Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!  (Przeczytany 9064 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Raven

  • Gość
tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedź #30 : 2004-12-07, 18:32 »
Niektórzy wierzą w skutecznośc medycyny naturalnej... Ale ja nie jestem zwolenniczką tego typu lekarstw...
Cytuj

Moim zdaniem troche to dziwne

Moim zdaniem też...
Zapisane

Martyna

  • Gość
tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedź #31 : 2005-01-31, 13:22 »
Ale przeciz to jest okropn by zabijac zwierzeta tylko dla ich futra czy z przekonania, ze ich kosci maja dzialania lecznicze. A najgorsze sa jakies tam damulki, ktore jeszcze sie szczyca, ze maja futro z takiego czy innego zwierzaka. Ciekawe co by bylo gdyby z nas jakies zwierze chcialoby zrobic sobie torebke czy futro, czy tez bylibysmy z tego dumni
Zapisane

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedź #32 : 2005-01-31, 16:39 »
Zwierzęta nic człowiekowi złego nie zrobią gdy im nie wejdziemy w droge.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Forum Zwierzaki

tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedz #32 : 2005-01-31, 16:39 »

Raven

  • Gość
tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedź #33 : 2005-02-01, 10:49 »
Cytuj

Zwierzęta nic człowiekowi złego nie zrobią gdy im nie wejdziemy w droge.

Ale niestety my ciągle im wchodzimy w drogę...  :? A nasze niepochamowane instynkty i urojenia biorą górę i popychają do wstrętnych rzeczy...
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedź #34 : 2005-02-01, 10:56 »
Cytuj

Niektórzy wierzą w skutecznośc medycyny naturalnej... Ale ja nie jestem zwolenniczką tego typu lekarstw...

myśle, że posunęłaś sie do ryzykownego uproszczenia... jestem zwolenniczka medycyny naturalnej i jeszcze nic lepszego niz stworzyła natura dla naszego (i nie tylko naszego) zdrowia nie stworzono. nie zmienia to faktu, że niektóre specyfiki są tylko zabobonami, lub też ich działanie nie jest aż tak skuteczne jak im sie przypisuje... niestety symbolika narodu jest nie do wykorzenienia...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Malwina

  • Gość
tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedź #35 : 2005-02-01, 18:22 »
Nie mozna zabijac zwierzat w celu zrobienia jakiegos specyfiku !!!
To niedorzeczne !!! Te niewinne i bezbronne kociaki maja cierpiec, ginac tylko po to abysmy my mogli nosic modne torebki, futra czy kupowac jakies niby to leki ?!!!!???? Nawet nie maja zadnego zastosowania , sa to jakies zabobony i tyle.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedź #36 : 2005-02-01, 19:56 »
jeżeli jest to specyfik rzeczywiście pomocny to mozna dyskutować, ale jeśli tylko ma znaczenie symboliczne to kompletnie nie.... przykładem jest tran, gdyż razem z olejem z pierwiosnka oraz naturalnymi wit A i E sa niezastąpione np. dla serca... ale nie oznacza to pozyskiwania w sposób masowy... ja tranu nie przyjmuję bo etyka mi nie pozwala ale jesli ktoś je mięso to lepszego źródał kwasów omega3 i omega6 nie ma jak w tych dwóch olejach... a tran jest niestety zwierzęcy...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

kasia8989

  • Gość
tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedź #37 : 2005-02-02, 16:54 »
wiesz pao tak naprawde nie wiemy czy te"leki " działają.ludize już wpadali na góżne pomysły że np. nigy wołowe jądra dadzą im siłe co za debilstwo..
tran pomaga ale nie mi do ja to padliny nie jadam :lol:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedź #38 : 2005-02-02, 18:39 »
ja nie mam niedoborów kwasów z grupy omega więc tran mnie nie interesuje, ale są tacy, który ratuje życie. ważne by pamiętać, że nie ma panaceum na wswzystko i jeśli komuś tran pomaga to nie oznacza, ze tylko tran wszyscy maja pić. wręcz przeciwnie, natura stworzyła tylko różnorodności, że możemy znaleść zastępstwo :wink:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedz #38 : 2005-02-02, 18:39 »

kasia8989

  • Gość
tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedź #39 : 2005-02-02, 23:09 »
aaa no pao zgadzam się zgadzam :mrblue:
Zapisane

Kira

  • Gość
tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedź #40 : 2005-02-06, 01:36 »
wierz  ja nie przepadam za towarami  luksusowymi typu  futro nie jest to nie zbednie i nigdy go nie kupie :)
Zapisane

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedź #41 : 2005-02-06, 02:39 »
ja nie rozumiem dlaczego ludzie wybrali do proszkowania tygrysy? czy ich kosci roznia sie od kosci innych dzikich kotów? bo nie rozumiem? Ludzie wymyslaja pierdoly zeby cos wymyslic! Chcieli poprostu polowac na te biedne zwierzaki. Jestem przeciwna zabijaniu zwierzat na proszkowanie czegokolwiek, bo te specyfiki w niczym nikomu nie pomoga, tak samo jak sproszkowany rog nosorozca czarnego :roll: co za palant to wymyslil?
Ja mysle ze to sa zabobony, w ktore wierza prosci ludzie, a popyt na te rzeczy istnieje, wiec klusownicy kierowani TYLKO checia zdobycia pieniedzy zabijaja co im "nakazuje" rynek...
albo wezcie to ze żyrafy sa zabijane przez klusownikow, tylko po to by ci odcieli im ogony, z ktorych robia bransoletki, lub ciosy sloni, z ktorych robione sa figurki itp, no i przyklady mozna mnozyc, tylko komu to sluzy? Najbardziej klusownikom-maja co najwazniejsze dla nich w zyciuFORSE!!

moge powiedziec jedno: TO JEST STRASZNE!!
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

misiakonisia

  • Gość
tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedź #42 : 2005-02-07, 16:08 »
niestety garstka ludzi nie pomoze na przekonania, kulture, zwyczaje oraz wierzenia calych narodów. taka jest przykra prawda.....ale!!! jezeli zebralo by sie wiecej ludzi to dobra wole WIELE MOZE ZDZIALAC!!  :roll:  
wiec trzeba by tylko zdobyc dowody, a to.... JEST NAJNAJTRUDNIEJSZE!! :roll:
dlatego mozna to uznac za NIEMOZLIWE!!! ale nie trzeba sie z tym zgadzac!!  :roll:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedź #43 : 2005-02-07, 16:20 »
nie ma rzeczy niemozliwych. 14 letni chłopiec (co prawda cudotwórca) był w stanie "nawrócić" angielskiego myśliwego i teraz jest on jednym z największych obrońców dzikich zwierząt, więc i my możemy, tyle, że niewiele zdziałamy w ochronie tygrysów gdyz są gdzie indziej, ale mało to zwierząt potrzebujących pomocy wokół nas??? a te mruczące tygryski piwniczne??? mamy co robić
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedź #44 : 2005-02-08, 19:50 »
Cytat: pao
nie ma rzeczy niemozliwych. 14 letni chłopiec (co prawda cudotwórca) był w stanie "nawrócić" angielskiego myśliwego i teraz jest on jednym z największych obrońców dzikich zwierząt, więc i my możemy, tyle, że niewiele zdziałamy w ochronie tygrysów gdyz są gdzie indziej, ale mało to zwierząt potrzebujących pomocy wokół nas??? a te mruczące tygryski piwniczne??? mamy co robić

Jestem ciekawy Pao jak się nazywa ten były myśliwy. A co do ochrony tygrysów i odległości to nie zgadzam się z Tobą. To nie powinno mieć znaczenia. Nie od kozery wymyślono akcje internetowe.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Forum Zwierzaki

tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedz #44 : 2005-02-08, 19:50 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedź #45 : 2005-02-08, 20:01 »
nie mam nic przeciw akcjom, łącze się i jednoczę z nimi i robie co mogę jednak wiem że większe pole manewru mam tutaj niz tam. nie mam na myśli by nie pomagać ale z doświadczenia niestety wiem, ze wielu ludzi głośno krzyczy, jednak ani tam, ani tu nie robia nic. o to mi chodziło. ci którzy działają niech działają nadal i chwała im za to jednak krzykaczy jest juz zbyt wielu i często robią więcej złego niz dobrego.
nazwiska niestety nie podano...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Kocia12

  • Gość
tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedź #46 : 2005-02-09, 10:24 »
Tygrysy są śliczne,a zwłaszcza malutkie tygryski.Jak ktoś może coś takiego robić,z tymi ślicznymi zwierzętami!!!!One nic nikomu nie robią,jeśli im nic złego nie robisz.Tygrysy też są kotami,ale dzikimi(chyba każdy to powinien wiedzieć!).
Zapisane

Jamniczka

  • Gość
tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedź #47 : 2005-02-09, 15:53 »
Ja jestem za ochroną tygrysów... nie przeżyje jeśli ich nie będzie na świecie... będę miała poczucie nie spełnionej obietnicy...
Zapisane

kasia8989

  • Gość
tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedź #48 : 2005-02-09, 17:39 »
Kocia wiesz tu napewno wszyscy wiedzą ;)
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedź #49 : 2005-06-14, 20:32 »
pao co do tego chłopca to prawdopodobne, ale raczej nie da sie tego porownac z tym co my chcielibysmy robic! nawet jezeli bedziemy jakos bronic praw tygrysow to ....... w wiekszasci jestesmy dziecmi nie mamy sponsorow i prawie kazdy dorosły popatrzy na to z pobłazaniem....:(:(
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Aneczka

  • Gość
Odp: tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedź #50 : 2005-07-05, 22:43 »
Ja uważam, że chiny to porąbane państwo! Nie dość, że jedzą koty i psy to jeszcze takie okrucieństwo! Okropność. Przecież tygryski są takimi pięknymi stworzeniami... Jak mogą je tak wykorzystywać :(.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedz #50 : 2005-07-05, 22:43 »

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedź #51 : 2005-12-17, 23:11 »
 :kocham: TYGRYSY MOJE MARZENIE  :kocham:
Wiecie co chcciabym miec takie białego kochanego

 GDybym mogła to bym tych ludzi na futro i lekarstwa pzrerobila. Choc wiecie co fajnie miec taki miciutki kocyk z Tygrysa. :kocham:  Ale nie mogałabym zrobic temu zwierzeciu. Za bardzo je kocham one sa fascynujace, choc bało juz ich jest an tym zwiecie.  :( :(
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

ESIO

  • Gość
Odp: tygrysy przerabiane na lekarstwa i futra!
« Odpowiedź #52 : 2005-12-18, 13:07 »
Znów odświerzanie starych postów :lol:
Jak mi się zdarzyło to był już to czyn naganny, a jak komuś innemu to jest ok! :szok2:

Co do tygrysa zdięcia jest piękny, ale uważam, że to nie są zwierzęta do trzymania w domu :!!!: :!!!: :!!!:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 30 zapytaniami.