Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: KFC  (Przeczytany 3365 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: KFC
« Odpowiedź #30 : 2005-07-31, 16:59 »
A dajusz mu domowe jedzenie czy karm̙?
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: KFC
« Odpowiedź #31 : 2005-07-31, 17:30 »
Ja chodze dosyć często :P Dobre sałatki tam mają :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: KFC
« Odpowiedź #32 : 2005-08-06, 23:27 »
Cytuj
vitani - panierka jest najlepsza! w ka¿dym razie ta pikantna.
pete - tu nie chodzi o bary z tym wszedzie tylko o produkcje miesa i rze¼nie... dlatego nie nalezy jadac miesa? nie kazdy wytrzyma bez miesa, przede wszystkim nie kazdy bedzie potrafil odpowiednio zbilansowac sobie diete by mu nie zaszkodzila....
Iras, każdy może wytrzymać bez mięsa, ale malo kto chce, i tu tkwi problem. A jadając dania z KFC i inne smieciowe jedzenie na pewno nie zbilansujesz dobrze diety i szkodzisz sobie. Poza tym, nawet ci którzy MUSZĄ (haha) jeść mięso, mpgą zwracać uwage na to skąd pochodzi i zaprotestowac - choćby po prostu wybierając inne źródło - przeciwko przemysłowemu chowowi zwierząt i niehumanitarnemu ubojowi. A mięso w KFC to jedno i drugie.
http://www.kentuckyfriedcruelty.com/index.asp
eżeli naprawdę musisz jeść mięso, niech to bedą te "szczęśliwe" krowy, kury i swinie , chociaz to dla mnie paradoksalne że nazywa się szczęśliwym zwierzę od urodzenia przeznaczone na rzeź, mimo wzystko los ich jest o niebo lepszy od tych, które rodzą się, żyja i umierają w obozach koncentracyjnych, traktowane bestialsko.

http://www.zwierzaki.org/index.php/topic,22584.0.html  i coś w tym wątku jest
« Ostatnia zmiana: 2005-08-06, 23:32 autor pete_spider »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: KFC
« Odpowiedz #32 : 2005-08-06, 23:27 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: KFC
« Odpowiedź #33 : 2005-08-07, 11:28 »
moja mama uwielbiała KFC do czasu jak podesłałam jej link jak to kury sie traktuje... co prawda na wege nie zmieniła diety ale do KFC nie zagląda... mam nadzieje że na długo jej to zostanie.
a mąż mój zrezygnował z mięsa widząc jak to wszystko wygląda...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Akane

  • Gość
Odp: KFC
« Odpowiedź #34 : 2005-08-07, 14:06 »
 W moim mieście nie ma kfc i nigdy tam nie byłam. Kiedyś lubiłam McDonald, ale dowiedziałam się, że np. jak im coś spadnie na podłogę to dają i tak, albo jak im się klient nie spodoba to plują do żarcia i w ogóle. fujjj. Mc Donald jest obleśny. Co do tego złego traktowania zwierząt, to nie jestem pewna. W każdym razie mój wujek pracuje w jakimś zakładzie mięsnym, i mówi że ci z mcd., kfc itp., normalnie kupują zwykłe mięso ze zwykłych sklepów.
A ja już i tak jestem prawie wegetarianką, wolę Green Way'a!!!
Zapisane

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: KFC
« Odpowiedź #35 : 2005-08-07, 21:35 »
Akane, jesli masz wątpliwości, zobacz ten film:
http://www.petatv.com/tvpopup/Prefs.asp?video=pilgrims_web
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: KFC
« Odpowiedź #36 : 2005-08-14, 12:54 »
Kiedyś lubiłam McDonald, ale dowiedziałam się, że np. jak im coś spadnie na podłogę to dają i tak, albo jak im się klient nie spodoba to plują do żarcia i w ogóle. fujjj. Mc Donald jest obleśny.

To samo dzieje się wszędzie. Jadanie w restauracjach jest ryzykowne. Zdenerwowany kelner potrafi się zemścić okrutnie, a kucharka może ugotować zupę na wcześniej obgryzionej kości, może umyć nogi w misce kuchennej itp. Co nieco słyszałam z pewnego żródła...
Zapisane
IBDG Wrocław
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.22 sekund z 23 zapytaniami.