Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: chora łapka!!  (Przeczytany 3229 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zirqsy

  • *
  • Wiadomości: 4
chora łapka!!
« : 2009-03-20, 10:26 »
witam!potrzebuje pilnie pomocy!nie wiedzialam co sie dzieje z moja króliczka ale teraz juz wiem-ma chorą łapke!od wczoraj wieczorem nic nie zjadła,a zawsze jak rano wstaje ma pusta miseczkę.wypuściłam ja z klatki a ona nic!nie chce jej sie biegac,ma podwiniętą prawą łapkę.nie wiem jak to sie mogło stac.wczoraj byłam z nia u weta na drugiej szczepionce na vhd,myślałam ze to moze po tej wizycie tak zmarniała.ale jak sie okazuje teraz-ma niesprawną łapke.musiłam sprawdzic czy sie rusza wiec podeszlam do niej,a ona bidna przeszła na inne miejce ze skuloną jedną łapką.co mam zrobić w takeij sytuacji?czekac czy isc od razu do weta?dodam ze nine wiem jak to sie mogło stac,wszystko było dobrze wczoraj,wet jej nawet nie podnosił wiec nie bylo możliwości żeby ją naruszył!
plisss pomocy bo chociaz jesetm dorosła to spanikowałam i nie wiem co mam zrobić!jesli ktoś moze mi doradzić to prosze o jak najszybszą odpowiedz!
pozdro
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: chora łapka!!
« Odpowiedź #1 : 2009-03-20, 12:24 »
isc do weta.

przyczyn moga byc tysiace - przez net sie nie da stwierdzic co nia jest.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

zirqsy

  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: chora łapka!!
« Odpowiedź #2 : 2009-04-10, 12:33 »
czesc!dawno tu nie zagladałam,ale zapomnialam wtedy napissac,ze z moja mała wszystko dawno jest ok!ból łapki przeszedł jej chyba na drugi dzień.tak wiec przyczyna jest taka jak myslalam-za bardzo pobrykała i musiała sobie cos nadwerężyc.ale na szczescie alarm byl niepotrzebny bo obyło sie bez zbednych zabiegów.dodam ze jest ona nad wyraz rozbrykana i biega jak szalona,nie patrzy na nic i nieraz było,ze zatrxymywała sie na fotelu lub na scianie.ale wszystko z nia jest ok!!jest cudowna i nadal strasznie niedobra!
chcialam tylko tak napisac,gdyby ktos sie czasem zastanawial co sie u nas dzieje.

zycze Wszystkim Wesołych Swiat Wielkanocnych!! :VoV:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: chora łapka!!
« Odpowiedz #2 : 2009-04-10, 12:33 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.135 sekund z 28 zapytaniami.