Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 159 160 [161]   Do dołu

Autor Wątek: JAMNICZKI!!!  (Przeczytany 202190 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4800 : 2009-09-09, 16:00 »
Miki,ostatnio sam się przymilał do dzieci w parku,żeby go głaskały  :o / jakby go nikt w domu nie kochał ... :lol: / i do sąsiadki,wczoraj  ;p

soboz4

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 729
  • Każda porażka to krok do sukcesu!
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4801 : 2009-09-09, 16:09 »
Głaskanie, jak najbardziej, ale całowania to żaden pies nie lubi z obcymi   :tuli:
Czuje się wówczas zagrożony, gdy ktoś obcy przykłada głowę do jego głowy...
Łagodne psy odskoczą, albo tylko się "usztywnią", ale jak któryś jest bardziej strachliwy to może ugryźć i jest to w pełni uzasadnione...
Ostatnio na szczęście sporo w szkołach jest wykładów dotyczących prawidłowego zachowania się w stosunku do obcych psów, ale dorosłych trudniej nauczyć...  :idea:
Zapisane
Bożena

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4802 : 2009-09-09, 16:16 »
No,całowanie to już jest o krok za daleko - co innego ktoś,kogo pies zna,ale obcy z ulicy? - a potem jest,że psy gryzą ludzi,że to broń w naszych rękach,itp.itd.

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #4802 : 2009-09-09, 16:16 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4803 : 2009-09-12, 22:39 »
Zapisane
emocjonalne kanapki

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4804 : 2009-09-12, 22:56 »
kostos wtracaj sie :)   ja mam taka bransoletke :))
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

soboz4

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 729
  • Każda porażka to krok do sukcesu!
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4805 : 2009-09-13, 12:40 »
Fajne, szkoda, że moi faceci maja mankiety w koszulach na guziki  :)
Zapisane
Bożena

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4806 : 2009-09-13, 12:55 »
A ja nie przepadam za koszulami i mankietami ;) - ale wygląda to fajnie :P

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4807 : 2009-09-17, 19:19 »


ja i dinka -jeszcze mala :)
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

soboz4

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 729
  • Każda porażka to krok do sukcesu!
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4808 : 2009-09-17, 20:03 »
super! Szczeniaczki są słodkie, Bardzo ładne zdjęcie!
Choć gdy pies już dorosły to zna nasze przyzwyczajenia i zwyczaje, wie jakie są tradycje i potrafi się już zachować, to też jest wspaniałe. Każdy wiek psa jest inny, ale wszystkie lubię, no może bardzo późna starość jak Besia była już całkiem niedołężna i nie miała z nami kontaktu to było bardzo przykre, ale i tak jak ją przytulałam np. po ataku padaczki to czułam jak się uspokaja.

Zapisane
Bożena

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #4808 : 2009-09-17, 20:03 »

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4809 : 2009-09-19, 23:13 »
troche dinusi






Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

soboz4

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 729
  • Każda porażka to krok do sukcesu!
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4810 : 2009-09-20, 09:15 »
Cóż za modnisia!!! Śliczna, nic tylko głaskać i tulić.
A co ubranka, fajny sweterek, moja ma czarny płaszczyk po Besi, ale nie chce w nim chodzić, Besia gdy była staruszką wet, zalecił by ja ubierać, ale chyba płaszczyk niemodny bo Roxi się nie podoba. Ja najbardziej lubię Roxi w czerwieni, ale nie wiem co by moi panowie powiedzieli na sweterek
Kupiłam Roxi prześliczną różową obróżkę z cyrkoniami i tylko ja raz wzięłam Roxi w niej na spacer, bo panowie stwierdzili, że z tak ubranym psem oni nie będą wychodzić, gdyż pies się będzie ze wstydu musiał po krzakach chować, no i gadaj tu z nimi o sweterkach...
Zapisane
Bożena

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4811 : 2009-09-20, 11:06 »
moja tez ma jeszcze plasczyk na wieksze mrozy- tez go za bardzo nie lubi  i ostatnio kupilam jej jeszcze jedensweterek czerwony bo tez ja lubie w czerwieni. ubieram ja na zime  bo tak zalecil mi wet, :)

powiedz ze wet kazal w sweterku i nie beda mieli wymowki...
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

agatalutynska

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4812 : 2009-09-27, 19:02 »
Ja miałam śliczną podpaloną jamniczke o niespotykanym imieniu Roza.Była z tych mniejszych.Zyła 11 latek ale nietety była chora na mocznice.Trafiłam na tragicznego weta wziął kupe kasy i nic nie zrobił zeby jej pomoc.Mieli ja hospitalizowac. Udusiła się woda doszła jej do płuc powinien podac jej leki moczopędne.To było straszne uspili moja czujnosc nie moge sie z tym pogodzic ze jej już nie ma.Była kocha nie zasłuzyła sobie na taką śmierć.Nigdy im tego nie wybacze!!!!
Zapisane

soboz4

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 729
  • Każda porażka to krok do sukcesu!
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4813 : 2009-09-27, 19:38 »
Każdy z nas ma wątpliwości, gdy odchodzi psiak, którego kochamy. Ja jestem prawie pewna, że Arna zmarła na babeszjozę, pomimo, że wet. leczył ją na nerki i anemię. Bardzo nagle się rozchorowała, było to po powrocie znad Bugu, gdzie babeszjoza i borelioza robi spustoszenie wśród psów. Wtedy jeszcze nie stosowałam kropli p.kleszczom tak regularnie jak robię to teraz. Wszystkie wyniki krwi, objawy pasowały na babeszjozę. Teraz odszedł psiak którego znałam też na tą chorobę. Pomimo, że dostał imiziol i od pierwszej chwili było wiadomo, że to pierwotniak babeszjozy. To trochę gasi wyrzuty sumienia, że może gdybym poszła gdzie indziej to można ją było uratować, choć jej stan, praktycznie w ciągu godzin zmieniał się na gorsze, w poniedziałek po południu jeszcze mnie poznawała i podnosiła głowę, we wtorek rano, aż do czwartku to była agonia. Chcę o tym zapomnieć, pamiętać jaka była kochana i ile dała nam przez 13 lat radości...



Zapisane
Bożena

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4814 : 2009-09-27, 20:15 »
jak patrze na te zdjecia to widze taki jamniczy raj
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #4814 : 2009-09-27, 20:15 »

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4815 : 2009-10-02, 17:31 »
Mi sie marzy taki jamniczy raj ;)
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4816 : 2009-10-08, 03:20 »
Uwaga nisko latajace jamniki


i dlugie jamniki

Zapisane

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4817 : 2015-09-05, 17:46 »
Kochani mamy nowego członka rodziny jamnika szorstkowlosego, ma ok 4 lat ale podejrzewamy że bliżej 3. Nazywa się Maniek. Można go zobaczyć jeszcze na stronie jamniki niczyje na 3 str
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4818 : 2015-09-05, 23:41 »
meg, gratuluję nowego członka rodziny! :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4819 : 2015-09-06, 10:50 »
Jest bardzo mądrym psem i przed adobcja ostrzezono nas ze nie zuci się nam w ramiona że bedzue warczal pokazywał żeby może ugryźć. Alr jak człowiek należy do psa to pies to wie. Jak przyjechaliśmy to doszedł do nas merdal ogonem i tak trochę mruczal ale po chwili zucil się ns nas i wycalowal całych. W samochodzie nie płakał w domu spu z nami rano znowu mnie wycalowal po prostu cudo. Państwo z dt nie mogli w to uwierzyć że tak nas przyjął, myślę że dzięki temu było im się łatwiej rozstać, bardzo fajni ludzie którzy widać że kochają zwierzaki
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4820 : 2015-09-08, 16:30 »
Meg, gratulacje :kocham: Nic lepszego nie mogliście zrobić :kocham:

http://www.jamnikiniczyje.pl/

Idę szukać :D

Znalazłam:
http://jamnikiniczyje.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=6&sobi2Id=2303&Itemid=0

Śliczny i biedny... Tzn. biedny był, teraz wygrał los na loterii :VoV:
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #4820 : 2015-09-08, 16:30 »

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4821 : 2015-09-08, 21:13 »
No jest cudowmy jakby zawsze był z nami.

Dzisiaj się dowiedzialam że Karmelek niestety nie żyje jego stan był ciężki i okazało się że ma nowotwór zaawansowany po prostu nie został wybudzony światełko pamięci dla Karmelka
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4822 : 2015-09-08, 21:49 »
Szkoda Karmelka... (*)
« Ostatnia zmiana: 2015-09-09, 17:07 autor IBDG »
Zapisane
IBDG Wrocław

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4823 : 2015-09-08, 22:40 »
Nie to nie ten ten co odszedł był na glownej pod Twoim pierwszym linkiem bida taka wychudzona
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4824 : 2015-09-09, 17:08 »
Ojej, przepraszam oba Karmelki... Myślałam, że to ten, do ktorego link wklejam, bo widziałam info o chorobie...
Zapisane
IBDG Wrocław
Strony: 1 ... 159 160 [161]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 27 zapytaniami.