Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: Rzeznia  (Przeczytany 10020 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasia8989

  • Gość
Rzeznia
« Odpowiedź #60 : 2004-12-17, 19:08 »
no wiesz betty z tym salonem spa i hawajami ti tylko takie widzimisie ale chciałabym założyć ośrodek hipoterapii wiesz konie już mam heh. Dalczego wszyscy myślą(moi znajomi głównie) że jak jest się vege to od razu ma się jakieś niedożywienie właśnie pietruszka i orzechy włoskie(nie wiem czy mają żelazo ale ja muszę ich jeść bardzooo duużo :lol: )ale chyba mają :o
Zapisane

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Rzeznia
« Odpowiedź #61 : 2004-12-17, 19:17 »
no wlasnie kasia8989 ja tez nie wiem dlaczego ludzie mysla ze jak sie nie je miesa to jest niedozywienie i w ogole bedzie sie chorym.... nie kapuje tego?

A co do hipoterapii to masz super pomysl, trzymam kciuki zeby sie zrealizowal :)
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

kasia8989

  • Gość
Rzeznia
« Odpowiedź #62 : 2004-12-17, 21:23 »
no ja mam zadzieję że go zrealizuje...
ludziska mają z vege dziwne pomysły....ostatnio usłuszałam że jak się jest vege to się skaraca życie i normalnie zatkało mnie...głupoty takie gadają że aż żal słuchać
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rzeznia
« Odpowiedz #62 : 2004-12-17, 21:23 »

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Rzeznia
« Odpowiedź #63 : 2004-12-17, 21:35 »
tak kasia a wiesz co ja kiedys uslyszalam od mojego kolegi? ze nie jedzenie miesa to zielona smierc..........
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Cathycash

  • Gość
Rzeznia
« Odpowiedź #64 : 2004-12-17, 21:48 »
To jest właśnie największy problem - ludzka niewiedza i nietolerancja  :roll:

no i wstręt do większości warzyw...
Zapisane

kasia8989

  • Gość
Rzeznia
« Odpowiedź #65 : 2004-12-17, 21:48 »
bosh dlaczego ludzie są dla nas tacy nietolerancyjni?? oczywiście tylko niektórzy  :P
Zapisane

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Rzeznia
« Odpowiedź #66 : 2004-12-17, 21:52 »
heh, no wlasnie nie wiem dlaczego sa tacy?

a przed chwila w radiu babka powiedziala w sklepie, gdyz promowali soje zamiast miesa karpia(na swieta):
-czy je pani karpie?
-przeciez czlowiek odkad istnieje to je mieso! anie soje...
-a kto zabija karpia w pani domu?
-a od czego mam meza?

fajna rozmowa... :roll:
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Raven

  • Gość
Rzeznia
« Odpowiedź #67 : 2004-12-17, 23:26 »
Cytuj

a przed chwila w radiu babka powiedziala w sklepie, gdyz promowali soje zamiast miesa karpia(na swieta):
-czy je pani karpie?
-przeciez czlowiek odkad istnieje to je mieso! anie soje...
-a kto zabija karpia w pani domu?
-a od czego mam meza?

Spoko... :? Wszystkie starowinki takie niepoinformowane są...

A co do wegetariańskich stereotypów, niektórzy mówią, że od nie jedzenia mięsa jest się agresywnym i nerwowym... Czy ma cos wspólnego jedno z drugim? Bo ja nie sądzę... :P
Zapisane

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Rzeznia
« Odpowiedź #68 : 2004-12-17, 23:49 »
Cytuj
A co do wegetariańskich stereotypów, niektórzy mówią, że od nie jedzenia mięsa jest się agresywnym i nerwowym... Czy ma cos wspólnego jedno z drugim? Bo ja nie sądzę...


ze jak? pierwsze slysze taka wspaniala nowine  :P
a czy ludzie jadajacy mieso nie sa nerwowi i agresywni? hehhe..wszystko trzeba wymyslic zeby zniechecic do nie jedzenia miesa....
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Forum Zwierzaki

Rzeznia
« Odpowiedz #68 : 2004-12-17, 23:49 »

Raven

  • Gość
Rzeznia
« Odpowiedź #69 : 2004-12-17, 23:59 »
Wychodzi na to betty, że wegetarianie są jeszcze bardziej agresywni od mięsożerców... :P
A propos mielismy dzis w szkole 4-godzinne zajęcia o walce z agresją i przemocą w szkole, domu i na ulicy... :P
Zapisane

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Rzeznia
« Odpowiedź #70 : 2004-12-18, 00:06 »
Cytuj
A propos mielismy dzis w szkole 4-godzinne zajęcia o walce z agresją i przemocą w szkole, domu i na ulicy...


a to sie uczyliscie zapewne o wegetarianinach, bo miesozercy nie sa do tego zdolni.... :P
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Raven

  • Gość
Rzeznia
« Odpowiedź #71 : 2004-12-18, 00:12 »
Cytuj

a to sie uczyliscie zapewne o wegetarianinach, bo miesozercy nie sa do tego zdolni....

Najprawdopodobniej, bo sz.p. prowadzący doszedł do wniosku, że jestem jakimś dziwnym przypadkiem, bo gdy na mnie "napierał", to ja zamiast uciekać gdzie pieprz rośnie, stałam i gapiłam się moim psychodelicznym wzrokiem  :P Facio nie wytrzymał i trochę sie zdezorientował... Wychodzi na to, że wegetarianie są jakimiś wyrzutkami...

PS. Jeśli ktos was zaatakuje, to musicie na niego nasiusiać, zwymiotować albo udawać atak padaczki. :wink:  To tak gratisowo ;)
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Rzeznia
« Odpowiedź #72 : 2004-12-18, 11:25 »
KITTY dzięki za rady :)

Ja się ostatnio pokłóciłam z facetem, który przyjechał do nas do szkoły z jakimś beznadziejnym programem, który mieliśmy już rok temu i nic nie wnosił...

Najlepsze były zabawy. Biegać z krzesła na krzesło  :roll: . Gdy ja tego nie robiłam, zaczął drzeć na mnie mordę....  :?

I oni wychowują dzieci? dobre sobie....
Zapisane

Raven

  • Gość
Rzeznia
« Odpowiedź #73 : 2004-12-18, 12:33 »
Cytuj

KITTY dzięki za rady  

Plośe bardzo  :D

Tak się zastanawiam, czy pracownicy rzeźni na codzień są agresywni, czy tylko w pracy wykonują swoja powinność i zabijają. Bo nie wyobrażam sobie, że ci ludzie nie mają jakiegoś przynajmniej lekkiego urazu po tym co widzą. Wiem, że to ich praca i chleb powszedni, ale to jednak nie jest najprzyjemniejszy widok... Muszą mieć w takim razie silną psychikę...
Zapisane

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Rzeznia
« Odpowiedź #74 : 2004-12-18, 12:53 »
Wiecie mi się wydaje że to są różni ludzie jedni wyżywają się na zwiezątakch i wten sposób rozwiązują swoje kłopoty a drudzy wyżywają się na swoich rodzinach i mi się wydaje że że zostaje im uszczerbek na psychice.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Forum Zwierzaki

Rzeznia
« Odpowiedz #74 : 2004-12-18, 12:53 »

Raven

  • Gość
Rzeznia
« Odpowiedź #75 : 2004-12-18, 13:01 »
Takie osoby coraz częściej sięgają po alkohol i różne używki...
Ale mnie skręca ze złości, jak coraz częściej słyszę o ludziach, którzy wyżywają się na zwierzakach, albo malutkich dzieciach. Zarówno te pierwsze, jak i drugie istotki są niewinne i bezbronne... :(  Tacy ludzie powinni chodzić do specjalisty i się leczyć... :grr:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Rzeznia
« Odpowiedź #76 : 2004-12-18, 13:25 »
Tylko jak im to wytłumaczyć.... ehhh

najgorsze jest to, że potem te dzieci rosną w większości przypadków na podobnych ludzi
Zapisane

Raven

  • Gość
Rzeznia
« Odpowiedź #77 : 2004-12-18, 13:46 »
Cytuj

najgorsze jest to, że potem te dzieci rosną w większości przypadków na podobnych ludzi

Sz.p psycholog na inteligentnych zajęciach opowiadała, że ludzie, nad którymi się znęcano gdy byli dziećmi schodzą na przestępczą drogę i się mszczą w sposób podobny do tego jak traktowano ich dawniej... :( Gdy byli molestowani ich ofiary zostają zgwałcone... :grr:
Zapisane

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Rzeznia
« Odpowiedź #78 : 2004-12-18, 14:22 »
Ale to że dziecko jest bite lub zaniedbywane ie oznacza że musi zejść na złą droge.

A wracając do żeźni to są też i tacy ludzi którzy muszą to robić bo mają rodzine na utrzymaniu u nie mają gdzie pracować.
Lecz z drugiej strony nawet gdybym ja był bezrobotnym nie podją bym sie takiej pracy napewno.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Rzeznia
« Odpowiedź #79 : 2004-12-18, 18:24 »
tak, ludzie sa tacy jacy sa, i jak ich przekonac by poszli sie leczyc? nikt tego za nich nie zrobi dopoki oni sami nie beda tego chcieli..
ja kiedys na czacie rozmawialam z chlopakiem (mila ok.25 lat) i potem w trakcie rozmowy okazalo sie ze jest rzeznikiem, mowil ze na poczatku jak go przyjeli i zabijali swinie, to uciekl z krzykiem bo go przerazil ten widok, spojrzenie rozpaczliwe swini, ale powoli sie przyzwyczajal, i robi teraz to jakos mu idzie. Poszedl do tej pracy, bo nie mogl innej znalezc, i ktos mu taka zaproponowal. Gadalam z nim ze dwa lata temu, anonimowo na czacie.

pozdr,
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Raven

  • Gość
Rzeznia
« Odpowiedź #80 : 2004-12-18, 18:53 »
Cytat: Michał z Warszawy-Ursus
Ale to że dziecko jest bite lub zaniedbywane ie oznacza że musi zejść na złą droge.

Ale statystycznie większość zwłaszcza młodocianych przestępców pochodzi z tzw. "złych domów". Żyli tam w biedzie, byłi bici, musieli  kraść, prostytuować się aby zarobić na kawałek chleba... Ich psychika jest zniszczona i są przepełnieni chęcią zemsty na innych bezbronnych ludziach...

Co do rzeźników, to niestety prawda... Człowiek dość łatwo przyzwyczaja sie do nowych warunków i widoków...
"Pieniądze szczęścia nie dają"... taaa...jasne... Gdyby Ci ludzie mieli pieniadze nie musieliby wykonywać tak okrutnego zawodu  :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rzeznia
« Odpowiedz #80 : 2004-12-18, 18:53 »

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Rzeznia
« Odpowiedź #81 : 2004-12-18, 21:03 »
Cytuj
Co do rzeźników, to niestety prawda... Człowiek dość łatwo przyzwyczaja sie do nowych warunków i widoków...
"Pieniądze szczęścia nie dają"... taaa...jasne... Gdyby Ci ludzie mieli pieniadze nie musieliby wykonywać tak okrutnego zawodu


no wlasnie KITTY...dla pieniedzy mozna sie nawet nauczyc zabijac :cry:



wlasnie mowia w radiu ze w Ameryce, kobieta zaplanowala zabicie ciezarnej kobiety(co wykonano!) i chciala miec dziecko dla siebie, gdyz miesiac temu stracila swoje dziecko!!!!!!!!! :shock:  :shock: i zlapano ja oczywiscie...do czego ludzie dochodza w tych "wspanialych" czasach... :shock:  :shock:
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

kasia8989

  • Gość
Rzeznia
« Odpowiedź #82 : 2004-12-18, 23:26 »
wiecie na co ja ine moge patrzeć?? disiaj normalnie byłam kupiś żarcie na święta a ludzie w reklamówkach nosili żywe karpie. Jadnej takiej pani powiedziałam smacznego a ona do mnie?? co ty dziecko mi tu chcesz zarzucić co mam mięsa nie jeść i zginąć z głodu??
Załosne
Zapisane

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Rzeznia
« Odpowiedź #83 : 2004-12-19, 01:04 »
aha no to super........jakie glupie sa ludzie...w workach zywe karpie nosic! :grr:  :grr:
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Raven

  • Gość
Rzeznia
« Odpowiedź #84 : 2004-12-19, 12:23 »
http://zwierzaki.org/viewtopic.php?p=411359#411359 - to przyłączcie się do Dnia Ryby  ;)

Boże... tak mnie te stare babcie denerwują, że szkoda słów... :grr:
Zapisane

kasia8989

  • Gość
Rzeznia
« Odpowiedź #85 : 2004-12-19, 12:45 »
okropieństwo te babcie są a karpie zdychają w foliowych workach. Ja nie mogłabym tak męczyć ryby po prostu nie miałabym sumienia. albo jak pracownicy w Makro kijem zabijają karpie na oczach wszystkich kupujących no sorry ale dla niektórych wrażliwych osób to jest jednak pewien dyskomfort i się zrażają do sklepów.
Zapisane

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Rzeznia
« Odpowiedź #86 : 2004-12-19, 14:37 »
Kolejny przykład męczenia zwierząt i poraz kolejny prawo na to pozwala.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

kasia8989

  • Gość
Rzeznia
« Odpowiedź #87 : 2004-12-19, 16:19 »
taaa dokładnie ja jutro ide po karpie(zobacze na ile mi kasy starczy) oczywiście nie po to by je zjeść tylko wypuścić w stawie mojego wujka
no i was prosze o to samo przynajmniej jednemu :) zrubcie prezent na święta :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rzeznia
« Odpowiedz #87 : 2004-12-19, 16:19 »

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Rzeznia
« Odpowiedź #88 : 2004-12-19, 16:59 »
A ja słyszałem dziś w radio że ogulnopolskie towarzystwo wędkarskie orgaznizuje akcje że jak przyjdziesz do najbliższego ich punktu z rybką i wpuścisz ją do ich stwiku który nazywa się ,,raj Karpi" wtedy dostaniesz jaką zniżke na sprzęd wędkarski.
A co do samych Świąt to może nie jestem wegetarianinem to chociarz nigdy na Święta nie jem Karpia.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

kasia8989

  • Gość
Rzeznia
« Odpowiedź #89 : 2004-12-19, 17:23 »
no i to mi się podoba a tak na marginesie to z tego co pamiętam to karpie są nie dobre bo mułem zalatują no może źle pamiętam bo ostatni raz jadłam jak miałam 10 lat :P
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 28 zapytaniami.