Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Siodło na sprzedaż  (Przeczytany 1158 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ritka

  • Gość
Siodło na sprzedaż
« : 2004-02-16, 12:13 »
Wiem że to nie jest dział ogłoszeń :) ale musze.
Na sprzedaż ujeżdżeniowe siodło Kieffera, czarne, używane. Razem ze strzemionami i puśliskami. W dobrym stanie, sprzedaje, bo jest za duże, byłoby idealne na kogoś dorosłego. kontakt na PW albo ma maila malinka@kn.pl !!!
Zapisane

awangarda

  • Gość
Siodło na sprzedaż
« Odpowiedź #1 : 2004-02-16, 14:40 »
a ja chce kupic ujezdzenowke al nie kieffera... mnie interesuje isabel werth to z "poduszkami" albo ken tour....
Zapisane

Kozica

  • Gość
Siodło na sprzedaż
« Odpowiedź #2 : 2004-02-16, 16:25 »
kupie sobie siodło, postawie w pokoju i jak mnie tyłek zaswędzi (do jazdy) to sobie usiądę... tak może będzie taniej  :o  ale i tak nie ma co jak praca przy konikach  :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Siodło na sprzedaż
« Odpowiedz #2 : 2004-02-16, 16:25 »

Euphoria

  • Gość
Siodło na sprzedaż
« Odpowiedź #3 : 2004-02-16, 19:13 »
Tak jak to już gdzieśtam mówiłam, miałam do czynienia z jednym siodłem Kieffera i wcale dobrych wspomnień nie mam...Teraz sięgam po nie tylko w sytuacjach awaryjnych :P To pewnie tez wina modelu, ale tanie to ono nei było...jakieś takie ze złotym autografem jakby z boku jest...ble, twarde i niewygodne.
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Siodło na sprzedaż
« Odpowiedź #4 : 2004-02-21, 20:13 »
ja nie jestem zaintersowana bo ja skace :P chociażżżżżżżż ??? ala chyba nie może za pare lat :P
Zapisane

Ritka

  • Gość
Siodło na sprzedaż
« Odpowiedź #5 : 2004-02-21, 21:00 »
ale moje siodło jest właśnie miękkie. ale za duże na mnie więc nei moge w nim poprawnie siedzieć.... :cry:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 22 zapytaniami.