Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Aksolotl  (Przeczytany 3685 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aksolotl

  • *
  • Wiadomości: 2
Aksolotl
« : 2010-04-20, 08:50 »
Witam mam 2 Aksoloty w akwarium o wym. wys. 32 cm. szer. 60 na 23 cm. w nim trzymam aksoloty drugie akwarium mam 112 L i trzymam w nim rybki akwarystyczne czyli 2 Skalary 3 gurami 2 Glonojady  i na Mieczyki na rybkach mi nie zależy ale chciałbym je umieścić razem jak bedzie trzeba to koledze oddam jakiś gatunek ryb. Drugie pytanie to jak zrobić gdzie dostać co (kupic) żeby zrobić z nich lądowodne stwory proszę o poprowadzenie i opisanie krok po kroku:) prosze o podpowiedzi i prosze tylko o konkrety bez żadnych głupich komentarzy :) jak znajde gdzie sie dodaje fotki to dodam ale jak narazie to nie wiem jak je dodać. właściwie to zdjęcia można zobaczyć na Naszej Klasie szukać Łukasza Wdowiok :)...
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Aksolotl
« Odpowiedź #1 : 2010-04-20, 10:20 »
Aksolotle to stwory zimnowodne, ryby wolą wyższą temperaturę -  sprzeczność interesów, umieszczenie razem to fatalny pomysł - zaraz albo ryby, albo płaz zaczną chorować z powodu złych warunków.


Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

tomasz88

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Aksolotl
« Odpowiedź #2 : 2010-12-03, 23:05 »
Stanowczo za male masz akwarium dla nich;] Przenies je do 112 litrowego,sam mam 2 wlasnie w takim akwarium. Co do przeobrazania ich w forme wodno-ladowa to daj sobie spokoj,bo bez wystarczajacej wiedzy mozesz doprowadzic do ich smierci i moga sie meczyc;) poczytaj troche,bo jest pelno informacji w internecie;) ja tez bylem ciekawy jak je przeobrazic ,znalazlem dwie metody o ile dobrze pamietam,jedna to chyba jodonizowanie wody,tyle ze sporo osob ktore posiadaja aksolotle odradzaja ich przeobrazenia;) Tu cos o tym jest:
http://www.zwierzaki.org/index.php?topic=28638.0
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Aksolotl
« Odpowiedz #2 : 2010-12-03, 23:05 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 24 zapytaniami.