Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: szkoła  (Przeczytany 4938 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
szkoła
« : 2006-02-01, 19:44 »
czy bierzecie do szkoły kanapki i czy się powinno?
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: szkoła
« Odpowiedź #1 : 2006-02-01, 20:07 »
Dietetycy radzą aby brać jakieś drugie śniadanie do szkoły.
Ja jednak nic nigdy nie biorę, a to z prostej przyczyny,że nie umiem jeść przy ludziach. Nic mi przez gardło nie przechodzi. A kończy się to zwykle tym,że juz na 5 lekcji przestaję się skupoiać na danej lekcji a zaczynam kombinować co sobie ugotuję na obiad :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: szkoła
« Odpowiedź #2 : 2006-02-01, 20:42 »
Fatty, ja mam identycznie (zresztą jak zauważyłam mamy wiele wspólnego :lol: )
Nie lubię jesć przy kimś, jakoś wole jeść w domu.
zawsze na nudnych zajęciach myślę, co będe jadła po powrocie do domu i nie mogę się skupić na niczym innym. A jak przychodzę do domu to zjadam to o czym cały dzien myślałam i jeszcze mnóstwo innych rzeczy - i tak jem do wieczora.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: szkoła
« Odpowiedz #2 : 2006-02-01, 20:42 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: szkoła
« Odpowiedź #3 : 2006-02-01, 21:06 »
Jak już gdzieś pisałam jeść w skzole nie mogę, bo ludzie są nieestetyczni... :P W odgłosach, itp.... ale się powinno...
No i jeszcze mam tak, że jak jem to nikt nie może mi przeszkadzać, jak ktoś przyłazi i zaczyna truć, to przestaję jeść i morduję wzrokiem (i w ten sposób mam dodatkowe danie... :lol: )
Zapisane

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: szkoła
« Odpowiedź #4 : 2006-02-02, 08:40 »
Szkoła mnie już co prawda nie dotyczy (no, zajęcia na studiach jeszcze niedawno), ale do pracy biorę zawsze masę kanapek; już dawno temu wyrobiłam sobie taki nawyk, że jem często nieduże porcje - dlatego jeśli co najmniej raz na 2 godziny nie zjem kanapki czy owocka robię się glodna, czyli zła :P
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: szkoła
« Odpowiedź #5 : 2006-02-02, 10:03 »
Nie biorę :P Najwyrzej w sklepiku szkolnym cos sobie kupię [tylko w kl. mam takich rzarłoków, że gdy tylko zobaczą, ze masz jedzenie to zaraz możesz z połową się pożegnać... połową jedzenia oczywiście :lol: ]

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: szkoła
« Odpowiedź #6 : 2006-02-02, 14:14 »
wiecie unas w szkole też jest sklepik,czasami biore kase i tam sobie cuś kupuje(najczęściej orenżade w proszku i napój w kubeczku,ale tylko poto by wymieszać orenżade w proszku z napojem i wypić z psiapsiułami 8)
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: szkoła
« Odpowiedź #7 : 2006-02-02, 15:28 »
bosz...   :walenie: ORANŻADA!!!!! :ogien:
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: szkoła
« Odpowiedź #8 : 2006-02-02, 15:42 »
wyrobiłam sobie taki nawyk, że jem często nieduże porcje - dlatego jeśli co najmniej raz na 2 godziny nie zjem kanapki czy owocka robię się glodna, czyli zła :P
:mrblue:
dlatego biorę kanapki .. ;)
i KONIECZNIE coś do picia, najlepiej wodę mineralną niegazowaną..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: szkoła
« Odpowiedz #8 : 2006-02-02, 15:42 »

Nevada

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 80
  • I don't wnant to be a stupig girl!
Odp: szkoła
« Odpowiedź #9 : 2006-02-10, 18:40 »
Ja nigdy nic nie zabieram do szkoły,bo nie mam czasu i ochoty na przygotowywanie sobie drugiego śniadania;P Mam 25minutową przerwę i często wyskakuję na obiad do pobliskiego KFC.Wiem,że to jest bardzo niezdrowe,ale nie mam czasu ani pieniędzy na SFINXA,a tak to zostaje tylko Żabka:(
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: szkoła
« Odpowiedź #10 : 2006-02-10, 22:41 »
Zazwyczaj biore kanapiki, a jak chce mi się pić to w sklepiku coś do picia zawsze jest
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: szkoła
« Odpowiedź #11 : 2006-02-10, 23:13 »
Ja nie jem ani w domu sniadania, ani nie biore do szkoly :P Zawsze tylko biore kase i kupuje sobie albo bulke jarska, albo drozdzowke i jakies picie :D
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: szkoła
« Odpowiedź #12 : 2006-02-11, 09:15 »
A mój kolega regularnie pakujący na siłowni, będąc na diecie CKD, w szkole wpierniczał -gotowany ryż, z pudełka :P Troche sie wstydził, samotność mogła mu zapewnic jedynie łazienka(ale jedzenie w szkolnej łazience ? z lekka  odstręczające :P ) Więc go musiałam zasłaniać ( w koncu jestem szeroka-czasem, jak widać to się przydaje ;) )
U mnie w 'Stodole' (sklepiko-bar szkolny)- można kupić i bułkę i drożdżówę, i pizzę, i frytki ,i zapiekanki.. przyznaję, pize to mamy całkiem, całkiem :mrgreen:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

metaxa

  • Gość
Odp: szkoła
« Odpowiedź #13 : 2006-02-11, 12:09 »
Mi zawszę jest jeść głupio przy kimś.Najchętniej to jadam w domu albo jakimś barku(ale z kimś :P).Zawszę biore do szkoły kanapkę.Ale nie zawszę ją zjadam :P
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: szkoła
« Odpowiedź #14 : 2006-02-11, 19:28 »
Ja w sql zawsze potwornie jestem glodna, wiec zawsze mam jakas kanapeczkei z dziewczynami wcinamy na dlugiej przerwie :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: szkoła
« Odpowiedz #14 : 2006-02-11, 19:28 »

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: szkoła
« Odpowiedź #15 : 2006-03-07, 22:24 »
Ja biorę rogala z czekolada, bułkę maslaną albo zwykłą bułę z serem i sosem pomidorowym:D
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Arya

  • Gość
Odp: szkoła
« Odpowiedź #16 : 2006-03-08, 14:50 »
kanapki.. czaasem :P ale to naprawde b. rzadko, osatnio jadłam jakąś na początku grudnia, jak miałam 11 godz ;) moją zmorą jest sklepik, do którego zawsze ciągną mnie lizaki i picie xd
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: szkoła
« Odpowiedź #17 : 2006-03-08, 15:27 »
Mnie do sklepiku ciągną chrupki i czipsy wszelkiego rodzaju...
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Princessa

  • Gość
Odp: szkoła
« Odpowiedź #18 : 2006-03-08, 22:01 »
mnie tez a to ze w sklepiku obsluguja uczniowie a w tym miesiacu padlo na moja klase to zakazalam im sprzedawac mi slodyczy...bo musze sie ograniczac a w domu zawsze co podjem wiec w szkole chociaz troche przyhamowac trzeba :P
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: szkoła
« Odpowiedź #19 : 2006-03-09, 16:54 »
Mnie do sklepiku ciągnie pizza, która śmierdzi, jak ktoś obok ją je, ale jak się je samemu, to się nie czuje :P .
Obiady w szkole jem, więc nie noszę na ogół nic dodatkowego.
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: szkoła
« Odpowiedź #20 : 2006-03-09, 17:07 »
Dzisiaj w szkole miałam okrutną ochotę cosik zmielić :D chyba zrobię sobie jutro jednak jakieś kanapki
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: szkoła
« Odpowiedz #20 : 2006-03-09, 17:07 »

Asiulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 486
  • Jai Guru Deva Om
Odp: szkoła
« Odpowiedź #21 : 2006-03-09, 22:49 »
Do szkoły nie noszę zazwyczaj żadnego jedzenia. Ale na przerwach często spożywamy duże ilości popcornu ; )
Zapisane
Words Are Flowing Out Like Endless Rain Into A Paper Cup
They Slither Wildly As They Slip Away AcrossTheUniverse

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Odp: szkoła
« Odpowiedź #22 : 2006-03-09, 22:59 »
O rany!! To da sie wogóle przeżyć w szkole bez jedzenia?? :shock: !!! . O rety! Ja to zawsze a to kanapki, a to jabuszka, a to jogurty ( jak byłam na diecie to te ochydne light <-- potem nawet je polubiłam ;) ) .. Dodam do tego jeszcze rodzynki, marchewki, banany, pomarancze, orzechy ( które łupałam i rozdawałam "sępom" ) .. ojojoj :P a no i te pamiętne winogrona co po lekcjach wszędzie ich było pełno :P. Ja się tam nie krępuje jeść przy ludziach :P . Ze sklepiku żadko co kupuje, bo tam same niezdrowości :P łeee. Chyba, że jak obczaje bejk rollsy .. łomatko! mój dietetyczny świat się wtedy wali :P
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: szkoła
« Odpowiedź #23 : 2006-03-10, 07:01 »
jak mama kupila pomidorki (w leadr shise) to do szkoly wzielam 2 kanapki :D
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: szkoła
« Odpowiedź #24 : 2006-03-10, 08:19 »
Człowiek ma szczere chęci aby wziać sobie cos do szkoły a to poopa... bo w chałupie nic nie ma :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

DeeDee13

  • Gość
Odp: szkoła
« Odpowiedź #25 : 2006-03-10, 14:08 »
Nie biore nic booo:
-jakoś nie jestem głodna w szkole
-wole jeść w samotności niż przy ludziach (nawet nie lubie jeść przy rodzinie... heeh chyba jakaś dziwna jestem... :|)
- nie miałabym czasu na przerwach (mam lepsze zajęcia:P)
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Odp: szkoła
« Odpowiedź #26 : 2006-03-10, 14:27 »
na miejscu waszych żołądków rzuciłabym się z mostu :lol: .. szkoła to miejsce głównych napadów głodu ( w moim przypadku ).

Też kiedyś chyba coś takiego miałam, że wstydziłam się jeść przy ludziach.. ale jeżeli chciałam schudnąć musiałam zaczać jeść w tej "strasznej" szkole.

W niektórych przypadkach nadal się wstydze :P w tak zwanych przypadkach "wyjątkowych" ;)
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

DnW

  • Gość
Odp: szkoła
« Odpowiedź #27 : 2006-03-10, 16:13 »
vitani, niektórzy po prostu jedzą mniej, nie lubią jeść przy ludziach i mają w szkole czy w pracy za mało czasu na dokończenie jedzenia. Przykład -----> JA :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: szkoła
« Odpowiedz #27 : 2006-03-10, 16:13 »

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: szkoła
« Odpowiedź #28 : 2006-03-11, 14:11 »
Do szkoły biore wode i kupuje pizzerke w sklepiku <kocham> :kocham: . Czasem coś słodkiego, pączka albo drożdżówke :P
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: szkoła
« Odpowiedź #29 : 2006-03-11, 14:12 »
Ja jem coś prawie na kazdej przerwie :P Ale nie cierpie jak ktos sie gapi na mnie, jak jem.
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 27 zapytaniami.