Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Do dołu

Autor Wątek: Ateny  (Przeczytany 54073 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Ateny
« Odpowiedź #120 : 2004-08-19, 19:49 »
nie no :(  całe życie pracował dla człowieka, ufał mu, przyjaźnił się z nim, a tu trach złamanie nogi, koń można powiedzieć - niepełnosprawny i co już do uśpienia? fajnie, super, dobrze że go jeszcze do rzeźni nie oddali  :grr:  :grr:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Ateny
« Odpowiedź #121 : 2004-08-19, 19:50 »
o kurcze... :( :( :( :( biedny.. :(
Zapisane

Krówka

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #122 : 2004-08-19, 20:21 »
Cytat: horse_of_course
nie no :(  całe życie pracował dla człowieka, ufał mu, przyjaźnił się z nim, a tu trach złamanie nogi, koń można powiedzieć - niepełnosprawny i co już do uśpienia? fajnie, super, dobrze że go jeszcze do rzeźni nie oddali  :grr:  :grr:

Niestety nie każde złamanie da się "naprawić".
Można konia wsadzić w gips, ale będzie musiał kilka miesięcy leżeć w boksie, unieruchomiony, bo inaczej kość się nie zrośnie. Wyobrażasz sobie konia w takiej sytuacji?
Przecież koń musi biegać, jak jeden dzień nie chodzi to już bardzo źle, a co dopiero kilka miesiecy?!
Nawet jeśli kość by się zrosła, to potem czekała by go baaardzo długa i trudna rehabilitacja, nie mógł by biegać, przez długi czas, więc lepiej było go uśpić.  
Teraz może sobie biegać do woli...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ateny
« Odpowiedz #122 : 2004-08-19, 20:21 »

Alii

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #123 : 2004-08-19, 22:13 »
Ale i tak jest biedny.  :cry:
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Ateny
« Odpowiedź #124 : 2004-08-20, 11:54 »
Boże... :( właśnie dlatego nie lubie próby terenowej... :cry:
Zapisane

_aisa_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2531
    • WWW
Ateny
« Odpowiedź #125 : 2004-08-20, 12:21 »
:cry:  :cry: Biedny  :cry:  :cry:
Zapisane
Doris, Zulus i  Pirania z właścicielką pozdrawiają :wink: ;)

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Ateny
« Odpowiedź #126 : 2004-08-20, 15:44 »
Krówka wiem... ale mimo wszystko...  :(
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Ateny
« Odpowiedź #127 : 2004-08-21, 11:03 »
oglądaliście przed chwilą ujeżdżenie na tvp1???to był dopiero balet.. :D te piafy,ciągi,pasaże,lotne co jaden takt.... :)
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Ateny
« Odpowiedź #128 : 2004-08-21, 12:03 »
oglądałam :) to się nazywa sztuka  :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ateny
« Odpowiedz #128 : 2004-08-21, 12:03 »

Krówka

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #129 : 2004-08-21, 13:24 »
ja tez ogladalam, ale tylko kanadyjke, holendra i australijke i wcalae mi sie nie podobalo...
kanadyjka caly czas walila konia lydami i ostrogami, strasznie machala nogami  :roll:
Holender mial fajnego konisia, tylko piaffy cos mu nie wychodzily, nogi mial nawet stabilne, ale przy kazdym zagalopowaniu i zmanie nogi lydki uciekaly mu na zad konia :roll:
australijka wogole jakos na nizszym poziomie przejechala...
Szkoda , ze czolowki nie widzialam :(
Zapisane

Alii

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #130 : 2004-08-21, 13:44 »
tez widziałam, ale tylko jeden przejazd i nawet nie wiem kogo  :cry:
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Ateny
« Odpowiedź #131 : 2004-08-21, 20:42 »
Ja też widziałam :) Strasznie mi się podoba,jak na zawodach konie takim wolnym galopem jadą :) TE co chodzą inochodem to wygladały w kłusie jakby skakały :)
Zapisane

Ritka

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #132 : 2004-08-21, 20:45 »
inochodów nie bylo na ujeżdżeniu.
łąaaaaaaaaa.......... a ja nie widziałam ;( siedze cały dzien na zawodach odcięta do świata :P i jutro też :P echhh ... ja kce pooglądać ;D
weźcie nagrajcie. ej, a Ulla Salzberger w końcu startuje?
Zapisane

Alii

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #133 : 2004-08-21, 21:05 »
Ritka, ujeżdzenie to 5 minutowe przerywniki podczas transmisji innych konkurencji :) trudno na nie trafic, a co dopiero nagrać :D
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Ateny
« Odpowiedź #134 : 2004-08-21, 21:05 »
W każdym razie tak śmiesznie chodziły :D Tak skakały w kłusieeeee :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ateny
« Odpowiedz #134 : 2004-08-21, 21:05 »

Alii

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #135 : 2004-08-21, 21:07 »
To pewnie był pasaż, ale ja tego nie widziałam nazywo więc tylko się domyślam :D
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Ateny
« Odpowiedź #136 : 2004-08-21, 21:13 »
Nieeee...Nie rozumiesz mnie. Pasaż to ja wiem co to(ooo...mONdra jestem :lol: ) ale w zwykłym kłusie(zebranym) tak fajnie to wyglądało :lol:
Zapisane

Alii

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #137 : 2004-08-21, 21:32 »
A to nie wiem :)
Zapisane

Ritka

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #138 : 2004-08-21, 21:47 »
to pewnie kłus wyciągnięty, albo piaf :)
Zapisane

Krówka

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #139 : 2004-08-21, 23:14 »
skoro zebrany to piaf ;)
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Ateny
« Odpowiedź #140 : 2004-08-22, 13:23 »
Wyciągniety to to napewno nie był. Moze i był to piaf bo ja całego nie oglądałam tylko tak na "wyrywki" ale pasaż widziałam :) ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ateny
« Odpowiedz #140 : 2004-08-22, 13:23 »

Natchniuza

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #141 : 2004-08-22, 15:06 »
Cytat: Krówka
ja tez ogladalam, ale tylko kanadyjke, holendra i australijke i wcalae mi sie nie podobalo...
kanadyjka caly czas walila konia lydami i ostrogami, strasznie machala nogami  :roll:
Holender mial fajnego konisia, tylko piaffy cos mu nie wychodzily, nogi mial nawet stabilne, ale przy kazdym zagalopowaniu i zmanie nogi lydki uciekaly mu na zad konia :roll:
australijka wogole jakos na nizszym poziomie przejechala...


No pewnie! Najlatwiej krytykowac. Proponuje wsiasc na konia i pokazac klase w konkursie GP na olimpiadzie. Powodzenia.
Wszystkim sie zawsze latwo mowi, latwo krytykuje... Tylko jakos nie sadze, zebys jezdzila lepiej niz ci z olimpiady. Nie sadze, by ktokolwiek na tym forum jezdzil lepiej.
Zapisane

kfiatek

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #142 : 2004-08-22, 16:08 »
Ja widziałm dzisiaj jak Kubiak jechał..
w sumie nieźle.. jak powiedział komentator "bardzo dobry wynik... jak na Kubiaka" ..
heehheh
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Ateny
« Odpowiedź #143 : 2004-08-22, 16:31 »
No biedy koń,chociaż nie zawsze konie po złamaniu nogi sie usypia,ale w przypadku takiego sportu no to jednak chyba nie było innego wyjscia. :(

Cytuj
ja tez ogladalam, ale tylko kanadyjke, holendra i australijke i wcalae mi sie nie podobalo...
kanadyjka caly czas walila konia lydami i ostrogami, strasznie machala nogami  
Holender mial fajnego konisia, tylko piaffy cos mu nie wychodzily, nogi mial nawet stabilne, ale przy kazdym zagalopowaniu i zmanie nogi lydki uciekaly mu na zad konia  
australijka wogole jakos na nizszym poziomie przejechala...


Przepraszam Cię Krówko w takim razie dlaczego Ciebie tam nie ma? W całej rozciagłosci popieram Natchniuze, krytykowac to każdy umie,ale Ciebie jakoś na igrzyskach nie widziałam  :roll: Olimpiada to nie są podwórkowe zawody klasy L  :?
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Krówka

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #144 : 2004-08-22, 19:18 »
wiadomo, ze ja sie na Olimpiadę nie nadaję, ale widziałam nie raz duzo lepsze przejazdy nie na Olipiadzie, wydaje mi się, że tam powinien być lepszy poziom. Nie mowię, że wszyscy są do D... Akurat Ci co widziałam moim zdaniem prezentowali nizszy poziom.
Mam prawo do krytykowania i wyrazania mojego zdania nawet jesli Wam się to niepodoba :/
Gdybym była dziana i od malego dzieciaczka ternowala ujezdżenie czy skoki z najlepszym trenerem i najlepszym koniem to moze za kilka lat bym na OLI. pojechala  :roll:
Niestety to jest sport dla bogaczy i czesto tylko dzieki kasie sa "najlepsi"...

"to nie są podwókowe zawody klasy L"
no własnie... dlatego poziom niktorych zawodnikow powiniemn byc wyzszy  :roll:
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #145 : 2004-08-22, 19:53 »
Bzdury, Krowka.
Kase to oni maja wlasnie dlatego, ze sa najlepsi! A kase maja nie z wlasnej kieszeni, ale OD SPONSOROW! Wiec zaleznosc nie wyglada tak: 'mam kase, wiec jestem najlepszy' ale 'jestem najlepszy, wiec latwo mi znalezc sponsora i dzieki temu mam kase na treningi, zawody, sprzet, konie etc'.
Poza tym, dojscie do poziomu, ktory reprezentuja olimpijczycy to nie jest tak hop siup taralala, troche kasy i wygrywam. To sa lata treningow, rezygnacja z przyjemnosci, wylewanie siodmych potow, ogromny wysilek i ogromna praca. Tobie sie wydaje, ze oni po prostu wsiadaja na dobrego konia za duza kase i tak sobie jada parcours 160 albo czworobok klasy GP.
Powodzenia Ci zycze na olimpiadzie... za cztery lata? osiem? Jak zaprezentujesz wtedy wyzszy poziom niz terazniejsi olimpijczycy, to zwroce Ci honor. Ale na razie moge Ci jedynie napisac, ze masz wypaczone poglady na pewne sprawy.
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Ateny
« Odpowiedź #146 : 2004-08-22, 20:08 »
Natchniuza chyba troszkę źle zrozumiałaś. Krówka napisała,że jakby od małego miała kasę to może też startowałaby na olipiadzie,bo przez lata by jeżdziła.Ja nie mam kasy więc nie jeżdże.Proste.
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Krówka

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #147 : 2004-08-22, 21:08 »
dokładnie tak jak pisze malutka.
Przecież doskonale zdaję sobię sprawę, żę to nie jest tak hop siup- sama troche startowałam wiec wiem jak to jest  :roll:

Ulla Salzgeber na Rusty
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ateny
« Odpowiedz #147 : 2004-08-22, 21:08 »

Ritka

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #148 : 2004-08-23, 09:50 »
spadaj, za 8 lat ja startuje na moim andaluzie :)
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Ateny
« Odpowiedź #149 : 2004-08-23, 11:40 »
ja widziałam ujeżdżenie to przed chwilą ale te przejazdy trochę za długie i przez to zaczynają być nude a te przeskoki to chyba chodzi im o zmianę nogi w galopie co jedno albo co 2 tempa (tak to sie myshaa nazywa ??)
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.163 sekund z 28 zapytaniami.