Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Handling,airedale terrier  (Przeczytany 1503 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pinka92

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 80
  • Kto dosiadł konia,ten dosiadł wiatr...
Handling,airedale terrier
« : 2005-11-28, 16:01 »
Zastanawia mnie ilu z was wystwaiało swoje psy?
Jest nas dużo na tym forum i chciała bym wiedziec czy jesli chodzicie na wystawy to wystawiacie swojego psa czy prosicie kogos np z MP??
Czy ktos z was ma psa rasy airedale terrier??
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja chetnie wystawie wasze psy-zajmusie sie handlingiem od 2 lat.Startuje 2 sezony w MP w poznaniu na Mistrzostawach Polski zajęłam 4 miejsce gr.młodsza.
Moja pasja jest wystawianie psów napisz do mnie maila szpaulina@tenbit.pl lub gg 1013156
Zapisane
Dziękuje że jesteś......gdyby nie ty nie czuła bym wiatru we włosach.....dziekuje ze istniejesz.....galopujacy po polach koniku

zakla

  • Gość
Odp: Handling,airedale terrier
« Odpowiedź #1 : 2005-11-28, 18:26 »
Pinka, temat juz byl...:|
Zapisane

sawka

  • Gość
Odp: Handling,airedale terrier
« Odpowiedź #2 : 2005-11-28, 18:40 »
Czyli temat do zamkniecia
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Handling,airedale terrier
« Odpowiedz #2 : 2005-11-28, 18:40 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Handling,airedale terrier
« Odpowiedź #3 : 2005-11-28, 18:43 »
Co do pytań zadanych w pierwszej cześci wątku- tak wystawiam psy od ponad 4 lat, handlingiem i tymi sprawami interesuję sie praktycznie od dzieciństwa. Startuję w MP, ale w ramach wypełnienia czasu na wystawie nie myśląc o nagrodach. Sukcesów nie mam (drugie miejsca ;)). Ale wystawiając psy na 'zwykłych' ringach było już kilka sukcesów (nom. do BIS'ów, zwycięstwa, etc.)
Wystawiam przedewszystkim swoje psy, chętnie też znajomych (przedewszystkim goldeny, ale już próbowałam foksy, sznaucery, beaglątka, spanielki itd.) Nie biorę za to żadnych pieniędzy, bo to mój sposób wypełnienia czasu, czymś co naprawdę lubie. Dla mnie przyjemnością jest wystawianie psa ;)

Ale jak zakla pisała taki wątek już jest. Zostało nam chyba tutaj tylko rozmawianie o handlingu.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Handling,airedale terrier
« Odpowiedź #4 : 2005-11-28, 20:47 »
Ja wystawiałam swojego psa i na jesieni mam zamiar dalej to robić. W MP nigdy nie brałam udziału, bo wystawianiem zajełam sie mając 18 lat. W ringu mój pies miał kilka sukcesów, ale nie wiem czy jest to moja zasługa :roll:
Czasem miałabym ochotę dać sa do wystawienia jakiemuś fachowcowi, zobaczyć spoza ringu jak prezentuje sie mój pies. Może ktoś inny zrobiłby to lepiej niż ja, może mój pies zachowałby sie na ringu inaczej - lepiej. Z drugiej strony bałabym się, że ktoś obcy nie poradzi sobie z nim, bo jest silny i jak jakiś pies go zdenerwuje to potrafi pokazać na co go stać. Nie wiem tez czy chciałby biegać po ringu z obcą osobą.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Handling,airedale terrier
« Odpowiedź #5 : 2005-11-29, 11:47 »
Ja planuje w przyszłości zajać sie Handlingiem. Niestety nie mam swojego rasowego psa, którego mogłabym wystawiać. Narazie próbuje w Junior Handlingu. Zawsze znajdzie sie sympatyczna osoba która pożyczy psa na wystawe.  Największy problem jest z transportem, iż rodzice ie są chętni, zeby mnie "wozić" na wystawy.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Handling,airedale terrier
« Odpowiedź #6 : 2005-11-29, 12:22 »
kasia - gdybyś chciała mogłabym ci kiedyś psa wystawić, to , że jest silny i potrafi ostro zareagować na inne psy nie przeraża mnie - miewałam i wystawiałam już file, które atakowaly wszystko co sie rusza - a fila jest "nieco" większa od amstaffa. co do biegania z kimś obcym po ringu - najpierw przeprowadzam próby jak pies by ze mną biegał poza ringiem, czasem dobrze jest też by pies nie widział swojego właściciela  - wszystko da się sprawdzić...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Handling,airedale terrier
« Odpowiedź #7 : 2005-11-29, 18:09 »
Iras, mój pies będzie wystawiany (chyba) dopiero na jesieni i może raz w czerwcu. Więc jakbyś była na tej samej wystawie to można spróbować. Pies będzie w weteranach :lol:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 28 zapytaniami.