Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: stajnie- na plus i na minus  (Przeczytany 40595 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Adda

  • Gość
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #90 : 2006-09-16, 17:00 »
Co do wredny to bym się zastanowiła. Denerwuje się łatwo owszem, ale swietie trenuje i jak ma dory humor to  bywa nawet fajny. Z resztą on trenuje tlyko klub, a w szkółce uczy  jego syn który jest naprawde symaptyczny. Z resztą nie będe dyskutować o panie Ł. Bo każdy ma inne podejście i każdy lubi kogo innego ;)
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #91 : 2006-09-16, 19:54 »
Jego syna też poznałam ale nie umiem zadużo o nim powiedzieć.

A znałaś panią Olgę co była tam instruktorką??

A Kaktusa nie lubię. Te konie pod szkółkę mają takie mało fajne.
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #92 : 2006-09-16, 19:55 »
ale co racja to racja. Każdemu co innego odpowiada.:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedz #92 : 2006-09-16, 19:55 »

Adda

  • Gość
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #93 : 2006-09-17, 20:46 »
wiesz p. Olgi nie pamiętam ale na pewno juz nie uczy bo teraz siew tym orientuje. Kaktusa już nie ma tak na marginesie ;). MI szkółkowe odpowiadają Szcególniejedno słoneczko xD ale nie bedę sie rozpisywać. Ja jeżdże tam dwa lata nie chcę zmieniać stajni no i oceniam na plus XD
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #94 : 2006-09-18, 15:52 »
to, że nie uczy to wiem.
a Kaktus hmnnnn w sumie teraz mi się coś kojarzy, że go nie ma. A gdzie on poszedł??
o a powiedz o jakie słoneczko chodzi??:>
Zapisane

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #95 : 2006-10-04, 20:16 »
http://www.tkkf.pegaz.prv.pl/     ta stajnia jest bardzo ciekawa był tam ktoś moze i moglby powiedziec co neico na jej temat na stronie nie znalzlam.. obozów.. organizują?
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #96 : 2006-10-08, 16:09 »
wielki PLUS dla stajni w Pustkowie "ost :)
konie są zawsze czyste i zadbane, mają w sumie 3 stajnie, w jednej jest kilknascie koni, w drugiej chyba 5 a w ostatnie dwa kuce. mają kryta uleżdżalnię, duzy plac z przeszkodami i nie kryta ujeżdżalnie no i w terenie. mają konie przeznaczone do nauki, konie dla poczatkujacych i zawansowanych, jest tam bardzo fajny instruktor.

coś więcej, choc narazie nie ma tam jeszcze wiele podaje stronę www.ukj-ostoja.pl
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #97 : 2006-10-09, 15:03 »
o Boże...pegaz...hmmm.Nie chce robic antyreklamy tak delikatnie mówiac.Z tego co wiem obozów nie organizuja jedynei letnie kursy ale musisz dojezdzac.Ja tam zaczynałam.Bród,smród i ubóstwo.takie jest moje zdanie.A traktowanie koni tez pozostawia wiele do zyczenia.Jazdy nieciekawe moim zdaniem,konie rekreacyjne zaniedbane,z narowami.przynajmniej tak było jak aj tam jeździłam.MAm jeszcze pare osobistych "ale" do tej stajni ale nie bede ich wypisywac publicznie.
Zapisane

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #98 : 2006-10-09, 15:27 »
o Boże...pegaz...hmmm.Nie chce robic antyreklamy tak delikatnie mówiac.Z tego co wiem obozów nie organizuja jedynei letnie kursy ale musisz dojezdzac.Ja tam zaczynałam.Bród,smród i ubóstwo.takie jest moje zdanie.A traktowanie koni tez pozostawia wiele do zyczenia.Jazdy nieciekawe moim zdaniem,konie rekreacyjne zaniedbane,z narowami.przynajmniej tak było jak aj tam jeździłam.MAm jeszcze pare osobistych "ale" do tej stajni ale nie bede ich wypisywac publicznie.
dzięki wielkie:)
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Forum Zwierzaki

Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedz #98 : 2006-10-09, 15:27 »

wampirka1

  • Gość
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #99 : 2006-11-01, 11:52 »
Na minus:
Stajnia Chojnów
http://www.stajniachojnow.pl/

No cóż, niby wygląda cudownie ale... Hmm, właściciel tej stajni jest pijakiem, czasem znika na miesiąc pod pretekstem polowania w obcych krajach a tak naprawdę to zaszywa się u siebie i pije. To nie plotka, sama widziałam go raz w ciągu alkocholowym... Oprócz tego, ceny są po prostu NIEBOTYCZNE a warunki koniki mają kiepskie... Stajenni np. nie wynoszą starej ściółki z boksu tylko wkładają nową NA starą. Albo konie tygodniami nie chodzą choć w umowie z trenerami powinny być ruszane codziennie. W stajni są same snoby a główny cel każdego z nich jest posiadanie największej ilości najdroższych czapraków oraz najrzadszych siodeł. Więcej nie mówię, naprawdę. Chyba jedynym plusem tej stajni jest fakt, że jest pięknie położona i ma cudowne tereny... I to by było na tyle.

Na plus:
Klub Cavallo (w łazienkach królewskich w Warszawie)

Jeżdżę tam od września. Nawet jeśli konie nie mają wielkich pastwisk ani wybiegów, to według mnie stajnia jest cudowna. Co prawda jest tylko pensjonatem ale za to znajduje się w centrum miasta więc masz zawsze blisko. Trenerki są cudowne poza tym panuje baaaardzo przyjazna atmosfera. Nie ma szpanu, nie ma lansu ani bananowej młodzieży. Jest paddock do jazdy na zewnątrz oraz niewielka choć wystarczająca kryta ujeżdżalnia. Ze względu na fakt, że w stajni jest tylko ok. 25 koni,  bardzo obowiązkowi stajenni mają wiecej czasu na zajmowanie się każdym koniem oddzielnie a nie traktowanie ich jako jedna wielką całość. Dodatkowo stajnia dzierżawiona jest przez przesympatyczna Karolinę Wajdę. Ogólnie bardzo polecam!
Zapisane

patucha

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #100 : 2009-02-28, 11:51 »
wiem ze takich tematow bylo juz tysiace, ale sa tak porozrzucane, ze uznalam, ze dobrze byloby zrobic opisy wszystkich naszych znanych stajni w jednym miejscu.
chodzi o to, zebyscie opisywali stajnie w ktorych warto sie uczyc, jezdzic, czy trzymac swojego konia, a takze takie, ktore nalezy omijac. prosze zebyscie pisali duzymi literami miasto, a troche mniejszymi, pod tym, lokalizacje.
ja zaczne.

-----------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------
na PLUS
SULMIN, k. GDAŃSKA
latwo trafic- zjezdza sie na Szadolki z obwodnicy, jedzie sie na Otomin, mija sie otomin, wjezdza sie do sulmina i prosto :)
bardzo fajna, malutka stajnia (8 koni). niestety nie posiada krytej hali, jedynie manez i padok dla qni. bardzo mila atmosfera, super wlasciciele. z tego co wiem, to do jazdy sa tylko 2 qnie (moja ukochana Persja - http://zwierzaki.org/album_pic.php?pic_id=5262 i Kama), poza tym sa tez Midas mojej kolezanki, kara Hossa ktora jest jeszcze nie ujezdzona, Dynamit itd.. ;) sa SUPER tereny !! godzina jazdy kosztuje 20 zl. niestety nie ma instruktora- z tego co wiem, bo nie jestem pewna czy pan ktory jest wlascicielem, nie jest takze instruktorem ;)  (mnie uczy Magda- na zdjeciu). takze polecam, ale raczej tym lepiej jezdzacym.

---------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------

na MINUS!
Iwiec, Ostrowo - Bory Tucholskie
www.qn.las.pl
Agnieszka i Marek Garliccy

Byłam tam na obozie. BARDZO nie polecam. Niby 3 godziny jazdy dziennie, wielkie dwa maneze, ale...
-p. Agnieszka (do jej meza - p. Marka nie mam zastrzezen) byla super mila dla osob ktore byly na obozie po raz ktorys, za to dla nowych nie byla zbyt uprzejma;
-na stronie pisza "uczymy was wszystkiego", zas na prosbe "czy moze mi pani pokazac jak sie siodla?" odpowiada "postaraj sie bardziej" :?
-na stronie pisza "Bardzo ważnym jest fakt, że Ośrodek „Qń” jest naszą pasją i wkładamy całą swoją energię w szkolenie naszych podopiecznych. Zależy nam na Waszych osiągnięciach i wynikach na równi z Wami." a to niestety zupelnie nieprawda. ucza na odwal sie, ja jako zupelny zoltodziob pojechalam tam, i nie powiem ze bylo w porzadku;
-po 2 jazdach puscili mnie na galop, po 3 jazdach na teren..
-wymagali od nas wszystkiego, ale oczywiscie nie raczyli nas tego nauczyc. poczatkujacy musieli czyscic konie, siodlac je i kielznac, odprowadzac na i z pastwiska.. i tego wszystkiego sami musieli sie nauczyc :roll:
-zastep w terenie mial ok 18 osob, z tym ze na samym koncu p. agnieszka stawiala kogos na najwolniejszym koniu ktory sie czasem gubil, a najczesciej jechal na nim jakis poczatkujacy.. takze fajnie. poza tym tereny z nia to byla dla mnie meka.. caly czas sie balam, ze przejdziemy do galopu (bo oczywiscie nie dawala zadnego znaku..);
-uczyli tak na odwal, ze po powrocie, gdy poszlam do osk lipce, okazalo sie ze praktycznie musze sie wszystkiego od poczatku uczyc, tyle robie bledow..  nie zwracali zupelnie uwagi na to, ze "wisze" na koniu, i przez to mam teraz problemy z kregoslupem..
-ogolnie konie maja fajne (http://www.qn.las.pl/assets/images/grunwald.jpg- ta laciata to moja ulubiona POKA- Apokalipsa po Augusta), ale.. pracuja w lato po 6-7 godzin dziennie, maja okropne boksy (malusienkie- ok 2x1 metr, tak ze sie obrocic nie moga, stoja w bagnie, nie sprzataja im, niektore konie stoja w ciemnych (!) boksach po dwa, tak ze sie ruszyc nie moga..), a pastwisko maja na bagnach gdzie juz jedna krowe wciagnelo..

-----------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

GDAŃSK[/size]
Ośrodek Sportów Konnych LIPCE
Agroturystyczne Gospodarstwo Rolne - Hodowla Koni. A. J. Iglikowscy
Gdańsk - Lipce, Trakt Św. Wojciecha 292, tel. 0503-370-345


www.lipce.vti.pl






kompletnie nie zgadzam się z tobą ; P
jestem w Qńiu już stałym bywalcem , i moim zdaniem jest tam super rzeczywiście jeśli jest się początkującym jest gorzej i warto wybrac inny osrodek ale jeśli umiesz galopwać to jak najbardziej polecam a  osk lipce ?   niee byłam  tam raz i wiecej nie zamiezram jeźdzenie w kułeczku mnie nie kręci -_-
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #101 : 2009-03-01, 00:52 »
Cytuj

kompletnie nie zgadzam się z tobą ; P

PARZ NA DATY!!!! rownie dobrze po 5 latach w ty miejscu mggolaby byc rzeznia...

za kolejne zapedy archeologiczne otrzymasz ostrzezenie.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 25 zapytaniami.