Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR  (Przeczytany 3153 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wega

  • Gość
LPR chce całkowitego zakazu przerywania ciąży (01.09.2006)

Liga Polskich Rodzin usiłuje doprowadzić do bezwzględnego zakazu przerywania ciąży poprzez wprowadzenie do art. 38 Konstytucji RP poprawki, w myśl której życie człowieka byłoby prawnie chronione od momentu poczęcia. Poparcie dla tej inicjatywy wyraził już lider Samoobrony Andrzej Lepper. Jeśli dojdzie do forsowanej przez LPR zmiany Konstytucji, do rodzenia zostaną zmuszone kobiety, które zaszły w ciążę w wyniku gwałtu i te, u których stwierdzone zostaną ciężkie i nieodwracalne uszkodzenia płodu. Ciąży nie będzie można przerwać nawet wtedy, gdy będzie ona zagrażała życiu lub zdrowiu kobiety. Paradoksalnie więc Konstytucja, która powinna zapewnić każdemu człowiekowi prawną ochronę życia, pozbawi takiej ochrony kobiety w ciąży.

Osoby, które chciałyby zaprotestować przeciwko dalszemu ograniczaniu praw kobiet, w tym ich prawa życia, zdrowia, do godności i samostanowienia, mogą podpisać się pod listem otwartym na:


http://www.federa.org.pl/podpisy

Oczywiście podpisałam i namawiam także Was.
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #1 : 2006-09-08, 16:10 »
Jeśli kobieta czy dziewczyna, bez względu na wiek, puściła się i zapomniała, skąd się biorą dzieci- jestem jak najbardziej przeciw aborcji. Ale jeśli coś tego w wyniku gwałtu, to jak najbardziej, jestem za. Co to ma być, żeby babka miała wychowywać dziecko, które nie było faktycznie hmmmm, chciane, do tego kiedy ojcem jest ktoś, kto raczej nie byłby wybrany na tego ojca?  :/
Chyba, że zacznie się kastrować gwałcicieli  :wink:
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #2 : 2006-09-08, 22:28 »
już lecę podpisać
im się już chyba nudzi - mam na myśli oczywiście posłów :/

czy można to podesłać dalej?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedz #2 : 2006-09-08, 22:28 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #3 : 2006-09-08, 22:40 »
powiem,że mnie trochę zaskoczyło... albo ktoś nie myśli, a jeśli nawet to jakimś niezrozumiałym dla mnie tokiem albo faktycznie mu się nudzi.
podpisane.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Wega

  • Gość
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #4 : 2006-09-08, 22:57 »
już lecę podpisać
im się już chyba nudzi - mam na myśli oczywiście posłów :/

czy można to podesłać dalej?

czy można? Oczywiście, im więcej podpisów, tym lepiej! :)

chwilowo LPR wycofała tę nieszczęsną poprawkę z Sejmu, ale niestety zamierzają do niej za miesiąc wrócić, więc podpisy zbieramy cały czas.
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #5 : 2006-09-08, 23:00 »
tak się tylko pytam na wszelki wypadek :)
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #6 : 2006-09-09, 00:33 »
Powalilo ich, naprawde. Z naszym krajem jest coraz gorzej... :/
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #7 : 2006-09-09, 13:17 »
Oszołomstwo polskich polityków jest porażające:roll: Im większą bzdurę wymyślą, z tym gęstszą miną ją prezentują... Chętnie wzięłabym lagę i pogoniła to towarzystwo na cztery wiatry :do-bani:
Zapisane
IBDG Wrocław

mafinia

  • Gość
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #8 : 2006-09-09, 18:07 »
po pierwsze czy to oni musza rodzic dzieci ? nie, wiec niech stare pierdoly (LPR-rowskie samce)
odpuszcza sobie....jeszcze moze wprowadza ustawe aby kazda rodzina miala conajmniej dwojke dzieci... lol
oni nie maja rowno pod sufitem  :/  niedlugo nasza polska "demokracja" zmieni sie w dyktature  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedz #8 : 2006-09-09, 18:07 »

Wega

  • Gość
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #9 : 2006-09-09, 19:30 »
niestety zostałam wprowadzona w błąd... poprawka nie została wycofana, tylko niemożliwe było głosowanie nad nią przy okazji innych zmian, natomiast została złożona i głosowanie nad nią odbędzie się na początku października, więc mamy mało czasu!
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #10 : 2006-09-10, 17:12 »
nie ma to jak geniusz polskich politykow... kaira - mniejsza o gwałt, ale sa sytuacje, gdy kobieta nie ma szans przezyc porodu - czyli mowiac wprost, ta ustawa skazywalaby ja na smierc - i tu sie pojawia ciekawostka - skoro egzystencja plodu, ma byc bardziej chroniona niz zycie kobiety - to co to oznacza? ze kobieta to nie czlowiek...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #11 : 2006-09-10, 21:49 »
wy w to wierzycie? bo ja nie...
Zapisane
..... infde...

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #12 : 2006-09-10, 23:06 »
Pinka: w co czy wierzymy? To nie jest jakaś sztuczna akcja zbierania dla kogoś tam, Wega chyba najlepiej się w tym orientuje, zwłaszcza w akcjach tej organizacji. Poza tym dużo jest właśnie takich listów do sejmu, które odniosły skutek, a były promowane przez internet
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #13 : 2006-09-10, 23:18 »
no to podpisane
Zapisane
To piekło nie raj :)

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #14 : 2006-09-11, 15:24 »
Iras, masz rację (jak zwykle  :)).

Kobieta to nie człowiek... Giertych nie jest kobietą, co go to obchodzi  :P
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Forum Zwierzaki

Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedz #14 : 2006-09-11, 15:24 »

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #15 : 2006-09-11, 19:24 »
Pinka: w co czy wierzymy? To nie jest jakaś sztuczna akcja zbierania dla kogoś tam, Wega chyba najlepiej się w tym orientuje, zwłaszcza w akcjach tej organizacji. Poza tym dużo jest właśnie takich listów do sejmu, które odniosły skutek, a były promowane przez internet

wiesz..jak dla mnie to jest sztuczna akcja zbierania...
ja nie podpisalam
Zapisane
..... infde...

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #16 : 2006-09-11, 20:17 »
wiesz..jak dla mnie to jest sztuczna akcja zbierania...
ja nie podpisalam
a jak wg Ciebie inaczej zbierać podpisy? chodzić od domu do domu? to chodzi o list otwarty, już były o piractwie, o uwolnieniu tego gościa - pierwowzoru od "Długu"; jest to jedyny sposób pokazania co ludzie myślą. Może Ciebie nie interesuje czy kobieta jest traktowana jako maszynka do rodzenia dzieci - dla mnie akurat jest to ważne, bo nikt nie ma prawa zmusić kogokolwiek do urodzenia dziecka z gwałtu. Mało która kobieta to wytrzyma psychicznie, a zwłaszcza nie wytrzyma tego np. 11 letnia dziewczynka. Ale oczywiście nikt nikogo nie zmusza do podpisania
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #17 : 2006-09-11, 21:45 »
Cytuj
a zwłaszcza nie wytrzyma tego np. 11 letnia dziewczynka.

11 letnia dziewczynka nie tylko psychicznie tego nie wytrzyma... dla takiego dziecka porod, jesliby go przezyla, najprawdopodobniej oznaczalby rowniez, ze dziecko ktore by urodzila (pomijam fakt, ze w takim przypadku ryzyko tego ze dziecko posiadaloby mase wad rozwojowych jest naprawde bardzo duze) to jeszcze zaowocowaloby to bezplodnoscia...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #18 : 2006-09-11, 21:52 »
a zresztą co ja mówię o dzieciach, ja, pomimo tego, że jestem dość silną osobowością, też raczej bym tego nie wytrzymała :/
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #19 : 2006-09-11, 22:17 »
osoba dorosła, w  przeciwienstwie do dziecka, dodatkowo ma swiadomosc CO w niej rosnie, CO musi nosic przez 9 miesiecy. Uwolnić się od wspomnien jest praktycznie niemozliwe, a co dopiero, gdy codziennie bedzie cos jeszcze o tym przypominac..

Dodatkowo  - w tej chwili lpr chce wprowadzic calkowity zakaz aborcji - co sie bedzie z tym wiazalo - zacznie jeszcze bardziej kwitnac czarny rynek zwiazany z ta usluga. Ale nie tylko to - teraz chca wprowadzic zakaz aborcji, za jakis czas wpadna na "genialny" pomysl, ze wprowadza zakaz pozostawiania niechcianych dzieci w szpitalu (ciąg przyczynowo - skutkowy: zakaz aborcji = więcej niechcianych dzieci = więcej porzucanych dzieci)

madziaro - piszesz, że masz silną osobowość, a chyba byś czegoś takiego nie wytrzymała, to co z kimś kto ma słabą? Będzie kolejny skutek - wzrost liczby samobójstw. Wiele kobiet zgwałconych próbuje popełnić samobójstwo,a noszenie w sobie "pomiotu gwałciciela" na pewno im nie pomoże...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #20 : 2006-09-11, 22:34 »
dokładnie, tego się boję, że wzrośnie ilość samobójstw, ale także ile będzie ofiar pokątnej aborcji, gdzieś po piwnicach...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedz #20 : 2006-09-11, 22:34 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #21 : 2006-09-12, 16:48 »
Posłuchajcie:
http://wydarzenia.wp.pl/wiadomosc.html?wid=8500245&rfbawp=1158072166.241

Nie wiecie, czemu zawsze, kiedy słucham pana Wierzejskiego, przypominają mi się słowa Korwina-Mikke "wyskrobano nie tych, co trzeba"?
Zapisane
IBDG Wrocław

Olka1992

  • Gość
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #22 : 2006-09-12, 20:05 »
Zauważcie, że 90% osób wypowiadających się przeciwko aborcji to mężczyźni. A co oni mogą wiedzieć, co czuje taka kobieta? Oni nigdy nie zostaną zgwałceni, nie będą musieli nosić w sobie części tego zwyrodnialca. Im nie grozi śmierć ze względu na choroby uniemożliwiające donoszenie ciąży. Oni nie będą musieli się narażać na wykonywanie zabiegu w warunkach nie spełniających warunków higieny, gdzie szansa zakażenia jakimś choróbskiem jest ogromna. :grr:

Podpisałam...
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #23 : 2006-09-12, 21:13 »
A jacy bywają obłudni... Sporo lat temu, chyba w Stanach, jeden z zagorzałych obrońców życia poczętego zrezygnował z walki z aborcją po tym, jak udowodniono mu, że nakłonił do usunięcia ciąży swoją kochankę... A z wielu naszych polityków obłuda aż kapie... :eh:
Zapisane
IBDG Wrocław

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #24 : 2006-09-12, 21:26 »
Cytuj
A co oni mogą wiedzieć, co czuje taka kobieta? Oni nigdy nie zostaną zgwałceni,

a kto wie czy oni sami nie byli sprawcami gwaltow?

Cytuj
przypominają mi się słowa Korwina-Mikke "wyskrobano nie tych, co trzeba"?

w ostatnim czasie coraz bardziej podobaja mi sie poglady mikke...a to ze bielizna mu z okien zwisa utwierdza mnie w tym, ze jest on jednym z niewielu ktorzy kasy nie ciagna...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #25 : 2006-09-17, 11:15 »
w ostatnim czasie coraz bardziej podobaja mi sie poglady mikke...a to ze bielizna mu z okien zwisa utwierdza mnie w tym, ze jest on jednym z niewielu ktorzy kasy nie ciagna...

Iras, skąd wiesz, że mu zwisa? :P Znowu mi coś umknęło... ;p
Zapisane
IBDG Wrocław

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #26 : 2006-09-17, 12:24 »
Podpisane. ;)
Zapisane

Wega

  • Gość
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #27 : 2006-09-18, 00:31 »
wiesz..jak dla mnie to jest sztuczna akcja zbierania...
ja nie podpisalam

kurczę, nie chcesz, nie podpisuj, ale ja nie zamierzam Ci udowadniać, że nie jestem wielbłądem, a Federacja firmą administrującą danymi w celach marketingowych.

strona główna organizacji to http://www.federa.org.pl
kto nie wierzy, niech zajrzy i się przekona!

Istnieje pomysł, aby choć część osób wydrukowało ten list, zmieniło liczbę na pojedynczą i wysłało do marszałka Sejmu pocztą- tak robią ze swoim aktywiści pro-life. Co Wy na to?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedz #27 : 2006-09-18, 00:31 »

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #28 : 2006-09-18, 17:46 »
nie bede tego podpisywac :D
Zapisane
..... infde...

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: LIST OTWARTY przeciwko najnowszemu pomysłowi LPR
« Odpowiedź #29 : 2006-09-18, 18:01 »
Istnieje pomysł, aby choć część osób wydrukowało ten list, zmieniło liczbę na pojedynczą i wysłało do marszałka Sejmu pocztą- tak robią ze swoim aktywiści pro-life. Co Wy na to?

Ja mogę wysłać, tylko jak dokładnie zaadresować?
Zapisane
IBDG Wrocław
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 28 zapytaniami.