Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Biegówki + pies?  (Przeczytany 3349 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Biegówki + pies?
« : 2006-02-12, 21:41 »
Próbował ktoś kiedyś na biegówkach z psem? Na razie sam uczę się jeździć na biegówkach z myślą, że kiedyś będę mógł biegać na nich z psem.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


kate8828

  • Gość
Odp: Biegówki + pies?
« Odpowiedź #1 : 2006-02-12, 21:50 »
Grzesiek ja tez jeżdże na biegówkach:) Mam pytanie Ty trenujesz biathlon czy tylko tak sobie jeździsz dla przyjemności. Ja trenuje biathlon w szkole biathlonowej w Warszawie od zeszłęgo roku i nawet niexle mi to idzie tylko szkoda że biegać można tylko wtedy kidy jest snieg. Nie próbowałąm jeszcze z psem bo chyba bym musiała go na rękach trzymać hehe to  yorkshire terrier........A wlaśnie jak nie ma śniegu to zawsze można iśc na strzelnice, jak trenuje na biathlon to mój Kaprys czasem ze mną w lesie pobiega.....jak mam kawałaek czegoś do jedzienia w ręku.......Ale można by spróbowac żeby pies  robił za kijki tylko najpierw trzeba samemu dobrze jeździć....żeby w razie nagłęgo przyspieszneia lub szybkiego wejśćia w zakret nie wykrecić orzełka a pies pobiegł w sina dal....
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Biegówki + pies?
« Odpowiedź #2 : 2006-02-12, 22:28 »
Jej ludzie ja dopiero zaczełem. Myślę, że Bora będzie spuszczona, lub kupi się specjalną uprząż. Najpierw trzeba ją przyzwyczaić do tego, aby nie gryzła nart i kijów, macie jakiś pomysł?
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Forum Zwierzaki

Odp: Biegówki + pies?
« Odpowiedz #2 : 2006-02-12, 22:28 »

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Biegówki + pies?
« Odpowiedź #3 : 2006-02-12, 22:35 »
a co to biegowki? narty -takie zwykle?
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

kate8828

  • Gość
Odp: Biegówki + pies?
« Odpowiedź #4 : 2006-02-12, 22:53 »
Narty biegowe są to narty używane w sportach zimowych międzyinnymi do biathlonu, jest to tak zwane biagenie na nartach lub jazda łyżwą liczona 2do1 lub 2na2 w zaleznosci jak  sie odbijasz kijkami. Narty biegowe są dłuższe i dużo chudsze od zjazdówek.

Co do tematu mojego psa nie obchodzą narty więc nie mam z tym problemu, ale może weź psa i same narty, psa na smyczy jeżeli umiesz jeździc bez kijków < powinieneś bo od tego się zaczyna naukę> to weś ją na smyczy i wybierzcie się w las ty idź tzn nie łyżwą tylko zwykłym biegiem lub chodem nie wiem jakiego wy terminu używacie a ona nieh na smyczy równa lub latta lekko spuszczona koło ciebie powinno pomuc jeżlei nie to ja nie mam pomysłu.
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Biegówki + pies?
« Odpowiedź #5 : 2006-02-13, 00:16 »
Co do tematu mojego psa nie obchodzą narty więc nie mam z tym problemu, ale może weź psa i same narty, psa na smyczy jeżeli umiesz jeździc bez kijków < powinieneś bo od tego się zaczyna naukę> to weś ją na smyczy i wybierzcie się w las ty idź tzn nie łyżwą tylko zwykłym biegiem lub chodem nie wiem jakiego wy terminu używacie a ona nieh na smyczy równa lub latta lekko spuszczona koło ciebie powinno pomuc jeżlei nie to ja nie mam pomysłu.

Wiesz jest maly problem muszę wychodzić łyżwą, bo u nas górki są. Dzięki za tą podpowiedź, że mam ćwiczyć bez kijków.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Biegówki + pies?
« Odpowiedź #6 : 2006-02-13, 01:28 »
aha, juz zaczynam cos kojarzyc, dzis widzialam jakas konkurencje z igrzysk i pokazywali jak "biegali" na takich nartach zawodnicy.
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Nanami

  • Gość
Odp: Biegówki + pies?
« Odpowiedź #7 : 2006-02-13, 10:42 »
Mysle, ze Grześkowi chodzi po prostu o skijoring:
http://www.karusek.com.pl/poradnik/pulka.html
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Biegówki + pies?
« Odpowiedź #8 : 2006-02-13, 13:59 »
O właśnie o to mi chodziło! Jedyna kobieta, która mnie rozumie ;) Dzięki za stronkę.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Forum Zwierzaki

Odp: Biegówki + pies?
« Odpowiedz #8 : 2006-02-13, 13:59 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 26 zapytaniami.