Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Mój myszoskoczek uciekł!!! Co mam zrobić???  (Przeczytany 1293 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mar-rol

  • Gość
Wyjechałaem na wakacje na 10 dni. Zostawiłem moje myszoskoczki w ogródku, żeby miały towarzystwo. Kiedy przyjechałem okazało sie, że był przerwany drut i samiczka uciekła. Samiec jest większy i sie nie zmieścił. Co ja mam teraz zrobić, zostawić samca samego czy dokupić mu 2 samca(samiczki już nie moge) czy one mogłyby sie pogodzić i razem mieszkać?
 Doradźcie mi!!!!!!!!Prosze!!!!
Zapisane

agal

  • Gość
Mój myszoskoczek uciekł!!! Co mam zrobić???
« Odpowiedź #1 : 2003-07-06, 17:09 »
Dokup mu drugiego samca, tylko zaznajamiaj je powoli - zobacz sobie na stronce www.myszoskoczki.xo.pl, lub poszukaj tutaj topiku: jak je pogodzić (czy cos w tym stylu), tam pisałam dość obszernie, jak wprowadzać nowego gerbila.  Samce dogaduja się lepiej niż samice. Tylko spraw im porządną klatkę, którą niełatwo przegryźć.
A.
Zapisane

Gerda

  • Gość
Re: Mój myszoskoczek uciekł!!! Co mam zrobić???
« Odpowiedź #2 : 2003-07-08, 18:59 »
Cytat: mar-rol
Wyjechałaem na wakacje na 10 dni. Zostawiłem moje myszoskoczki w ogródku, żeby miały towarzystwo. Kiedy przyjechałem okazało sie, że był przerwany drut i samiczka uciekła. Samiec jest większy i sie nie zmieścił. Co ja mam teraz zrobić, zostawić samca samego czy dokupić mu 2 samca(samiczki już nie moge) czy one mogłyby sie pogodzić i razem mieszkać?
 Doradźcie mi!!!!!!!!Prosze!!!!


mam nadzieję, że oczywiście pod opieką myszorki zostawiłeś :?:
aaa mam jeszcze jedno pytanko, jakie towarzystwo miały twoje skoczki w ogródku  :?:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Re: Mój myszoskoczek uciekł!!! Co mam zrobić???
« Odpowiedz #2 : 2003-07-08, 18:59 »

mar-rol

  • Gość
Mój myszoskoczek uciekł!!! Co mam zrobić???
« Odpowiedź #3 : 2003-07-09, 14:53 »
Dzidek prawie cały czas jest w ogródku, a na były zamykane. Dzisiaj jade po nowego zobaczymy co z tego wyjdzie.
Zapisane

Tonks

  • Gość
Mój myszoskoczek uciekł!!! Co mam zrobić???
« Odpowiedź #4 : 2003-08-03, 13:34 »
M
Zapisane

Tonks

  • Gość
Mój myszoskoczek uciekł!!! Co mam zrobić???
« Odpowiedź #5 : 2003-08-05, 08:56 »
Weź sobie dokup samca !!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 22 zapytaniami.