Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 31 32 [33]   Do dołu

Autor Wątek: DepilacjA  (Przeczytany 87975 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: DepilacjA
« Odpowiedź #960 : 2006-03-15, 21:14 »
mnie rano też coś naszło, ale szybko opuściło :P
wydepiluję , a raczej ogolę się w poniedziałek - we wtorek wf :wink:
Mysha ja się do ciebie przyłączam :P tylko co zrobimy, jak dostaniemy fundusze na dwie nogi ? po jednej dla każdej ? :lol:
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: DepilacjA
« Odpowiedź #961 : 2006-03-15, 21:28 »
hmm... to jedna noga będzie cacy a drugą golic i za rok się do niego znowu zglosić :lol: nie będzie pamiętał. :lol:

A ja tydzień temu goliłam giry i mam włosiaki jak kurde niewiem co! musze se znowu ogolić :P
Zapisane

Neirdilka

  • Gość
Odp: DepilacjA
« Odpowiedź #962 : 2006-03-16, 01:04 »
ja mam póki co luzik- w ciąży włoski wolniej rosną, jak ogolę raz na 2 tyg to jest gładziutko ;) potem będzie gorzej, ale narazie o tym nie myślę ;) cieszę się chwilą ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: DepilacjA
« Odpowiedz #962 : 2006-03-16, 01:04 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: DepilacjA
« Odpowiedź #963 : 2006-03-16, 20:40 »
Ja najczęściej depiluję (nie golę), chociaz ostatnio z braku czasu i ochoty na takie męki ogoliłam. Szybko odrosły i teraz szykuje się znowu do depilacji, ale zauważyłam, ze na jednej nodze mam większe i gęściejsze owłosienie :lol:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: DepilacjA
« Odpowiedź #964 : 2006-03-18, 23:41 »
być może uzależnione poglądami politycznymi :P
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: DepilacjA
« Odpowiedź #965 : 2006-03-30, 11:45 »
Ja caly czas trwam z maszynka w reku. Nie mam nic innego, na depilator nie mam cierpliwosci, co mi innego pozostalo? ;) tym bardziej, ze coraz wolniej u mnie rosna, co jest aczkolwiek dziwne, bo powinno byc na odwrot.. :P
Zapisane

Neirdilka

  • Gość
Odp: DepilacjA
« Odpowiedź #966 : 2006-03-30, 15:28 »
Cierpliwość to raczej trzeba mieć do maszynki- nie depilatora ;) kiedy używam depilatora mam spokój na jakieś 3 tygodnie... po maszynce- do 3-4 dni. Teraz. Kiedyś spokoju była jedna doba ;)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: DepilacjA
« Odpowiedź #967 : 2006-03-30, 16:55 »
Muszę pozbyć się futra z nóg, bo mnie już wnerwiać zaczyna ;)

Jakiś czas temu miałam rekolekcje i wiecie co ksieżulo gadał ? Że kobiety depilujące sobie nogi, powinny nawet zasięgnąć porady psychologa , bo to oznacza,że mają problem z akceptacją samych siebie .... :lol:

wiecej na rekolekcje nie poszłam -moje nogi,moja siersć ;) , moja sprawa :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: DepilacjA
« Odpowiedź #968 : 2006-03-30, 17:13 »
Matko Boskie, jakis ksiadz glupi :lol: w takim razie 90% kobiet powinno isc do psychologa :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: DepilacjA
« Odpowiedz #968 : 2006-03-30, 17:13 »

Neirdilka

  • Gość
Odp: DepilacjA
« Odpowiedź #969 : 2006-03-30, 17:54 »
Ja myślę, żę do psychologa powinna raczej udać się jedna pani, która uczyła mnie w SM.... nosiła mini i miała futro....
Jeżeli o mnie chodzi- chyba każdy ma prawo wyboru- wyglądać jak człowiek, albo jak małpa ;) besz urazy dla małp ;)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: DepilacjA
« Odpowiedź #970 : 2006-04-01, 18:18 »
Fatty, fajnego masz ksiedza :lol: Niech on sie cieszy, że nie musi sobie nóg golic, a nie gada takich głupot.

Neirdilka, masz rację - owłosione nogi wygladają obrzydliwe.

Ja jak na razie nie moge sie zmobilizować to tej męki i włosy rosna. :( Może na święta zdecyduje się zmienic wyglad moich nóg. :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: DepilacjA
« Odpowiedź #971 : 2006-04-01, 19:30 »
Jakiś czas temu miałam rekolekcje i wiecie co ksieżulo gadał ? Że kobiety depilujące sobie nogi, powinny nawet zasięgnąć porady psychologa , bo to oznacza,że mają problem z akceptacją samych siebie .... :lol:
mój mąż podpowiedział, że ciekawe co by ksiądz powiedział na pytanie "a co powinna zrobić kobieta depilująca okolice bikini" :lol:, ale myślę, że wtedy po pierwsze już by musiała iść do psychiatryka na obserwacje, a pytająca wyleciałaby z kościoła/lekcji :D
Zapisane

Gerda

  • Gość
Odp: DepilacjA
« Odpowiedź #972 : 2006-04-07, 13:19 »
ojjj zachwaszczona jestem :lol: moze dzis sie wydepiluje, juz naszykowalam lod hmm mala znieczulica :P  wkurza mnie to, ze moja mama depiluje sobie nogi odswietnie, jest bardzo atrakcyjna kobieta (43 lata), ma zgrabne szczuple lydki, ale jak zalozy spodnice a tam pod rajstopami kombajn moglby przejechac :mrgreen: - tacie to nie przeszkadza, nawet wysmiewa nas, ze ja z siostra depilujemy nogi, no coz oni zyli w innych czasach, teraz zyjemy w innych, panuje moda na gladkosc, gibkosc, piekne mlode cialo (moje marzenie  ;p ) heh dziwny jest ten swiat ;-)
Zapisane

Neirdilka

  • Gość
Odp: DepilacjA
« Odpowiedź #973 : 2006-04-07, 16:40 »
No nie? ;) ja czuję dyskomfort jak nie jest wszędzie gładziutko ;) a co ja biedna zrobię jak już wszędzie nie sięgnę? :lol: chociaż mnie brzuszek rosnąć jakoś nie chce ;)
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: DepilacjA
« Odpowiedź #974 : 2006-04-07, 20:11 »
Gerda no widzisz, a moja mama - kobieta 53 letnia nie wyobraża sobie wyjścia w spódnicy z zarośniętymi nogami - i całe szczęście :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: DepilacjA
« Odpowiedz #974 : 2006-04-07, 20:11 »

Neirdilka

  • Gość
Odp: DepilacjA
« Odpowiedź #975 : 2006-04-07, 22:12 »
A moja mama nie nosi spódnic  :D :P
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: DepilacjA
« Odpowiedź #976 : 2006-04-07, 22:35 »
no dobra, moja też baaardzo rzadko chodzi w spódnicach, bo tak jak ja woli jeansy albo bojówki :D
Zapisane

Neirdilka

  • Gość
Odp: DepilacjA
« Odpowiedź #977 : 2006-04-07, 22:52 »
Moja non stop pracuje- to kostiumy i inne bzdety ;) rzadko ją widzę w normalnym stroju- no chyba, że raz na rok ma wolne;)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: DepilacjA
« Odpowiedź #978 : 2006-04-10, 10:00 »
Moja mama zawsze sobie depiluje nogi. Troche jej zazdroszczę, bo robi to częściej nież ja (ja zawsze chodzę w spodniach więc nie widać :D ) i ona ma dożo mniejsze owłosienie.
Moja siostra długo nie mogła się przemóc do depilatora, ale teraz depiluje sobie całe nogi, ja tylko łydki - wyżej za bardzo boli.
Najgorzej jest pierwszy raz po długiej przerwie zabrać się za depilację. W wakacje robię to bez żadnych oporów i nawet nie czuje bólu.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: DepilacjA
« Odpowiedź #979 : 2006-04-10, 10:11 »
Co do tego co bardziej u góry strony... :P Mamy inne czasy. Moja mama np. nie rozumie sensu golenia się/depilacji... ;) Dawno dawno temu kobitki w Europie w ogóle się nie goliły, i jak panowie pojechali do obcych krajów na wojnę, to im szczęki opadły na widok nieowłosionych lasek... :P (Dokładnie nie pamiętam okoliczności... ;) ) Ciężki los kobit... :lol: No w każdym razie, czy się lubi czy nie lubi, żeby się z człowieka nie śmiali, trzeba się golić/depilować... :(
Zapisane

sylwas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 265
Odp: DepilacjA
« Odpowiedź #980 : 2006-04-10, 15:07 »
ja odkad kobieta z zarostem pod pachami i na nogach (niczym stanislaw tym na klacie w misiu) zaczela byc postrzegana jako hmmm... powiedzmy nieco niechlujna czy zaniedbana zaczelam sie golic.
to nie jest tylko moda ale rowniez wazne w tym jest nasze samopoczucie odnosnie higieny. jesli ktos nie lubi sie golic to jego sprawa a jesli lubi - to rowniez.  :D

wiadomo, ze na wloskach pod pachami utrzymuje sie i zbiera pot, powodujac dzieki bakteriom nieprzyjemne zapachy, ktore moga byc zmora wielu kobiet.
co do nog czy pachwin i okolic bikini tez wiele zalezy od tego czy to robimy bo jest popularne i tak robia kolezanki czy po prostu lubimy byc gladkie szczegolnie w lecie i na plazy.

ja od wieeeelu lat chodze wylacznie w spodniach (nie widac czy jestem zarosnieta czy nie) ale robie to bo lubie czuc sie komfortowo.  kilka lat temu kupilam depilator ale zima podczas kapieli gole je maszynka raz na jakis czas. za to wiosna wyciagam depoilator i co kilka tygodni uzywam (dzisiaj po raz pierwszy po zimie) wcale nie bylo zadnych chaszczy bo po latach depilacji wloski rosna slabsze.
moja mama (66 lat) kobitka jeszcze niezwykle atrakcyjna i wygladajaca na ok 10 mniej goli nogi od paru ladnych lat. goli bo lubi
 ;p
Zapisane
Lepiej jest mieć częściowo rację niż być całkowicie w błędzie!

Forum Zwierzaki

Odp: DepilacjA
« Odpowiedz #980 : 2006-04-10, 15:07 »

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: DepilacjA
« Odpowiedź #981 : 2006-04-14, 18:46 »
a ja ostatnio w szkole zaserwowałam sobie full wypas od stóp do głów : nogi, bikini, ręce, pachy, wąsik i brwi (regulacja). Wszystko woskiem ;) koleżanki szalały bo po praktykach zarosłam ;P moją mamę ja depiluję w szkole ;)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)
Strony: 1 ... 31 32 [33]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 27 zapytaniami.