wink:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Klub!
« Odpowiedź #215 : 2005-03-19, 21:48 »
spójrz we wcześniejsze posty (od 1 do 3 strony)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Essey

  • Gość
Klub!
« Odpowiedź #216 : 2005-03-20, 08:55 »
Cytuj

Essey, najważniejszy jest Twój stosunek do wege i poglądy na świat - ideologia


 8)

Pao, 4468438  ;)
Nie wiem co z Wege. Nie odzywała się do mnie na gg od ponad swóch tygodni, więc napewno jej nie było, bo tak to zawsze popisałyśmy chwilę. Może ma szlaban albo komp zepsuty :bezsilny:
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Klub!
« Odpowiedź #217 : 2005-03-20, 09:30 »
Essey, masz anemie? Niedobor zelaza?
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Klub!
« Odpowiedź #218 : 2005-03-20, 10:49 »
Cytuj

Nie wiem co z Wege

Wege sie nie przejmuj... pracujemy bez niej, bo kontrola przejęta. jest czonkiem klubu i pisze artykuły ale nie czekamy na jej obecność, choć miło by było gdyby sie odezwała. ale nie widziałam jej w necie juz dawno więc moż ema problemy ze sprzetem...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Klub!
« Odpowiedz #218 : 2005-03-20, 10:49 »

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Klub!
« Odpowiedź #219 : 2005-03-20, 23:46 »
ee z tego co czytalam to ktos u was wynajduje slawnych wegetarian.. ja znalazlam to: Pitagoras, Sokrates, Platon, Arystoteles, Klemens z Aleksandrii, Owidiusz, Plutarch, Seneka, Wergiliusz, król Aśoka, Leonardo da Vinci, Montaigne, Akbar, John Milton, Isaac Newton, Szekspir, Emanuel, Swedenbourg, Voltaire, Beniamin Franklin, Jean Jacques Rosseau, Lamartine, Percy Bysshe Shelley i Mary Shelley, Ralph Waldo Emerson, Henry David Thoreau, Lew Tołstoj, Gorge Bernard Shaw, Rabindranath Taore, Mahatma Gandhi, Albert Schweitzer, Albert Einstein. moze jest tu ktos kogo jeszcze nie macie  ;)

chetnie bym wam czasem pomogla, choc na regularnego czlonka chyba sie nie nadaje..  :lol:
jak wam idzie ze stroną? dacie adres?

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Klub!
« Odpowiedź #220 : 2005-03-21, 09:53 »
jak tylko strona ruszy to ogłosimy to uroczyście :)
a czy się nadajesz to tylko Ty mozesz ocenić. kazdy ma swoje zajęcia i rózne funkcje mamy w związku z tym. pewnie i dla Ciebie by się cos znalazło :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Essey

  • Gość
Klub!
« Odpowiedź #221 : 2005-03-22, 10:18 »
Ja miałam zrobić bannerek. A co ma na nim być? jakieś warzywka? ;)


Cytuj

Essey, masz anemie? Niedobor zelaza?


Julias, i tak nie zghadniesz ;) to moja prywatna sprawa ;)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Klub!
« Odpowiedź #222 : 2005-03-22, 13:33 »
mogą być warzywka, moga być zwierzaki hodowlane, może być sztuka... moze byc cokolwiek byle sie miło, łagodnie, sympatycznie i apetycznie kojarzyło :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
Klub!
« Odpowiedź #223 : 2005-03-22, 15:23 »
Ja sie dawno nie odzywałam (przez kika sprawdzianów, które jeszcze mnie czekają, i które juz były ) Nie wiem czy bede w srode, bo godzina mi nie odpowiada, wieczorem rzadko moge siedzieć, bo matka chce, żebym przez cały czas przed kompem nie siedziała i porozmaiwała jak cywilizowany i normalny człowiek  :roll:  (taaa.. ja normalna  :lol:  :P )  Teraz idą święta (po niech następne sprawdziany) i postaram się wszystko nadrobić.
Jak już mówiłam Pao, po wysłaniu maili do schronisk tylko 1 mi odpowiedziało  :roll: ale sie nie załamuje i próbuje dalej.
http://www.wolfpunk.most.org.pl/vegeslaw.htm  <-- to jest strona o sławnych wege i raczej nie wolno kopiować z tąd informacji, wiec może podac tylko link. Zdecydujcie ;)
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Klub!
« Odpowiedź #224 : 2005-03-22, 15:30 »
kopiować nie, link moze być ale mysle, że o sławnych wege to warto własne artykuły napisać :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Klub!
« Odpowiedz #224 : 2005-03-22, 15:30 »

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Klub!
« Odpowiedź #225 : 2005-03-23, 15:13 »
przypominam o dziesiejszym spotkanku :) sama troszkę się spóźnię... do wieczora :wink:
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Klub!
« Odpowiedź #226 : 2005-03-23, 15:23 »
ja niestety nie bede obecna - wyjezdzam na kilka dni w gory, wieczorem pakowanie, gotowanie itp a o 3 rano wsaje wiec wczesniej pojde spac....jak jest jakas wazna sprawa do mnie to dawajcie na pw  ;)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Klub!
« Odpowiedź #227 : 2005-03-23, 15:41 »
Kamaq, mam już podział tematów. dzis go obgadamy :) więc spodziewaj sie że podeślę Ci gotowy spis :) i osoby odpowiedzialne za kazdy z działów :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Klub!
« Odpowiedź #228 : 2005-03-23, 21:32 »
No to Kamaq miłego pobytu w górach życzę, ja również wyślę Ci pw, mam pewną propozycje ale musisz powiedzieć czy da się ją zrealizować na naszej stronce... :)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Klub!
« Odpowiedź #229 : 2005-03-23, 21:44 »
a mi to nic o propozycji nie mówiłaś ;)

no to po spotkaniu... istotne info. główne działy zostały rozdzielone. został jeszcze jeden
więc

KUCHNIA - BAGSIK
WEGE I ZDROWIE - RACHA
ŚWIADOMOŚĆ ZWIERZĄT - RAVEN
WEGE I SPOŁECZEŃSTWO - ULA
POMOC ZWIERZĘTOM (AKCJE) - JULIAS

SCHALL ZOSTAŁA NASZĄ WYSZUKIWARKĄ, WIEC JEŚLI POTRZEBUJECIE JAKIS MATERIAŁÓW TO DO NIEJ Z PROŚBA O POMOC (jest niezła, testowałam ;) )

KAMAQ NASZA TECHNICZNA, CZYNI STRONE REALNĄ :)

no i ja jako naczelna (?)

został temat: restauracje,
oraz pomniejsze: zadaj pytanie, o nas, zasady działania klubu, linki, organizacje, ciekawe strony i oczywiście księga gości. co do zadaj pytanie to myśle, że ja moge sie tym zająć, bo pewnie będą pytania związane z żywieniem i zdrowiem, chyba, że ktoś inny czuje sie na siłach i chce :)

nazwy działów sa robocze, więc niedługo przybiorą za sprawą redaktorów właściwe brzmienie :)

od tej chwili aktykuły i materiały wysyłać do tych osób. do mnie to czego nie umiecie zorientować oraz redaktorzy do konsultacji :) oczywiście służe pomoca każdemu i informacją ogólną.

do omówienia zostały 3 kwestie. 2 na czacie jak sie redaktorzy chociaz spotkają (odnośnie składki i kompetencji redaktorów) i jedna na forum.
mianowicie: czy ogłosić konkurs na banner? co o tym myślicie?

no to czekam na odpowiedzi
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Shall

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1106
Klub!
« Odpowiedź #230 : 2005-03-24, 08:37 »
Cytuj

czy ogłosić konkurs na banner? co o tym myślicie?

Klubu?
Ja myślę że ten pomysł nie byłby taki zły...
Zapisane
co świat ma z dwojga ludzi, którzy nie widzą świata?
Wisława Szymborska, "Miłość szczęśliwa"

Forum Zwierzaki

Klub!
« Odpowiedz #230 : 2005-03-24, 08:37 »

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Klub!
« Odpowiedź #231 : 2005-03-24, 08:56 »
Moge byc redaktorem akcji?
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Klub!
« Odpowiedź #232 : 2005-03-24, 10:09 »
Julias, właśnie o tym temacie dla Ciebie myślałam :)
juz robie edycję.
wypowiedz sie jeszcze co do konkursu na baner...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Klub!
« Odpowiedź #233 : 2005-03-24, 10:12 »
A nie moze jedna osoba zrobic? Inne sie namecza i byc moze nie przyjmie sie ich banerow.
Zapisane

Raven

  • Gość
Klub!
« Odpowiedź #234 : 2005-03-24, 10:40 »
Cytuj

linki, organizacje, ciekawe strony

A czy tym też mogę się zająć? :D
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Klub!
« Odpowiedź #235 : 2005-03-24, 10:50 »
Cytuj

A nie moze jedna osoba zrobic? Inne sie namecza i byc moze nie przyjmie sie ich banerow

na tym polega konkurs. robni kto chce a my wybieramy ten który nam najbardziej odpowiada...
jesli będzie robic jedna osoba (chętna jest Essey) może sie zdarzyć że po setnej poprawce powie, ze ma dość... są za i sa przeciw. nie ogosze konkursu dopóki nie będziemy mieć jednolirego stanowiska w tej kwestii

Raven, zostaw coś dla innych... tym bardziej, że możesz szukać i pisać do każdego działu... jak zabraknie chętnych to wtedy chętnie Ci je przekaże :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Raven

  • Gość
Klub!
« Odpowiedź #236 : 2005-03-24, 11:14 »
Cytuj

Raven, zostaw coś dla innych... tym bardziej, że możesz szukać i pisać do każdego działu... jak zabraknie chętnych to wtedy chętnie Ci je przekaże

No dobrze... :)  ;)
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Klub!
« Odpowiedź #237 : 2005-03-24, 12:23 »
Pao-kiedy kamaq doda te moje przepisy i artykul na strone?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Klub!
« Odpowiedz #237 : 2005-03-24, 12:23 »

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Klub!
« Odpowiedź #238 : 2005-03-24, 14:26 »
Pao, mówiłam i sama mi poleciłaś zwrócić się z tym do Kamaq  :P
Julias o ile nam wiadomo Kamaq wyjechała więc na razie nie będzie nic robiła ze stronką.
A co do banneru, myślę że możemy zrobić konkurs, paru ludzi na FZ lubi robić takie rzeczy więc może to być |przy okazji| dobrą zabawą.  :)
Zapisane

Essey

  • Gość
Klub!
« Odpowiedź #239 : 2005-03-24, 18:04 »
Jak dla mnie to może być konkurs :)
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 26 zapytaniami.