Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 16   Do dołu

Autor Wątek: Na jakim kierunku uczycie się, albo chcecie się uczyć w przyszłości??  (Przeczytany 95089 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
nie ma za co, po prostu też się tym interesuję więc mam potrzebne informacje :)
Zapisane

Essey

  • Gość
W takim razie mam jeszcze drobne pytanko. Nie orientujesz się, czy gdzieś na Mazurach (ew. Warmii) jest podobna szkoła?
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
trzeba by sie rozgladnac... nie wiem czy nie ma gdzies w Białymstoku, ale czy gdzieś tam dalej jest nie mam zielonego pojęcia
Zapisane

Forum Zwierzaki

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Chciałabym na bio-chem, jeżeli się nie uda to na humanistyczno-filmowy, albo architekturę ;)
Zapisane

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
własciwie to sie nieznam na tym.

ale jak co to wybrałabym kuierunke. chreograf, aktorka - jakies dobra szkoly z tym zwiazne. no i jezyki jezyki. najwąznioejsze.
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

.mati.

  • Gość
Heh... narazie to gimnazjum (3) później do LO na kierunek humanistyczny lub jezykowy (nie wiem czy się dostane) a zaś... hmmm studia historyczne? jakoś tak... w kazdym bądź razie cos związane z historią :)
Zapisane

Golden_Tina

  • Gość
daleko mi do studiów, ale chyba chciałabym skończyć filmówkę w Łodzi ;) :P
Zapisane

mops

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 144
ja jestem dopiero w I gimnazum, ale wiem teraz że albo zostane weterynarzem, albo studia aktorskie, albo studia humanistyczne :wink: (chyba ze cos sie jeszcze zmieni przez te kilka lat ;))
Zapisane

kasia

  • Gość
(chyba ze cos sie jeszcze zmieni przez te kilka lat ;))
W sumie to u mnie się nie zmieniało nic a nic. Zawsze była biologia i koniec :)
No, pomijam fakt, że w przedszkolu chciałam zostac górnikiem jak mamusia :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Teraz jestem w liceum na rozszerzonym angielskim mam już plany na przyszłość,ale nie chcę ich zdradzać ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Ja ide do Liceum mundurowego bo chcce isc na celnika
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Cimeries

  • Gość
LO profil dwujęzyczny z wykładowym j. niemieckim. A później weterynaria bądź germnistyka;)
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Do liceum zamierzam na bio-chem... ;) A potem jakby sie dalo medycyne i  weterynarie.. ;)
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Jestem na biol-chemie.  Chcę iść na rehabilitacje na Medycznej + jako zezerwa zootechnika ale i tak... rehabilitacja to moje powołanie :D
Zapisane

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
a ja jestem w Liceum o profilu zarzadzanie informacja.. czyli infa, infa infa... :P
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

Forum Zwierzaki

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Jak narazie jestem w gimnazjum, profil europejski. Tak więc przyszłość widzę związaną z językami obcymi. Ucze sie angielskiego i niemieckiego, od przyszłego roku chcę się zapisać na hiszpański. Chociaż polski to też moja mocna strona... ;)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Beguelle

  • Gość
Studiowalam Oceanotechnike i Okretownictwo na Politechnice, ale to nie kierunek dla mnie. W pazdzierniku zaczynam nauke na kierunku filologia polska na uniwersytecie...
Zapisane

Borderka

  • Gość
Ja narazie jestem w 3 gim i nie mam zielonego pojęcia na jaki profil iść do liceum :( bo ja się do niczego nie nadaje :( jedyne co mi wychodzi najlepiej to sport :roll: Nie wiem czy pójde na studia :mysli: chyba zrobie kurs na treserke psów :mysli: jak narazie mam problem z profilem i liceum :(
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Ja chciałam isć do Technikum Hodowli Koni, ale musialabym dojeżdżać albo mieszkać w Internacie moja mama nie chce sie na to zgodzic ;( Ja bardzo nie chce isc do Ogolniaka, ale chyba nie bede miec wyboru :( jak juz to klasa humanistyczna. A studia? Zootechnika i byc moze weterynaria - ale nie moglabym zniesc swiadomosci, ze przezemnie cierpi i umiera zwierze, chociaz jak chodze pomagac pani wet. coraz bardziej mnie to wciaga ;) Ale co do tego to nie wiem. Teraz ide na kurs fotografii i moze to - ale wiem jedno zootechnika i przyszlosc zwiazana z konmi, psami i fotografia ;) To jest to :wink:


Data wysłania: 2005-09-04, 20:52
parapsych. tez mnie kreci, ale mialabym w portkach jakbym miala wejsc do domu, jak co straszy :P Wole kierunek pracy ze zwierzetami ;)
Zapisane

Essey

  • Gość
A ja takie rzeczy kocham. Moze to jakieśtam powołanie. No i koniecznie musi to być na mazurach (ja to mam wymagania :lol:) Znając mnie to pewnie bede robiła cos w tym kierunku :]
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Ja mam kilka pomyslow - zootechnika, informatyka (np. grafika), fotografia... ;) Cos z tych rzeczy, ale nie jestem jeszcze zdecydowana :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Essey ja też kocham, ale to nie na moje nerwy :lol:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
ja bym chciała kochać/umieć informatykę właśnie... na moim profilu to nawet wskazane. Tym bardziej,ze teraz informatyki uczy mnie okropny, cholernie wymagający facet(moja kumpela dostała u niego 1, 1, -5, +1 na jednej lekcji :lol: ) no i na dodtaek nie lubi dziewczyn bo uważa,że do komputera się nie nadają.. a ja potwierdzę tylko jego teorię :?
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Profil matematyczno - informatyczny ... a nie mam pojęcia co bm chciała robić w przyszłosci!! :cry:
To dokłanie tak samo jak ja, ten sam profil i ten sam problem :roll: ....yh  :( ... i co my zrobimy Fattuś?  :help:
 
Zapisane

halina

  • Gość
Cytuj
Ja narazie jestem w 3 gim i nie mam zielonego pojęcia na jaki profil iść do liceum  bo ja się do niczego nie nadaje  jedyne co mi wychodzi najlepiej to sport


dokładnie..........  :roll:  :roll:
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
To idźcie dziewczyny na kierunek sportowy, u mnie w szkole taki jest, mają tam rozszerzona biologie i chemie + codzienne treningi, udziały w zawodach itp .Pare lat temu w mojej szkole ten profil skączyl Radosław Majdan- wiem chwale się  :lol: :P .
Zapisane

myszka

  • Gość
Germanistyka, już V rok zaczynam, więc blisko do końca :)
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
ja teraz chodzę na profil medyczny (biol-chem-fiz-łacina)-
hym no ja wystzko porzesozne oprocz tej laicny a chyba bym ja chciala miec :D
Zapisane
To piekło nie raj :)

Forum Zwierzaki

kareena

  • Gość
Cytuj
moja kumpela dostała u niego 1, 1, -5, +1 na jednej lekcji

jakis nienormalny facet.. :shock:
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Polonistyka albo ochrona środowiska :) Ale najpierw to maturę przydałoby się zdać...

Borderka, skoro wychodzi Ci sport to idź do klasy o profilu sportowym albo wojskowym (fajna rzecz, ma się zajęcia na strzelnicy, na wozach strażackich itp.)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 16   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.157 sekund z 28 zapytaniami.