Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: berneńskie psiaki pasterskie  (Przeczytany 610 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bernenk@

  • Gość
berneńskie psiaki pasterskie
« : 2004-11-19, 19:10 »
you ludzie jezeli ktos ma berneńczyka to prosze zeby troche o nim opowiedział ja mam narazie 3 psiaki 1suczke 3-letnia(bez rodowodu) 1 8-miesieczną(zrodowodem) i jednego szczeniaka na sprzedaż(bez rodowodu)!!!
Zapisane

golden

  • Gość
berneńskie psiaki pasterskie
« Odpowiedź #1 : 2004-11-19, 19:13 »
ja mam berna :mrgreen: 13miesieczny doroslejacy powoli szczniol :lol: ogromny lasuch i pieszczoch, taka nasza domowa maskota ;) słucha sie bardzo dobrze, kocha dzieci - maluchy do lat 5 moga mu DOSLOWNIE wejsc na glowe, a on je jeszcze ze szczescia polize na twarzy :lol: niesamowicie spokojna z niego dusza :)
Zapisane

Scotia

  • Gość
berneńskie psiaki pasterskie
« Odpowiedź #2 : 2004-11-19, 19:17 »
u nas w parku jest bernenka
była piękna do 1 roku życia, potem niestety właścicielka ja spasła  :( i prawie nie moze biegac :(
na wystawie widziałam cudownego bernenka-młodzika, wysoki, zgrabny, typ sportowy ;)
siupel psiaki :wink:
i sanki ciagna :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

berneńskie psiaki pasterskie
« Odpowiedz #2 : 2004-11-19, 19:17 »

whiper

  • Gość
berneńskie psiaki pasterskie
« Odpowiedź #3 : 2004-11-19, 20:09 »
Cytuj

i jednego szczeniaka na sprzedaż(bez rodowodu)!!!

możesz mi to rozjaśnić?
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
berneńskie psiaki pasterskie
« Odpowiedź #4 : 2004-11-19, 20:11 »
whiper, a co tu jest do tłumaczenia  :?  wyjaśnienia zawsze takie same sa.  :(
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Agaria

  • Gość
berneńskie psiaki pasterskie
« Odpowiedź #5 : 2004-11-21, 00:13 »
Ja mam dwie suczki, jedna niedługo skończy 4 lata, druga ma w tej chwili 2 lata.
Pierwszą Bernenkę kupiliśmy kiedy jeszcze byłam w 4 klasie Liceum i mieszkałam z rodzicami....a Arię (na emblemacie) kupiliśmy z moim narzeczonym po dwóch latach wspólnego mieszkania...nie mogliśmy już wytrzymac bez psa w domu ;)
Obie moje suczki mają rodowód, Gafa (starsza) ma w swoim rodowodzie samych skandynawów (mama i tata byli importowani ze Szwecji), Aria jest rodowitą Polką ;)
Gafa jest typowym, książkowym Berneńczykiem...niezwykle opiekuńcza, delikatna, uczuciowa, pieszczoch potworny, usłuchana, uwielbiająca jedzenie, spanie i leniuchowanie ;)  Arolek jest jej całkowitym przeciwieństwem, energiczna, uwielbiająca ruch, depcząca nam z rana po głowach i twarzach podczas powitania, bardzo żywiołowa ale też straszny pieszczoch!
Bernenk@, Golden zapraszam Was serdecznie na moja Forum dla Wielbicieli Szwajcarskich Psów Pasterskich: www.szwajcary.prv.pl ....uprzedzam tylko z góry, że mamy specjalny dział dla dzieci i nie toleruję jakiejkolwiek formy propagowania pseudohodowli :roll:
Golden z jakiej hodowli jest Twój pies, możesz napisać o nim cokolwiek więcej? :wink:
Pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 25 zapytaniami.