Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Nie potrafię...  (Przeczytany 1401 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Al-Zahara;)

  • Gość
Nie potrafię...
« : 2006-02-02, 18:57 »
nie wiem czy był taki temat, nie widziałąm przynajmniej ale jakby co to i tak proszę o odpowiedzi. Ostatnio, od jakiegoś tygodnia nie moge jeść, jem z ledwością 1 posiłek dziennie i mi cały czas niedobrze. Ze 3 razy wymiotowałam. A zanim mi się tak robić zaczęło jadłąm normalnie, i to tak z dnia na dzień. Nie wiem co sie dzieje... To co mogę jeść to jedynie jabłka, po wszystkim innym chce mi się zwracać. NIe wiem co robić, mam coraz większe doły pod oczami, ogólnie blada jestem. Ma ktoś jakiś sposób?
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Nie potrafię...
« Odpowiedź #1 : 2006-02-02, 19:34 »
Ma oczywiscie,  porób badania . moze narazie ogolne, badanie  moczu  tez mozesz zrobic.. A po enty,  masz jakie s  stresowe sytuacje?? nerwica moze rowniez doprowadzic do tego, w jakim jestes stanie.. Ale najpierw przejdz sie do lekarza
Zapisane

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Nie potrafię...
« Odpowiedź #2 : 2006-02-02, 19:46 »
No właśnie mam, też myślę że to z tego. Kurcze ciągle mnie męczy...Tak mi jakoś słabo Ehhh może ten lekaż to dobry pomysł?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Nie potrafię...
« Odpowiedz #2 : 2006-02-02, 19:46 »

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Nie potrafię...
« Odpowiedź #3 : 2006-02-02, 20:09 »
hmm, jeżel i masz stres, i wychodzi na to ze to jest przyczyna Twoich dolegliwosci.. to nie wiem czy lekarz pomoże.. ale podłoze moze byc rozne.. tego tez nie mozna wykluczyc. KUp sobie herbatke melise, albo syrop melisol . lagodny ziolowy srodek , ktory uspokoji Twoje nerwy ..  Ja przy swojej nerwicy moglam jesc tylko banany...  Banany maja tzw.srodek rozweselajacy :) Moze srobuj tez :)
Zapisane

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Nie potrafię...
« Odpowiedź #4 : 2006-02-03, 12:13 »
Dzieki :* ja nie wykluczałam stresu- chociaż przy dużym stresie mnie brzuch zawsze bloał, a teraz wymioty mam. PO bananach rzeczywiście troche jakby mi sie lżej, ale dalej niedobrze bo banany dla mojego organizmu ciężko strawne ;) meliskę właśnie pije... Rubika posłucham i mi może przejdzie.
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Nie potrafię...
« Odpowiedź #5 : 2006-02-03, 12:59 »
jeszcze radzę rumianek popić...pomaga przy podrażnieniach żołądka i bardzo łagodzi włąśnie przy wymiotach...

a jak nie możesz jeśc to przejdź na  jedzenie w płynach...gorace kubki, a najlepiej ugotowac gar rosołu i pić...taki aromatyczny i goździkiem i zielem angielskim i duża ilościa warzyw. Taki rosół (bulion) jest zalecany przy chorobach, przeziebieniach i dolegliwościach żołądkowych. A jak się znudzi to można do niego dobełtać koncentrat pomidorowy i masz nowa zupę. Zur też bardzo pobudza do jedzenia i zupa ogórkowa...tylko nie wolno kupowac dotowych przecierów czy ogórków w folii (konserwanty) tylko odgórki z beczki w sklepie. I je zmiksować na gładko. To na rosołek, przegotowac i pyszna zupka.

A poza tym radziłabym kupić w aptece ze dwie torebki smecty i wypić jedną rano drugą na wieczór. Do tego lakcid w ampułkach (wszystko to tanie i bez recepty). Lakcid można nawet 5-6 ampułek dziennie. To sa bakterie które wspomagaja prace naszego przewodu pokarmowego i ułatwiaja trawienie. Podaje si e nawet niemowlakom.
Ampułkę trzeba oderwać napełnić ciepłą (nie gorącą) herbatką, potrząsnąć by się rozmieszało i zostawić na pół godziny w ciepłym miejscu a potem to wypić. Na pewno pomoże. :)
Zapisane

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Nie potrafię...
« Odpowiedź #6 : 2006-02-03, 13:38 »
:) fajnie,jutro jadena ferie,a jeść dalej nie moge, ale juz mi się wymiotować nie chce. rumianek i meliska pomogły :] Wykuruję się jakoć. Lekarstw brać nie moge bo niedługo szczepionkę mam i pani doktor powiedziała żebym nic nie brała. Meliska & rumianek jak narazie wystarczą ;)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 23 zapytaniami.