Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: Dołańczamy do was! Ja i Jawka :)  (Przeczytany 7090 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Dołańczamy do was! Ja i Jawka :)
« Odpowiedź #90 : 2004-09-21, 20:32 »
no dokładnie, twój koń twój problem, o czym innym była teraz mowa

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Dołańczamy do was! Ja i Jawka :)
« Odpowiedź #91 : 2004-09-21, 21:11 »
Ej no dobra - odbijże wreszcie! Uczepiłaś się jak rzep psiego .. !  :grr:
Zapisane
GG 1056033

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Dołańczamy do was! Ja i Jawka :)
« Odpowiedź #92 : 2004-09-21, 21:20 »
naprawdę jakaś jesteś przewrażliwiona...zaczynasz się zachowywać tak jak kiedyś zima... :?

Forum Zwierzaki

Dołańczamy do was! Ja i Jawka :)
« Odpowiedz #92 : 2004-09-21, 21:20 »

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Dołańczamy do was! Ja i Jawka :)
« Odpowiedź #93 : 2004-09-22, 13:01 »
No wiesz k_cian - nie wiem jaki był problem z zimą ale (może się myle) z tego co piszesz problem miałaś ty, więc moze ty bys się zastanowiła nad swoim zachowaniem skoro się ze wszystkimi kłócisz ...
Zapisane
GG 1056033

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
Dołańczamy do was! Ja i Jawka :)
« Odpowiedź #94 : 2004-09-22, 13:40 »
dziewczyny, a czy wy nie możecie się kłucić na pw :?
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Dołańczamy do was! Ja i Jawka :)
« Odpowiedź #95 : 2004-09-22, 21:33 »
Cytuj

zaczynasz się zachowywać tak jak kiedyś zima

uff dobrze, że jak kiedyś :P jak teraz czytam swoje dawne posty to chciałabym zapaść się pod ziemię :D a zarazem pękam ze śmiechu :P juz was gdzies przepraszalam w jakims temacie za moje dawne zachowanie :D
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Dołańczamy do was! Ja i Jawka :)
« Odpowiedź #96 : 2004-09-23, 13:52 »
zima co było minęło, ważne że w końcu przejrzałaś na oczy i widzisz co robiłaś nie tak i normalnie potrafisz o tym mówić

kesi - ależ ja się wogólę nie kłócę :P

rusty - nieee, ja tam nie mam i nie miałam żadnego problemu i nie zauważyłam żebym z kimkolwiek o cokolwiek się kłóciła tudzież była w stosunku do kogoś agresywna lub ktokolwiek był agresywny tu na forum - prócz ciebie, bo jak na razie tylko ty tu wybuchas zniepotrzebnie gniewem, unosisz sie emocjami i gorączkujesz bez potrzeby, chyba że nie bardzo rozumiem pojęcie agresji.. :roll: więc prosze rusty jakbyś mogła mnie uświadomić bądź ktokolwiek inny w których słowach byłam agresywna, obrażałam itd obiecuję postaram się poprawić! ;)

co robiła zima?ależ już ci tłumaczę, zima robiła to samo co ty w tej chwili, czyli każdą nawet najbardziej neutralną wypowiedź, która była odmienna od jej zdania od razu brała za atak na jej osobę i szykanowanie i oczywiście robiła awanturę, od razu podnosiła ton, wyskakiwała z nerwami itd i uświadamiała jacy wszyscy są chamscy, nieznają się a próbują się wywyższać - teraz robisz to ty bo zima już jakiś czas temu opamiętała się, przemyślała pewne sprawy, nie wiem czy to kwestja dojrzewania czy czego ale może to poprostu kwestia wieku? jej przeszło, teraz się z tego śmieje i przyznaje bez bicia że nie powinna pewnych rzeczy mówić i robić, nawet ośmieliła się przyznać publicznie że głównie woziła pupę a nie pracowała z koniem...taki był problem z zimą

ps. naprawdę wrzuć na luz bo jak tak dalej pójdzie mozesz się zbyt szybko dorobić się wrzodów, a tego nie polecam ;)

the end

Zuzika

  • Gość
Dołańczamy do was! Ja i Jawka :)
« Odpowiedź #97 : 2004-09-23, 14:21 »
ok to ja tak teraz z innej paki :P co do galopów po polach :P ja tam zawsze po polach w terenie jezdże bo innej mozliwoscie nie mam no czasem ejszcze do lasu wskoczymy ale u nas gdzie sie nie spojrzeć pole, ta przestrzeń... ehh ale ja po tych scierniskach to wiele nie pojeżdże bo jak narazie to instruktor ma reke w gipsie a samą mnie dopiero raz póścil a po jego wypadku w terenie to jesczze bardziej sie o mnie boi więc narazie moge sobie popatrzec na pola i pomarzyc ale jak dobrze pójdzie to mu niedugo zdejma gips :lol: i wtedy ścierniska strzezcie sie!
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Dołańczamy do was! Ja i Jawka :)
« Odpowiedź #98 : 2004-09-23, 14:22 »
tylko uważajcie zeby konie nóg nie pokaleczyły ;)

Forum Zwierzaki

Dołańczamy do was! Ja i Jawka :)
« Odpowiedz #98 : 2004-09-23, 14:22 »

Kamelia

  • Gość
Dołańczamy do was! Ja i Jawka :)
« Odpowiedź #99 : 2004-09-23, 17:56 »
no albo uwaga na dołki bo na nich mozna i koniowi i sobie krzywdę zrobić
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Dołańczamy do was! Ja i Jawka :)
« Odpowiedź #100 : 2004-09-23, 22:35 »
wiem, raz wpadłam w taki dół po zającu i wogóle go z siodła nie było widać, przestraszyłam sie okropnie że cos sie kobyłce ale miałysmy szczęście. A takim ścierniskiem mogą sobie konie pokaleczyc nogi? bo jeszcze nigdy cos takeigo się u nas nie stało, moze dlatego ze niskie są te ścierniska ze kobyłkom raczej powyżej kopyta niedosiegają.
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Dołańczamy do was! Ja i Jawka :)
« Odpowiedź #101 : 2004-09-23, 22:46 »
a przejdź się po ściernisku szczególnie jak sucho strasznie np w adidasach i krótkich spodenkach, troszkę można się pokłuć i podrapać a już napewno miło się nie chodzi a co dopiero biega

Zuzika

  • Gość
Dołańczamy do was! Ja i Jawka :)
« Odpowiedź #102 : 2004-09-23, 22:54 »
wiem jak jest z ludźmy ale nie wiedziałam że to dotyczy również koni, zawsze wydawało mi się że one mają grubszą i mniej delikatną skóre w każdym badź razie zwróce teraz an to uwage :)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Dołańczamy do was! Ja i Jawka :)
« Odpowiedź #103 : 2004-09-23, 23:12 »
właśnie konie mają bardzo delikatną skórę, szczególnie właśnie koronki i pęciny są wrażliwe a to one są narażone

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Dołańczamy do was! Ja i Jawka :)
« Odpowiedź #104 : 2004-09-24, 06:20 »
Nie no k_cian ... wiele razy ktoś zwracał mi uwage i ok. Ale ty jesteś tak nachalna, że cokolwiek ja bym nie napisała to miałaś tysiąc "ale" i zaprzeczeń! Dobrze - znasz się na tym - zachowaj dla siebie. I powrórze się po raz setny - mój koń mój problem Jak widziałaś, że zaczynam się wkurzac (w sumie nie wkurzac, bo wkurzyłam się dopiero w pierwszym poście na tej stronie) to poprostu trzebabyło zaprzestać swoich wielkich i mądryh wykłądów na temat zajeżdżania koni. I tyle - ty chyba poprostu nien wiesz kiedy przestać.
Zapisane
GG 1056033

Forum Zwierzaki

Dołańczamy do was! Ja i Jawka :)
« Odpowiedz #104 : 2004-09-24, 06:20 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Dołańczamy do was! Ja i Jawka :)
« Odpowiedź #105 : 2004-09-24, 09:43 »
w pewnym momencie mnie to poprostu zaczęło bawić,to jak reagujesz na zwykłe wyrażenie swojego zdania na dany temat - i nikt ci nie każe do tego się zastosować bo jak któryś to raz tak i teraz przyznaję ci rację - twój koń twój problem - ale uszanowałabyś łaskawie wolność słowa i nie wydzierała sie na mnie (po pierwsze bez powodu) zabraniając mi ciągle i ciągle odzywania się ok? a to co piszę nie piszę dla ciebie bo wiele osób korzysta z forum i z rad tutaj podanych nie tylko przeze mnie,ale skoro sama twierdzisz że mądre rzeczy piszę to tym bardziej daj se spokój boś czepiła się mnie jak rzep psiego ogona  :P  drażnię Cię?proszę bardzo, nie musisz moich postów czytać, są oznaczone odpowiednio i wiesz co omijać,uwaga! to kolejna rada :idea:  atak nie jest najlepszą obroną, niewiele da ci taka taktyka, koniec rady - możesz już zacząć sie do mnie przyczepić i mi za to próbować nawrzucać  :lol22:  owszem i wiem kiedy przestać ale chyba ty nie bardzo, teraz jakoś to ty się przyczepiasz i wracasz do sprawy bo rozmowa była o czymś całkiem innym o ile dobrze pamiętam, a jako że ponoć jestem wredna i czepliwa... mądry głupszemu ustąpi :P

w związku z tym kolejny raz napiszę to samo, tym razem wielkimi literami bo wcześniej chyba nie zauważyłaś pewnego przesłania z wcześniejszych postów albo poprostu masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, bo wnioskuję że angielski powinnaś w tym wieku znać na tyle by zrozumieć co autor miał na myśli

T H E        E N D

a jeśli nie zrozumiałaś to trudno,to także twój problem  :P

i tak jak sądziłam, tuaj mówisz jedno, tam co innego....zdecydowałabyś się na jedną wersję wydarzeń ;) i powodzenia z treningami skokowymi- wkońcu po to tego konia kupiłaś prawda?
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 25 zapytaniami.