Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wystawy  (Przeczytany 1707 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AgaŚ

  • Gość
Wystawy
« : 2003-07-25, 16:12 »
Ten topic jest skierowany najbarziej do wystawców psiaków! Ja za kilak miesiecy tes chce zacząć wystawiać mojego małego beagle. Narazie ma 3 mies. Chcialabym się dowiedziec jak to wszystko odbywa sie od strony wystawcy i co trzeba dokładnie zrobic krok po kroku, aby zgłosic psiak na wystawe! A i jeszcze jedno! Prosze powiedzcie mi co trzeba robic i czego unikac, aby jakos krecic sie w tym swiecie wystawowego biznesu :)
Zapisane

Anka

  • Gość
Wystawy
« Odpowiedź #1 : 2003-07-25, 21:40 »
Po pierwsze dokładnie obejrzyj swojejgo psiaka i porównaj bardzo OBIEKTYWNIE i bardzo krytycznie pod kątem wszelakich wad i manakamentów. Niektóre wady nie są istotne, burzą jednak harmonię np. ruchu bądź statyki, musisz się nauczyć tuszować takie błędy.
Pies musi być nauczony, że ogląda go kompletnie obca osoba (i to zagląda w różne zakamarki), musi się ładnie poruszać kłusem, nie wolno się psu ciągnąć, wyrywać, kłus ma być dynamiczny z podniesioną głową, w statyce ma stać jak posążek.
Zgłoszenia (osobny druk do dostana w związku) wysyłasz na zdres oddziału który organizuje dana wystawę i opłacasz na konto tegoż oddziału wpisowe. W zgłoszeniu dokładnie wypełń wszelkie pola - imiona, numery rejestracyjne (oddziałowa rejestracja psa) i numer rodowodu (wymagany obowiązkowo poza klasą szczeniat i młodzieży).
Potem jedziesz na wystawę i wszystko zależy od dnia, konkurencji, kondycji fizyczno-psychicznej psa i włściciela.
Zapisane

sabriel

  • Gość
Wystawy
« Odpowiedź #2 : 2003-07-26, 10:11 »
Cytat: Anka

Potem jedziesz na wystawę i wszystko zależy od dnia, konkurencji, kondycji fizyczno-psychicznej psa i włściciela.


Tak to chyba powinno wygladac. :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wystawy
« Odpowiedz #2 : 2003-07-26, 10:11 »

paolinka

  • Gość
Wystawy
« Odpowiedź #3 : 2003-07-26, 10:13 »
Droga Taraa! Jeśli będziesz coś więcej chciała na temat wystaw zobacz na moja www.mlodyprezenter.itgo.com lub napisz mlody_prezenter@op.pl     Ja mam 2 beagle z którymi jeżdżę na wystawy. Z chęcią Ci pomogę w "starcie" Twojego pieska!
Zapisane

Jennifer

  • Gość
Wystawy
« Odpowiedź #4 : 2003-07-26, 15:45 »
Witaj Taraa!
Strrrasznie duzo tu rozmawiania na ten temat, w dodatku nie wiem w jakim poziomie na wystawach jestes. Tzn. czy orientujesz sie w klasach, tytulach itd? W kazdym razie radze ci przede wszystkim isc na wystawe i na wlasne oczy zobaczyc jak to sie odbywa. :)

Polecam ci tez goraco ksiazke:

Tytuł:  Mój pies championem  
Autor:  Janowski Adam  
(cena około 13zl)

Jesli masz jakies konkretne pytania to pisz, chetnie ci wytlumacze :)

Pozdrawiam!
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Wystawy
« Odpowiedź #5 : 2003-07-26, 16:15 »
Hmm tytuly i klasy znam :) Czytalam ta ksiazecke :) No ja bym chciala jus bardziej takie no nie podstawowe innfo :P
Zapisane

paolinka

  • Gość
Wystawy
« Odpowiedź #6 : 2003-07-26, 19:11 »
Nio to tak jak mowilam- pytaj dalej!!! ;)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.234 sekund z 23 zapytaniami.