Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: OKJ Tabun  (Przeczytany 1346 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

glukoza

  • Gość
OKJ Tabun
« : 2005-08-10, 09:52 »
byl ktos kiedys w OKJ Tabun w Otominie? Co sadzicie o tej stajni? O koniach? O ludziach ze stajni?   
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: OKJ Tabun
« Odpowiedź #1 : 2005-08-10, 10:09 »
Chętnie bym pomogła ale ni znam tej stajni. A jesli jestesmy już przy takim temacie to chcialabym sie zapytac czy zna ktoś ośrodek jeździecki w KATOWICACH na MUCHOWCU?? Jesli tak to co sądzicie o tej stajni, na jakich koniach jeździcie ?? Ja tez chętnie udziele informacji wszystkim zainteresowanym, gdyż uważam że jest to najlepszy ośrodek jeździecki na terenie całych K-c.... :P
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: OKJ Tabun
« Odpowiedź #2 : 2005-08-10, 11:22 »
ja tam nigdy nie bylam, w okolicach bylam jedynie w stajni w sulminie 3 razy.. do otomina bym pojechala moze ale nie wiem  czy chce znowu wkrecac sie do jakiejs wielkiej stajni gdzie trudno jest 'nowym' wejsc w towarzystwo, wiem cos o tym niestety :|
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: OKJ Tabun
« Odpowiedz #2 : 2005-08-10, 11:22 »

MagdaSz

  • Gość
Odp: OKJ Tabun
« Odpowiedź #3 : 2005-08-10, 13:21 »
ja tam bylam pare razy. duuuzo ludzi (mlodych bardzo..).. głośno.
nie dla mnie
a instruktorow to jak rekawiczki zmieniaja
Zapisane

moki

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 353
  • Domestosowa kosmitka - Madziarko ;-)
    • WWW
Odp: OKJ Tabun
« Odpowiedź #4 : 2005-08-10, 18:26 »
Miejsce łade, rozwijające się aż przyjemie przyjechac tak sobie w odwiedziny. Konie hmm moża by troche więcej się spodziewac. Kiedyś było tam bardzo kameralni, cicho i spokojnie moza było odpocząć ale teraz multum dzieciaków, które się kłócą o wszystko o co tylko się da, dla nowych osób wejście w towarzystwo to góra prawie nie do zdobycia.
Jest dużo opini że strasznie sobistyczie się tam zrobiło, ale to zależy kto co lubi.
Ale co do zagospodarowania i wyglądu chyba najładniejszy ośrodek w Trójmieście.

MagdaSz

  • Gość
Odp: OKJ Tabun
« Odpowiedź #5 : 2005-08-10, 18:40 »
fakt.nowa stajnia, siodlarnia i hala wygladaja naprawde ladnie. tylko podloze na hali niezbyt.. no chybaze cos sie zmienilo ostatnio..
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: OKJ Tabun
« Odpowiedź #6 : 2005-08-10, 20:21 »
Hala jest aktualnie wogóle w remoncie :P
Faktycznie dość trudno wbić się w towarzystwo [wiem coś o tym :lol:], ale ludzie naprawdę spoko ;)
Konie jak kto lubi... Sporo skokowych, ogolnie koni nie brakuje na jazdy... ;)
Ogólnie to wlasnie tam przesiaduje cale dnie :lol:
Zapisane

Karolas

  • Gość
Odp: OKJ Tabun
« Odpowiedź #7 : 2005-08-10, 23:01 »
Vizsla w remocnie? :P beka, hyhy. No ja Otomin tak sobie lubie, zbyt malo miejsca i zbyt duzo konie. Ludzie to swoja droga, ale to zostawie dla siebie :) Ladnie zrobiony, ale jak juz mowilam za maluy teren na cos takiego.

a jak tam Chrzaszczu Martynki? Daja rade? (i moj kanaterk sznurkowy jeszcze caly? :P )
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: OKJ Tabun
« Odpowiedź #8 : 2005-08-10, 23:03 »
A jest coraz lepiej :P
No fakt, jest trochę tłoczno, ale nam to specjalnei nie przeszkadza :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: OKJ Tabun
« Odpowiedz #8 : 2005-08-10, 23:03 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: OKJ Tabun
« Odpowiedź #9 : 2005-08-10, 23:41 »
Vizsla no nie wiem czy tacy super ludzie skoro "nowych" do siebie nie "przyjmuja".. :roll:

Ja cem do Sopotu, tak bliziutko mam..
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: OKJ Tabun
« Odpowiedź #10 : 2005-08-10, 23:46 »
Są spoko jak się ich pozna ;) I wcale nie nie przyjmują, bo w takim razie co ja bym robiła w Otominie? :roll:
Trzeba się samym zapoznać i jest ok, tak strasznie nie jest :P Moze na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest niezbyt atmosfera, choc wcale tak nei jest ;)
Zapisane

glukoza

  • Gość
Odp: OKJ Tabun
« Odpowiedź #11 : 2005-09-06, 10:49 »
w otominie da sie wbic :] no ale rzeczywioscie trudno czasem jest :) hala w remoncie, tzn w wykonczeniu :D jush prawie cala w ceglach :] coraz wiecej koni mamy :] doi jazdy koni tez nie brakuje :] a co do instruktorow, to nie zmieniaja jak rekawiczki (chociaz tak tez to mozna okreslic) tylko po prostu na maciezynskie odchodza, albo zostaja :D jak kto woli :P
Zapisane

anieszka

  • Gość
Odp: OKJ Tabun
« Odpowiedź #12 : 2005-09-06, 13:45 »
Chętnie bym pomogła ale ni znam tej stajni. A jesli jestesmy już przy takim temacie to chcialabym sie zapytac czy zna kto¶ o¶rodek jeĽdziecki w KATOWICACH na MUCHOWCU?? Jesli tak to co s±dzicie o tej stajni, na jakich koniach jeĽdzicie ?? Ja tez chętnie udziele informacji wszystkim zainteresowanym, gdyż uważam że jest to najlepszy o¶rodek jeĽdziecki na terenie całych K-c.... :P

nie powiedziałabym aby był to najlepszy ośrodek w Katowicach ale patrząc po wzgledem katowic to owszem nie ma co za wiele wymagać...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.102 sekund z 24 zapytaniami.