Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA  (Przeczytany 6049 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

myszka

  • Gość
ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« : 2002-11-01, 21:10 »
Zgodnie z obietnicą, coś dla miłośników testów i łańcuszków szczęścia. Miłej lektury!!!


Cztery podstawowe typy łańcuszków szczęścia.




Typ pierwszy (przewijaj w dół)











Pomyśl życzenie!










No serio, pomyśl!!!


Nie wygłupiaj się, on/a się z tobą nie umówi!




Pomyśl inne!






No wiesz, zboczeńcu!!!









Już ci się zmęczyła ręka? :-P










STOP!!!
Czyż to nie była super zabawa? Mam nadzieję, że Twoje życzenie było naprawdę wspaniałe. Teraz, żeby wpędzić cię w poczucie winy, powiem ci zo masz zrobić. Po pierwsze, jeśli nie wyślesz tego listu do 5096 osób w ciągu następnych pięciu sekund, zgwałci cię wściekła koza, a potem zrzucą cię z wieżowca prosto na kupę nawozu. To prawda! Ponieważ ten list nie jest taki jak inne, które są zmyślone, ten jest PRAWDZIWY! Serio!!! A oto jak to działa:

                      *jeśli wyślesz ten list do 1 osoby: jedna osoba wkurzy się na ciebie za przysłanie jej durnego łańcuszka szczęścia.
                     *jeśli wyślesz ten list do 2 -5 osób:  2 -5 osób wkurzy się na ciebie za przysłanie im durnego łańcuszka szczęścia.
                     *jeśli wyślesz ten list do 5 -10 osób:  5 -10 osób wkurzy się na ciebie za przysłanie im durnego łańcuszka szczęścia.      
                     *jeśli wyślesz ten list do 10-20 osób:  10 -20 osób wkurzy się na ciebie za przysłanie im durnego łańcuszka szczęścia.  

DZIĘKUJEMY! ŻYCZYMY SZCZĘŚCIA!!!

-------------------------------------------------------------------------------
Typ 2.

Witamy i dziękujemy, że czytasz ten list. W Baklaliviatatlaglooshen żyje głodujący mały chłopiec bez rąk, nóg, rodziców ani kóz. Możesz pomóc uratować jego życie, ponieważ z każdą przesłaną przez ciebie kopią tego listu, na konto Fundacji na Rzecz Głodującego Bezrękiego Beznogiego Bezkoziego Chłopca z  Baklaliviatatlaglooshen wpływa jeden dolar. Pamiętaj, że tak naprawdę nie możemy w żaden sposób policzyć wysłanych listów i wszystko to jeden wielki kit. Więc dawaj, wspomóż nas. Wyślij ten list do pięciu osób w ciągu następnych 47 sekund. Aha, jeżeli przypadkeim wyślesz go do 4 lub 6 osób, umrzesz na miejscu. Jeszcze raz dziękujemy!

-------------------------------------------------------------------------------
Typ 3

Ten łańcuszek istnieje nieprzerwanie od 1897 roku. To oczywista bzdura, ponieważ nie było wtedy poczty elektronicznej ani tylu znudzonych ośmiolatków puszczających w obieg łańcuszki. No więc tak to działa: prześlij ten list do 15067 osób w ciągu następnych siedmiu minut, albo przydarzy ci się coś strasznego!!! Np.:

(Zmyślona Straszna Historyjka nr 1)

Miranda Pinsley wracała ze szkoły pewnej soboty. Niedawno otrzymała nasz list i zlekceważyła go. Potknęła się na pęknięciu w chodniku i wpadła do niezabezpieczonej studzienki ściekowej, spłynęła z szambem do rzeki, a potem spadła w dół z wodospadu!!! Nie tylko potem śmierdziała, była także martwa!!! To Może Przydarzyć Się Tobie!!!

(Zmyślona Straszna Historyjka nr 2)

Dexter Bin, lat 13, dostał nasz list e-mailem i zlekceważył go. Tego samego dnia on i jego chłopak (no co niektórzy mają inną orientację!) zostali potrąceni przez samochód. Zginęli i poszli do piekła, gdzie cierpieli męki po wieczność, dręczeni posiłkami z uroczych kotków 3 razy dziennie! To Może Przydarzyć Się Tobie!!!


Pamiętaj, możesz skończyć jak Pinsley lub Bip! Po prostu wyślij ten list do wszystkich swoich beznadziejnych kolesiów, a wszystko będzie w porządku.

--------------------------------------------------------------------------------
Typ 4

Tak jakby coś Cię to obchodziło, oto krótki wierszyk który napisałem. Wyślij go do każdego ze swoich przyjaciół.

Przyjaciele


Przyjaciel to ktoś, kto zawsze jest przy tobie
Przyjaciel to ktoś, kto lubi cię nawet jeśli śmierdzisz
Przyjaciel to ktoś, kto lubi cię nawet jeśli jestes odrażająco brzydki
Przyjaciel to ktoś, kto sprząta, kiedy zmoczysz spodnie
Przyjaciel to ktoś, kto siedzi przy tobie całą noc, kiedy użalasz się nad swoim beznadziejnym życiem
Przyjaciel to ktoś, kto udaje, że jesteś super, nawet jeżeli w rzeczywistości uważa, że powinno cię zgwałcić stado wściekłych kóz, a potem powinno się ciebie rzucić stadu złych psów.
Przyjaciel to ktoś, kto czyści twoją ubikację, odkurza, bierze kasę i wychodzi, a nie, przepraszam, to sprzątaczka.
Przyjaciel to nie ktoś, kto wysyła ci głupie łańcuszki szczęścia, licząc na to, że tym sposobem spełnią sie jego marzenia o wygranej w totka.
Teraz prześlij to dalej, jeśli tego nie zrobisz, zjedzą cię zdziczałe kundle!!!
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedź #1 : 2002-11-01, 21:13 »
Jak ja nie znosze lancososzkow!!

@          @          @
   @       @       @    
      @ @   @ @
    @                  @
@  @                   @@
     @                @
         @@  @@
      @               @
   @                     @
Słoneczko szczęścia wyślij wszystkim tórych masz na liście gg. W ciągu15 min. a będziesz się śmiał przez całe życie
Zapisane

milka004

  • Gość
ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedź #2 : 2002-11-02, 17:51 »
a ja je wpros uwielbiam. a najbardzej lubie zapychac nimi skrzynke mojej siostry :lol: no i te oczywiscie tez do niej wysle :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedz #2 : 2002-11-02, 17:51 »

kapi

  • Gość
ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedź #3 : 2002-11-02, 20:23 »
Nigdy nie bawiły mnie te łańcuszki szczęścia. Taka zabawa dla zabicia czasu.
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedź #4 : 2002-11-03, 14:43 »
MNIE TO DOBIJA! PATRZĘ SIĘ NA GG: JEŚLI WYŚLESZ TĄ WIADOMOŚC DO:0-5 OSÓB CZEKA CIE ŚMIERĆ.." I TAK DALEJ! I ILE RAZY NA DZIEN TEGO DOSTAJĘ! I NIR MA CO SIĘ DZIWIĆ, ŻE NIEKIEDY POPROSTU NIEGRZECZNIE ODPOWIEM JAK DOSTANĘ ŁANCUSZKA.. A TYLE RAZY PISZE ZNAJOMYM ZE NIE CHCE A ONI NA TO :ALE MOZE SIE SPRAWDZI  I SIE SPELNI MOJE MARZENIE".... Nic za darmo nie przyjdzie... Jak chcą zeby sie spelnily marzenia niech klękną przez obrazkiem i sie modlą (mi sie nieraz spełniło :)))) ... :)...

Sory za Capsa ;)...
Zapisane

milka004

  • Gość
ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedź #5 : 2002-11-03, 14:52 »
To juz wiem do kogo lepiej nie wysylac bo jeszcze postraszy mnie takim stworem jak nizej...
Zapisane

Mlody

  • Gość
ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedź #6 : 2002-11-03, 16:03 »
Jest wtyczka do PowerGG która blokuje spamy i łańcuszki... można skorzystać (Text Filter)
Ja też nie nawidze łańcuszków  :twisted:
Zapisane

myszka

  • Gość
ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedź #7 : 2002-11-03, 17:14 »
Mam pytanie, czy ktokolwiek przeczytał to tłumaczenie nad którym siedziałam przez godzinę??? Nie chodzi o łańcuszki na poważnie...
Zapisane

Saba

  • Gość
ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedź #8 : 2002-11-03, 17:29 »
Ja przeczytałam, a co?
Przyznaje - treść troche olałam.  :oops:  Zabij mnie za to :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedz #8 : 2002-11-03, 17:29 »

myszka

  • Gość
ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedź #9 : 2002-11-03, 17:55 »
Bo chodzi o treść. Jest humorystyczna. Ironiczna. Sarkastyczna. Absurdalna. ŚMIESZNA!!!!! Jesooooo z Wami to...  :lol:
Zapisane

Saba

  • Gość
ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedź #10 : 2002-11-03, 18:11 »
iiiii taaaaaammm, nuuuuuuuuuuuddddaaaa :lol:




żartuje
Zapisane

milka004

  • Gość
ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedź #11 : 2002-11-03, 20:21 »
Ja przeczytalam, myszka nie na darmo sie meczylas zeby przetlumaczyc :wink:  no a do wszystkich-zeby to przeczytali ;) lancuszki naprawede fajne(ich TRESC jak kto woli)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedź #12 : 2002-11-03, 20:41 »
Mysza, a ja je porozsyłam, może mi się cuś spełni  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

myszka

  • Gość
ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedź #13 : 2002-11-03, 20:51 »
Np. 1 - 20 osób wkurzy się na ciebie za przesłąnie im łańcuszka szczęścia  :lol:
Zapisane

Saba

  • Gość
ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedź #14 : 2002-11-03, 20:51 »
No i wyszłam na zołze! Teraz to wszyscy Mysi słodzą, a ja że nudne.
heh <wzdech>  :?  :P  :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedz #14 : 2002-11-03, 20:51 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedź #15 : 2002-11-03, 20:58 »
Saba, Ty zołzo  :lol:  :lol:
Mogę Tobie też posłodzić  :P
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedź #16 : 2002-11-04, 19:07 »
Saba jestes sliczna, mądra, inteligentna, pewna siebie, zabójcza, ładna, pachnąca, urocza, rozumna, niegłupia, zabawna.. ;)  :lol:
Zapisane

myszka

  • Gość
ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedź #17 : 2002-11-04, 19:52 »
O, masz rację, Magda, znając Sabę już dobrych 7 lat (Sabcia, to już tyyyle!!!  8) ) mogę tylko potwierdzić!!!  :wink:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedź #18 : 2002-11-04, 20:02 »
Cytat: myszka
O, masz rację, Magda, znając Sabę już dobrych 7 lat (Sabcia, to już tyyyle!!!  8) ) mogę tylko potwierdzić!!!  :wink:

Magdaland zawsze ma racje  :lol:
Zapisane

myszka

  • Gość
ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedź #19 : 2002-11-04, 20:13 »
Nie. To ja mam zawsze rację. Inni mogą mieć jak im pozwolę. Bez dyskusji. :lol:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedź #20 : 2002-11-04, 20:15 »
Myszko, chyba się zamieniłysmy rolami ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedz #20 : 2002-11-04, 20:15 »

Saba

  • Gość
ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedź #21 : 2002-11-05, 17:20 »
Cytuj
Saba jestes sliczna, mądra, inteligentna, pewna siebie, zabójcza, ładna, pachnąca, urocza, rozumna, niegłupia, zabawna..  

Że jestem pachnąca i lubie zabijać to wiedziałam oczywiście, ale że rozumna... :lol:  :lol:

Cytuj
O, masz rację, Magda, znając Sabę już dobrych 7 lat (Sabcia, to już tyyyle!!!  ) mogę tylko potwierdzić!!!

Wstyd (że się znamy i jesteśmy stare baby)

dziekuje za komplementa :kocham:  :slonko:  :serce:
Zapisane

milka004

  • Gość
ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedź #22 : 2002-11-05, 17:32 »
Cytat: Saba
Wstyd (że się znamy i jesteśmy stare baby)


 :?: Jaki wstyd ze stre baby????? Kurcze przeciez wszystkie tu kiedys bedziemy stre baby :?:
Nie, za dlugo juz tu siedze juz mi sie chba jakies styki w mozgu poprzepalaly... nic nie kapuje :?
Zapisane

Saba

  • Gość
ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedź #23 : 2002-11-05, 17:34 »
żartowałam :idea:
Zapisane

milka004

  • Gość
ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA
« Odpowiedź #24 : 2002-11-05, 17:35 »
No!!! To masz szczescie!!!!!!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.124 sekund z 26 zapytaniami.