Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Ogon burunduczka  (Przeczytany 1990 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
Ogon burunduczka
« : 2003-04-27, 17:18 »
Od pewnego czasu zauważyłam, że Frodowi wyłysiała końcówka ogonka i w dodatku zeschła :(  . Nie mam pojęcia dlaczego tak się stało. Może brakuje mu jakiś witamin  :?:  Chodziaż to tylko na ogonku...reszta futerka jest piękna i w całości  :)  A może każdy burunduczek tak ma  :?:  Nie wiem co mam robić...może trzeba iść z nim do weta  :?:


Pozdrawiam!
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands

kareena

  • Gość
Ogon burunduczka
« Odpowiedź #1 : 2003-04-27, 18:23 »
ja bym się zapytała weta. tym bardziej że łysienie to jeden z objawów grzybicy.. ale nie martw sie, wet cos doradzi :)
Zapisane

Emilka

  • Gość
Ogon burunduczka
« Odpowiedź #2 : 2003-04-27, 18:44 »
tak samo bylo z ogonem koszatniczki mojej kolezanki. Wiwiora poprostu kiedy biegala po pokoju zkaleczyla ogonek ale po jakims czasie zeschnieta koncowka znowu porosla sierscia. Mimo wszystko radzilabym sie zglosic do weta
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ogon burunduczka
« Odpowiedz #2 : 2003-04-27, 18:44 »

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
Ogon burunduczka
« Odpowiedź #3 : 2003-04-29, 14:03 »
Hmm...może i powinnam iść do weta ale tyle już słyszałam o niekompetencji weterynarzy :grr:  ...że aż się boje :(  Niewielu wetów zna się na burundukach...a jeżeli przepisze mu coś co mu zaszkodzi  :?:  nie przyzna się do tego, że nie ma pojęcia co robić i może mu zaszkodzić zamiast pomóc :help: Już sama nie wiem co robić...  :(


Pozdrowionka
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands

pomarańczowa

  • Gość
Ogon burunduczka
« Odpowiedź #4 : 2003-04-29, 14:31 »
Pojdz do weta, jak bedzie chcial dac cos maluchowi to smiało zapytaj go czy to mu napewno nie zaszkodzi.Zobaczysz jak zareaguje wet-czy jest pewny czy nie
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 25 zapytaniami.