Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 79   Do dołu

Autor Wątek: BOKSEROMANIACY!!!  (Przeczytany 190614 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1920 : 2006-02-08, 09:35 »
stary kloc  :shock: Karola jak możesz tak mówić o swojej ukochanej Fidze  :;p: :mrgreen: a co mam powiedziec o swoim Maxie ? on w tym roku kończy 12 lat
życzę Ci powrotu do zdrowia :) trzymajcie się ciepło wszyscy :)
pozdrawiam
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1921 : 2006-02-08, 21:41 »
Dziękuje ;)
Elu, to było pieszczotliwe - no i przy okazji prawdziwe :P
A o Maxie możemy powiedzieć, że jest seniorem :mrgreen:
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1922 : 2006-02-09, 12:41 »
niech będzie seniorem  :mrgreen: choć ostatnio też się niezły kloc z niego zrobił  :mrgreen:  :mrgreen: i Wiki też troszkę zmężniał  :jupi2:
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #1922 : 2006-02-09, 12:41 »

Olla

  • Gość
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1923 : 2006-02-12, 11:55 »
Cześć  :mrgreen: Przyjmiecie mnie z moją bokserkopodobną ? Ma niecałe dwa lata , nazywa  się Tina.
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1924 : 2006-02-12, 20:56 »
Ollu, oczywiście, że Cię przyjmiemy ;) Witamy, witamy.
Swoją drogą, zima zaczyna mnie męczyć, mam dosyć tego ciągłego chłodu, pluchy i wilgoci..
Zapisane

Olla

  • Gość
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1925 : 2006-02-12, 21:23 »
U mnie jest dzisiaj pięknie, pada śnieg , jest super, co z tego, moja ma cieczkę , więc tylko za potrzebą i do domu
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1926 : 2006-02-13, 13:15 »
witamy serdecznie Olla  :D bardzo nam miło gościć nowa bokseromaniaczkę  :jupi2: napisz coś więcej o sobie - skąd jesteś, jaka jest Twoja Tina,

Aga serdeczne życzenia urodzinowe  :kocham: i wielkie buziaki ode mnie i moich chłopaków  :tuli:
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1927 : 2006-02-14, 11:05 »
Dziękuje za życzenia.
Przepraszam, że mnie nie było ale duzo sie wydarzyło.

Sami poczytajcie nie bede pisać drugi raz tego samego : ania.pl/forum/showthread.php?t=6742&page=268]SMUTNA HISTORIA SARY

Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1928 : 2006-02-14, 13:09 »
oj Aga strasznie mi przykro  :bigcry: tym bardziej, że ja też czasami mam takie myśli, Max jest przecież w wieku Twojej Sary......
na to nie można się przygotować, jak tylko pomyślę o rozstaniu z nim, to łzy same napływają do oczu, nie potrafię sobie wyobrazić, że go nie ma.... to po prostu za bolesne dla mnie i nie do wyobrażenia, przecież zawsze był przy nas, towarzyszył nam wszędzie....
ściskamy łapki, żeby Sarcia jak najszybciej wyzdrowiała, niech dziewucha szybciutko wraca do zdrowia, bo jej pańcia strasznie się zamartwia
Aga Ty też trzymaj się mocno, jesteśmy z Tobą  :uscisk: :cmokkk:
« Ostatnia zmiana: 2006-02-14, 13:12 autor d ela »
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #1928 : 2006-02-14, 13:09 »

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1929 : 2006-02-14, 13:29 »
DLa mnie to bardzo cięzkie czasy. Dziś naprzykład Sara tryska zdrowiem i energią do zycia. Wlasnie pokazuje swoje Ja :;p:
Poprostu wiem ze to nadejdzie niebawem. Bardzo bym tylko chciała, zeby nastąpiło to jak najpoźniej. Starość jest okrutna :roll:
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1930 : 2006-02-14, 14:39 »
ja też bym chciała, żeby ta chwila nigdy nie nadeszła .....
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Olla

  • Gość
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1931 : 2006-02-14, 20:03 »
Właśnie przed chwilą przeczytałam o Sarze. Każdego z nas to czeka , ale jak sobie pomyślę , że Tiny by nie było ...nie mogę sobie tego wyobrazić ...juz dwa razy była jedną łapą na tamtym świecie i dwa razy udało nam się ją zatrzymać . Aga , ciesz się każdą chwilą , czasem wszystko mija i jest dobrze. 
Teraz trochę o mnie , mam na imię Ola , moja Tina 15 kwietnia skończy 2 lata. D.ela znamy się .
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1932 : 2006-02-15, 18:53 »
Mam nadzieję, że z Sarcią będzie wszystko dobrze.. Trzymam kciuki :tuli:

Ja dziś z Figą byłam na dłuższym spacerze, pobiegała w sniegu, obwąchała pół Sadyby.. Piękne słońce było, dawno takiego nie widziałam.
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1933 : 2006-02-15, 19:46 »
Olla coś kiepsko z moją pamięcią
Karoola to my prawie sąsiadki  :wink:
« Ostatnia zmiana: 2006-02-16, 09:13 autor d ela »
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1934 : 2006-02-15, 21:18 »
Dziś nocka i dzien przeszedł nawet spokojnie. Dzieki Ci Boże.
Z naszychd oomowych obserwcji zdawało nam sie, że Sarcia moze nie widziec na oczko prawe.
Pojechaliśmy do wetki. Powiedziałam jej o swoich obawach. Sprawdziła oczeta Sarci i faktycznie moze nie widziec ale na lewe oczko.
Apetyt ma bo wciana, aż uszy sie trzesą. Niestety trzeba ją znosić po schodach, to jakos damy rade. Wetka powiedziała, że mogą też nastąpić kłopoty z krążeniem. Oby to się nie sprawdziło.
Zaćme miała juz wczesniej. Oczko to po wylewie. Wetka mowiła, że jeśli włąsnie podczas ataku głowe jej skręcało w prawo to własnie lewa półkula teraz zostałą poszkodowana no i oczko własnie.
Sarcia moj merdający ogonek tak ja kocham
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #1934 : 2006-02-15, 21:18 »

Olla

  • Gość
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1935 : 2006-02-15, 22:17 »
Agga, nie wiem , ile Sara ma latek , ale w podeszłym wieku psy mają problemy z oczami , tak jak u ludzi . Trzymam kciuki, widzisz sama ,że może być lepiej .
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1936 : 2006-02-15, 22:35 »
Sara w czerwcu skonczy 12 lat :roll:
Teraz spi a ja juz ide do niej . DObrej nocki oby dla nas była spokojna :roll:
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1937 : 2006-02-16, 09:13 »
mój Max parę lat temu miał problemy z oczami i też już ma słaby wzrok, niestety wiek robi swoje :(
trzymamy kciuki za Sarę

Olla a skąd jesteś ?
« Ostatnia zmiana: 2006-02-16, 14:36 autor d ela »
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Olla

  • Gość
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1938 : 2006-02-16, 17:50 »
witam
Znamy się nie z widzenia ,ale z dogsów  :lol22:
Optymistycznie informuję ,że u mojej końcówka cieczki, dzisiaj byłam już na porządnym spacerku , facetów odgania , zero możliwości :hehe: Świat jest piękny :jupi2:, jak mi tych spacerków brakowało i Tinie też .
« Ostatnia zmiana: 2006-02-16, 17:53 autor Olla »
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1939 : 2006-02-16, 21:35 »
oj skleroza, ale może dlatego, że rzadko tam zaglądam
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1940 : 2006-02-17, 19:06 »
Karoola to my prawie sąsiadki

O, jak miło ;)
Agga - trzymam kciuki, zeby z Sarcią było jak najlepiej. Niech pożyje z nami jeszcze conajmniej parę lat ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #1940 : 2006-02-17, 19:06 »

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1941 : 2006-02-17, 20:13 »
Kochani nie napisze duzo nie moge :(
Sara odeszła dzis za TM. Musiałąm jej pomoc....BOsze  tak boli. Sarus wybacz.
Zapisane

Olla

  • Gość
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1942 : 2006-02-17, 21:44 »
Tak mi przykro  :( :( :( :(  :( Biegaj szczęśliwa za Tęczowym mostem

Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1943 : 2006-02-18, 11:02 »
 Mój bol jest ogromny. STraciłam kogos kogo najbardziej kochałam. DOm stał się taki pusty. Brakuje mi słów zeby Wam opisać co czuję. Z jej odejsciem odeszła jakaś cząstką mnie.


Saruniu!
Zawsze marzyłam o piesku, ale nigdy nie przypuszczałam ze los ześle mi włąsnie CIebie. POjawiłaś się u nas tak niespodziewanie dn.5.09.1994 roku jako mały rudy bokserek. Pamiętam jak dzis rodzice pojechali razem niby załątwiać coś na działce.Ładnie to sibie wymyślili. Moj tato będąc na mieście już sobie CIebie upatrzył. Pamiętam otworzyły się drzwi do domu i co zobaczyłam - CIEBIE. Taką kochana psinkę. Odrazu zakochałam sie w Tobie. Czekały nas dobre i ciężkie chwile. Tak włąsnie było. Przez te niecałe 12 lat los nas wystawił na różne sytuacje. Mijały dni, tygodnie, miesiace. Ty rosłas, zaczeły sie twoje kłopoty ze zdrowiem. Tak włąsnie od najmłodszych lat chorowałaś. Los Cię nie oszczędzał. Na poczatku niestety nie mieliśmy szczęścia do weterynarzy. Kazdy leczył po swojemu. DObrze, ze w końcu trafiłyśmy do IZY Król. Ona dla Ciebie robiłą wszystko. Pamietasz Saruś jak kiedyś uratowałą CIę. Wtedy było nam tak ciężko. Tyle razy pokonywałas choroby, zawsze sie udawało. Ale wtedy byłas znacznie młodasza miałąś wiećej sił.
Pamietasz kochana nasze wspólne spacerki, zabawy z kółeczkiem. Ty na chasło kółeczko i działka stawałaś na baczność. Przejeżdżając koło działki tak piszczałaś. Bardzo lubiłaś bawić się z nami. SPędzilismy piekne chwile z TObą. Tego się nie zapomni. Sprawiłaś nam wiele radości. KAżdego kochałaś tak samo. Nawet wczoraj tuliłaś się do każego. Lubiłaś dzieci - co ja teraz mam powiedzieć Jasiowi. On przyjdzie i zapyta gdzie "łała"? Powiem ze pszłąś na spacerek. CHciałabym tyle napisać, ale łzy zalewaja mi oczy.
BYłaś i nadal jestes moim najkochanśzym przyjacielem. NIgdy o Tobie nie zpaomnimy. Przez te lata byłaś moją gwiazdką. Wczoraj tez tak mowiłąm do Ciebie. mam nadzieje, ze to słyszałąs. BYłam z Toba tak jak obiecywałąm. Zasnełas w obieciach swojej pani i Izy. BYłyśmy z Tobą do końca. Saruś nie chciałam już zebyś cierpiała Ty tak samo. Twoje oczka takie smutne i wytraszone.
Będzie mi CIebie bardzo brakowało gwiazdeczko. Teraz jestes już ze swoim przyjacielem CHesterkiem. Teraz juz nie cierpisz, nic CIę nie boli.Czekajcie tam na nas. Teraz tylko nam trzeba czas....

Spij gwiazdeczko.
Pamietaj ze CIę kochamy...
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1944 : 2006-02-18, 17:56 »
tak mi strasznie przykro :( ['] ['] [']
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Wookash

  • Gość
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1945 : 2006-02-19, 16:32 »
Trzymaj sie Aga :( :* Takie zycie, zawsze cos sie zaczyna a potem konczy :( ... Trzeba z tym walczyc. Powodzenia, Sara napewno ma sie teraz dobrze za teczowym mostem z innymi psiakami :)
Zapisane

Tequilka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 387
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1946 : 2006-02-20, 13:01 »
Bardzo mi przykro Aguś  :( [']['][']
 trzymaj sie cieplutko!!!
« Ostatnia zmiana: 2006-02-20, 13:03 autor Tequilka »
Zapisane
Marta & Tequilka & Zulinka
"...Musicie być mocni mocą miłości, która jest potężniejsza niż śmierć..."

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1947 : 2006-02-21, 21:39 »
WITAM !
Ponoć czas leczy rany pewnie i tak.
Bardzo mi jej brakuje mojej rodzince tez. CHyba musi minąc troszke czasu, aby rodzice znowu zapragneli kogoś kochac.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedz #1947 : 2006-02-21, 21:39 »

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1948 : 2006-02-22, 09:19 »
na pewno czas pomaga zapomnieć, łagodzi ból, pamięta się wtedy wszystkie miłe chwile, zapomina o wszystkim co złe, smutne,
to wszystko jest jeszcze zbyt "świeże", musicie dać sobie trochę czasu, aby opanować emocje, wyciszyć się, strata najbliższego przyjaciela to wielkie, bolesne przeżycie
ale wierzę, że przyjdzie taki czas, że znowu zapragniecie mieć kogoś przy sobie, musisz walczyć o to z siostrą  ;)

pozdrawiam wszystkich bokseromaniaków :tuli:
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: BOKSEROMANIACY!!!
« Odpowiedź #1949 : 2006-02-23, 20:53 »
Ojej, Aga, tak mi przykro! :tuli:
Sarcia na pewno jest bardzo szczęśliwa, że przeżyła tyle lat ze swoją ukochaną Pańcią, na pewno z radością merda do Ciebie ogonkiem zza TM i nie chce, żebyś się martwiła. Takiej psince tylko pozazdrościć tak troskliwej Pani :cmok:
Zapisane
Strony: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 79   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 32 zapytaniami.