Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Abstrakcyjne myslenie  (Przeczytany 1009 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Abstrakcyjne myslenie
« : 2004-04-02, 01:02 »
Nie ma to jak abstrakcyjne myslenie... ;-))

 Dlaczego kura przeszla przez ulice?  
 Odpowiedzi:

 Pani przedszkolanka:Zeby przejsc na druga strone.
Platon:Dla wazniejszego dobra
Arystoteles:Taka jest natura kur, ze przekraczaja ulice.
 Karol Marx:To bylo historycznie nie do unikniecia.
 Korwin-Mikke:Poniewaz to byla jedyna wycieczka, na która chcial zezwolic kurze rzad.
Saddam Husajn:To byl nie sprowokowany akt rebelii i mamy prawo na te kure zrzucic 50 ton gazu bojowego.
 Kapitan James T. Kirk: Zeby pójsc tam, gdzie jeszcze zadna kura nie byla.
Rzecznik rzadu:Deregulacja na dotychczasowej stronie ulicy zagrazaladominujacej pozycji rynkowej kury. Kura rozpoznala wyzwanie w
 rozwinieciu swoich kompetencji, które sa niezbedne do przetrwania na nowych rynkach,
 nacechowanych wysoka konkurencja. Nasz rzad pomógl kurze przemyslec fizyczna strategie dystrybucji. Rzad pomógl
 kurze zastosowac jej umiejetnosci, metodologie, wiedze, kapital i doswiadczenie, w celu nakierunkowania pracowników, procesów i
 technologii kury w ramach Program - Management na wspomaganie jej calosciowej strategii. Nasz rzad ... itd.
Martin Luther King: Widze swiat, w którym wszystkie kury sa wolne i moga przekraczaæ ulice nie bedac pytanymi o motywy.
 Mojzesz:   I Bóg zstapil z niebios, i Bóg przemówil do kury: "Zaprawde powiadam Ci ulica Twoja stopa przekroczona bedzie".
I kura przekroczyla ulice.
Fox Mulder:  Zobaczyliscie na wlasne oczy, ze kura przekroczyla ulice. Ile kur przekraczajacych ulice musicie jeszcze zobaczyc, zanim w to
 uwierzycie?
Rzecznik Rzadu 2:   Kura nie przekroczyla ulicy. Powtarzam, kura NIE przekroczyla ulicy.
 Machiavelli:   Decydujace jest to, ze kura przekroczyla ulice. Kogo interesuja powody? Przekroczenie ulicy usprawiedliwia wszelkie motywy.
Freud:   Fakt, ze sie w ogóle ta sprawa interesujecie, ze kura przekroczyla ulice, ujawnia wasza seksualna niepewnosc.
 Oliver Stone:   Pytaniem nie jest "dlaczego kura przekroczyla ulice",tylko "kto przekroczyl ulice w tym samym momencie,
 kogo przeoczylismy w naszej nienawisci, podczas gdy obserwowalismy kure".
 Darwin:   Kura zostala w dluzszym okresie przez nature tak wybrana, ze teraz jest genetycznie do tego uwarunkowane, aby przekraczac ulice.
Einstein:  Czy to kura przekroczyla ulice, czy tez to ulica przesunela sie pod kura, zalezy od waszego punktu odniesienia.
Budda:   Tym pytaniem ujawniasz Twoja wlasna kurza nature.
 Ernest Hemigway:   Nie pytajcie czy kura przekroczyla ulice. Pomysl,czy TY przekroczyles ulice?
 Bill Clinton:  W zadnym momencie nie bylem z ta kura sam na sam na tej samej stronie ulicy.
Adolf Hitler:  Aryjskich kur nie powstrzymaja drogi wytyczne na mapie swiata przez zydowska plutokracje.
 Boguslaw Linda:   Bo to zla kurde kura byla!
 Józef Pilusudski:  Wysiadla z czerwonego tramwaju na przystanku niepodleglosci.
 Budka Suflera:   Skad wzial sie ten ptak posrodku drogi.
Scenarzysta serialu klan:   Odcinek 23253 - kura przekracza ulice. CDN.
 Statystyczny przedstawiciel spoleczeñstwa:   A **** ja wie.
Andrzej Lepper:   Oswiadczam ze jezeli rzad bedzie dalej niszczyl polskie rolnictwo niedlugo na wszystkie drogi kraju wyjda kury i beda
 przechodzic na druga strone tak dlugo, dopóki ten rzad zlodziei i slugusów Unii Europejskiej nie poda sie do dymisji.
 Andrzej Lepper 2:   Kura przekroczyla ulice poniewaz ma prawo do tej formy protestu, zwazywszy na ceny jajek. Jesli zostanie
 pociagnieta do opowiedzialnosci inne kury zablokuja wszystkie drogi w kraju.
 Rzecznik prasowy policji:   Trwaja czynnosci procesowe zmierzajace do ustalenia przebiegu zdarzenia. Ze wzgledu na dobra sprawy na
obecnym etapie sledztwa nie moge nic wiecej Panstwu powiedziec.
 Leibnitz:   Szuka lepszego ze swiatów.
 Lech Walesa:   Potwierdzam to i zaprzeczam.
 Zespól prasowy policji:   W okresie urlopowym obserwujemy nasilony ruch kur przechodzacych na druga strone ulicy,
 co czestokroc prowadzi do groznych wypadków. W nadchodzacy weekend przewidujemy nasilenie kontroli kur, majace na celu
zwiekszenie bezpieczenstwa uzytkowników drogi pod kryptonimem KURA 2000.
 A. Michnik:   Pppprosze ppppanstwa! Ttttto ooddwazne ppprzeeeeekroczenie czczarnego aaaswaltu uulicy jejest mmmmmmetafforycznym
aaatakiiem ppppprzelamania bbbaaarier ccciemnoty i zzzaacofania ku pppppostepowi i tttolerancji nna llewej ssttronie jeeeezdni!
 Slobodan Miloszewicz:   Ta biedna serbska kura uciekla przed barbarzynskimi nalotami NATO. To wielkie zwyciestwo naszego narodu!
 K. Switon:  ...5612, 5613, 5614... Jaka kura?! Prosze mi nie przeszkadzac wlasnie licze krzyze. 5615...
 A. £ukaszenko:   Kura przeszla przez ulice, zeby zademonstrowac calemu swiatu potege bialoruskiego rolnictwa. Od dzis wszystkie
 kolchozy maja zwiekszyc norme przechodzacych przez ulice kur o 500%, za co czynie odpowiedzialnych urzedników wszystkich szczebli
 i czego sam dopilnuje.
 A. Kwasniewski:  Nic mi o tym nie wiadomo. W okresie miedzy pobytem kury na jednej jak i na drugiej stronie ulicy bylem z zona
 na Atlantydzie, przyjalem w sejmie delegacje z Grenlandii i odwiedzilem znajomego na Powiazkach. I na to wszystko mam dowody w
 postaci biletów lotniczych, pamiatkowego kawalka lodowca i zeznan na pismie od wyzej wymienionego znajomego.
A. Kwasniewski 2:   Jako prezydent wszystkich kur mówie: "nie patrzmy w przeszlosc".
 Marian Krzaklewski:  To jest pytanie nie do mnie ale do Rzecznika Interesu Publicznego. Ja nie odpowiadam za polityke Rzadu.
 Szejk Osama bin Laden:   to dopiero ostrzezenie pod adresem pelnej zla i zepsucia Ameryki. Nastepne kury przejda przez ulice
 w zatloczonych centrach handlowych i przed przedszkolami.
 Wojciech Jaruzelski:  Niestety stan zdrowia nie pozwala mi na zeznawanie w tej sprawie.
 Bill Gates:   Akurat wypuscilem na rynek nowy KuraOffice 2000, który nie tylko bêdzie przekraczal ulice, ale równiez bedzie znosil jaja,
 zarzadzal waznymi dokumentami i wyrównywal stan waszego konta.
L. Balcerowicz:   Moge z duma powiedziec, ze jest wylaczna zasluga kierowanego przeze mnie resortu, a zwlaszcza podjetych
 ostatnio kroków w zakresie akcyzy na paliwa, ze ta kura i wiele innych polskich kur moze dzis bezpiecznie przekraczac ulice.
F. Nietzsche:  To byla transformacja kury w nad- kure.
Borys Jelcyn:  Dymisjonuje te kure.
Jerzy Buzek:   Nie mam najmniejszej watpliwosci, ze kura ta spieszyla by skorzystac z owoców jednej z wprowadzonych przez rzad reform. Zapewniam panstwa, ze w chwili obecnej powolany przeze mnie zespól ekspertów bada, o która konkretnie reforme chodzi.
Jerzy Buzek 2:  Kura przeszla przez droge w wyniku niedoinformowania o istnieniu drogi w tym rejonie.
 Jerzy Buzek 3:   Kura miala swoje powazne powody, które rozumiemy. Ten desperacki krok kury spowodowal brak dzialan ze strony poprzedniej koalicji gdy byla u wladzy. My rozpoczelismy az 4 refomy.
 Marek Kamiñski:   Zamierzam jako pierwszy Polak powtórzyc wyczyn kury. W warunkach zimowych, samotnie.
 Robinson Crusoe:   Skad sie tu wziela droga.
 J. Przymanowski:   "Bohaterska kura nie zwazajac na ostrzal z cekaemów, przedarla sie na druga strone bronionej przez faszystów ulicy, celnie rzuconym granatem zniszczyla nadjezdzajacego Tygrysa i seria z pepeszy skosila batalion esesmanów. Pulkownik dal jej za to medal. "Ku chwale Ojczyzny towarzyszu pulkowniku!"- dziarsko zawolala kura". (fragment niepublikowanej powiesci)
 Pamela Anderson:   Czy gdybym nie usunela siliconu, pytalibyscie o mnie?
 Just 5:   O tym jest nasza nastepna piosenka.
 A. Slomka (KPN Ojczyzna):   Kura, kura... Co my mamy na te kure.
 B. Zdrojewski (prezydent Wroclawia):   Dlatego, ze byla to jedyna nie rozkopana ulica w miescie.
 W. von Heisenberg:   Tak na prawde, dopiero kiedy sie zatrzyma, bedziemy mogli z cala pewnoscia stwierdzic czy to kura.
Ludwig van Beethoven:   PROSZE POWTÓRZYC, NIE SLYSZALEM PYTANIA!
 Tadeusz Kosciuszko:   Za wolnosc wasza i nasza.

 Kura:   A co to was do cholery obchodzi?
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
Abstrakcyjne myslenie
« Odpowiedź #1 : 2004-04-02, 11:42 »
Kura była najbliższa prawdy!  :lol:  :lol:
Kura na prezydenta  :lol:
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands

pola

  • Gość
Abstrakcyjne myslenie
« Odpowiedź #2 : 2004-04-02, 21:11 »
:lol:  :lol:  :lol:  :lol: świeeeetne :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Abstrakcyjne myslenie
« Odpowiedz #2 : 2004-04-02, 21:11 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Abstrakcyjne myslenie
« Odpowiedź #3 : 2004-04-02, 21:32 »
Fajowe :lol:  Na trzy tury musialam czytać :lol:
Zapisane

daniel90

  • Gość
Abstrakcyjne myslenie
« Odpowiedź #4 : 2005-03-08, 16:58 »
Wyczepiście długie. Ale jako fizyk z zamiłowania myślę, że to nie kura przeszła na drugą stronę tylko ulica przeszła pod nią.  ;)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Abstrakcyjne myslenie
« Odpowiedź #5 : 2005-03-08, 19:16 »
Nixon: kura nie przeszła przez jezdnię, powtarzam, kura nie przeszła przez jezdnię
;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Abstrakcyjne myslenie
« Odpowiedź #6 : 2005-03-08, 19:56 »
Stare , dobre i dobrze , że odkopane  :wink:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 23 zapytaniami.