Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Zróbmy polewę z pospólstwa:D  (Przeczytany 3180 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Zróbmy polewę z pospólstwa:D
« : 2005-08-09, 14:22 »
Robimy polewę z prostuchów, fajnie byłoby, gdyby weszli i sami przeczytali, co za bzdury piszą. Śmiejemy się z opinii ludzi, którzy komentowali wiadomość o zagryzieniu dziewczynki przez psa.

"zakazać krzyżówek a już istniejące wyeliminować od zaraz"
Tak, łapiem za kałacha i lecim na groźnego mieszańca pit bulla z rottkiem, który śpi pod drzewem w ogrodzie (na pewno trawi dwoje dzieci).

"jak zwykle w polsce chodzą wszystkie psy bez kagańców, a policja i straż miejska omija takich ludzi z daleka"
To kto ma chodzić w tych kagańcach: ludzie czy psy?

"No to pytam: jak nie gryzie, to jak sie odzywia? Przez kroplowke?"
Pospólstwo wie, do czego jest kroplówka.

"Znam się troche na psach i jedno wiem napewno, amstaf i akita to nie są 
 absolutnie rasy do domów w których przebywają dzieci!!!"

Tak, amstaff to morderca i nie myśli o niczym innym, jak o zabijaniu. A akita to już w ogóle...

"Mało agresywna jest większość owczarków, z wyjąkiem niemieckiego (który tak naprawde nie jest owczarkiem) i kaukaskiego."
1.Jeśli owczarek niemiecki nie jest owczarkiem, to czym jest?
2.Ciekawe, czy ten ktos, kto to pisał, zna takie rasy jak azjata czy jużak? Też owczarki i charakter mają podobny do kaukaza...

"Na psa powinno być stać tylko nielicznych, majętnych - mniej obsranych trawników, lepsze warunki dla psa, mniej tragedii takich jak ta /pies byłby wyszkolony, miałby opiekuna, itd./ a tak byle cienias z bloku  paraduje z psem /oczywiście jak go zapytasz czy pies był szczepiony lub czy płaci za niego podatek robi ździwioną minę/- gdzie nie staniesz psie odchody - jak w kołchozie."
To pisał prawdziwy miłośnik psów, którego na pewno interesuje, czy psom się dzieje dobrze na świecie. W dodatku był w kołchozie. I takie pytanko od Kairy: czy tylko ludzie bogaci mogą mieć wyszkolone psy? Bogata nie jestem, a mój pies to nie tuman.

" Jak mają dom z ogrodem, gdzie takiego psa można odseparować od dzieci to niech go sobie hodują ... (...) Człowiek ma rozum, choć jak widać - nie każdy"
Jasne. Psa powinoo trzymac się w komórce lub piwnicy, do tego najlepiej nie mówić dzieciom, że w ogóle mają psa. Sami dorośli jedzenie powinni dawać psu na kiju. "Człowiek ma rozum, choć jak widać- nie każdy"- argument przemawiający za tą tezą to tekst o odseparowaniu psa od dzieci. Niech sobie postępuje, jak tej osobie każe malutki rozumek, nastepne pogryzienie będzie w jej domu.

"Mam nadzieje ze wszystkie te wielkie bydlaki skoncza jak mowie."
Zaiste, amstaffy mierzą ponad metr w kłębie.

"To rasa morderców i należy ją wyeksterminować warz z właścicielami!!!"
Oj tak! Własciciele też gryzą!!!

"Amstafy są agresywne i niebezpieczne dla otoczenia! Są tylko łagodniejsze od urodzonych morderców pitbuli. Ludzie jeżeli chcecie kupić psa z charakterem niegroźnego dla dzieci to wybierzcie buldoga."
Tak. amstaff jest niebezpieczny dla otoczenia, gdyż zawiera różne toksyny, które mogą wybuchnąć, każdy pit bull zaraz po urodzeniu morduje swojego właściciela, a bludogi nie mają zębów.

"dlatego mam jamnika, oleee"
Jamniki też nie mają zębów.

"Powoli strach na ulece wyjść a bo to jakiś pies a to znowu wąż komuś uciekł, po górach hasają wilki, niedźwiedzie..."
Pies przeraża samym wyglądem, ulubionym zajęciem węża jest ucieczka, a wilki z miśkami bawią się w alpinistów. I niech no który turysta wejdzie na Giewont czy ysy, od razu rzucają się, ciągną w ciemny kąt i mordują, a potem dla picu zwalają z góry.

"jak widze jak niunie spacerują z takimi psami to mnie krew zalewa! niech lalunie kupią sobie chau-chaua i spokój"
1.Gdzieś czytałam, że kobiety radzą sobie lepiej z psami niż mężczyźni.
2.Często to dzieci i nastolatki stwierdzają, że psa trzeba szkolic, a nie ich rodzice.
3.Z chowem bywa więcej problemów niż z astem, to, że ma futro, a ast sierść to nie znaczy, że chow jest sympatyczniejszy (może z wyglądu).
4.W ogóle to się pisze chow chow, nie chau chau, ale to już taka drobna uwaga.

Jak widać, wiedza pospólstwa na psi temat jest znacznie wieksza od naszej, należy ich słuchać, tym bardziej, że z takimi opiniami, jakie prezentują prawdziwi psiarze, mogą Cię tak pojechac, że aż przykro będzie. Tyle.


 






Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Zróbmy polewę z pospólstwa:D
« Odpowiedź #1 : 2005-08-09, 14:35 »
oo z tym chowem to zwróciłam uwagę... (ciekawe dlaczego ;) dotychczas słyszałam takie opinie o nich,że są  są agresywne, złosliwe i uparte... a tutaj wynika,że chow to łatwa psinka.. o jak miło :lol:
Ale czytając te wszystkie komentarze, to już nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać..
« Ostatnia zmiana: 2005-08-09, 14:42 autor Fatty »
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Zróbmy polewę z pospólstwa:D
« Odpowiedź #2 : 2005-08-09, 14:38 »
Fatty, jakże się myliłaś... Ja też trwałam w przekonaniu, że ast to średniak.
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Forum Zwierzaki

Odp: Zróbmy polewę z pospólstwa:D
« Odpowiedz #2 : 2005-08-09, 14:38 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Zróbmy polewę z pospólstwa:D
« Odpowiedź #3 : 2005-08-09, 14:45 »
Kaira no i ja nie mam kagańca ani dla psa, ani tym bardziej dla siebie :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Zróbmy polewę z pospólstwa:D
« Odpowiedź #4 : 2005-08-09, 17:39 »
Jedziemy dalej- są nowe fachowe opinie :lol:

"Moim zdaniem powinno się wszystkie psy pozabijać!!! Niech mi ktoś powie, jaki jest z nich pożytek? Żygać mi się chce, jak widze za przeproszeniem "stare baby", czy kogokolwiek tulącego się do swojego ukochanego pieska!!! Każda (każdy) z nich mówi: "Niech się Pan (Pani) nie boi, on nie gryzie..."!!! Niejednokrotnie pies jest ważniejszy od człowieka!!! Wiele ludzi więcej czasu poświęca psu niż np. własnemu dziecku!!! Dopiero, gdy zdarzy się taka tragenia jak w Warszawie ludzie zaczynają się zastanawiać!!! I powiem Wam, że mam gdzieś te wszystkie schroniska dla psów!!! Po co one są?? Żeby zapewnić kilku niepotrzebnym, porzuconym przez kogoś, komu się ZNUDZIŁY, psom dobre warunki?? A czy nie lepiej byłoby przenaczyć te pieniądze, za które są utrzymywane takie schroniska na pomoc dajmy na to bezdomnym czy bezrobotnym??? Zastanówcie się LUDZIE!!! Czy jakieś tam głupie zwierzę jest dla Was ważniejsze od człowieka??? Ja nigdy nie miałem, nie mam i nie będę miał psa!!!"
Ten człowiek ma kompleksy- psy są lepiej traktowane niż on.

"Psy typu Amstaf mają chyba cos z układem nerwowym a mianowicie psy te chyba nie czują bólu."
Tłumaczę: wszystkie amstaffy to robocopy.

"Spóldzielnie mieszkaniowe powinny wprowadzić zakaz trzymania psów w mieszkaniach lub nałożyć wysokie opłaty w czynszu"
Och, czemuż oni jeszcze tego nie zrobili? Ajajajajaj! :shock:

"Jak widze psa bez smyczy i kagańca natychmiast dzwonie po policje"
Drodzy psiarze, którzy maja prawko i samochód- wiecie już, czemu policji nie ma na drogach w miejscach, gdzie jest potrzebna?

"Jestem za wyeliminowaniem tej sztucznej rasy."
Ciekawe, jakiego on posiada psa. Na pewno europejskiego wilka- wilki nie są sztuczne.

"Nie dość że jest paskudnie brzydka, to jeszcze genetycznie zepsuta, przez co agresywna. Od dawna uważam tak w stosunku do Amstafow, Pitbulli i innego tego rodzaju świństwa."
Ten gość zapomniał, że o gustach się nie dyskutuje. Poza tym, jak mozna "uważać tak w stosunku do..."? Może to ktoś wyjaśnić?

"Proponuje   podatek od jednego czworonoga w  wysokosci 5000 pln. Wtedy skonczą sie tragedie"
Proponuję opłatę za tak dennie optymistyczny post- również 5000 złotych. Wtedy nieznacznie, bo nieznacznie, ale obniżymy poziom głupoty w Internecie.

"Teraz rozpocznie się batalia o to by psu przypadkiem włos z głowy nie spadł, a o zagryzionym dziecku za trzy dni nie będzie już ani słowa. Psy nie są gatunkiem zagrożonym, a w naszym kraju nawet nikt nie wie ile ich jest. Nikt nie kontroluje ich rozrodu. Gromady bezpańskich psów pustoszą pola i atakują ludzi, a my jesteśmy zupełnie bezradni."
A o psie będzie mowa za 3 dni? Forumowicze, pamiętajcie: za 3 dni szukamy ŚWIEŻYCH informacji o amstafie. Pamiętajcie, o amstafie, nie o dziewczynce, bo o niej informacji nie będzie.

"nikt mi nie wmowi, ze w innych krajach jest podobnie. Nie jest podobnie. Jest zupelnie inaczej. Ludzie sa madrzejsi, lepsi i 100 x bardziej opanowani."
Mądrzejsi w innych krajach? Hmm... ciekawe, czy ów gość wie, że jest takie coś jak corgi i że we Włoszech wpisali tę rasę na listę niebezpiecznych...

"Jesli chcesz miec psa, dlaczego potencjalnego zabojce?? Jest tyle bezpiecznych ras, ale Kowalski nie chce juz jamnika. Teraz modne sa pitbulle, amstaffy, bullterriery i inne psy do walk. Nie mowie o dresiarzach, bo to szczegolny przypadek swirow, ale normalni ludzie, rodziny decyduja sie na potencjalnych zabojcow. Dlaczego ?????? Dlaczego "kreci" ludzi posiadanie tykajacej bomby? Dla dreszczyku emocji lub podbudowanie swego ego ryzykuja zycie swoich dzieci. "
Poprawka: nie tylko asty zawierają toksyny, przez które pies może wybuchnąć, inne psy do walk też je mają. Pamiętajcie: nigdy nie kupujcie psa bojowego, a swoje wyrzućcie precz, bo jeszcze Wam wybuchną na smyczy!!!!

"Kot przynajmniej sam potrafo o siebie zadbac zawsze jest czysty i nie śmierdzi. Nie zaatakuje tez nikogo. A taki pies? Wejdziesz do kogos do mieszkania t od razu czuć że ma psa bo wydziela te swoje feromony. Jak mozna wytrzymac z psem w domu to ja nie rozumiem. Ktos zadzwoni do drzwi to robia taki hałas że sie nie da wytrzymać, a jak widzą jedzienie to im slina cieknie litrami z pyska."
Kociarze, Wasze koty umieją same o siebie zadbać, po co wywalać pieniądze na karmę, miski, szczotki i weterynarza. Jak kot będzie chory, sam do niego pójdzie. Kot nikogo nie zaatakuje- wysłuchajmy relacji myszy i wyciągnijmy wnioski. Hałas- koty hałasują przez cały okres godowy. ślina leci litrami z pyska- no, jesli gość spotykał tylko i wyłącznie psy, które dostały śliniotoku to nie powinnam komentować. I nie skomentuję, bo może faktycznie.

"1 zł- tyle dałbym za każdego zlikwidowanego psa!!! MYSLĘ SOBIE ŻE MOŻE TO BYĆ DOBRY POMYSŁ NA OBNIŻENIE BEZROBOCIA W KAZDYM MIEŚCIE A PRZY OKAZJI ZLIKWIDOWANIE WSZYSTKICH POWTARZAM WSZYSTKICH ŚMIERDZĄCYCH,ZAPCHLONYCH,PSÓW(BO ONE WŁASNIE WSZYSTKIE TAKIE SĄ),KTÓRYCH ZRESZTĄ NIENAWIDZE."
Czyli nie zależy mu na likwidacji psów, gdyby zależało, dałby min. stówę...

"Amstaf ? To tylko nieudana imitacja psa - skutek uboczny zabaw genetycznych."b]
Jakże ten człek się myli! Kolego, ast to nie imitacja psa, to bomba, która wybucha!

"ja mam mieszanca amstaffa z mastiiffem ,wielkie bydle z brzydkim pyskiem,sam sie go boje,ale mnie tez sie boja jak z nim ide,wszyscy schodza mi z drogi,inne psy to on zjada na sniadanie,kiedys go poszczulem na jednego amstaffa i ostro go pokiereszowal ale swojego pieszczoszka w pore odciagnalemzadni dresiarze z 53cm w bicepsie mi nie podskocza,nie musze miec bejsbola, ,mam smiecionosna bron i nie waham sie jej uzywac,jesli ktos chcialby ustawic walke z moim pieszczochem niech da znac"
Zgłaszam na walkę mojego psa: Kama, mieszaniec PONa i pudla, wielkości cocker spaniela. Wygra z tym psem, nawet najsłabszy pies wygra z urojonym psem.






Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Zróbmy polewę z pospólstwa:D
« Odpowiedź #5 : 2005-08-09, 19:56 »
A czyżby to z forum onet.pl? :lol: Tam wogóle debile- kiedyś napisali że jakaś sławna ma (cytat) "wargi jak muszla klozetowa" :lol: d e b i l e - krótko ;)
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Zróbmy polewę z pospólstwa:D
« Odpowiedź #6 : 2005-08-09, 20:22 »
Goldęs, tak :mrgreen: Oni nadają się najlepiej, by robić z nich pośmiewisko. Jak z Łis :ogien:
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Zróbmy polewę z pospólstwa:D
« Odpowiedź #7 : 2005-08-09, 20:50 »
W odpowiedzi na komentarz o husky'm przyjaciółki, który zagryzł asta (już tego komentować nie bedę):

"Mam 4,5 miesięcznego szczeniaka husky.Na swoim koncie ma już zagryzionego gołębia ale żeby psa..........?.To są łagonne psy polują tylko na ptactwo." 
FCI źle zatwierdziło husky. Kochani kynolodzy, zali nie wiecie, że husky to urodzony retriever i że powinien być w grupie ósmej razem z goldixem i labem?


"Wspaniałego psa ma twoja przyjaciółka.Możesz być pewna, że nie bronił swojego życia, tylko jej."
Hmmm... A może jednak husky to pies obronny? Kynolodzy, wsadzamy huskiego do molosów.

"Huski jest chyba najłagodniejszym psem ze wsystkich ras"
Człowieku, coś Ty! Przecież zagryzł asta, żywą bombę!!!

"Jeżeli to był ten większy huski (Alaskan Huski, nie mylić z bardzo popularnym Syberian Huski)) to mnie to wcale nie dziwi."
To na pewno był alaskan husky, te psy nie są tak popularne jak syberiany, ale występują w Polsce równie często jak jamniki.

"A ja mam młodziutkiego YORKA, który atakuje głównie buty i mam pewność, że innych już problemów z nim nie będzie!!!"
Oj, uważaj! Zawsze zaczyna się od butów! 


Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Zróbmy polewę z pospólstwa:D
« Odpowiedź #8 : 2005-08-10, 19:14 »
Cytuj
"Kot przynajmniej sam potrafo o siebie zadbac zawsze jest czysty i nie śmierdzi. Nie zaatakuje tez nikogo. A taki pies? Wejdziesz do kogos do mieszkania t od razu czuć że ma psa bo wydziela te swoje feromony. Jak mozna wytrzymac z psem w domu to ja nie rozumiem. Ktos zadzwoni do drzwi to robia taki hałas że sie nie da wytrzymać, a jak widzą jedzienie to im slina cieknie litrami z pyska."
Feromony to Ty kochanie wydzielasz :mrgreen:

Cytuj
"Teraz rozpocznie się batalia o to by psu przypadkiem włos z głowy nie spadł, a o zagryzionym dziecku za trzy dni nie będzie już ani słowa. Psy nie są gatunkiem zagrożonym, a w naszym kraju nawet nikt nie wie ile ich jest. Nikt nie kontroluje ich rozrodu. Gromady bezpańskich psów pustoszą pola i atakują ludzi, a my jesteśmy zupełnie bezradni."

Taak, a ludzie to gatunek zagrożony wyginięciem , któremu potrzebny jest rezerwat i schronisko. I przez tego psa, który zaatakował czlowieka(i spustoszył pole na dodatek !), zginęło najmocniejsze ogniwo ludzkości ;)


« Ostatnia zmiana: 2005-08-10, 19:16 autor Alya »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zróbmy polewę z pospólstwa:D
« Odpowiedz #8 : 2005-08-10, 19:14 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Zróbmy polewę z pospólstwa:D
« Odpowiedź #9 : 2005-08-11, 12:52 »
ooo raaanyyy :lol:
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Zróbmy polewę z pospólstwa:D
« Odpowiedź #10 : 2005-08-13, 20:32 »
boshe.. "zagryzione dziecko" nikogo nie obcgodzi oczywiście że była to nastoletnia ćpunka i dealerka, kot nikogo nie zaatakuje? ciekawe skąd mam 'dziwne" ropiejącedziury na rękach akurat w miejscach gdzie mnie kot "zębami połaskotał" i koty wcale nie wydzielają feromonów, a ich mocz to perfumy...
jeszcze ten mieszaniec "amstaffa z mastifem"  to już wogole... ciekawe jakio to był amstaff ze dosięgnął do suki mastifa, a jeśli to mastif był ojcem to ciekawe że amstafka będąca matka przetrwała ciążę...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Zróbmy polewę z pospólstwa:D
« Odpowiedź #11 : 2005-08-13, 20:44 »
Iras...kobieto naiwna, amstafik wszedł na fotel aby sięgnąć, albo ona się położyła i "coś" umknęło jej uwagi...  :lol:
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Zróbmy polewę z pospólstwa:D
« Odpowiedź #12 : 2005-08-13, 21:18 »
Tooo jeśli suka była mastifką, a co jeśli pies?musiałby mieć niesamowicie mały narząd że jej nie rozsadził... a szczeniaki tez musiałyby się urodzić miniaturami żeby suka przetrwała ciążę...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Zróbmy polewę z pospólstwa:D
« Odpowiedź #13 : 2005-08-13, 22:52 »
znajomy miał suczkę malutką kundliczkę i rotka. I były szczeniaczki, podobne nawet do tatusia ino mniejsze. Przyroda czyni cuda.... :lol:
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Zróbmy polewę z pospólstwa:D
« Odpowiedź #14 : 2005-08-14, 15:45 »
Po pogryzieniu 15 latka.

"mam dosc czytania wiadomosci o pogryzionych....!!!!!!"

To nie czytaj!!

"czekam na dzien kiedy bede mogl przeczytac ze jakies bydle zagryzlo swego wlasciciela..lub ,ze wyszla zgoda na karanie posiadaczy psow,,bydlakow''.dosc zapaskudzonych trawnikow i piaskownic"
Aha. Czyli dużych psów nie wolno trzymać, bo będą brudne trawniki. Ciekawe tez, ile lat ma ten gość, że interesuje się czystością w piaskownicy.

jako że powstanie tej rasy jest wynikiem chodowania psów szczególnie agresywnych powinna zostać eksterminowana 
Ulala, filozof... Fatycznie, psy hodowane na wystawy muszą być agresywne. Przecież jeśli sedziego pies nie ugryzie, to sedzia psa wywali z ringu.

POWYBIJAĆ TE PSY !! kupcie se koty :P
Tak, bo nie masz człowieka, który miałby alergię. I który lubi, kiedy mu kot drapie meble itd.

Mnie zaatakowały dzikie psy. Czułem się jak zwierzyna na którą ktoś poluje. Byłem "obiadem" dla czterech kompletnie dzikich czworonogów.
Skoro byłeś obiadem, to jakim cudem piszesz posty?

"Dlaczego zawsze najgłośniej krzyczą ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia o tych psach?"
A wiesz, czemu dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny.

znalam go! bardzo fajny chlopak, za duzo wypil... glupia sytuacja,wspolczuje temu dzieciakowi,ale jemu tez.
A masło było maślane.

"Psy ras agresywnych SĄ naszymi wrogami.Tyle."
To ilu mamy wrogów, omnibusie?

"Dość tych psów! Szczekają o północy pod klatką spać nie można! A okna mam drewniane nieszczelne i mieszkam na najwyższym 4 piętrze!"
Wyprowadź się na biegun południowy, tam psa nie ujrzysz. I gwarantuję, że będziesz miałszczelne okna.

"Polska jest najbardziej zapsionym krajem świata"
A znasz taki kraj jak np. Rosja?

"Czas najwyższy wysłać tego redaktora, co to robi programy kulinarne,(Makłowicz?) do Korei, żeby rozpropagował w Polsce dania z psiny.Zjemy te cholerne psy i będzie spokój!"
Szanuj Polaków. Wbrew pozorom nie są głupi.

"Psy przyjaciele czy genetyczne monstra ?"
Ani to, ani to. Zwykłe bomby w kształcie psa.

"Pies przebywający w miejscu publicznym bez smyczy i kagańca (pow.10 kg) powinien byc obigatoryjnie odbierany właścicielowi przez policję lub straż miejską i usypiany. Trzask prask i po wszystkim."
A jak w miejscu publicznym trafi się shi tsu z nadwagą, bez kagańca i smyczy?

Prości ludzie słuchają innych. Jak się nakaże zakładać psom kagańce i po nich sprzątać, będą to robić.
To nawet nie wymaga komentarza.

"Mieszkam na nowym osiedlu, gdzie aż roi się od amstaffów, staffordów i innych dużych psów."
A czym się różni amstaff od stafforda???


"kto trzyma psa w domu ten ma w domu chlew." 
Czyściutki ten mój chlew.

"Dlaczego psy byly pijane? Jak mozna psiakom podawac zamiast wody alkohol? Jest to niedopuszczalne i karygodne. Za cos takiego wlasciciel powinien isc siedziec nie na rok a na 10 lat. Wcale sie nie dziwie, ze psy byly agresywne, a jedyne co mnie zastanawia to to, jak im zbadano zawartosc alkoholu w wydychanym powietrzu?????"
Psy był pijane, bo wiadomo, jak to psy, lubią wyskoczyć z kumplami na browara.

"pies=zwierze=instynkt=zabójca. Pies taki był jest i zawsze taki będzie niezależnie ile go będzie szkolić/opiekować się nim."
Zapisuję się do Ciebie na korepetycje z psiej natury.

"Tylko Jamniki powinny byc dozwolone do trzymania w miastach !!!!"
Bo nie mają zębów, jak pisałam wcześniej. A to, że drą się niemiłosiernie- o tym nie ma mowy.

"Amstaff to pies dla dresa" 
No, to zbieramy metalowców i lejemy każdego asta. Nic mu nie bedzie, w końcu to robocop.

"I tu widać wyższość kotów nad psami"
Nad jakimi? Chichuachua? 

"Amstaff-pies bestia"
Ile razy mam powtarzać, że amstaff to bomba!

"pitbull najlepszy daje mu odzywke dla kulturystow,60 kg zywego miesa,i zawsze jak wraca ze spaceru to mu krew kapie z pyska."
60 kg żywego mięsa? to ile ten pies waży? :shock:




 



 




 
 


Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Forum Zwierzaki

Odp: Zróbmy polewę z pospólstwa:D
« Odpowiedz #14 : 2005-08-14, 15:45 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Zróbmy polewę z pospólstwa:D
« Odpowiedź #15 : 2005-08-14, 17:39 »
hmmm...krew kapie z pyska???   Czyżby sobie przytrzasnął fafelki???   :lol:
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Zróbmy polewę z pospólstwa:D
« Odpowiedź #16 : 2005-08-14, 18:46 »
Cytat: Kaira
"pies=zwierze=instynkt=zabójca. Pies taki był jest i zawsze taki będzie niezależnie ile go będzie szkolić/opiekować się nim."

A Ty pewnie masz kota... Nie sądzisz, że :
kot=zwierzę=instynkt=zabójca ? :>

Cytat: Kaira
"Dlaczego zawsze najgłośniej krzyczą ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia o tych psach?"

O, to było mądre :P

Cytat: Kaira
"Dlaczego psy byly pijane? Jak mozna psiakom podawac zamiast wody alkohol? Jest to niedopuszczalne i karygodne. Za cos takiego wlasciciel powinien isc siedziec nie na rok a na 10 lat. Wcale sie nie dziwie, ze psy byly agresywne, a jedyne co mnie zastanawia to to, jak im zbadano zawartosc alkoholu w wydychanym powietrzu?????"

To też :P

Pozwoliłam sobie przejrzeć forum onetu i wybrać kilka przykładów.. ;)

"Po co pies (a tak jest nawet w wypadku małych osobników tego gatunku) ma aż tyle, aż tak mocnych, aż tak ostrych i tak przednio osadzonych zębów, co jest  obok węchu najważniejszym atrybutem psa;  odpowiedź jest prosta - do skutecznego gryzienia; przegryzie każdą kostkę którą mu rzucimy, prawda? - szczególnie jak się na nią "popluje"; ludzie! trochę umiaru z owijaniem psów w ckliwe bajki; nawet najspokojniejszy pies to "niewypał", który w każdej chwili może eksplodować - te ząbki nie zostały stworzone do zabawy!
P.S. No, chyba że są odmiany bezzębne (?)|"


Tak, psy od zawsze miały w planach zniszczyć rase ludzką poprzez pogryzienie ich tymi sławnymi ząbkami.

"Miałem "starcie" z niedużym psem sąsiadki, gdy go odgoniłem uciekł pod opiekę swojej pani. Teraz gdy przechodzę to trzyma go na smyczy. Zauważyłem jednak, że co rano wypuszcza go przed blok bez opieki na pół godziny...JUŻ JEST PO NIM...!!!
To będzie drugi na moim koncie. Poprzednik ugryzł mnie gdy jechałem na rowerze. I w końcu próbował ugryżć oponę w samochodzie, którym jechałem...nie mogłem przepuścić takiej okazji. Przeżył, ale roweu nie jest już w stanie dogonić."


A ja idąc z siatką ziemniaków nie będę mogła się oprzeć, żeby Ci nie rąbnąć w ten głupi łeb. Przeżyjesz, ale wstać już nie będziesz w stanie.

"Słyszałem od Anglików ,ze psy i koty zarażaja mózg malego dziecka wirusami!!
Takie dziecko jest anemiczne,zle przyswaja informacje..."


Tak, a nazwa "dogoterapia" określa właśnie proces rozwijania się psiego wirusa w mózgu dziecka.
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Zróbmy polewę z pospólstwa:D
« Odpowiedź #17 : 2005-08-14, 19:20 »
hmmm... wiecie, a mnie to nie bawi już...stan wiedzy i emocji tych "istot" jest b. żałosny...ale niestety świadzy o poziomie naszego społeczeństwa, do którego należymy...czyli niestety o nas.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Zróbmy polewę z pospólstwa:D
« Odpowiedź #18 : 2005-08-14, 20:49 »
żałosny to mało powiedziane... nawet niektórzy dobrze czytać nie umieją (post o psach pod wpływem alkoholu...) to z tym że każdy pies ma zęby zaczynało się nawet nieźle (w końcu pies jest drapieżnikiem - kot zresztą też...co więcej koty mają ostrzejsze pazury...) al4e potem ze kazdy pies to "niewypał" pozostawię bez komentarza...do nikogo nie docietra że oprócz tego ze pies jest drapieżnikiem to jest też zwierzęciem stadnym - czyli w stadzie jest ścieśle ustalona hierarchia o której ludzie najcześciej nie mają zielonego pojęcia. Co do wagi że pies powyżej 10 kg ma nosić kaganiec - cóz... u mnie dwumiesięczny szczeniak potrafi 15 ważyć. no i komentzarze na temat jamników - w sumie nie znam rasy która nnie byłaby bardziej zadziorna wobec innych psów - im większy przeciwnik, tym bardziej zajadły potrafi być atak jamnika... inna sprawa jeszcze ze mojej znajomej ratler kiedyś ścięgna poprzegryzał (wyzej nie siegnął)... więc i mały przykurcz potrafi być niebezpieczny...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Cieciorka

  • Gość
Odp: Zróbmy polewę z pospólstwa:D
« Odpowiedź #19 : 2005-08-17, 20:58 »
A ja chciałabym tak spytać na serio. Co robić, jeśli ma się któregoś psa z tej listy "agresywnych", żeby mieć go pod kontrolą i żeby nikt się nie czepiał? Oprócz szkolenia??? Wydaje mi się, że to, czy pies gryzie, to kwestia wychowania, ale jeżeli ten pies pogryzł własną panią... poprawcie mnie, jeśli się mylę

P.S. Słyszałam kiedyś o ośrodku dla chorych dzieci, w którym pracowały rotweilery :wink:
« Ostatnia zmiana: 2005-08-17, 21:01 autor Cieciorka »
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Zróbmy polewę z pospólstwa:D
« Odpowiedź #20 : 2005-08-17, 22:50 »
   wiele psów reaguje agresją na nienormalne zachowania. Taki atawizm - likwidowanie osobników chorych czy upośledzonych, aby się choroba nie rozprzestrzeniła i nie była przekazana genetycznie.
    Dlatego psy często rzucają się na ludzi mocno pijanych lub reagują agresywnie w stosunku do osobników z wyraźnym upośledzeniem (zachowujących się inaczej tzn nerwowe ruchy, tiki). Jeżeli panienka była naćpana ...to wybaczcie...pies zareagował normalnie...wyeliminował chorego osobnika.
   Tylko czy ona na pewno była naćpana? Bo ktos coś pisał na FZ na ten temat, a ja akurat w tej sprawie za bardzo prasy nie śledziłam.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zróbmy polewę z pospólstwa:D
« Odpowiedz #20 : 2005-08-17, 22:50 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Zróbmy polewę z pospólstwa:D
« Odpowiedź #21 : 2005-08-23, 09:37 »
Ja pisałam że była naćpana - a była na 99,9 % jeszcze co do ataków psow na dzieci - np, to co było jakis czas temu ze trzy ONy zagryzły niemowlaka - d o nikogo nie dociera że najczęsciej dla psa płaczące dziecko to zdobycz - poza tym - dlaczego nie powinno zostawiać się psów samych z małymi dziecmi ? jeśli dziecko 9niemowlak) zostaje samo to według psa matka je porzuciła, a porzucone młode się  likwiduje, widzial ktos kiedyś suke mająca szczeniaki? z jaką prędkoscią wychodzi i wraca? suka opuszcza swoje szczeniaki na bardzo krótko - tylko jeśli KONIECZNIE musi, a jeśli pies widzi dziecko, że jest samo, matki nie widać - no to nic dziwnego że uznaje je za porzucone , inna sprawa że dla psa dzieko to nie jest człowiek, a już na pewno nie jest to członek stada (chodzi o niemowlaki) większe dzieci, jeśli pies jest dominantem (i zdominował właścicieli) równiez są intruzami - w stadzie tylko osobnicy alfa mają prawo do rozrodu - potomstwo nizej postawionych jest likwidowane...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.132 sekund z 26 zapytaniami.