Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Narty... :P  (Przeczytany 5349 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Narty... :P
« : 2006-06-16, 16:03 »
Chciałabym się nauczyć jeździć na nartach. Nie chcę jeździć jak jakiś maniak, tylko po prostu umieć.
Jakie to byłyby koszty, ew. nauki, instruktora czy pożyczenia nart? Znacie gdzieś jakieś miejsca tanio?
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Narty... :P
« Odpowiedź #1 : 2006-06-16, 17:58 »
Zjazdowych czy biegowych??????????
Godzina jazdy z instruktorem tu jest różnie , jeżeli chcesz sama kupic sprzet to  najdroższe są buty...
Pomimo iż jezdżę i na tych i na tych wole biegówki:) tez mozna zjeżdzac z góry a i jeździc łyżwą i klasykiem......
Zapisane

kareena

  • Gość
Odp: Narty... :P
« Odpowiedź #2 : 2006-06-16, 18:29 »
ja bym proponowala na razie nie kupowac sprzetu tylko skorzystać z wypożyczalni. Chyba ze jesteś calkowicie pewna ze jak kupisz sprzet to bedziesz go uzywac ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Narty... :P
« Odpowiedz #2 : 2006-06-16, 18:29 »

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: Narty... :P
« Odpowiedź #3 : 2006-06-16, 22:34 »
No, będę wypożyczać bo raczej ani ja ani rodzice nie jesteśmy na tyle przy kasie żeby narty od razu kupować :P zresztą nie wiadomo czy będę jeździć. I chyba wolę zjazdowe (lol, nie wiedziałam że to się jakoś dzieli). A w jakich granicach są jazdy z instruktorem?
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Narty... :P
« Odpowiedź #4 : 2006-06-21, 19:37 »
Ja kilka lat temu miałam godzine z intruktorem [w tym samym czasie jezdzil tez moj brat] ale szlo mi fatalnie, wiec intruktor bardziej zajmowal sie bratem. Chyba placilismy 40 zl za godzine, rok pozniej przy wypozyczalni zaczepil mnie taki pan, i zagadal itp. i wyjasnilam, ze nie jezdze jeszcze za bardzo, on zaproponowal mi nauke i placilam malutko, chyba 10-15 zł za h ;) 2-3 h i juz sama zjezdzalam ze stoku.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Narty... :P
« Odpowiedź #5 : 2006-06-24, 20:42 »
Pierwszy raz moszesz wypozyczyc narty, ale na dluzej to sie nie oplaca. Dulo lepiej jest kupic tanie, uzywane narty. dopiero jak sie nauczysz jezdzic to kupisz jakis lepszy sprzet.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Robert Janek

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 56
Odp: Narty... :P
« Odpowiedź #6 : 2015-10-05, 10:00 »
to zależy do szkoły i czy cokolwiek potrafisz
Zapisane
Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 24 zapytaniami.