Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Do dołu

Autor Wątek: co stosujecie na syfy?  (Przeczytany 118225 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fala_

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #300 : 2006-10-16, 16:22 »
Ludziowie wiecie co dawno sie nie odzywałam...........   Jak kiedyś tam pisałam o tym Sudocremie to on mi na prawde pomagal ale nie na dłuższą metę. potem juz wogule przestał działać.... TERAZ CHODZĘ REGULARNIE DO KOSMETYCZKI BO JAK KTOS RAZ TYLKO JEST A POTEM SOBIE ODPUŚCI WIZYTY TO NIEWARTO... DOPÓKI DO NIEJ NIE POSZŁAM MYŚŁAŁAM ŻE MAM B.SUCHĄ SKÓRĘ BO AŻ MI SIĘ ŁUSZCZYŁA A OKAZAŁO SIĘ ŻE MAM B.TŁUSTĄ A "TO COŚ" NA MOJEJ TWARZY TO BYŁA JAKAŚ MASKA KTÓRA POWSTAŁA W WYNIKU TESTOWANIA PRZEZEMNIE WSZYSTKICH KOSMETYKÓW I LEKÓW Z ALKOCHOLEM A TAK NA PRAWDĘ TE WSZYSTKIE SYFY WYCHODZIŁY MI OD NICH(ALE CO NAJDZIWNIEJSZE TO JA NIE MIAŁAM PRAWIE WCALE KROSTEK ?! TYLKO ŚLADY PO NICH. NIE SCHODZIŁY BO CIĄGLE MĘCZYŁAM JE TYM ALKOCHOLEM A TERAZ JAK CHODZE NA OCZYSZCANIE TO POWOLI SIE WSZYSTKO WYROWNUJE!) !!!!!!!!!!!!!!!!    DZIEWCZYNY NIE PSUJCIE SOBIE TWARZY CIĄGŁYM TESTOWANIEM TYCH NOWINEK !!!!!! JEŚLI MACIE OKAZJE ABY IŚĆ DO KOSMETYCZKI TO NAPRAWDE IDŹCIE(TYLKO TRZEBA DOBRZE POSZUKAĆ BO NIE WSZYSTKIE SA DOBRE...)          JESZCZE JEDNA PROŚBA DO WAS  ZAMIAST RÓŻNYCH KOSMETYKÓW I LEKÓW KUPCIE SOBIE ZWYKŁY KWAS BORNY(ok.3-4zł), MYDŁO PROTEX(najlepiej ziołowe-w kiosku można kupić około 2 zł) i ŻEL-KREM Z NIVEA VSAGE YOUNG i to wystarzy (kosmetyczka  powiedziała mi żebym tylko to używała 2 razy dziennie i ABSOLUTNIE NIC WIĘCEJ   i to na prawdę pomaga skóra jest bardzo delikatna nie MA na niej już prawie krostek wierzcie mi na prawdę spróbujcie TYLKO JAK ZAWSZE NA EFEKTY TZREBA TROCHE POCZEKAĆ ALE ZOBACZYCIE JAK PRZESTANIECI JĄ PODRAŻNIAĆ TO STANIE SIĘ ZUPEŁNIE INNA !!  powodzenia. ja znalazłam już swoj złoty środek sprobujcie i Wy :)
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #301 : 2006-10-16, 18:48 »
Moja mama kupiła mi w aptece tonik, krem i żel do mycia ryjka. Wiecie, że nawet działa? :) Większość syfów zniknęła, te bardzo zaognione - zbladły. Zaskórniki zdaje się nie wracają... :D
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #302 : 2006-10-18, 17:34 »
ja używam:
aa young punkt A żel antybaktryjny
zamiast toniku ka\was borny (w aptece butelka jak od syropu ok 2.50 :P to jest naturalne ph skóry)
aa young punkt C krem nawilżająco matujący :P
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Forum Zwierzaki

Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedz #302 : 2006-10-18, 17:34 »

Zwierzakomanka

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #303 : 2006-10-29, 13:26 »
Ja używam niektórych kosmetyków z serii Clearskin. Działają, ale tylko gdy ich się regularnie stosuje. Te kosmetyki to: korektor antybakteryjny (mało używam bo nie pasuje do koloru mojej skóry), lekki krem anty bakteryjny, tonik przeciwko wągrom, maseczki: jedna ściągana, a druga z glinką (do zmywania) i taki żel (niby szybko działający). Nie ma z tej serii mleczka, więc stosuję mleczko rumiankowe z firmy Ziaja ;)
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #304 : 2006-10-29, 14:49 »
A na mnie praktycznie już nic nie działa... :/ Wszystko probuje i wielkie nic. Czasami syfow jest wiecej, czasami mniej i tak przez cały czas! Musze tylko sie jakimis pudrami i korektorami maskowac, chociaz ja nie chce tego uzywac! :roll:
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #305 : 2006-11-01, 08:42 »
A ja teraz tylko tonik i jestem zadowolona :). Nie wszystko zniknelo, ale mam zdecydowanie mniej pryszczy i odetkane pory.
Zapisane

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #306 : 2006-11-01, 18:26 »
A u mnie teraz kosmetyki. Avon.
Znika dużo, a czemu? Dziadek kupił jakąś tam lampę do naswietlania Bio-V czy jakoś tak, nie wiem jak to się nazywa, ale na cukrzycę, migrenę i w ogóle, na rany, na mnóstwo chorób, książka do tego jest i są miejsca gdzie naświetlać. Na pryszcze też można i naświetlam, chodze przynajmniej co drugi dzień, chociaż mogłabym 2 razy dziennie naświetlać, ale co drugi dzień i pomaga, mama stwierdziła, że mam mniej, nie wyskakują nowe, a te, które już są łatwiej się wyciska.
No ale się dziadek wykosztował, bo on i babcia trochę chorób maja, a ta lampa kosztowała ok. 2800 zł, w sanatoriach takie mają, to za 1 impuls wychodzi 2 zł, a ja na całą twarz wychodzi mi 14 impulsów za każdym razem, więc 28 zł bym płaciła, za takie jedno naświetlanie...

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #307 : 2006-11-12, 12:38 »
Boże ludzie kupiłąm se to Nivea Visage Young krem +lekki  podkład w jednym...Matko kochana przed chwilą się tym posmarowałam i wyglądałam jak klaun...Cała twarz czerwona ,zmyłam ale wciąż mam skórę czerwoną, ja nie wiem czemu ;/ Używałam podkładu z under twnety i nigdy się tak nie działo. A ten podobno miał być lekki i nie zatykający porów,dostosowujący się do koloru skóry...Gr...Wielkei dzięki a za chwilę musze wyjść do kościoła, ludzie chyba uciekną ode mnie :lol:
Zapisane

Nanya_dnb

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #308 : 2006-12-22, 22:04 »
Ja osobiscie stosuje żel do mycia Nivea Visage Young ,ostatnio wynalazłam w sklepie zajefajna maseczke która złuszcza naskórek przez co skóra staje sie gładsza.przyspiesza odnowe naskórka oraz nawilza.
"Soraya-Biostymulacja równowagi hydrolipidowej" kosztuje 15zł polecam ja poniewaz po niej skóra staje sie naprawde gładka i nawilżona,ja po uzyciu jej widze ze moja cera stała sie gładsza i ze znikneły mi wszystkie plamy.niestety nie likwiduje zaczerwienien po wycisnieciu wyprysku :/ ale jak dla mnie to i tak jest bardzo dobra:D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedz #308 : 2006-12-22, 22:04 »

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #309 : 2006-12-23, 00:40 »
A ja byłam u Dermatologa i przepisała mi lekarka taki cos tam ze spirystusem robione na zamówienie  mam tym rano i wieczorem przemywac twarz i mam taki żel Akneroxid 5 a tym to dwa razy w tygodniu mam smarowac twarz ...
Wiecie co zeszło mi juz sporo pryszczy a w tym roku po wakacjach strsznie miałam zasyfiona buzie jak nigdy w zyciu... No ale jakos teraz lepiej jest :] 14 stycznia na kontrole muszem isc :]

A te wszystkie kosmetyki ze sklepów i niektóre z aptek wypróbowałam i nic... Uparłam sie i kazałam sie mojej mom  żeby mnie do Dermatologa zapisała bo nodstaje czegos...

Ale wczesniej sie tym Kwarcuwką opalałam codziennie ale  okey wysuszało pryszcze ale co buzia czerwona i sucha jak nic ....
Mam te Lampe lecznicza na różne te choroby z Zeptera doga była .. Pomaga ale ja tym sie opalałam i się później już mi nie chciało.. i dalej nie chce mi sie trcic  8 dni dziennie :p a tam pisze że na tradzik to trzeba 3 razy dziennie po 6 min .. ale by mi sie. nie chciało 3 razy dziennie wiec raz robiłam :P  A teraz wcale ..
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #310 : 2006-12-23, 11:03 »
Używam Benzacne. Strasznie dobry. Już po 2 dniach używania jakoś tak bardziej czystą buzię miałam ;]
A Nivea Visage Young też używałam. Tylko mi pogarszało wszystko xP
Zapisane
Why so serious?

lilek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1989
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #311 : 2006-12-23, 14:10 »
Na codzień używam żel + tonik z Under Twenty ;)
Jeśli coś wyskoczy - Benzakne . Mama mi poleciła . Bardzo dobry ;)
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #312 : 2006-12-23, 15:10 »
ja nawet mialam specjalny antybiotyk na syfy (ktorych zawsze mialam niewiele) od lekarza...zaczelam stosowac i sie tak pogorszylo ze teraz mecze sie z moja twarza od jakis paru tygodni...masakra...:/ nie wiem co mam uzywac bo nic nie pomaga..wszystko pzrez ten felerny (??) antybiotyk....
ale stosuje jakies toniki oczyszczajace, zele i niby jest lepiej..ale nie tak jak bylo.
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #313 : 2006-12-23, 15:58 »
oj skad ja to znam..pare lat temu miałam na parwde neiwiele ale wmawiałam sobie problem,dostałam antybiotyk nieodpowidni i stosowany za długo.niestety antybiotyki do syfów maja sie tak ze albo pogarszaja albo najpierw jest bosko a po odstawieniu wszystko wraca lub jest gorzej.tylko niliczni szczesliwcy sa całekim wyleczeni po ich stosowaniu.generalnei od antybiotyków zaczał sie mój koszmar z cera który trwa własciwie do dzis(chociaz teraz to raczej głownie zje*ana cera przez wszystkei antytradzikowe rzeczy)
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #314 : 2006-12-23, 17:22 »
no wlasnie....wmawialam sobie problem z syfami i teraz to mam dopiero!!!!!
...najgorsze jest to ze ja tym antybiotykiem mialam smarowac punktowo tylko czolo, bo mialam tam 2 na krzyz ropniaki...i wszystko sie ladnie wygoilo. bylam w szoku. zawsze przed okresem mi tez jakies drobne bable wyskocza i tak bylo i tym razem. wiec zaczelam je mazac ta mascia...czesc sie wygoila, czesc pogorszyla.... wiec profilaktycznie zaczelam zmarowac cala buzie tym kremem (antybiotykiem...) i tak sie zaczal moj koszmar...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedz #314 : 2006-12-23, 17:22 »

Karoli123456789

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #315 : 2006-12-24, 12:04 »
proponuje kostke lodu zawinac w chusteczke i przykladac na syfa kilka razy dziennie mi pomoglo :)
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #316 : 2006-12-24, 12:19 »
ja nawet mialam specjalny antybiotyk na syfy (ktorych zawsze mialam niewiele) od lekarza...zaczelam stosowac i sie tak pogorszylo ze teraz mecze sie z moja twarza od jakis paru tygodni...masakra...:/ nie wiem co mam uzywac bo nic nie pomaga..wszystko pzrez ten felerny (??) antybiotyk....
ale stosuje jakies toniki oczyszczajace, zele i niby jest lepiej..ale nie tak jak bylo.

A Benzacne próbowałaś? Naprawdę świetny.
Zapisane
Why so serious?

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #317 : 2006-12-26, 14:20 »
ja stosowałam.fajny jest.a ostatnio to w ogole mam rózne problemy  :| strasznie wypadaja mi włsy..podczas mycia potrafi wypasc nawet 100 :roll: jutro ide na pobieranie krwi zeby sprawdzic zelazo,łykam tabletki ze szkrzypu,codziennie po myciu odzywka i juz nie mam pomysłów.wiem ze powinnam sie zgłosic do lekarza ale nie wiem jakiego.cera sie pogorszyła,paznokcie rozdwajaja..ahh :/
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #318 : 2006-12-26, 18:56 »
Ewa mi tez wypadaja moze nie 100 ale 50 ...;p ale to z prostowania..teraz mam jakies szampony kuracje....co do tych roznych chorob to mozliwe ze to tez jest przyczyna bo u mnie podejrzewali juz anemie i cukrzyce, a rodzina anoreksje......wiec teraz moze cos jeszcze inego..
Blackie nie probowalam..ale sprobuje :) zreszta juz mi sie cera polepszyla duzo, duzo..z dnia na dzien jest lepiej. ale przyjdzie czas przedmiesiaczkowy i pewnie zas wyskocza.masakra. ale kupie se Benzacne :)
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #319 : 2006-12-26, 19:31 »
Newada, dermatolog ;)
Zapisane

Misty

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #320 : 2006-12-26, 20:11 »
ale kupie se Benzacne :)

mam to :) mi pomaga tylko na takie większe.. które na szczęście mam rzadko ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedz #320 : 2006-12-26, 20:11 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #321 : 2006-12-26, 20:32 »
Byłam 3 godziny temu na basenie, wróciłam 2 godziny temu, położyłam się spać godzinę temu. Wstaję, a mama do mnie - O matko, co ci się stało?! Pędzę do lustra w łazience a tu pół policzka w syfkach... bomba :/
Zapisane
Why so serious?

Princessa

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #322 : 2006-12-26, 23:14 »
Blackie ja po basenie tez czasem mam na policzkach!!!
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #323 : 2006-12-27, 12:29 »
To przez chlor... Chyba.
Zapisane
Why so serious?

Princessa

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #324 : 2006-12-27, 12:39 »
no. a ja dodatkowo mam jeszcze chyba uczulenie...??
na syfy stosuje tez czasem afrodyta adonis.....albo dalacin (takie lekarstwo)
Zapisane

gwiazdeczka

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #325 : 2007-01-01, 12:21 »
Hejka wszystkim!!! ja juz uzywalam chyba naprawde wszystkiego teraz uzywam nivea visage young i jestem naprawde bardzo zadowolona bo po pierwsze skuteczny po drugie skora mi sie nie blyszczy a po trzecie slicznie pachnie :)
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #326 : 2007-01-03, 16:05 »
gwiazdeczka znam dopiero jedna osobe której pomógł.. moje kolezanki wszytskie były z tego nie zadowolone ....  No ale kazdy potrzebuje inny kosmetyk a akurat tobie ten odpowiada :}:}
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

gwiazdeczka

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #327 : 2007-01-03, 21:48 »
Cytuj
gwiazdeczka znam dopiero jedna osobe której pomógł.. moje kolezanki wszytskie były z tego nie zadowolone ....  No ale kazdy potrzebuje inny kosmetyk a akurat tobie ten odpowiada :}:}
Niom dokładnie ale chyba każdy musi próbować różnych specyfików bo każdy ma inną cere i kazdemu pomaga co innego wiem że mi strasznie szkodzily kosmetyki firmy nastolatki czy cos takiego :/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedz #327 : 2007-01-03, 21:48 »

Princessa

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #328 : 2007-01-04, 15:57 »
ej wiecie..bede sie chwalic :D mam teraz super cere :] wszystko mi poznikalo..stosowanie? nie kombinowalam z zadnymi pieroństwami tylko stosowalam to co zawsze (tylko ze zamiast raz to 2 razy dziennie- w tydzien mi wszystko poznikalo :]) a mianowicie CLEAN & CLEAR tonik oczyszczajacy :D
Zapisane

gwiazdeczka

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #329 : 2007-01-04, 16:10 »
Cytuj
a mianowicie CLEAN & CLEAR tonik oczyszczajacy
Ciesze sie ze Ci pomogl, bo mi jeszcxze stan pogorszył i to bardzo :/
Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.135 sekund z 28 zapytaniami.