Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: York klub!  (Przeczytany 721 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yorkmaniaczka

  • Gość
York klub!
« : 2004-04-06, 23:26 »
Witam!
Dzisjaj założyłam klub interetowy "York Klub".Zajmuje się on rozpowszechnianiem rasy Yorkshire terrier.
Niektórzy ludzie(Ci którzy nie interesują się psami) niewiedzą,ze instnieje taka rasa i niewie również jak wygląda.
Klubowicze wymieniają się informacjami,zdjęciami itd. Aby wstąpić do klubu trzeba posiadac psa tej rasy.Klub ma swoją stronę interetową
na której jest wiele ciekawych działow,a w tym:forum,info.o klubie itd. itd. W klubię bedą organizowane konkursy,ale o tym przeczytacie na stronce.
Bedą zebrania klubowiczów i wiele wiele fajnych rzeczy.Zapisujcie się do klubu,bo naprawde warto :)

www.yorkklub.prv.pl-kliknij,aby się zapisać do klubu![/url]
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
York klub!
« Odpowiedź #1 : 2004-04-07, 12:09 »
Mowisz ze rozpowszechnianiem... i ze nie wiedza co to za rasa...  :roll:  Ja jeszcze nie spotkalam nikogo kto by nie wiedzial co to york... i skad sie biora na wystawach te ilosci tych MALO POPULARNYCH YORKOF (czesto na miedzynarodofkach powyzej 100 :P)  :lol:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
York klub!
« Odpowiedź #2 : 2004-04-07, 14:11 »
Czy żeby być miłośnikiem jakiejś rasy i się nią interesować trzeba koniecznie posiadać psa tej rasy :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

York klub!
« Odpowiedz #2 : 2004-04-07, 14:11 »

pola

  • Gość
York klub!
« Odpowiedź #3 : 2004-04-07, 14:45 »
ee troszku dziwnie z tym ze trza mieć psa tej rasy :? :?
ii Yorki nie są nieznaną rasą ....... wszystkich ludzi których spotkam na osiedlu (a zapewniam cie ze połowa z nich nie lubi psów :? ) jak sie spytam co to Yorki ..... wszyscy odpowiedzą :roll: mniej znaną rasą mozna by powiedzieć ze są beagle ale terraz to już też nie :roll:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
York klub!
« Odpowiedź #4 : 2004-04-07, 14:55 »
no pola zaloze sie ze gdyby zrobic ankiete na ... 50 osob to ci  mniej powie ze zna beagle, a wiecej ze yorka  :roll:
Zapisane

Yorkmaniaczka

  • Gość
York klub!
« Odpowiedź #5 : 2004-04-07, 19:01 »
Ja wiem,że dużo ludzi zna tę rase,ale np.nie każdy zna jej historię oraz prawidłową nazwę itd. Moim zdaniem ten klub jest potrzebny w pewnym stopniu,ale jeśli macie jakieś zastrzeżenia to trudno.Nie wstępujcie do klubu :(
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
York klub!
« Odpowiedź #6 : 2004-04-07, 19:23 »
Chcesz żeby jak najwięcej ludzi dowiedziało się czegoś o tej rasie, jeśli dobrze rozumiem. Jednak jako najważniejsze kryterium przyjęcia do klubu stawiasz posiadanie takiego pieska :roll:  To chyba mija się z celem, ten kto posiada takiego psa na pewno zna pełną nazwę rasy i czym się ona cechuje. Istnieją też ludzie których ta rasa fascynuje a nie mają pieska tej rasy z różnych, często niezależnych od niej przyczyn. To jest dla mnie właśnie niejasne :?
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
York klub!
« Odpowiedź #7 : 2004-04-08, 09:45 »
No Yorkomaniaczka radze przemyslec cel klubu....  :roll:
Zapisane

Apiska

  • Gość
York klub!
« Odpowiedź #8 : 2004-04-08, 09:46 »
ja równiez....Nie jest zbyr dobrze opisany i wogóle....Powiedz mi cpo co wogole je rozpowszechniac? Chyba starczy ich tyle ile jest? :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

York klub!
« Odpowiedz #8 : 2004-04-08, 09:46 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 26 zapytaniami.