Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: do serca przez żołądek :)))  (Przeczytany 1596 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Beguelle

  • Gość
do serca przez żołądek :)))
« : 2005-05-11, 20:51 »
Prędzej czy później stanie się przed ''problemem'' zaproszenia, po raz pierwszy, sympatii na własnoręcznie przygotowany obiad czy kolacje. Oczywiście staramy się przy tym wypaść możliwie jak najlepiej  :;p: a co za tym idzie, zastanawiamy się jakie potrawy wybrać...
Macie jakieś pomysły???  :mrgreen:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: do serca przez żołądek :)))
« Odpowiedź #1 : 2005-05-12, 09:51 »
ja tam niezawodna chińszczyznę :) (ale nie mylcie z tym czymś w temacie chińszczyzna... )
taki obiad z kilku (nastu) dań kilku sosów deserów itp... działa niezawodnie :) i to dokładnie na wszystkich :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Dianulka

  • Gość
Odp: do serca przez żołądek :)))
« Odpowiedź #2 : 2005-05-12, 16:13 »
Ja proponuje zrobic kilka swoich ulubionych, ale wypróbowanych przysmaków :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: do serca przez żołądek :)))
« Odpowiedz #2 : 2005-05-12, 16:13 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: do serca przez żołądek :)))
« Odpowiedź #3 : 2005-05-13, 18:38 »
w sumie takiej wystawnej wielce kolacji czy obiadu nie robiłam nigdy mojemu ukochanemu..zazwyczaj trafiało tak że ja u niego zastawałam zastawiony stół ze świecami,winkiem, muzyką....mało tego on ma wykształcenie z deka gastronomiczne więc troszkę mnie stresuje tym faktem ;) w sumie razem przyżądzamy to co lubimy, wogóle lubimy razem kucharzyć...czy coś całkiem samemu czy mrożonki, czy sałatki...nawet ciacho ostatnio razem piekliśmy :P a tak...najczęściej wychodziły nam jakies zapiekanki itd :P ale powiem wam tyle że na kolację bardziej uroczystą oboje z apetytem wsówaliśmy któregoś razu spagetti emmmm w wydaniu exclusive ;) moje kochanie w sumie też było zaskoczone moim kurczakiem po chińsku oraz ciastem orzchowym które upiekłam któregoś dnia...ale wracając do tematu co przygotować...przede wszystkim to co oboje lubicie i to chyba jest najważniejsze, nie musi być super hiper wykwintne i wyczarowane...dobrze jeśli będzie esttyczne ;) jeżeli jesteście zakochani i naprawdę włożyliście w to serce to druga połówka to doceni, przecież nie o to chodzi żeby się jedynie najeść no nie?

Qaś

  • Gość
Odp: do serca przez żołądek :)))
« Odpowiedź #4 : 2005-05-15, 11:10 »
Spagetti jest proste do ugotowania,dobrze smakuje i nie jest ciężkostrawne ;)
Zapisane

golden

  • Gość
Odp: do serca przez żołądek :)))
« Odpowiedź #5 : 2005-05-15, 13:10 »
a żeby nie było nerwów typu "o matko, a jak mu/jej nie będzie smakowac?!" to najlepiej ten obiad robic właśnie z TŻ(ką) :P Nizła zabawa gwarantowana, a potem jaka satysfakcja z jedzienia :lol:

Spaghetti jest najlepsze :P mozna się nawet nieźle upaprać przy tym :P ja np. dostałem sosem prosto z łyżki jak z katapulty... :lol: dobrze, że tego sosu zostało na tyle, aby można było zrobić spaghetti, a nie makaron z ketchupem :lol22:
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: do serca przez żołądek :)))
« Odpowiedź #6 : 2005-05-15, 16:33 »
Racja.. jak już to we dwoje i przygotować i zjeśc.Przyjemne z pożytecznym..włoska kuchnia?? też, może  meksykańską..z odrobiną chilli??  :mrgreen:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: do serca przez żołądek :)))
« Odpowiedź #7 : 2005-05-15, 20:40 »
Cytuj
w sumie takiej wystawnej wielce kolacji czy obiadu nie robiłam nigdy mojemu ukochanemu..
ukochanemu to ja tez nie ;) za to przyjaciół kupa się złazi ;)
no dobrze... raz zrobiłam, ale stwierdziłam, że facet nie ma pojęcia o kuchni i powiedziałam mu, iż jesli liczy na tandetnego schabowego i inne takie to niech sobie sam gotuje... no i teraz to ładnie mnie prosi bym jakąś wschodnią uczte zrobiła ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: do serca przez żołądek :)))
« Odpowiedź #8 : 2005-05-16, 17:22 »
Taka Pao, zrób wschodnią uczte i zaproiś całe miasto  :;p: :mrgreen:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: do serca przez żołądek :)))
« Odpowiedz #8 : 2005-05-16, 17:22 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: do serca przez żołądek :)))
« Odpowiedź #9 : 2005-05-16, 19:56 »
Aujeszka... całego miasta to choćbym chciała to nie pomieszcze ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

NaNcY

  • Gość
Odp: do serca przez żołądek :)))
« Odpowiedź #10 : 2005-05-16, 20:46 »
Golden no widzisz Ty mówisz ze najlepsze a ja nielubie :P i to chyba najgorsze zrobić coś co ledwie mu przez gardło przejdzie... :P
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 24 zapytaniami.